Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 1 foto
  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3  bmw 5 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x1 x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per golf 5 6 7 mercedes tiguan audi
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golf 5 6 7 mercedes tiguan audi

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi golf 5 6 7 merceded tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi golf 5 6 7 merceded tiguan

  Fellnet jan gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100a% orginal

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas celles
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas celles

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205

  Feellne me gjith goma sava 205 55 16 viti prodhimit 2018

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 16 col per mercedes C kllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per mercedes C kllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tauran tiguan audi a

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 15 col per golf 4 polo
  Autopjese dhe paisje

  fellne 15 col per golf 4 polo

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 col per golf 5 6 7 pasat tauran

  Fellnet jan shum xhendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 17 col per golfe edhe taura audi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golfe edhe taura audi mercedes

  Fellne jane shume te rujshme

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per C kllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per C kllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per Ckllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per Ckllas

  Fellnet jan shum gjendeje te mir gomat jan shum te mira

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15 col per bmw 5  bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 col per bmw 5 bmw 3

  Fellne

  Ferizaj Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per opel combo 1.7 japan dizel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per opel combo 1.7 japan dizel

  Pjes per opel combo,dyer ,krilla,menjaq,anllaser,pjes te trapit,krye te motorrit per opel cors 1.5 d

  Ferizaj Dje, 09:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renault Twingo 1.2
  Vetura

  Renault Twingo 1.2

  Renault Twingo 29.000 te kaluara me liber te servisit te garantuara. 1.2 Benzin shpenzime shum te

  Ferizaj Dje, 09:46
  7.500 €
 • 2 foto
  Bluetech Navigon
  Autopjese dhe paisje

  Bluetech Navigon

  Navigacion dhe Media Player per automobila Hartat e vjetra, duhet te behen update.

  Ferizaj Dje, 09:40
  30 €
 • 3 foto
   Drite Hallogjen- HELLA
  Autopjese dhe paisje

  Drite Hallogjen- HELLA

  Hella - Drite Hallogjen per automjete

  Ferizaj Dje, 09:40
  55 €
 • 3 foto
  Frena - Gurtne per Pezho / Renault
  Autopjese dhe paisje

  Frena - Gurtne per Pezho / Renault

  Frena / Gurtne per Peugeot / Pezho 305, Renault Fuego

  Ferizaj Dje, 09:40
  25 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A6
  Vetura

  Shitet Audi A6

  Shes Audi A6 2.0 tdi ultra 190ps model i ri i ruajtur extrem si mbrenda dhe jasht km 142xxx me liber

  Ferizaj Dje, 09:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes 2 opel vectra B me qmim tvolitshem
  Vetura

  Shes 2 opel vectra B me qmim tvolitshem

  Kerri par qe esht nfoto e kam per pjes a kerrin e dyt e voziti po po esht pak i vram nkrill tdjath e

  Ferizaj Dje, 09:01
  44.510.650 €
 • 0 foto
  Lavatriçe BEKO
  Autopjese dhe paisje

  Lavatriçe BEKO

  Eshte ne gjendje te rregullt ,eshte A+

  Ferizaj Dje, 08:48
  80 €
 • 5 foto
  Citroen c4. 1.6 cdi pej zvicrre pa dogan
  Vetura

  Citroen c4. 1.6 cdi pej zvicrre pa dogan

  Citroen c4 1.6 cdi automatik po sa ardhur prej zvicrre numer telefonit veq viber mundeni me thirr +4

  Ferizaj Dje, 08:45
  4.700 €
 • 5 foto
  Ford ranger 2.5 dizel nga ??
  Vetura

  Ford ranger 2.5 dizel nga ??

  Fordi ka doganen dhe homologimin e ka te pagum. I sa po ardhun nga zvicrra 🇨🇭 ne gjendje perfekte

  Ferizaj Dje, 08:45
  6.500 €
 • 7 foto
  Ford Ranger 2.5 dizel nga ch??
  Vetura

  Ford Ranger 2.5 dizel nga ch??

  Fordi esht ne gjendje perfekte ka 221mi te kalume me liber servisi. Ka doganen e pagume dhe homologi

  Ferizaj Dje, 08:45
  6.500 €
 • 11 foto
  Skutera nga ch ????
  Motore (mbi 50 cc)

  Skutera nga ch ????

  Gjith jan me.dogan dhe ne gjendje te mir puna te rujt si dhe gjith i kemi nga zvicrra

  Ferizaj Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citeoen c3 1.6 HDI 16v 110 ps
  Vetura

  Citeoen c3 1.6 HDI 16v 110 ps

  Vetura esht ne gjendje perfekte e rujt shum dhe e shtrengume vozitje stabile si dhe fuqi motorrike s

  Ferizaj Dje, 08:45
  5.500 €
 • 7 foto
  X5 30D x drive viti 2015 prej zvicrre i doganum
  Vetura

  X5 30D x drive viti 2015 prej zvicrre i doganum

  X5 3.0 30 D xdrive prej zvicrre i doganum v.p 24:11:2014 km 164 mij km garantume pa aksident i ser

  Ferizaj Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kallap per kocka dhe ansore
  Vetura

  kallap per kocka dhe ansore

  shiten kallapat per pllaka dhe ansore per oborre

  Ferizaj Dje, 08:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy 2.0 sdi -06 rks ndrrim me pikabi me 5 uls
  Vetura

  VW Caddy 2.0 sdi -06 rks ndrrim me pikabi me 5 uls

  Shes ndrroj vw caddy 2.0 sdi 2006 rks deri n prill 2020 Posedon Klim Airbag Centrall Shpenz

  Ferizaj Dje, 08:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt
  Vetura

  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

  Shes sab disel 2.2 gjendje perfekte nuk ka nevoj per me investu edhe 5 muj regjistrim për ma shum mu

  Ferizaj Dje, 06:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes touranin
  Vetura

  Shes touranin

  Shes touranin 1.9tdi viti i prodhimit 05.2010 posedon:senzor para mbrapa parkohet vet kameren mbrapa

  Ferizaj Dje, 06:56
  8.500 €
 • 7 foto
  Shes Touran 1.9tdi
  Vetura

  Shes Touran 1.9tdi

  Shes Touran 1.9tdi automatik DSG full extra posedon navi tmadh kamera mbrapa senzora para edhe mbr

  Ferizaj Dje, 06:55
  8.500 €
 • 9 foto
  Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus
  Vetura

  Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

  Xhipi eshte ne gjendje te rregullt, i blere ne Gjermani, me servisime te rregullta te servisi i auto

  Ferizaj Dje, 01:36
  17.500 €
 • 2 foto
  Senak,Senik
  Kamionë

  Senak,Senik

  senaku i nxen 3 kubik

  Ferizaj Dje, 00:27
  600 €
 • 5 foto
  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI
  Vetura

  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI

  044-791-901 ndrrim nuk boj gjendje perfekte goma te reja 5 shpejtsi pod t mir ngjyr vishnje metalike

  Ferizaj Dje, 00:09
  1.400 €