• Fugon Renault Trafic

  Fugon Renault Trafic

  Makina eshte ne gjendje shum te mir Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove

  5.000 €
  Tiranë
  Sot, 14:44
 • Volvo XC90 2.9 biturbo benzin gaz

  Volvo XC90 2.9 biturbo benzin gaz

  Shitet Volvo XC90 motor 2.9 biturbo me impiant gazi BRC te montuar ne itali dhe te shenuar ne leje qarkullimi. Makina eshte euro 4 dhe eshte me te gjitha sherbimet e bera, vaj filtra e rrip faze te n

  8.900 €
  Fier
  Sot, 14:44
 • Okazion subaru Forester

  Okazion subaru Forester

  Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike Shitet per arsye zevendesimi me mjet tjeter Eshte 4×4 e pajisur dhe me ridodo Kush ka nevoj per nje makine te larte dhe ekonomike eshte e duhura .faleminderit

  2.900 €
  Tiranë
  Sot, 14:44
 • Toyota Prius Hybrid

  Toyota Prius Hybrid

  Makine per Njerez qe dine te bejne Ekonomi .

  4.500 €
  Tiranë
  Sot, 14:44
 • Dodge Charger daytona -06

  Dodge Charger daytona -06

  Makina esht ne gjendje te mir 130.000 km Benzin gas nga fabrika Disqe 22 goma te reja Dokumente te prera deri ne gusht 2017 Shitet dhe nderrohet

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 14:44
 • MAKİNA ME QERA

  MAKİNA ME QERA

  NE JU OFROJME MAKINA ME CMIME ME KONKURUSE NE TREG. PORCHE 100 EURO BENZÄ°NE + GAZ TUAREG 70 EURO BENZÄ°N+GAZ AUDÄ° A 6 60 EURO BENZ CLK KABRIO 60 EURO BENZÄ°N+ GAZ AUDÄ° A4 KABRIO 60EURO BENZÄ°NE +

  20 €
  Tiranë
  Sot, 14:35
 • MAKİNA ME QERA

  MAKİNA ME QERA

  KOMPANÄ°A JONE OFRON MAKÄ°NA ME QERA ME ÇMIME ME KONKURUSE NE TREG. PORCHE CAYENNE BENZÄ°N +GAZ 100EURO TUARG BENZÄ°N + GAZ 70 EURO AUDI A6 BENZÄ°N 60EURO MERCEDES CLK KABRIO BENZÄ°N +GAZ 60EURO A

  20 €
  Tiranë
  Sot, 14:35
 • Mercedes ML280 Full Extra Sport

  Mercedes ML280 Full Extra Sport

  Ne gjendje teknike shume te mire. Jasteke te rinje ferota para mbrapa disqe gomat pjeset xhenerike dhe motorike te perkryera.Full opsion xhama te zinje orgjinal baxha dvd berdura ansore luke sporte s

  12.500 €
  Fier
  Sot, 14:34
 • DISQE BMW 15 2003

  DISQE BMW 15 2003

  Jane origjinal BMW,jane te vitit 2003,shume te bukur,jane per seria 5 dhe 3.Cmimi i diskutueshem,pa goma

  120 €
  Durrës
  Sot, 14:34
 • 2 GOMA 225\55\R16 SI TE REJA

  2 GOMA 225\55\R16 SI TE REJA

  KANE QENE NE MAGAZINE,JANE SI TE REJA,ME LULE SHUME TE MIRA,NR 225\55\R16.CMIMI 70EURO TE DYJA I DISKUTUESHEM

  60 €
  Durrës
  Sot, 14:34
 • Shitet Phaeton full opshen 5.0

  Shitet Phaeton full opshen 5.0

  Shitet makina ne gjendje sh te mire me sherbime te bera goma te reja 100% makina ika letrat der ne 17.8.2017 makina eshte full full dhe sh e paster shitet per arsye mos perdorimi per me sh detaje kont

  6.500 €
  Tiranë
  Sot, 14:34
 • VW Passat dizel

  VW Passat dizel

  Shitet passat 2012 full options 2.0 diesel me sistem eco qe fiket ne semafor, me clima, me baxho. Gomat 100% te reja, vaj filtra t ndrruara, dhe te gjitha sherbimet e bera rregullisht. sedilje me ng

  16.000 €
  Tiranë
  Sot, 14:34
 • Citroen C5 2.2 HDI BiTurbo

  Citroen C5 2.2 HDI BiTurbo

  Citroen C5 2.2 HDI BiTurbo Diesel 170 hp / BiTurbo Dritat Xenon me levizje per kthesa Armotizerat me ajr / elektronik Kilometrat e garantuara Serviset e kryera Gumat e veres te Reja Ne pergjithsi g

  2.950 €
  Gjilan
  Sot, 14:24
 • VW Golf 3 1.9TD me Klime

  VW Golf 3 1.9TD me Klime

  Shes Golf 3 1.9 Turbo diesel ne gjendje perfekte pune shum i rujtun pa korezion Regjistrim deri ne muajin e 9 Fellne me goma tmira Me Klime Airbag Bordkompjuter Centralle etj Bëjm edhe ndrrim me Vetu

  2.000 €
  Prishtinë
  Sot, 14:24
 • Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

  Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

  Vetura esht be gjendje te rregullt. Nuk ka nevoj per asnje invesitm. Esht ardhur para 2 jave prej zvicrre. Rks 11 muj. Qmimi 9500 euro. 2.0tdi. Manual 6+r. 150.000 kilometra origjinal. Ndrrohet me

  9.500 €
  Prishtinë
  Sot, 14:24
 • Shes skuterin Derbi Hunter

  Shes skuterin Derbi Hunter

  Shes skuterin eshte ne gjendje trregullt. Ngreh shum mir. Ka karburatorin e ri, ftofsin, etj. Ka dokumentat eshte i qlajmruar. Bojm ndrime.

  350 €
  Prizren
  Sot, 14:24
 • She's fellne me gjeth goma

  She's fellne me gjeth goma

  She's fellne me gjeth goma fellnet Jane te Mira Kruse gomat pjeserisht te mira.Jane per Per opel.per me shum info kontaktoni ne nr 043 901 190 mund te n.a. shkruani edhe ne viber +393206609846

  120 €
  Prizren
  Sot, 14:24
 • Shitet Iveco Daily 2.3 HPI ( 35S11)

  Shitet Iveco Daily 2.3 HPI ( 35S11)

  Shitet Iveco Daily 2.3 HPI ne Gjendje te rregullt Teknike dhe optike, me dogan te paguar I ardhur nga Belgjika... Per me shum info na kontaktoni edhe ni viber. +37744682141 Ju Mirepresim.

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 14:24
 • Shitet motocikleta shume pak e perdorur

  Shitet motocikleta shume pak e perdorur

  Shiten dy motocikleta Lifan 100-A viti i prodhimit 2015. Shume pak te perdorura dhe jane ne gjendje shume te mire. Cmimi per njeren eshte 500 ndersa tjetra 450. Mund te diskutojme edhe ne telefon.

  500 €
  Gjakovë
  Sot, 14:24
 • Fellne 17

  Fellne 17

  Per Pasat,Golf 5,Audi,Wv Touran

  190 €
  Gjilan
  Sot, 14:24
 • Shiten

  Shiten

  Shiten pjes per pasar 2 menjaqi trapi I par she vallani komplet , bicikleta ,inkubator

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 14:24
 • Shes skuterin Derbi Hunter 49cc.

  Shes skuterin Derbi Hunter 49cc.

  Shes skuterin eshte ne gjendje trregullt. Ngreh shum mir. Ka karburatorin e ri, ftofsin, etj. Ka dokumentat eshte i qlajmruar. Bojm ndrime.

  350 €
  Prizren
  Sot, 14:24
 • BMW X5

  BMW X5

  bmw x5 viti i prodhimit 2002 dizel 3000 kubik automatik tiptronic sportpaket lekur e zez klim korrikat elektronik dhe me nxemje tempomat tv cd gjamin nalt centrall senzora per parking senzor te shiu

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 14:24
 • Vw Bora 1.9 Tdi Rks Model 2003

  Vw Bora 1.9 Tdi Rks Model 2003

  Shitet Vw Bora 1.9 Tdi viti 2002 (Model 2003) në gjendje të mirë teknike. Regjistrim Rks 2 Muaj. Ju mirëpresim. 044 801 101

  4.666 €
  Gjakovë
  Sot, 14:24
 • AUDi A3 TDi -2.0 Shum i Rujten i sa po ardh nga CH

  AUDi A3 TDi -2.0 Shum i Rujten i sa po ardh nga CH

  Audi A3 TDi 2.0 Sport Hilghine i sa po ardhur CH 2.0 TDi 140 PS or 219 bhp or 103 kW @ 4000rpm. Viti 02 . 04 .2005 ~~ Model 2006 Vetura i posedon servisin e madh te kryer. Ju Garantoj per k

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Sot, 14:14
 • Peugeot 307 HDI RKS 1Vit

  Peugeot 307 HDI RKS 1Vit

  Shitet Peugeot 307 2.0 HDI ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, fellne alumini, X6 Airbag,A/C, ABS, Bordkompjuter, Komanda ne timon, Dritaret me rrym, pasqyret me rrym, libra te servisit kilomet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:14
 • Passat 3c 2.0tdi

  Passat 3c 2.0tdi

  Shes passat 3c 2.0tdi ne gjendje shum te tregullt teper i ruajtur rks deri ne fund te vitit Serivisin e posakryer posedon liber te servisit karriga me nxemje pasqyre me nxemje senzor parkingut senzo

  7.333 €
  Prishtinë
  Sot, 14:14
 • RENG ROVER 2.7D SPORT

  RENG ROVER 2.7D SPORT

  Shitet reng rover 2.7d sport pa dogan i ardhur nga ch me libra servisi km te garantuara

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 14:14
 • Golf 4 tdi

  Golf 4 tdi

  Golf 4 Edition tdi (i) tkuqe Motori model i ri Me klim Gomat e reja 2 qelsa fabrikisht Regjitrim 1 vit

  4.400 €
  Prishtinë
  Sot, 14:14
 • Vento

  Vento

  Veturë e rujtne..

  2.000 €
  Mitrovicë
  Sot, 14:14
 • RENAULT . Trafic .Dizell 2.0 i sa po ardhur nga CH

  RENAULT . Trafic .Dizell 2.0 i sa po ardhur nga CH

  RENAULT Dizell 2.0 viti 2008 : Qmimi 6200 te Funit Fiks. Vetura e Sa po ardhur nga ZVICRRA : Vetura e posedon servisin komplet te kryer : Vetura i posedon librin e servisit : Ju garantojm per k

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Sot, 14:14
 • VW GOLF 4 - TDI

  VW GOLF 4 - TDI

  Shitet Golf 4 TDI , 74kw , eshte ne gjendje perfekte pune . Alufellne 17 inch me goma te mira , ulse lekur krem me nxemje , Dvd Pioneer navi , senzor parkingu dhe kamera , nuk ka nevoj asnje investim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 14:05
 • Hyundai Santa Fe benzin plin ndizne

  Hyundai Santa Fe benzin plin ndizne

  Shes hyundai santa fe benzin plin ndizne automatik klimatronik lekur karrika me nxemje goma te reja ne gjendje shum te mir teknike dhe optike vetura osht rks i skaduar 100 euro denim per me shum na ko

  2.999 €
  Prishtinë
  Sot, 14:04
 • opel corsa

  opel corsa

  shes opel corsa viti 2005 benzin 1.0 motor eko tek klim gjama me rym shum n gjendje t mir servis i kryer

  3.350 €
  Pejë
  Sot, 14:04
 • vw jetta 91 allah allah u shit nga lind baba

  vw jetta 91 allah allah u shit nga lind baba

  jetta 1.9 tdi motorr golf 4 +chip ne gjendje shum temir teknike si mbrenda ashtu edhe jasht.clima funksionale,hidrolik gjamat me rrym,muzik ekstra goma dimri + fellne 16 col bord bad,perkthimi i meni

  1.390 €
  Prishtinë
  Sot, 14:04
 • TURBIN DHE DIZNE PER RENO CLIO 1.5 DCI 2007

  TURBIN DHE DIZNE PER RENO CLIO 1.5 DCI 2007

  Shes turbin dhe dizne komplet me pomp naftes per reno klio 2006 Megan 1.5dci skenik Nisan Mikra 1.5 dci per krejt motorrat 1.5 dci per vitin 2004 -2009 qka jan me Anglaser per para

  1 €
  Lipjan
  Sot, 14:04
 • Fellne me goma per mercedes 205/55/16

  Fellne me goma per mercedes 205/55/16

  fellnet jan me goma vere 205/55/16 ka ardh prej zvicrres, bajn per mercedes a klas, b klas, c klas modele te reja jan te banacuata dhe nuk kan gervishje

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 14:04
 • Opel Kadet

  Opel Kadet

  Shitet Opel Kadeti 1.3 benzin ne gjendje te rregull 1 vit regjistrim

  750 €
  Prizren
  Sot, 14:04
 • Golf

  Golf

  Shiten ose ndrrohen dy golfa njani golf 3 turbo dillez 1.9 viti 1992 rexhistrim deri 11.11.2017 tjetri golf 2 benzin 1.3 pa rexhistrim veturt ne gjendje te mire teknike nr kontaktus 044 787 373 edhe v

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 14:04
 • fiat bravo

  fiat bravo

  fiat bravo 1.6 16v viti 97 regj 25 04 2078 gjendja shkkelqyer qmimi fix

  1.300 €
  Gjakovë
  Sot, 14:04
 • Touran 2.0 Automatik mundsi ndrrimi

  Touran 2.0 Automatik mundsi ndrrimi

  Shitet vetura vw touran viti 17.12.2004 automatik dsg me regjistrim 1 vit ne emrin tim asht me full paisje 7ulse xenon navi pulla ntimon 6cd klimatronik karrika me nxemje etj etj mundesi ndrrimi gtn

  6.200 €
  Skënderaj
  Sot, 14:04
 • Shitet Citroen Picasso 2.0 HDI - 66KW i ardhur nga

  Shitet Citroen Picasso 2.0 HDI - 66KW i ardhur nga

  Shitet Citroen Picasso 2.0 HDI - 66KW i ardhur nga CH Regjistrimi i pare 28.06.2002 Ka hyre ne Kosove me 01 Shkurt 2017 Vetura eshte ne gjendje te rregullt. 049 793 956 044 241 006

  1.500 €
  Prishtinë
  Sot, 14:04
 • Shitet golf 5 1.9 TDI

  Shitet golf 5 1.9 TDI

  Shitet golf5 1.9 TDI ne gjendje te mire me klim goma te reja me fellne esp airbag hellogenka 1.9 dizel I sa po ardhur nga finlanda per me shume kontaktoni 044383699

  4.600 €
  Vushtrri
  Sot, 14:04
 • Vw Passat 1.9 Tdi

  Vw Passat 1.9 Tdi

  Shes Passat 1.9 tdi 74 KW 101 PS Automaike Vetura eshte pa dogan me tabela te huaja ne gjende shum te mir nuk ka nevoj per asnje investim ,shpenzime i ka te vogla . Posedon: Viber:+37744576257

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:04
 • Kredi në mes të veçantë

  Kredi në mes të veçantë

  hi, Unë jam duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi auto kredi në shtëpi, kredi konsolidimin e borxhit, kredi të pasigurta të rrezikut të kapitalit, etj, ose kanë qenë të refuzuar

  2.000 €
  Lipjan
  Sot, 13:55
 • Okazion VW Touran

  Okazion VW Touran

  Okazion shitet vw touran viti 2004 motorri 1.9 TDI makina eshte ne gjendje shum te mire vaj filtra rryp motorrit pomp ujit te sapo nderruara 6+1 vende disqe r17 goma ne gjendje shum te mir me letra d

  6.000 €
  Shkodër
  Sot, 13:55
 • AUDI A3 2.0T S LINE BENZINE FULL OPTION

  AUDI A3 2.0T S LINE BENZINE FULL OPTION

  AUDI A3 2.0 TURBO S LINE SUPER EXTRA FULL *1-AJER I KONDICIONUAR , 2-KONTROLL KLIME ME DY ZONA, 3- DRITA LED, 4-SERDILJE LEKURE, 5-DYER DHE XHAMA ELEKTRIKE, 6-PASQYRA ME NGROHJE,SISTEM SIGURIE, 7-

  11.500 €
  Tiranë
  Sot, 13:55
 • Okazion Pjes per kawasaki

  Okazion Pjes per kawasaki

  shiten,disqet,amortizatoret,dorezat,disqet e frenave

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 13:55
 • VW GOLF 4 BENZIN GAZ 1.4 SHUM EKONOMIK

  VW GOLF 4 BENZIN GAZ 1.4 SHUM EKONOMIK

  GOLF BENZIN +GAZ IMPIANTI BRC I MONTUAR NE ITALI MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR LETRAT E PAGUARA DERI NE FUND TE VITIT SHUM SHUM EKONOMIKE

  1.700 €
  Shkodër
  Sot, 13:54
 • Motorrçikel

  Motorrçikel

  Shitet motorrçikel. Te gjitha sherbimet e bera. Shitet per arsye mos perdorimi. Qmimi 240 euro. I diskutushem

  240 €
  Tiranë
  Sot, 13:54