WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Çmimi: 1.400 €
WV-Caddy 1.9 SDI 2003

Detajet

Postuar
22 prill 2023 07:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Marshi
Manual
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy

Përshkrimi

Shitet WV- Caddy 1.9 SDI, viti i prodhimit 2003 ne gjendje te rregullt teknike i rujtun mir e me shpenzime te vogla, vetura posedon motorr te golf 4 nga vet prodhuesi, i pajisur me kukë për tërheqeje, pronar i dytë ne Kosovë dhe jo i munu ne bartje e peshave te randa.etj etj...

Kontaktë :-+38349399003


Shpallje te ngjashme