Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  Shitet pikapi caddy 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet pikapi caddy 1.9 tdi

  Kaçanik 7 maj 16:41
  1 €
 • 4 foto
  Platforma kogel 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Platforma kogel 2007

  Kaçanik 7 maj 12:15
  4.500 €
 • 4 foto
  Shes Opel Vectra 1.9 CD(TI te kuqe)
  Vetura

  Shes Opel Vectra 1.9 CD(TI te kuqe)

  Kaçanik 6 maj 19:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Kaçanik 6 maj 15:29
  1.199 €
 • 0 foto
  Shes opel corsa 1.3
  Vetura

  Shes opel corsa 1.3

  Kaçanik 5 maj 23:57
  2.800 €
 • 0 foto
  Yamaha xt
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha xt

  Kaçanik 4 maj 01:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Kaçanik 4 maj 01:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Honda 125 cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 125 cc me dogan

  Kaçanik 3 maj 22:03
  650 €
 • 9 foto
  Shitet mercodez a class
  Vetura

  Shitet mercodez a class

  Kaçanik 2 maj 21:06
  1 €
 • 8 foto
  Shitet Mercodezi a class
  Vetura

  Shitet Mercodezi a class

  • Mercedes-Benz
  • A-Class
  • Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 maj 20:54
  1 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Kaçanik 2 maj 20:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   ecu  corsa d 1.4
  Autopjese dhe paisje

  ecu corsa d 1.4

  Shitet ecu per opel corsa d 1.4 e qet co

  Kaçanik 30 prill 20:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel astra
  Vetura

  Opel astra

  Kaçanik 29 prill 14:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio krone 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio krone 2007

  Kaçanik 28 prill 21:09
  4.800 €
 • 4 foto
  Drite led per gjip dhe mbajtse bagazhi
  Autopjese dhe paisje

  Drite led per gjip dhe mbajtse bagazhi

  Kaçanik 27 prill 19:18
  150 €
 • 3 foto
  Skuter Mondiall
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Mondiall

  Kaçanik 26 prill 15:21
  450 €
 • 2 foto
  Blejm vetura te demtume
  Vetura

  Blejm vetura te demtume

  Kaçanik 26 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 308 SW
  Vetura

  Peugeot 308 SW

  Kaçanik 25 prill 17:15
  3.850 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 SW
  Vetura

  Peugeot 307 SW

  Kaçanik 25 prill 16:49
  3.850 €
 • 3 foto
  Kamjonet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjonet

  Kaçanik 23 prill 15:38
  5.100 €
 • 1 foto
  Buy GBL (Gamma-Butyrolactone) Wickr me:Makaveliplug
  Vetura

  Buy GBL (Gamma-Butyrolactone) Wickr me:Makaveliplug

  • BMW
  • Seri 4
  • Benzinë + Gaz
  • 2015
  • 75 000 - 79 999 km
  • Automatik
  • Targa Te huaja
  Kaçanik 22 prill 01:53
  400 €
 • 1 foto
  Blejm xhipa pa dogan Nissan,Mitsubishi,Toaureg,Ford,Range Ro
  Vetura

  Blejm xhipa pa dogan Nissan,Mitsubishi,Toaureg,Ford,Range Ro

  Kaçanik 19 prill 04:58
  2.700 €
 • 3 foto
  Shitet Yamaha DT 125cc 2 taksh
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Yamaha DT 125cc 2 taksh

  Kaçanik 19 prill 01:20
  470 €
 • 3 foto
  Shitet cerada per rimorkio me kanata te aluminit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet cerada per rimorkio me kanata te aluminit

  Kaçanik 18 prill 10:12
  300 €
 • 4 foto
  Shitet atv 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv 250cc

  Kaçanik 18 prill 09:26
  950 €
 • 5 foto
  Shitet atv 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv 125cc

  Kaçanik 18 prill 09:26
  450 €
 • 6 foto
  shitet range rover ecoque sd4
  Vetura

  shitet range rover ecoque sd4

  Kaçanik 17 prill 17:29
  22.000 €
 • 4 foto
  Bashan 200 cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Bashan 200 cc me dogan

  Kaçanik 15 prill 21:42
  1.000 €
 • 3 foto
  Ngarkues
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkues

  Kaçanik 15 prill 20:08
  15.000 €
 • 6 foto
  shiten pjes per gold 5
  Autopjese dhe paisje

  shiten pjes per gold 5

  Kaçanik 15 prill 15:25
  1 €
 • 4 foto
  Audi A2 1.4 benzin 16 V Pa dogan
  Vetura

  Audi A2 1.4 benzin 16 V Pa dogan

  • Audi
  • A2
  • Benzin
  • 2002
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 15 prill 01:38
  1.500 €
 • 6 foto
  shitet ford fiesta dizell 1.8
  Vetura

  shitet ford fiesta dizell 1.8

  Kaçanik 14 prill 22:01
  850 €
 • 5 foto
  Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
  Vetura

  Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

  • Audi
  • A4
  • Dizel / Naftë
  • 2017
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 prill 11:32
  12.000 €
 • 10 foto
  audi Q7
  Vetura

  audi Q7

  Kaçanik 11 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes motor honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motor honda

  Kaçanik 11 prill 01:29
  550 €
 • 4 foto
  Shes motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorr

  Kaçanik 10 prill 23:21
  550 €
 • 7 foto
  Ford 2002
  Vetura

  Ford 2002

  Kaçanik 10 prill 18:46
  2.500 €
 • 6 foto
  Volvo 400 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 400 2008

  Kaçanik 10 prill 13:46
  21.000 €
 • 0 foto
  Renault vel satis 2.2 dci 2003
  Vetura

  Renault vel satis 2.2 dci 2003

  Kaçanik 9 prill 10:28
  1.700 €
 • 0 foto
  Renault velsatis 2.2 dci 2003
  Vetura

  Renault velsatis 2.2 dci 2003

  Kaçanik 9 prill 10:23
  1.700 €
 • 7 foto
  SHITET POLO 2013 me 82000 te kalume 1.2 benzin
  Vetura

  SHITET POLO 2013 me 82000 te kalume 1.2 benzin

  Kaçanik 7 prill 16:57
  9.000 €
 • 4 foto
  Schmitz 2005 e zinktume
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Schmitz 2005 e zinktume

  Kaçanik 6 prill 11:50
  5.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Ml350
  Vetura

  Mercedes Ml350

  Kaçanik 5 prill 16:50
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes 8 14 Kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Mercedes 8 14 Kiper

  Kaçanik 5 prill 13:17
  1 €
 • 5 foto
  Rimorkio 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio 2008

  Kaçanik 2 prill 15:34
  5.000 €
 • 3 foto
  Kogell mega
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kogell mega

  Kaçanik 2 prill 15:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Damper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Damper

  Kaçanik 31 mars 23:52
  2.800 €
 • 6 foto
  Guma 17
  Autopjese dhe paisje

  Guma 17

  Kaçanik 31 mars 22:53
  60 €
 • 3 foto
  Shes pjes per peugot boxer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes pjes per peugot boxer

  Kaçanik 31 mars 11:03
  1 €
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Autopjese dhe paisje

  Dyer oborri

  Kaçanik 28 mars 15:52
  500 €