• Shes golf 4 1.8 benzin

  Shes golf 4 1.8 benzin

  Golf 4 1.8 benzin Viti 2000 Klimatronik Xhamat me rrym Shiber Centrall 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  3.500 €
  Prishtinë
  Dje, 15:09
 • Shes citroen xsara picaso 1.6 benzin

  Shes citroen xsara picaso 1.6 benzin

  Citroen xsara 1.6 benzin Viti 2005 Me klim Xhamat me rrym Bajm edhe ndrrim 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  2.500 €
  Prishtinë
  Dje, 15:05
 • Shes BMW 320 dizell

  Shes BMW 320 dizell

  BMW 320 dizell Viti 2005 Me dogan Me klim Senzora Xenon Karrikat lekur Bajm edhe ndrrim 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  8.200 €
  Prishtinë
  Dje, 15:04
 • OKAZION ! Chrysler Pt Cruiser 2.2 Diesel

  OKAZION ! Chrysler Pt Cruiser 2.2 Diesel

  chrysler pt cruiser 2.2 CRD . Makina ka 234.000 kilometra origjinale mund ti kontrolloni ku te doni.Makina eshte limited edition . Disqe krom fabrike . xhama te zinj origjinal. Sedilje gjysem gomosh

  2.600 €
  Shkodër
  Dje, 14:57
 • Shitet

  Shitet

  Renault Koleos Viti 2009 Nafte 2.0 Manual Full Option 4x4 Pasqyra me palosje sendilje me ngrohje ftohje baxho ubs goma te reja letrat deri ne Tetor 2018 E gatshme per cdo lloj prove ... Nderrohet

  7.400 €
  Elbasan
  Dje, 14:57
 • VW Golf 4

  VW Golf 4

  Shitet Golf 1.6 sr gas benzin viti 2000 ,me te gjitha sherbimet e kryera,gjendje motorike xhenerike shum te mire,impjanti i gazit me garanci ,makina nuk ka nevoj per asgje.

  2.600 €
  Pogradec
  Dje, 14:56
 • SHITET MAKINE 3700€

  SHITET MAKINE 3700€

  Makina eshte ne gjendje te mire.

  3.700 €
  Lezhë
  Dje, 14:56
 • audi a6

  audi a6

  shitet audi a6 2.5 naftet 4x4 kamje automatike. makina eshte gati per cdo lloj prove per me shum info na kontaktoni ne nr e meposhtem

  3.000 €
  Shkodër
  Dje, 14:56
 • VW Golf benzin+gaz

  VW Golf benzin+gaz

  Me targa dhe letra te paguara Impiant landi renzo italian Motorr 1.6 benzine gaz Whatsapp 066 206 0220

  4.800 €
  Elbasan
  Dje, 14:56
 • ML 280 CDI 4MATIC

  ML 280 CDI 4MATIC

  ML 280 CDI 4MATIC Viti i prodhimit 2006 185.000 KM Body Look 2008 Xhama te zi origjinale Kamera per indietro Drita xenon disqe AMG Full option

  12.500 €
  Tiranë
  Dje, 14:55
 • Ford Fusion 1.4 Naft 2006 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  Ford Fusion 1.4 Naft 2006 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

  Shitet Ford Fusion 1.4 Nafte e vitit 2006,me kamio manuale,me dogane te paguar,e sapoardhur nga Gjermania,me goma dhe disqe ne gjendje te mire,radio me cd,usb,5 porta,ngjyre e kuqe,disqe te zinj sic k

  3.200 €
  Durrës
  Dje, 14:47
 • Honda cr-v 2.2 nafte 4x4

  Honda cr-v 2.2 nafte 4x4

  Honda crv

  3.000 €
  Tiranë
  Dje, 14:47
 • Shitet Hyundai Ix35 2.0 nafte

  Shitet Hyundai Ix35 2.0 nafte

  Shitet Hyundai Ix35 2.0 nafte, me goma te reja dimerore, me dogane te sapo paguar ne gjendje fantastike. te interesuarit te kontaktojne 0672001771

  11.500 €
  Tiranë
  Dje, 14:47
 • Fiat punto

  Fiat punto

  Fiat punto 97.kambio manuale.5 dyer.benzine 1.2. xhama elektrike.mbyllje me pult.ekonomike.

  850 €
  Tiranë
  Dje, 14:47
 • SUPER OKAZION - PASSAT 2003 AUTOMAT - DI e kuqe

  SUPER OKAZION - PASSAT 2003 AUTOMAT - DI e kuqe

  Makina ne gjendje perfekte, mbajtur per perdorim familjar Vaj-filtra Qershor 2017 Vaj -filtra kambio - Shtator 2017 Ndryshim KIT Rrip Faze - Shkurt 2017 Radiator i ri, intercooler i ri, rrip dinamo i

  3.400 €
  Tiranë
  Dje, 14:46
 • SHITET Fiesta 1.4 naft, viti 2004 I Diskutushem

  SHITET Fiesta 1.4 naft, viti 2004 I Diskutushem

  Shitet ford fiesta 1.4 naft Viti 2004,shume ekonomike, kondicioner, ngjyra e vecant sh.e bukur dhe sh.e paster, letra deri qershor 2018, kilometra origjinale kontrollojeni te fordi nese doni, goma 90%

  2.600 €
  Lushnjë
  Dje, 14:44
 • Mercedez R class 320

  Mercedez R class 320

  Shitet mjeti R class . Motor 320 nafte . Makina eshte ne gjendje te perkryer me 95 mij km origjinale . Full extra

  15.000 €
  Tiranë
  Dje, 14:36
 • Mercedes Benz E320

  Mercedes Benz E320

  Shitet Mercedes Benz E320 full extra. Makina disponon: tavan panoramik, sedilje ngrohje + ftohje + levizje + memorje, klima me 4 zona,xenon + bixenon, disqe nr17 bashk me goma 100% te reja jan akoma b

  10.000 €
  Fier
  Dje, 14:36
 • Bmw 730

  Bmw 730

  E sapoardhur nga gjermania,Dokumentat per nje vit, te gjitha sherbimet te kryera ne itali.e gjitha lekure, sediljet me ngrohje,elektronike, super ekonomike, dvd ne koka te sediljes ,Komanda ne timon .

  8.500 €
  Vlorë
  Dje, 14:35
 • SEAT ALTEA 2.0 TDI KLIMATRONIK I DOGANUAR - 2007

  SEAT ALTEA 2.0 TDI KLIMATRONIK I DOGANUAR - 2007

  SEAT ALTEA 2.0 TDI, AUTOMATIK, I DOGANUAR VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile ,Pasqyre Elektronike,Fellne, Tempomat, Komanda ne Timon, Bordkompjuter, ,senzor shiu, , VETURA ESHT S

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:32
 • Gollf 4 dizell tdi 1.9 rks

  Gollf 4 dizell tdi 1.9 rks

  Gollf 4 dizell 1.9 tdi i thjesht me hargjime shum tvogla makina asht e ruajtur mir si mrena ashtu dhe jasht rypin e ka te ndrum si dhe servisat e krym me regull me fellna tmira dhe goma .perkthimi boh

  3.400 €
  Prizren
  Dje, 14:31
 • FORD FIESTA 1.6 BENZIN 2011 96.000KM

  FORD FIESTA 1.6 BENZIN 2011 96.000KM

  FORD FIESTA 1.6 BENZIN 2011 96.000KM ne gjendje shum te mire teknike i posa ardhur nga zvicrra Poseson:senzor parkingu para mbrapa,komanda ne timon,gjamat elektrik,klima tronik,tempomat,abs,eap,libe

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:31
 • OPEL ASTRA 1.6 TURBO BENZIN

  OPEL ASTRA 1.6 TURBO BENZIN

  OPEL ASTRA 1.4 TURBO BENZIN 2012 81.000KM ne gjendje shum te mire teknike i posa ardhur nga zvicrra Posedon:senzor parkingu para mbas,komanda ne timon,klimatronik,gjamat elektrik,abs,esp etj Per t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:30
 • SMART FORFOUR 1.1 BENZIN 2004 82.000KM

  SMART FORFOUR 1.1 BENZIN 2004 82.000KM

  SMART FORFOUR 1.1 BENZIN 2004 Ne gjendje shum te mire teknike qe 1 muj i ka dal regjistrimi Posedon:klim.gjamat elektrik,abs etj Per ti shikuar veturat tona shkruaje ne katorin qfar kerkon te cufa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:30
 • Shiten Fellnet per RENAULT 205/65/16

  Shiten Fellnet per RENAULT 205/65/16

  Shiten Fellnet per RENAULT 205/65/16 Gomat nuk jan te mira por fellnet jan te mira dhe nuk dridhin as kurgju origjinal per Renault 049288044

  120 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 14:25
 • Kombi VW T5 1.9TDI

  Kombi VW T5 1.9TDI

  Shes Kombi T5 1.9 TDI 2005 Ne gjendje shum te mire Fellne Radio Bluetooth Aux Usb 3 ulse Per me shum info 044171131 044152964 I posaardhur nga Gjermania.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 14:24
 • Peugeot 207 Tendance 2011

  Peugeot 207 Tendance 2011

  Peugeot 1.6 Hdi, Klima, Senzora te parkimit, 145.231 km origjinale me liber te servisit, Dy qelsa, Rexhistrimi i pare ne Kosov, i rexhistruar para 3 muajve

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Dje, 14:23
 • Peugeot 607 2.7 HDi v.2006

  Peugeot 607 2.7 HDi v.2006

  Peugeot 607, 2.7 HDI, 204 ps, 180.000 km (origjinale me liber servisi), e ardhur nga zvicrra e sapo doganuar dhe regjistruar ne ks. Vetura gjendet ne gjendje perfekte teknike po ashtu edhe optike.Inte

  6.400 €
  Kamenicë
  Dje, 14:23
 • GOLF 4 1.9 TDI 2003 OCEAN I DOGANAUR

  GOLF 4 1.9 TDI 2003 OCEAN I DOGANAUR

  GOLF 4 1.9 TDI 2003 OCEAN I DOGANAUR ULSE ME NXEMJE KLIM ABS ESP MUNDSI NDRRIMI Auto Sallon ERDI https://www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?fref=ts 044 /049 843 258 049 95 6666 044 10

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:22
 • Shes VW Sharanin "Business class"

  Shes VW Sharanin "Business class"

  Shes Veturen e lartëpërmendur e cila ka: 1 Klimatronik 3 zonale klimën 2. ABS, ESP. 3 Parking senzor 4 Karrikat e para me nxemje gjithsejt 7 karrika 5 Nrohje të rrotave gjat dimrit 6 Xhamat dhe pasqyr

  6.200 €
  Prishtinë
  Dje, 14:22
 • fellne 17 gomat viti2016 per golf 5 6 pasat

  fellne 17 gomat viti2016 per golf 5 6 pasat

  fellne

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 14:19
 • shes golf 5 1.9 dizel Automatik Goal rks 07

  shes golf 5 1.9 dizel Automatik Goal rks 07

  shes golf 5 1.9 dizel ne fund te 2006 Posedon Automatik tiptronik DsG Goal Klim funksionale karrikat me nxemje tempomat bord kompjuter gjamat me rrym pasqyret me rrym regjistrim 4 muj fellne te go

  Me Marrveshje
  Viti
  Dje, 14:19
 • SHes Seat Toledo 1.6 Turbo dizel rks 6muj

  SHes Seat Toledo 1.6 Turbo dizel rks 6muj

  Shes seat Toledo 1,6 turbo dizell Motorri ne gjendje prefekte nuk fryn nuk harxhon vaj dhe ka Voztije te mir dhe shpenzime shum shum t vogla i regjistrar 6 muaj perkthimi behet meniher blersit Karase

  1.100 €
  Prishtinë
  Dje, 14:18
 • Shitet pikapi kedi 2.0 dizell

  Shitet pikapi kedi 2.0 dizell

  Shitet kedi 2.0 dizel rks 8muaj i rujtun shum per ma shum Nr 045293093 Vib +38649293093

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 14:11
 • Shes VW Golf 5 Plus 1.9 TDI me dogan -CH

  Shes VW Golf 5 Plus 1.9 TDI me dogan -CH

  Shes VW Golf 5 Plus 1.9 TDI me dogan te paguar i sapo ardhur nga Zvicrra.Vetura posedon:liber servisi,dy qelsa,goma te reja.Mekanikisht vetura eshte tip top e ruajtur si nga brenda ashtu edhe jashte.P

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:11
 • Golf 4

  Golf 4

  Shes Golf 4 , 1.4-16v, pa dogan, ne gjendje te mir, 167 mij tkalune,

  999 €
  Malisheve
  Dje, 14:10
 • Skoda superb 2.5 tdi V6

  Skoda superb 2.5 tdi V6

  Ne gjendje te shkelqyer regjistrim 10 muj Hargjime minimale Klimatronik sensora parkingu Abs Centrall me komand Webasto airbag Sensora te shiut dirta xenon cd player me bluetoth dhe telefonn fellg

  5.500 €
  Prizren
  Dje, 14:09
 • Urgjent

  Urgjent

  Posed on goma dimrit uljen e nderrume bateri te mir regjistrim Ka deri ne muaJin Shkurt 2018

  899 €
  Rahovec
  Dje, 14:09
 • Shes matorrin 1.9 dizel vw golf pasat etj

  Shes matorrin 1.9 dizel vw golf pasat etj

  Shes motorrin 1.9 dizel n gjendje shum t mir motorri osht komplet me alternator me korp llamell vetem menjaqin nuk e ka

  360 €
  Prishtinë
  Dje, 14:09
 • fellne me guma nr19

  fellne me guma nr19

  sheten fellnet krom nr19

  200 €
  Gllogoc
  Dje, 14:08
 • FIAT STILO 1.9 MULTIJET 8V SHITET URGJENT

  FIAT STILO 1.9 MULTIJET 8V SHITET URGJENT

  Vetura esht ne gjendje te rregullt Klima esht funksionale Wollani City N'trap esht shum i shtrengum Shpenzimet i ka t'vogla Boj edhe ndrrim Esht vetur e shpejt Pres blers serioz..

  1.280 €
  Podujevë
  Dje, 14:08
 • Nissan Kombi 2.0 Dizell

  Nissan Kombi 2.0 Dizell

  Nissan kombi ngjendje tmir 2.0Dizell regjistrim i skaduar 4 muj denim bejm ndrrim edhe me vetura tjera Viber +37744432034

  1.100 €
  Skënderaj
  Dje, 14:08
 • Mercedes 250 RKS ne gjendje te mire

  Mercedes 250 RKS ne gjendje te mire

  Mercedes 250 RKS ne gjendje te mire

  1.600 €
  Skënderaj
  Dje, 14:08
 • Shes VW Touran 1.9 TDI 7 ulse i sapo doganuar -CH

  Shes VW Touran 1.9 TDI 7 ulse i sapo doganuar -CH

  Shes VW Touran 1.9 TDI me dogan te paguar i sapo ardhur nga Zvicrra.Vetura posedon 7 ulse,libren e servisit si dhe 2 qelsa.Eshte e ruajtur si nga brenda ashtu edhe jashte.Per informata kontaktoni numr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:07
 • Qekiq per bager

  Qekiq per bager

  Shes qekiqin per bager 5 deri 6 tonave

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 14:04
 • Shitet Opel Zafira 1.6 nafte

  Shitet Opel Zafira 1.6 nafte

  Shitet opel zafira elegance 1.6 nafte,viti 2000,ngjyra gri,220000 km,me klima,tempomat,kamio manuale,xhama te zinj origjinal,6+1,letra te paguara deri ne janar,makina ardhur nga gjermania,cmimi 2700 e

  2.700 €
  Tiranë
  Dje, 13:57
 • Shitet Renault Twingo 96-97

  Shitet Renault Twingo 96-97

  Renault Twingo 1.2 ekonomike ,1 dere,xhamat elektrike,ngjyre gri,sherbime te kryera para 1 muaji (Vaj,filter ajri,filter benzine,filter vaji),4 gomat ne gjendje te mire 70/100%,makina ka kondicioner A

  850.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 13:56
 • C 220 CDI AVANTGARDE 2006

  C 220 CDI AVANTGARDE 2006

  Gjendja perfekte,e sapo ardhur nga gjermania,me tvsh te paguar.

  7.200 €
  Durrës
  Dje, 13:56
 • SHITET OSE NDERROHER SEAT 1.4 BENZIN/GAZ

  SHITET OSE NDERROHER SEAT 1.4 BENZIN/GAZ

  Makine eshte ne gjendje shume te mire. Me letra deri ne fund te majit. Impjanti i gazit eshte montuar me dt 07/03/2017 dhe ka dy vjet garanci. Me kondicjoner, mbyllje qendrore me pult. Shitet ose ndrr

  1.300 €
  Lezhë
  Dje, 13:56
 • Mercedes C 280 7G -06

  Mercedes C 280 7G -06

  C280 Benzine - Gaz impianti me 3 vjet garanci ,full option Baxho ,Sendile me ngrohje , Sensore Parkimi ,Automatike 7G ,Dy celsa Nikelato ,Navigator ,Bagazhier per disqe, Clima Dixhitale ,Disqe Amg Or

  6.700 €
  Elbasan
  Dje, 13:48