Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Automjete në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  Mercedes-Benz E 220 CDI AVANTGARD BLUEFICENCY-11
  Vetura

  Mercedes-Benz E 220 CDI AVANTGARD BLUEFICENCY-11

  Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2010 M

  Tiranë Sot, 16:37
  14.300 €
 • 11 foto
  Audi A5 2.7 TDI S-Line-*AUTOMAT*OKAZION*FULL*09
  Vetura

  Audi A5 2.7 TDI S-Line-*AUTOMAT*OKAZION*FULL*09

  Audi A5 2.7 TDI S-Line-Sportpaket NAVI+ BiCOL+ KEYLESS-GO - FULL OPSIONAL DESIGNO - VITI 11/2008 MOD

  Tiranë Sot, 16:37
  10.200 €
 • 8 foto
  TOYTA COROLA 1.4 D-4D. 11/2006 SILVERLINE.
  Vetura

  TOYTA COROLA 1.4 D-4D. 11/2006 SILVERLINE.

  TOYTA COROLA 1.4 D-4D. KAMIO MANUALE. KLIMA DIGJITALE. XHAMA ELEKTRIK. SENSOR PARKIMI. SENSOR DRITA

  Tiranë Sot, 16:37
  4.000 €
 • 11 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shitet vetura Audi A6 -3.0-180kw E doganuar dhe e regjistruar Vetura ka regjistrim -1- Vit te plot

  Pejë Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  A class 3000 euro
  Vetura

  A class 3000 euro

  Motorr 2000 nafte Kamio manuale 180 000 km

  Tiranë Sot, 16:37
  3.000 €
 • 4 foto
  Shitet Toyota Auris
  Vetura

  Shitet Toyota Auris

  Toyota Auris Motorr 1.4 nafte Kambio manuale Vitit prodhimit 2010 140 000 kilometra

  Tiranë Sot, 16:37
  5.700 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 GOAL 1.9 TDI HIGHLINE*OKAZION*FULL-05
  Vetura

  VW GOLF 5 GOAL 1.9 TDI HIGHLINE*OKAZION*FULL-05

  VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI HIGHLINE -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO  -VITI 12/2004( MODEL 2005) 

  Tiranë Sot, 16:37
  5.400 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Golf 6 2.0 Tdi Me Dogan Dhe Homologim
  Vetura

  Shitet Vw Golf 6 2.0 Tdi Me Dogan Dhe Homologim

  Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Doga

  Ferizaj Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CITROEN JUMPY FRIGO
  Vetura

  CITROEN JUMPY FRIGO

  Shitet Citroen Jumpy FRIGO me motor 1.9 Dizell. RKS me regjistrim te skaduar. Viti i prodhimit 2006.

  Fushë Kosovë Sot, 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pikap Ford Transit 1.8 TDCi rks
  Vetura

  Pikap Ford Transit 1.8 TDCi rks

  Shitet pikapi ford transit connect 1.8 turbo dizell. Der ansore ka dhe eshte i izoluar ne pjesen mra

  Fushë Kosovë Sot, 16:37
  2.500 €
 • 7 foto
  SHITET BENX 208 VITI 90 Me LETRA DERI NE DHJETOR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET BENX 208 VITI 90 Me LETRA DERI NE DHJETOR

  Shitet benx 208 me motorr tipi vjeter 4 pistonsh ne gjenje te mir pune gominta te ndrruara 2 goma te

  Tiranë Sot, 16:37
  2.600 €
 • 6 foto
  --iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) _____
  Vetura

  --iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) _____

  --iBlejm veturatt me (Defekt. ose Aksident.) ______________ose ato qe nuk i perdronii_______________

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A3 Sportback.2.0
  Vetura

  AUDI A3 Sportback.2.0

  Audi A3 Sportback line. Model i viti 2008. Klima digitale. Navigator. Komanda ne timon. Marshe ne ti

  Tiranë Sot, 16:36
  6.200 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E 200 2.2CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E 200 2.2CDI

  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde, 100 KW I Importuar nga Zvicrra me doga dhe Homologim. Opcione

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugeot 308 SW 1.6 HDI
  Vetura

  Peugeot 308 SW 1.6 HDI

  Peugeot 308 SW 1.6 HDI E doganuar dhe homologuar viti 2009. Gjendja shume e mire me 7 ulse Info 04

  Ferizaj Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rent a Car Golf 4 pacifik
  Vetura

  Rent a Car Golf 4 pacifik

  Golf 4 pacifik , 1.9 TDI , 6 shpejtesi Full opsion Viber +38349134001

  Prishtinë Sot, 16:36
  20 €
 • 11 foto
  BMW 320d VITI 2009, Manual
  Vetura

  BMW 320d VITI 2009, Manual

  BMW 320 diesel, Vitprodhimi 2009, Kambio Manuale 6+1, 246.000km, Klima Dual Zone, Kompjuter Bordi, T

  Tiranë Sot, 16:36
  7.800 €
 • 11 foto
  MERCEDES ML 350 CDI BLUETEC 2012
  Vetura

  MERCEDES ML 350 CDI BLUETEC 2012

  MERCEDES ML 350 CDI Bluetec AUTOMATIK ,VITI 2012 Klimatronik Karrika lekur Kamer gjama te zi fa

  Prishtinë Sot, 16:36
  21.500 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E 220 CDI AVANTGARD BLUEFICIENCY-11
  Vetura

  Mercedes-Benz E 220 CDI AVANTGARD BLUEFICIENCY-11

  Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///AVANTGARDE BLUE EFFICIENCY - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2010 M

  Tiranë Sot, 16:36
  13.700 €
 • 0 foto
  Makina me qera 20 euro dita
  Vetura

  Makina me qera 20 euro dita

  Makina me qera 20 euro dita

  Lushnjë Sot, 16:36
  20 €
 • 11 foto
  Shitet Vetura VW Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim
  Vetura

  Shitet Vetura VW Golf 6 Me Dogan Dhe Homologim

  Shitet vetura vw Golf 6 2.0 Tdi viti prodhimit 2009 i sa po ardhur nga Gjermonia Me Doga

  Gjilan Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Glk 200
  Vetura

  Mercedes Glk 200

  Mercedes GLK 200 2.2cdi vit 2012 vetura posedon butona ne timon navi panoram senzor parkingu para dh

  Prishtinë Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC, Viti i prodhimit 03.10.2014, Kambio 7G-Tronic Plus/ F1, 209.000 kilomet

  Tiranë Sot, 16:36
  23.900 €
 • 5 foto
  BMW 730 NE SHITJE
  Vetura

  BMW 730 NE SHITJE

  Shitet bmw 730 Viti 1999 Benzin Manual 5 Shpejtsi Full Opsion Te Kti Modelit Posedon Klim Abs Esp Ka

  Pejë Sot, 16:36
  4.500 €
 • 6 foto
  Mercedes C220 Evo 2007 sport edition
  Vetura

  Mercedes C220 Evo 2007 sport edition

  Shitet Mercedes benc c220 Evo 2007 sport edition Kambio manuale Disqe alumini 16 Sedilje lekure Ko

  Durrës Sot, 16:36
  4.900 €
 • 8 foto
  TIGUAN 2.0 Automatike
  Vetura

  TIGUAN 2.0 Automatike

  TIGUANE. Viti: 2009 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 190 000 199 999 Karburanti: Naftë Targa: T

  Tiranë Sot, 16:36
  13.000 €
 • 10 foto
  TIGUANE R-Line model 2012
  Vetura

  TIGUANE R-Line model 2012

  TIGUANE R LINIE. Viti: 2011 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 140 000 149 999 Karburanti: Naftë

  Tiranë Sot, 16:36
  15.800 €
 • 3 foto
  SHITET KARROCERI FORDI tranzit 299euro i diskutus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET KARROCERI FORDI tranzit 299euro i diskutus

  Shitet karroceri ford tranzit hekuri 3 me 210 350 euro

  Tiranë Sot, 16:36
  299 €
 • 11 foto
  Shitet BMW X5 35D XDRIVE 2010
  Vetura

  Shitet BMW X5 35D XDRIVE 2010

  Shitet BMW X5 35D XDRIVE E 2010-es, pa takse luksi me 197.000 km origjinale (me garanci), bi-turbo,

  Tiranë Sot, 16:36
  16.500 €
 • 8 foto
  BMW X5 3.5 NAFT FULLOPSION 2012
  Vetura

  BMW X5 3.5 NAFT FULLOPSION 2012

  Bmw x5 3.5 Full opsione 134000km origjinale . Me gjit dokumentat e paguar per 1 vit. Makine eshte

  Tiranë Sot, 16:36
  20.500 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 30.12.2008 MODEL 2009 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME LIBER SERVIST PO

  Pejë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 NAFT VITI 2005 EURO 4
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 NAFT VITI 2005 EURO 4

  CITROEN C3 I SAPO ARDHUR NGA AUSTRIA MOTORR 1.4 HDI 50 KW 140 MIJ KM ORIGJINALE SHUM E PASTER SI BRE

  Tiranë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Passat 3C Automatik
  Vetura

  Passat 3C Automatik

  Passat 3C 2.0TDI viti 2008 Automatik vetura posedon butona me timon klim karrikat me nxemje RKS Pe

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW GOLF 5 2.0 TDI I SAPO ARDHUR
  Vetura

  VW GOLF 5 2.0 TDI I SAPO ARDHUR

  VW GOLF 5 MOTORR 2.0 TDI I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, EURO 4 I GATSHEM PER DOGANE SHUM I PASTER SI B

  Tiranë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION Touareg 3.0 viti 2011
  Vetura

  OKAZION Touareg 3.0 viti 2011

  Touareg i sapo ardhur. Pa takse lluksi Per me shum info kontaktoni ne 0682193323

  Tiranë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Caddy Maxxi 1.9 Tdi
  Vetura

  VW Caddy Maxxi 1.9 Tdi

  UTO SALLONI RIDONI >> SHITET VETURA WVW CADDY MAXXI 1.9 TDI >> Fuqia 77 KW >> K

  Vushtrri Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OPEL CORSA D 2011
  Vetura

  OPEL CORSA D 2011

  UTO SALLONI RIDONI >> SHITET VETURA OPEL CORS D CDTI >> Fuqia 66 KW >> KM ; 21

  Vushtrri Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OPEL ASTRA J AUTOMATIK
  Vetura

  OPEL ASTRA J AUTOMATIK

  UTO SALLONI RIDONI >> SHITET VETURA OPEL ASTRA J CDTI AUTOMATIK >> Fuqia 118KW >

  Vushtrri Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jeep wrangler 3.6
  Vetura

  Jeep wrangler 3.6

  Shes jeep 3.6 , benzine , e pershtatur per impjant gazi . Viti 2008 Km 160 mije km origjiniale Pa

  Tiranë Sot, 16:35
  17.000 €
 • 6 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Audi A3 1.6TDI Automatik viti 2010 vetura posedon karrikat me nxemje lleda para dhe mas strart/stop

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION
  Vetura

  VW BORA 1.9 TDI \"FULL OPSION

  Vw bora super full

  Tiranë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 3 BENZINE 2007
  Vetura

  BMW X5 3 BENZINE 2007

  Shitet Bmw X5 viti 2007 , ngjyra gri metalixato, motorr 3.0 benzin, 148697 km origjinale me te drejt

  Tiranë Sot, 16:35
  10.500 €
 • 5 foto
  Mercedes E 200 Automatik
  Vetura

  Mercedes E 200 Automatik

  Mercedes-Benz E200 Evo 2.2cdi Viti 2008 me dogan homologim vetura posedon butona ne timon navi funks

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW X5 dizel
  Vetura

  BMW X5 dizel

  shitet X5 2008 3.0D Nafte 207000 km cmimi i diskutueshem

  Tiranë Sot, 16:35
  13.800 €
 • 6 foto
  Opel insignia
  Vetura

  Opel insignia

  Opel Insignia 2.0 CDTI viti 2010 i posa doganuar vetura posedon butona ne timon senzor pargingu par

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 6 automatik
  Vetura

  Golf 6 automatik

  Golf 6 1.6 TDI Automatik 2010 BlueMotion i posa doganuar vetura posedon butona ne timon senzor park

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A3-Sportback-2008-1.9
  Vetura

  Audi A3-Sportback-2008-1.9

  Shitet Audi a3-Sport Back *Motorri i ri me partikel filter-1.9 Dizel *Klimatronic *Karrikat me nxemj

  Prishtinë Sot, 16:35
  7.500 €
 • 0 foto
  Trenerka per Meshkuj
  Vetura

  Trenerka per Meshkuj

  Trenerka per meshkuj, trenerkat jan origjinal si ne foto 100% nese nuk ju pelqejn mundeni mi kthy. P

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL VECTRA
  Vetura

  OPEL VECTRA

  Shes opel vectra 2.0 dizell ne gjendje te rregullt e ruajtur si mrena ashtu edhe jasht karrikat lkur

  Prishtinë Sot, 16:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mitsubishi Colt 1.3 Benzin
  Vetura

  Mitsubishi Colt 1.3 Benzin

  Mitsubishi Colt 1.3 Benzin RKS 2012 140,000 km Manual Senzora mbrapa Pulla ne timon Klim Tempomat

  Ferizaj Sot, 16:34
  Me Marrveshje