Kamionë
Kaçanik

Kamionë në shitje në Kaçanik

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman
  Kamionë

  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

  Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman

  Kaçanik Sot, 20:55
  35 €
 • 3 foto
  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010
  Kamionë

  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010

  Shitet braniku i ri i ardhur nga gjermania per mercedes atego viti nga 2006-2010 tel. 043_929-743

  Kaçanik Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  4 aks man ndrrim me bager
  Kamionë

  4 aks man ndrrim me bager

  Shes man 4 aks miller kiper ne gjendje te mir i gatshem per pun mund ta provoni pa problem viber +3

  Kaçanik Dje, 00:26
  17 €
 • 1 foto
  Man 26.403 shitet ose ndrrohet
  Kamionë

  Man 26.403 shitet ose ndrrohet

  Man 26.403 me kran 5.5 ton me dy dalje hidraulike. Shitet ose ndrrohet

  Kaçanik 31 korrik 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet 4 Goma 275/70R 22.5 qmimi 150 e
  Kamionë

  Shitet 4 Goma 275/70R 22.5 qmimi 150 e

  Shiten 4 Goma 275/70R 22.5 qmimi per 4 copa 150 euro tel +38344450322

  Kaçanik 30 qershor 15:18
  150 €
 • 2 foto
  Rimorkio kogel 1994
  Kamionë

  Rimorkio kogel 1994

  shitet prekolica kogel 1994 platform regjistrim edhe 1 muj goma 365/65/22.5 viber +38345209849

  Kaçanik 22 qershor 12:06
  1.950 €
 • 4 foto
  O&K L25-2.5m3
  Kamionë

  O&K L25-2.5m3

  O&K L25-2.5m3 Motor: Deutz 913 Fuqia e motorit:150 PS, Ore pune:14.100 Luga: 2,5 m³ Pesha: 14

  Kaçanik 21 qershor 19:04
  27 €
 • 4 foto
  Daf 430 2006
  Kamionë

  Daf 430 2006

  Shitet daf 430 n gjendje shum t mir Pa dogan me tabela t frances Viti 2006 automatik Per ma shum +

  Kaçanik 17 qershor 21:15
  6.000 €
 • 1 foto
  Shitet kamioni me cistern per cement
  Kamionë

  Shitet kamioni me cistern per cement

  Shitet

  Kaçanik 10 qershor 01:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volvo fh12 460 nderrohet me vetur
  Kamionë

  Volvo fh12 460 nderrohet me vetur

  volvo fh 460 viti 99 pa regjistrim i qlajmrum nderrim i mundshem me vetur viber +38345209849

  Kaçanik 27 maj 01:39
  3.850 €
 • 1 foto
  volvo fh12 420 -97
  Kamionë

  volvo fh12 420 -97

  shitet volvo 420 pa regjistrim viti 97 n gjendje t mir Ndrrim me kerr

  Kaçanik 24 maj 17:18
  3.950 €
 • 2 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shitet iveco stralis viti 2007 ne gjendje te rregullt me regjestrim te maqedonis

  Kaçanik 20 maj 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volvo fh12 460 -03
  Kamionë

  Volvo fh12 460 -03

  shitet volvo fh12 460 2003 viber:+38345209849 nga bulgaria pa dogane automatik/tiptronik posedon:

  Kaçanik 28 prill 18:43
  7.000 €
 • 4 foto
  Scani :112-320. 3 Aks. Origjinal:Shitet - Ndrrohet
  Kamionë

  Scani :112-320. 3 Aks. Origjinal:Shitet - Ndrrohet

  Scani 3 Aks origjinal Kiper deferencila Evrop.Miler Kiper.gjendje shumë të mirë.Ndrrim me Kamion 4-5

  Kaçanik 27 prill 17:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Vito 211 CDI
  Kamionë

  Mercedes Vito 211 CDI

  Ne gjendje te mir Regjistrimi i par ne Kosov

  Kaçanik 23 prill 20:39
  6.300 €
 • 4 foto
  LIEBHER 934 -2 m3 KAMER KLIM
  Kamionë

  LIEBHER 934 -2 m3 KAMER KLIM

  👌 🆕 LIEBHER 934 KAMERA I SAPO IMPORTUAR NGA Gjermanija 🆕🆕 ✅Marka :LIEBHER 934 B ✅Godina : 200

  Kaçanik 16 prill 16:30
  6 €
 • 4 foto
  Carnehl Kiper 35m3
  Kamionë

  Carnehl Kiper 35m3

  ✌🆕E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA Carnehl Kiper 35m3 Vitit:2011 Gomat 95 % te rejs

  Kaçanik 14 prill 18:14
  23 €
 • 1 foto
  Goma 275 /70R 22.5
  Kamionë

  Goma 275 /70R 22.5

  Shiten Gomat 4 copa 275/ 70R 22.5 qmimi per 4 copa 150 euro tel +38344450322

  Kaçanik 13 prill 22:34
  150 €
 • 11 foto
  Mercedes euro 6 mp4
  Kamionë

  Mercedes euro 6 mp4

  Kemi kamijona euro 5 dhe euro 6 mercedes actros 1848 euro 5 2008 920.000km. 1845 mp4 2014.2013.2012

  Kaçanik 4 prill 19:24
  45.000 €
 • 7 foto
  Kamiojn mercedes 1848 mp3 euro 5
  Kamionë

  Kamiojn mercedes 1848 mp3 euro 5

  Mercedes actros Kamijon euro 5 mp3 actros 1848 2008vit. 920.000km orgjinal i mirbajtur ne mercedes

  Kaçanik 4 prill 19:24
  19.900 €
 • 0 foto
  VITO
  Kamionë

  VITO

  shitet ndrrohet mercedes viti 112 i thjesht viti 96 mundesi ndrrimi me naj kamjon per pjes

  Kaçanik 4 prill 18:01
  2.200 €
 • 3 foto
  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor
  Kamionë

  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor

  Shitet kamioni ne gjendje te mire teknike e paisur me cistern dhe kompresor me kardan te interesuari

  Kaçanik 3 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  ne xhendje shum te mir

  Kaçanik 3 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN F 2000 32.414 RETARDER
  Kamionë

  MAN F 2000 32.414 RETARDER

  MAN F 2000 32.414 RETARDER Year:1999 Gear box manuel Tyres-80% Very good Condition

  Kaçanik 3 prill 14:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26.314 STETER
  Kamionë

  MAN 26.314 STETER

  MAN 26.314 STETER

  Kaçanik 3 prill 06:10
  29 €
 • 2 foto
  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS
  Kamionë

  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS

  SHES KOMBI 609 D 6 GOMA TE REJA 2 AKUMLATORA TE REJA VOLLANIN HIDROLIKE ESHTE NE RKS PËR MË SH

  Kaçanik 1 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkioe tipit kogel
  Kamionë

  Rimorkioe tipit kogel

  Ne xhendje te mir e rexhistruar rolet hapet edhe nga lart gomat i ka 70% e xhat 13.6 Esht me dobosha

  Kaçanik 1 prill 06:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjon8.14
  Kamionë

  Kamjon8.14

  Shes kamjon mercedes 8.14 gjendjee rregullt i qlajmrum dokumenta rregull

  Kaçanik 24 mars 21:38
  3.200 €
 • 2 foto
  VOLVO #EC240 -2006
  Kamionë

  VOLVO #EC240 -2006

  ?? ?? #VOLVO #EC240 ✅Marka :VOLVO ✅Model:EC240CL ✅Vitit : 2006 ✅pesha :25900 kg ✅Motor:1

  Kaçanik 22 mars 19:20
  4 €
 • 1 foto
  MAN TGS 35.400 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.400 STETER

  MAN TGS 35.400 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2007 Air co

  Kaçanik 22 mars 19:19
  49.500 €
 • 0 foto
  scani
  Kamionë

  scani

  shitet kamijoni scani 360 4 aks rks i gatshem por pun

  Kaçanik 22 mars 12:38
  10.000 €
 • 3 foto
  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5
  Kamionë

  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5

  Shes dy bandash per Mercedes Atego 17.5 qmimi 35€ copa

  Kaçanik 13 mars 21:38
  35 €
 • 3 foto
  Mercedes-benz actros 1844
  Kamionë

  Mercedes-benz actros 1844

  Shite actrosi n gjendje t mir Viti 2006 Rexhistrim deri n mujin e 8 Dera e grritht n anen e majt K

  Kaçanik 2 mars 17:38
  9.000 €
 • 5 foto
  punojm me bager dhe me kamijon
  Kamionë

  punojm me bager dhe me kamijon

  punojm me bager dhe me kamijon qelim kanalla,temele,podrume,bejm transport te dheut dhe zhavorit etj

  Kaçanik 24 shkurt 23:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volvo FH 440
  Kamionë

  Volvo FH 440

  Shitet Volvo FH 440 viti 2007 km.1.128.000 Motor Euro 5 Automatik Kondicioner, Webasto, x2 krevet..

  Kaçanik 23 janar 17:20
  11.500 €
 • 3 foto
  Iveco Stralis Euro 5
  Kamionë

  Iveco Stralis Euro 5

  Shitet Iveco Stralis Euro 5 Viti 2008 Km 1.043.000 Motor 450hp, Euro 5 Manuel ndures Kondicioner, w

  Kaçanik 23 janar 17:20
  7.000 €
 • 6 foto
  LIEBHER 564 -2001 4m3 ME KLIMA+PESHORE
  Kamionë

  LIEBHER 564 -2001 4m3 ME KLIMA+PESHORE

  ✅Marka :LIEBHER 564 Korpa 4m3 ✅Model:564 ✅Vitit : 2001 ✅Pesha :24.000 kg ✅Motor:183 KW

  Kaçanik 23 janar 15:19
  39.000 €
 • 2 foto
  Shitet rimorkio
  Kamionë

  Shitet rimorkio

  Shitet rimorkio pa dogan viti 2000 me diska n gjendje shum te mir goma te mira viber +38345209849

  Kaçanik 22 janar 17:19
  2.800 €
 • 1 foto
  Mercedes Actros 1843
  Kamionë

  Mercedes Actros 1843

  mercedes actros 1843 viti 1997 n gjendje t rregullt regjistrim edhe 5 muaj goma tmira viber+383452

  Kaçanik 16 janar 20:38
  5.900 €
 • 2 foto
  MAN TGS 35440 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35440 STETER

  ?New ???? ????????? MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel Emission Cla

  Kaçanik 12 janar 09:38
  49 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz  MEILER KIPER
  Kamionë

  Mercedes-Benz MEILER KIPER

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5 VITIT :2007 KLIMA AD BLUE MEILER KIPER

  Kaçanik 12 janar 09:19
  44 €
 • 2 foto
  MAN TGS 35.440 MIKSER STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.440 MIKSER STETER

  ?New ????CONCRETEMIXER ????????? MAN TGS 35.440 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel

  Kaçanik 10 janar 21:19
  49 €
 • 0 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Kamionë

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Offerte individuali in denaro da 2.000 € a 5.200.000 €, con un tasso il tasso di interesse è rimb

  Kaçanik 13 nëntor 14:07
  50.000 €
 • 6 foto
  Shitet Audi Q5
  Kamionë

  Shitet Audi Q5

  Audi Q5 s-line Me fellne S-line Tip tronik Karburanti naft motori Kubik 2.0 I pa doganuar I sapo ard

  Kaçanik 2 dhjetor 15:56
  Me Marrveshje