Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik RKS 5 Muaj -2004
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik RKS 5 Muaj -2004

  Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik-Tiptronik e Regjistruar RKS (5 Muaj) full extra ne gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 15:18
  4.900 €
 • 9 foto
  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic Automatik RKS -2007
  Vetura

  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic Automatik RKS -2007

  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic AVANGARDE i Regjistruar RKS (3 Muaj) ngjyr te zeze metalike Automatik-T

  Ferizaj Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Vectra 1.8 Benzin RKS (1 VIT) Klim -2002
  Vetura

  Opel Vectra 1.8 Benzin RKS (1 VIT) Klim -2002

  Opel Vectra 1.8 Benzin e Regjistruar RKS (1 VIT) viti i prodhimit 11/2002 Klim funksionale airbaga c

  Ferizaj Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BMW X5 30D XDRIVE Automatik-Tiptronik Panoram 2007
  Vetura

  BMW X5 30D XDRIVE Automatik-Tiptronik Panoram 2007

  BMW X5 30D XDRIVE i Regjjstruar RKS (7 Muaj) viti i prodhimit 10/2007 posedon : klimatronik airbaga

  Ferizaj Dje, 15:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes E 270 CDI 6 Shpejtsi Panoram RKS -2002
  Vetura

  Mercedes E 270 CDI 6 Shpejtsi Panoram RKS -2002

  Mercedes E 270 CDI 6 Shpejtsi me Panoram i Regjistruar RKS i qlajmruar viti i prodhimit 10/2002 full

  Ferizaj Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Xsara shitet ndrrohet 1.6 benzin me klim 2002
  Vetura

  Xsara shitet ndrrohet 1.6 benzin me klim 2002

  Shitet xsara 1.6 benzin me klim funksionale gjama elektro pasqyre elektro fellne alo e rujtne si mre

  Ferizaj Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford fiesta disel
  Vetura

  Ford fiesta disel

  Viti i rexhistrimit te pare 2017 Vetura ne gjendje te rregullt Serviset me rregull te garantuara A

  Ferizaj Dje, 15:13
  7.999 €
 • 8 foto
  FIAT STILO 1 VIT rks
  Vetura

  FIAT STILO 1 VIT rks

  Shes Fiat Stilo 1.6 16V benzine regjistrim 12 muaj viti i prodhimit:2002 vetura posedon: klime

  Ferizaj Dje, 15:10
  2.000 €
 • 6 foto
  Audi A6 2012
  Vetura

  Audi A6 2012

  Audi a6 2012 3.0 205 ps m8 ne gjendje perfekte rks i skaduar

  Ferizaj Dje, 15:08
  15.000 €
 • 12 foto
  PEZHO 207 1.6 i AUTOMATIK * dogan te paguar * ch
  Vetura

  PEZHO 207 1.6 i AUTOMATIK * dogan te paguar * ch

  Shitet pezho 207 1.6 benzin automatik viti prodhimit 11.2010 ne gjendje shum te mir teknike i sapoar

  Ferizaj Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  BMW 730D  M-packet
  Vetura

  BMW 730D M-packet

  Shitet bmw 730 D 3.0 diesel automatik viti prodhimit 2009 ne gjendje shum te mir . Vetura posedon :

  Ferizaj Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI automatik 7 ULESE
  Vetura

  CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI automatik 7 ULESE

  Shitet citroen c4 grand picasso 1.6 hdi diesel automatik viti prodhimit 2010 i sapoardhur nga zvicrr

  Ferizaj Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 origjinal

  Fellne 18 me goma cilat the konvenojn ndesh te Vere\'s ndesh dimri no par dimri prosnow 245/45/18 th

  Ferizaj Dje, 15:07
  500 €
 • 12 foto
  VW TOURAN 1.6 TDI DSG * Dogan te paguar * CH
  Vetura

  VW TOURAN 1.6 TDI DSG * Dogan te paguar * CH

  Shitet vw touran 2.6 tdi diesel DSG automatik viti prodhimir 2011 i sapo ardhu nga zvicrra ne gjendj

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - dogan te paguar - ch
  Vetura

  VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - dogan te paguar - ch

  Shitet vw passat 2.0 tdi dsg automatik viti prodhimit 2010 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje shum

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG *Dogan Te Paguar* ch
  Vetura

  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG *Dogan Te Paguar* ch

  Shitet shkoda octavia 1.6 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2015 i sapoardhur nga zvicrra ne g

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RENAULT MEGANE SEDAN 1.9 DCI 6 Shpejtesi
  Vetura

  RENAULT MEGANE SEDAN 1.9 DCI 6 Shpejtesi

  Shitet renault megane sedan 1.9 dci diesel manual 6 shpejtesi viti prodhimit 2004 ne gjendje te rreh

  Ferizaj Dje, 15:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch
  Vetura

  FIAT 500L 1.3 Diesel Automatik *dogan te paguar*ch

  Shitet fiat 500L 1.3 diesel automatik viti prodhimit 2013 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje shum t

  Ferizaj Dje, 15:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG - dogan te paguar - ch
  Vetura

  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG - dogan te paguar - ch

  Shitet shkoda octavia 1.6 tdi dsg automatik viti prodhimit 2011 i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje

  Ferizaj Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW TOUAREG 3.0 TDI R - line DSG FULL OPSION
  Vetura

  VW TOUAREG 3.0 TDI R - line DSG FULL OPSION

  Shitet vw touareg 3.0 tdi diesel automatik dsg R line viti prodhimit 2012 ne gjendje shum te mir tek

  Ferizaj Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * Dogan Te Paguar*
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMATIK DSG * Dogan Te Paguar*

  Shitet vw golf 6 1.6 tdi automatik dsg viti prodhimit 2012 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura po

  Ferizaj Dje, 15:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PEUGEOT 508 2.0 HDI AUTOMATIK
  Vetura

  PEUGEOT 508 2.0 HDI AUTOMATIK

  Shitet pezho 508 2.0 hdi diesel automatik viti prodhimit 2011 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje te

  Ferizaj Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI DIESEL * DOGAN TE PAGUAR *
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI DIESEL * DOGAN TE PAGUAR *

  Citroen c4 1.6 hdi diesel manual viti prodhimit 2011 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon

  Ferizaj Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW JETTA 1.6 TDI DSG - dogan te paguar - ch
  Vetura

  VW JETTA 1.6 TDI DSG - dogan te paguar - ch

  Shitet vw jetta 1.6 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2012 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje

  Ferizaj Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SKODA FABIA 1.2 TSI AUTOMATIK DSG *dogan te paguar
  Vetura

  SKODA FABIA 1.2 TSI AUTOMATIK DSG *dogan te paguar

  Shitet shkoda fabia 1.2 tsi benzin automatik DSG viti prodhimit 12.2011 ne gjendje shum te mir tekni

  Ferizaj Dje, 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitje BMW 2.4
  Vetura

  Shitje BMW 2.4

  Regjistrimi 25.04.2017

  Ferizaj Dje, 15:03
  1.500 €
 • 12 foto
  FIAT PUNTO 1.2 i manual - dogan te paguar - ch
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.2 i manual - dogan te paguar - ch

  Shitet fiat punto 1.2 benzin viti prodhimit 2011 i sapoardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir tek

  Ferizaj Dje, 15:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT STILO  1VIT RKS City edition
  Vetura

  FIAT STILO 1VIT RKS City edition

  Shes Fiat Stilo 1.6 16V benzine regjistrim 12 muaj viti i prodhimit:2002 vetura posedon: klime abs

  Ferizaj Dje, 14:59
  2.000 €
 • 7 foto
  GOLF 3 1.9 TDI RKS 4 MUJ VITI 95
  Vetura

  GOLF 3 1.9 TDI RKS 4 MUJ VITI 95

  Shite golf 3 1.9 TDI rks 4 muj viti 95 4 goma reja ne gjendje shum mir per ma shum tel 045 666 210

  Ferizaj Dje, 14:59
  1.750 €
 • 6 foto
  MERCEDES 200 RKS 2 MUJ VITI 88
  Vetura

  MERCEDES 200 RKS 2 MUJ VITI 88

  Shite mercedesi 200 rks 2 muj viti 88 ne gjendje shun mir bajm edhe ndrrim 045 666 210

  Ferizaj Dje, 14:59
  1.400 €
 • 7 foto
  OPEL ASTRA 2.2 DTI VITI 2004
  Vetura

  OPEL ASTRA 2.2 DTI VITI 2004

  OPEL ASTRA 2.2 DTI VITI 2004 KLIM❄ ABS ESP AIRBAG PULLA VALLAN GJAMAT MERRYM GOMA TREJA TE VERES FEL

  Ferizaj Dje, 14:58
  1 €
 • 12 foto
  Golf V 1.9 TDI
  Vetura

  Golf V 1.9 TDI

  Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike.Ka regjistrim deri ne muajin dhjetor mund te perk

  Ferizaj Dje, 14:44
  5.100 €
 • 4 foto
  Opel Vivaro CDTI 2014
  Vetura

  Opel Vivaro CDTI 2014

  Opel Vivaro Cdti 2014 , 7 Shpejtësi Double kabine 7 ulese Klime , Tempomat Me dogan te paguar Pr

  Ferizaj Dje, 14:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim
  Vetura

  mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

  eshte ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Dje, 14:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  mercedez s320 special
  Vetura

  mercedez s320 special

  eshte ne gjendje perfekte gjamat e blindum karrikat me nxemje dhe klim dyrt i mbullen vetpah i shty

  Ferizaj Dje, 14:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Toyota Hilux 2.5 TDI Dizel
  Vetura

  Shitet Toyota Hilux 2.5 TDI Dizel

  Toyota Hilux d4d 2.5 TDI 4x4 viti i prodhimit 2007, (1) një vit regjistrim, klim funksionale, air ba

  Ferizaj Dje, 14:26
  11.000 €
 • 6 foto
  Shitet Mitsubishi L200 2.5 Dizel
  Vetura

  Shitet Mitsubishi L200 2.5 Dizel

  Shitet Mitsubishi L200 2.5 Dizel viti i prodhimit 2008, 4x4 në gjendje te rregullt ,rks, 4 goma te r

  Ferizaj Dje, 14:26
  6.800 €
 • 12 foto
  SHITET TOYOTA YARIS 2014
  Vetura

  SHITET TOYOTA YARIS 2014

  SHITET TOYOTA YARIS VITI PRODHIMIT 10MUJ 2013 1.0 BENZIN REXHISTRIM FIKS 1VJET 170KM TE GARANTUARA D

  Ferizaj Dje, 14:24
  5.200 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2007

  VW GOLF 5 1.9 TDI BLUMOTION 2007 I DOGANUAR KM E GARANTUME ME LIBER SERVISI PER MA SHUM INFO NE 📞045

  Ferizaj Dje, 14:24
  6.499 €
 • 5 foto
  SHITEN FELLNET 17
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN FELLNET 17

  SHITEN FELLENET 17 ME GUMA 70%T MIRA NUK DRITHIN GOLF 5,6,7,CADDY,TAURAN etj TEL:045-809-382

  Ferizaj Dje, 14:23
  320 €
 • 5 foto
  Shiten hekrat per vetur?
  Vetura

  Shiten hekrat per vetur?

  Shiten hekrat per zbukurimin e vetures ma shum per auto sallone auto makanik..TEL:045-809-382

  Ferizaj Dje, 14:22
  40 €
 • 2 foto
  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112

  Shes fellne 18 Audi vw skoda viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 14:17
  370 €
 • 0 foto
  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan ????
  Vetura

  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan ????

  Opel Astra 2.0’Dizell Automatik Me Dogan te pagume Klimatronik Automatik ESP Tempomat Gjama elek

  Ferizaj Dje, 14:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw Caddy Maxi Automatik DSG 1.9 Dizell Me Dogan
  Vetura

  Vw Caddy Maxi Automatik DSG 1.9 Dizell Me Dogan

  Vw Caddy Maxi Nga Zvicrra Me dogan te paguar🇨🇭🇨🇭 1.9 Dizell Automatik Maxi Centrall Libra servisi Vi

  Ferizaj Dje, 14:16
  5.900 €
 • 4 foto
  Goma 2 Cop 215/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 2 Cop 215/55/16

  Goma 215/55/16 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 14:16
  60 €
 • 2 foto
  Shes Fellne Per BMW Nr-18
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per BMW Nr-18

  Shes Fellne Per BMW Nr-18 viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 14:16
  330 €
 • 6 foto
  Shitet Mercedes benz e320 cdi
  Vetura

  Shitet Mercedes benz e320 cdi

  Posedon: klime, abs, esp, senzora parkimi, Senzora shiu Rks Serviset e kryera me kohe Goma te reja2

  Ferizaj Dje, 14:15
  5.700 €
 • 5 foto
  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??

  Iveco Daily 2.8 Dizell Viti 2003 Km 334396 Pesha bartese 1100 Kg 7 Ulëse Me Dogan te paguar Viber

  Ferizaj Dje, 14:15
  5.400 €
 • 5 foto
  Shitet Renault Laguna, 2.2diesel
  Vetura

  Shitet Renault Laguna, 2.2diesel

  Shitet Renault Laguna 2.2 diesel, Navogacion, goma te mira, i servisuar, regjistrim deri ne Shkurt 2

  Ferizaj Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi a6 3.0tdi v6
  Vetura

  Audi a6 3.0tdi v6

  Pershendetje shes audi a6 3.0tdi automatik vetura asht ne zvicer

  Ferizaj Dje, 14:04
  12.000 €