Automjete

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 6 foto
  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 Golf 5 6 7 GTD Tauran Audi Passatt

  Felllent me Goma 225 45 17 viti 2018 Goodyear Fellnet jan orgjinale me vul te vw Per me shume ne w

  Podujevë Sot, 19:27
  640 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Sot, 19:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion E320cdi 4MATIC avantgarde...(NDERROHET)
  Vetura

  Okazion E320cdi 4MATIC avantgarde...(NDERROHET)

  E 320 CDI 4MATIC AVANTGARDE 4X4 .cilindrata 2987cc.. viti prodhimit 12/2008 AUTOMATIC.. .NUK PREKE

  Fier Sot, 19:27
  9 €
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 225/45/17 2019 Golf Passat Touran

  Bajme ne Golf 5,6,7 Passat Touran caddy skoda Seat

  Prishtinë Sot, 19:26
  450 €
 • 2 foto
  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  BRANIK (MBROJTS) PER AUDI A3

  SHITET MBROJTSI BRANIKU PER AUDI A3 MODEL 2003 DEJ 2006 INFO NE 045613666--------049858656 viber+37

  Prishtinë Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat.Touran

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per Golf.5.6.7.Passat.T

  Podujevë Sot, 19:26
  630 €
 • 8 foto
  Fellne per Audi S-Line Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi S-Line Origjinal

  Shes fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekf me goma shum t mira per AudiA4. A5. A6.

  Podujevë Sot, 19:26
  670 €
 • 4 foto
  FELLNE REZERV PER AUDI
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE REZERV PER AUDI

  SHITET NJE FELLNE PER AUDI E RE E PA PERDORNE ME GUME 120 E PA GUM 80 VEQ GUMA 60 17 COLL... INFO

  Prishtinë Sot, 19:26
  70 €
 • 11 foto
  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 730LD LUNGO FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 730LD LUNGO 3.0L V6 DIZEL .MAKINA ESHTE 22.11.2007.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECA

  Tiranë Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma vere 195/65/15 Tigar 2016

  383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 19:26
  130 €
 • 2 foto
  TIMONA PER GOLF AUDI PASSAT CADDY
  Autopjese dhe paisje

  TIMONA PER GOLF AUDI PASSAT CADDY

  TIMONA TIMONI PER VW PASSAT CEDDY TOURAN PER AUDI AUDI A4 A3 A4 A5 A6 PASSAT CADDY TURAN INFO N

  Prishtinë Sot, 19:26
  55 €
 • 6 foto
  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE
  Vetura

  Shitet FORD C-MAX 2005 1.6 NAFTE

  Shitet Ford focus c-max viti 2005 1.6 nafte makina eshte ne super gjendje . Makina eshte targuar ne

  Elbasan Sot, 19:26
  3.700 €
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 7,6,5 Pasat Touran Caddy Skoda etj

  + 383 44 459 627

  Prishtinë Sot, 19:26
  300 €
 • 8 foto
  Okazion Touran 1.9 Naft Automat 2006
  Vetura

  Okazion Touran 1.9 Naft Automat 2006

  Vz touran motorr 1.9 naft viti 2006 fundi, ka 140.000 km ka ardhur nga zvicra, 4 goma te reja, xham

  Tiranë Sot, 19:25
  4.900 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7 GTD
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7 GTD

  Shiten Fellnet 18 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t

  Podujevë Sot, 19:25
  680 €
 • 3 foto
  shitet smart
  Vetura

  shitet smart

  viti i prodhimit 2005 motorr 0.7 turbo benzine ne gjendje shum te mire letrat deri ne tetor 2020 te

  Tiranë Sot, 19:25
  2.600 €
 • 8 foto
  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition
  Vetura

  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition

  Limited edition, shume e vecante, super full opsion, motorr 4.8 gts, disqe 21, keyless go, xhama te

  Tiranë Sot, 19:25
  21.000 €
 • 2 foto
  GOMA REZERV PER GOLF AUDI TURAN
  Autopjese dhe paisje

  GOMA REZERV PER GOLF AUDI TURAN

  shiten KOMPLET 90 EURO VEQ GOMA 75 EURO goma rezerv per vw audi golf turan sharan info 045613666

  Prishtinë Sot, 19:25
  75 €
 • 11 foto
  Audi A4 SLine
  Vetura

  Audi A4 SLine

  Shitet Audi A4, Sport Line 2.7, viti 2008, 170mijë km, kamio automatike në gjendje shumë të mirë. Çm

  Tiranë Sot, 19:25
  14.000 €
 • 4 foto
  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Oz Oltraleggera 16 coll Golf 5 6 7 Audi

  Shes fellnet 16 coll 5x112 bejn per Golf 5 6 7 Audi Passat tauran ne super gjendje per me shum ne vi

  Podujevë Sot, 19:25
  680 €
 • 1 foto
  Fellne e re per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne e re per VW

  Shitet fellne e re e pa perdorur Fellnja ben per Golf 5,6,7,Touran,Shkoda,Seat,Tiguan etj etj Fell

  Mitrovicë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  timon per wv
  Autopjese dhe paisje

  timon per wv

  vallon per pasat 3c wv touran wv tiguan wv cady gjeta pasat cc golf 5 ne gjendje shum te mir si iri

  Prishtinë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 740LI LUNGO-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW 740Li INDIVIDUALE LUNGO 4,0L MOTOR TIP TE RI V6 BENZINE VERSION EUROPE NUK E KAP TAKSA LUKSIT SE

  Tiranë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps
  Vetura

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd 110kw 150ps

  Shitet Alfa Romeo 159, 1.9Jtd , Viti 2006, Ngjyre e kuqe metalike Abs. Esp, Asr, Air bega, Klimatron

  Mitrovicë Sot, 19:24
  4.999 €
 • 1 foto
  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd
  Vetura

  Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

  Shitet Alfa Romeo 159, 1.9Jtd , Viti 2006, Ngjyre e kuqe metalike Abs. Esp, Asr, Air bega, Klimatr

  Prishtinë Sot, 19:24
  4.999 €
 • 0 foto
  Pjese per pezho 307 alltenatori pumpa anllaseri
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per pezho 307 alltenatori pumpa anllaseri

  Shes Pjese per pezho 307 pumpen e hidraulikut kompresorin e klimes alltenatorin dhe anllaserin ne gj

  Prishtinë Sot, 19:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16 TREJAA..
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE PER MERCEDES 205 55 16 TREJAA..

  SHITEN FELLNE ME GUMA 205 55 16 JAN 90% TREJA PER MERCEDES PO BAJN EDHE PER--- GOLF AUDI CADDY SKO

  Prishtinë Sot, 19:24
  530 €
 • 11 foto
  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 TWIN TURBO-13 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 ORIGJINAL ME MOTOR 4.0L TWIN TURBO INDIVIDUALE ORIGJINAL FABRIKE 520KW .MAKINA SAPO KA ARDHU

  Tiranë Sot, 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION CLS 350 LOOK AMG 6.3
  Vetura

  OKAZION CLS 350 LOOK AMG 6.3

  Shitet ose nderrohet mercedes benc cls look amg super e paster si nga jasht dhe nga mbrenda.Sherbime

  Durrës Sot, 19:24
  8.500 €
 • 2 foto
  GUMA PER XHIPA 235 60 18
  Autopjese dhe paisje

  GUMA PER XHIPA 235 60 18

  SHITEN 2 COPA GUMA 235 60 18 BRISTON JAN 3 COPA PO I NDAJ 1 apo 2 NESE JU DUHEN PER XHIPA JAN SHUM

  Prishtinë Sot, 19:24
  25 €
 • 5 foto
  RADIO PER VW GOLF PASSAT TURAN CADDY
  Autopjese dhe paisje

  RADIO PER VW GOLF PASSAT TURAN CADDY

  SHITEN RADIO CD MP3 PER VW GOLF PASSAT TURAN TIGUAN CADDY INFO NE 045613666--------049858656 vib

  Prishtinë Sot, 19:24
  80 €
 • 4 foto
  GOMA ME BANDASHA 195 70 14
  Autopjese dhe paisje

  GOMA ME BANDASHA 195 70 14

  SHITEN 4 BANDASHA ME GUMA VERSE PO THUAJSE SE TE REJAAA 90% TREJAA 195 70 14 PER KOMBI T2 PER MER

  Prishtinë Sot, 19:24
  175 €
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 19:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo
  Autopjese dhe paisje

  Fellne O.Z 17 Coll Per Golf.4.WV.Bora.Audi.Pollo

  Shes fellnet 17 coll me gjendje shum t mir pa as nej defekt O.Z RACING SUPERLEGERA per Golf.4.VW.Bor

  Podujevë Sot, 19:24
  680 €
 • 3 foto
  Shiten pjes per Ford Brobe
  Vetura

  Shiten pjes per Ford Brobe

  Shitet pjes ose edhe komplet

  Ferizaj Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Nissan Micra
  Vetura

  Shitet Nissan Micra

  Nissan Micra 1.5 diesel me tabela te huaja

  Ferizaj Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes AMG
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes AMG

  Shiten Fellnet 19 coll ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira per me Mercedes AMG per

  Podujevë Sot, 19:23
  680 €
 • 2 foto
  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma dimri 205/55/16 Mercedes

  045 577 222

  Prishtinë Sot, 19:23
  270 €
 • 5 foto
  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Golf.5.6.7.Passat R-Line

  Shiten Fellnet 18 coll ne gjendje shum te mir pa as nje defekt me goma t mira Origjinal per Golf.5.6

  Podujevë Sot, 19:23
  770 €
 • 0 foto
  Timon per pezho 206 dhe shum lloje tpezhojave
  Autopjese dhe paisje

  Timon per pezho 206 dhe shum lloje tpezhojave

  Timon per pezho 206 dhe 206 gti Poashtu kemi edhe per shum lloje tjerave Tel 044182474 Peugeot citro

  Prishtinë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager kubota
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager kubota

  Shitet bageri kubota u-30 3200kg ne gjendje pune ka 3 koropa viti 2008 044 482 416

  Gllogoc Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per FORDA
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per FORDA

  Pjes per Ford Focus,Mondeo,Ka etj.

  Viti Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 Golf 4 Bora Polo Vw Beatle 5x100

  045 577 222 Viber 383 45 577 222

  Prishtinë Sot, 19:23
  230 €
 • 0 foto
  Shes Bandazhat per Golf 3 14
  Autopjese dhe paisje

  Shes Bandazhat per Golf 3 14

  Shes bandazhat 14 per golf 3 me kapak.

  Prishtinë Sot, 19:23
  40 €
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHT

  Tiranë Sot, 19:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA 4 COPA 245 45 19
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 4 COPA 245 45 19

  Shiten 4 GUMA TE VERES 245 45 19 2 Jan po thuajse te reja. . 2 JAN MIRA INFO NE 045613666-------

  Prishtinë Sot, 19:23
  150 €
 • 11 foto
  shitet mercedes benz s okazjon
  Vetura

  shitet mercedes benz s okazjon

  shitet s viti 2006 ngjyre e zeze makina eshte me siguracjon full kasko dhe me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Sot, 19:23
  14.500 €