Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2006

  Audi A3 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG e Regjistruar RKS Viti 12-12-2006 full opcione me te gjitha

  Ferizaj Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes C 270 CDI RKS (1 VIT) Automatik -2002
  Vetura

  Mercedes C 270 CDI RKS (1 VIT) Automatik -2002

  Mercedes C 270 CDI i Regjistruar RKS (1 VIT) Elegance posedon : klimatronik funksionale airbaga cent

  Ferizaj Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SYM GTS 300i 19.000 KM Viti -2012
  Motore (mbi 50 cc)

  SYM GTS 300i 19.000 KM Viti -2012

  SYM GTS 300i me 19.000 KM i sapo ardhur nga belgjika ne gjendje perfekte viti -2012 viber +383 44 32

  Ferizaj Dje, 15:53
  2.100 €
 • 9 foto
  BMW X5 30D XDRIVE Automatik-Tiptronik Panoram 2007
  Vetura

  BMW X5 30D XDRIVE Automatik-Tiptronik Panoram 2007

  BMW X5 30D XDRIVE i Regjjstruar RKS (7 Muaj) viti i prodhimit 10/2007 posedon : klimatronik airbaga

  Ferizaj Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic i Doganuar -2007
  Vetura

  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic i Doganuar -2007

  Mercedes ML 320 CDI 4 Matic i Doganuar Automatik-Tiptronik 7G Tronic me te gjitha serviset ne gjendj

  Ferizaj Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015
  Vetura

  AUDI A4 (2.0 TDI) 2015

  Shes (Audi A4 2.0 TDI VITI 2015) Vetura Posedon:Automatik,Drita Robot Xenon,Posedon sistemin e Star

  Ferizaj Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SEAT IBIZA 1.9 TDI
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.9 TDI

  Shes Seat Ibiza 1.9 TDI ne gjendje perfekte i posa ardhur nga gjermania viti i pare ne RKS. Vetura P

  Ferizaj Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CITROEN XSARA PICASSO 2.0 DIESEL VITI 2002
  Vetura

  CITROEN XSARA PICASSO 2.0 DIESEL VITI 2002

  SHES CITROEN XSARA PICASSO 2.0 DIESEL VITI I PRODHIMIT 2002 I ARDHUR NGA GJERMANIA NË GJENDJE SHUM T

  Ferizaj Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C5, 3.0 D, Biturbo, 241ps, Exlusive, CH-10
  Vetura

  Citroen C5, 3.0 D, Biturbo, 241ps, Exlusive, CH-10

  Citroen C5, 3.0 Dizel, Bi-turbo, 241ps, Exlusiv, Navi, Klimatronik, Panoram komplet, Sistemin per ul

  Ferizaj Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, Viti i prodhimit 09.2009, Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele. 19

  Ferizaj Dje, 15:34
  8.700 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde

  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde, 100 KW viti 08.2011 I Importuar nga Zvicrra me doga dhe Homol

  Ferizaj Dje, 15:34
  12.900 €
 • 9 foto
  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG

  VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Automatik DSG Viti i prodhimit 04.2010, RKS deri 06.2020 Viti i pare

  Ferizaj Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 320 D, X Drive Automatik
  Vetura

  BMW 320 D, X Drive Automatik

  BMW 320 D, X Drive Automatik Viti 2011 M Packet Gjendje shume te mire e importuar nga zvicrra. Info

  Ferizaj Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW 320 D xDrive AUTOMATIK VP 2016
  Vetura

  BMW 320 D xDrive AUTOMATIK VP 2016

  BMW 320 D xDrive AUTOMATIK VP 2016 Verura me gjendje perfekte te kalura 52726 KM Opcione full. Te

  Ferizaj Dje, 15:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, Automatik,7 Ulse
  Vetura

  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, Automatik,7 Ulse

  Peugeot 5008 – 1.6 HDI, 112 PS Viti i prodhimit 12.2011, Model 2012 importuar nge zvicrra I doganu

  Ferizaj Dje, 15:32
  7.990 €
 • 9 foto
  OPEL ASTRA H 1.7CDTI 2009
  Vetura

  OPEL ASTRA H 1.7CDTI 2009

  OPEL ASTRA H 1.7CDTI DIESEL VITI 2009 MANUAL 📞 049/550-888 📞 049/456-000

  Ferizaj Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CITROEN C3 AUTOMATIK 2015 40.000KM
  Vetura

  CITROEN C3 AUTOMATIK 2015 40.000KM

  CITROEN C3 AUTOMATIK VITI 2015 AUTOMATIK EXCLUSIVE BENZIN 1.2 ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-88

  Ferizaj Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes SETRA 250 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes SETRA 250 HD

  shes Setra 250 hd

  Ferizaj Dje, 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per Renault, Modus 1.5 Dci,103 ps, 6 shpejtsi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Renault, Modus 1.5 Dci,103 ps, 6 shpejtsi

  Pjes per Renault Modus, 1.5 Dci, 103 ps, 6 shpejtsi, 2005

  Ferizaj Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per  Seat Leon  1.9 (Tdi)  2004
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Seat Leon 1.9 (Tdi) 2004

  Shiten Pjest per Seat Leon 1.9 (Tdi) 2004

  Ferizaj Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 D, Automatik,  - 2007
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 D, Automatik, - 2007

  Pjes per Jaguar S-type, 2.7 Dizel, Bi-turbo, Automatic, Tiptronik, Navigacion, Likur, viti prodhimit

  Ferizaj Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbo, koka vollanit,anllasera,dinama,per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Turbo, koka vollanit,anllasera,dinama,per Mercedes

  Turbina te mercedesit me elektronik per modele te reja 2008 e nalt per ML 350, GL 350, Spriter edhe

  Ferizaj Dje, 15:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Suzuki DL650
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki DL650

  Motor Suzuki 650cc i sa po ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire pune, serviset e kryera, regji

  Ferizaj Dje, 15:21
  2.850 €
 • 2 foto
  goma te dimrit me bandash per mercedes c class
  Autopjese dhe paisje

  goma te dimrit me bandash per mercedes c class

  Shiten goma te dimrit me bandash per mercedes c class, numri i gomave 195-65-15,jan te paisura me sh

  Ferizaj Dje, 15:15
  150 €
 • 9 foto
  Shiten \"Fellnet\"
  Autopjese dhe paisje

  Shiten \"Fellnet\"

  shiten fellnet te ardhur a nga ch tel +37744626055

  Ferizaj Dje, 15:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bicikell
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bicikell

  12345

  Ferizaj Dje, 15:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Passat 2.0 TDI Bluemotion Qmimi i diskutueshem per bleres serioz. Ne gjendje shum te mir! Kilometra

  Ferizaj Dje, 15:05
  10.200 €
 • 10 foto
  Shes Audi A4 Aoutomatik
  Vetura

  Shes Audi A4 Aoutomatik

  Shes audi a 4 viti prodhimit 2001 1 vjet regjistrim ne emrin tim ka klimtroni abes centeal 4 gjama m

  Ferizaj Dje, 15:01
  3.200 €
 • 6 foto
  BMW GT 530 X_Drive
  Vetura

  BMW GT 530 X_Drive

  Shitet BMW 530 X-Drive ne gjendje te shkelqyer optike dhe teknike, I doganuar dhe regjistruar ne RKS

  Ferizaj Dje, 14:49
  19.500 €
 • 3 foto
  Shes fellnet 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 16

  Shes fellnet 16 coll shum pak te perdorura jan per golf 5/6/7 pasat audi a4 /a3 e shum vetura tjera

  Ferizaj Dje, 14:44
  170 €
 • 4 foto
  Shes INTERKULLERIN per golf 4 me dy te kuqe
  Autopjese dhe paisje

  Shes INTERKULLERIN per golf 4 me dy te kuqe

  Shitet interkulleri per folf 4 edhe bora me dy te kuqe asht me sigures

  Ferizaj Dje, 14:44
  80 €
 • 6 foto
  Range Rover URGJENT
  Vetura

  Range Rover URGJENT

  Range Rover Sport Hse 2.7 Dizell 2006 MOTORRIN E RI NGA ANGLIA ZERO ZERO Ne gjendje shum te rujtun

  Ferizaj Dje, 14:42
  14.900 €
 • 5 foto
  Shes rimorkjo
  Kamionë

  Shes rimorkjo

  Shes rimorkjo schiller carbull 25 kb ne qjendje te rregullt bejm.edhe ndrrim me qka na konvenon

  Ferizaj Dje, 14:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 AUTOMATIK ME DOGAN NGA CH
  Vetura

  OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 AUTOMATIK ME DOGAN NGA CH

  Opel antara 2.2 cdti 4x4 Automatik e ardhut nga zvicrra me dogan posedon Klima automatik ,ulset me

  Ferizaj Dje, 14:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL ME DOGAN
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL ME DOGAN

  Citoen c3 1.4 hdi i ardhur nga gjermonija me dogan te paguar posedon klima, tempomat ,2 qelsa etj

  Ferizaj Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes B200 AUTOMATIK DOGAN HOMOLIGIM Viti 08
  Vetura

  Mercedes B200 AUTOMATIK DOGAN HOMOLIGIM Viti 08

  shes Mercedes B200 viti 2008 dogan hologim Automatik Tiptronik klim gjamat me rrym pasqyret me rrym

  Ferizaj Dje, 14:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI ME DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI ME DOGAN

  Shes golf 6 plus 1.6 tdi i ardhur nga gjermonija Me dogan ne gjendje te mir i rujten si nmrena as

  Ferizaj Dje, 14:25
  7.900 €
 • 10 foto
  CITROEN C4 pikaso 1.6 hdi automatik me dogan ch
  Vetura

  CITROEN C4 pikaso 1.6 hdi automatik me dogan ch

  Certen c4 1.6 hdi Automatik i ardhur nga zvicrra me dogana esht me full opsione 2 qelsa me kilometra

  Ferizaj Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  honda 250
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 250

  Honda 250 2takt

  Ferizaj Dje, 14:20
  1.100 €
 • 5 foto
  Fiat sedic 2.0 multi jet i doganuare
  Vetura

  Fiat sedic 2.0 multi jet i doganuare

  Viti 20.11.2011 2.0 dizel 5 dyere abs esp Climatronik fellne alumi i goma te reja Ne gjendje shum

  Ferizaj Dje, 14:09
  6.950 €
 • 3 foto
  Bmw Gt530 ndrrim Golf 6 ,7...
  Vetura

  Bmw Gt530 ndrrim Golf 6 ,7...

  Bmw Gt530d viti prodhimit fund 2011 ne gjendje te rregullt me libera servisit , 2 pare fellne ndrro

  Ferizaj Dje, 14:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hyundai Tucson
  Vetura

  Hyundai Tucson

  Hyundai Tucson, ne gjendje shume te mire, regjistrim deri me janar 2020. 4x4, 2.0 cdti, ndrrimi i mu

  Ferizaj Dje, 13:37
  6.200 €
 • 0 foto
  Plastike per Mercedes Sprinter viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  Plastike per Mercedes Sprinter viti 2010

  Shitet Pastike e baltes qe montohet te rrota per Mercedes Sprinter viti 2010

  Ferizaj Dje, 13:29
  30 €
 • 1 foto
  Krille per BMW X1
  Autopjese dhe paisje

  Krille per BMW X1

  Shitet krille per BMW X1 ana e majte viti 2014

  Ferizaj Dje, 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maske dekoruse per VW Passat
  Autopjese dhe paisje

  Maske dekoruse per VW Passat

  Shitet maske dekoruese per VW Passat viti 2016

  Ferizaj Dje, 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002
  Autopjese dhe paisje

  Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002

  Korniza te Pasqyrave per AUDI A4 2002

  Ferizaj Dje, 13:28
  25 €
 • 0 foto
  Radiator i klimes per Porche Cayenne
  Autopjese dhe paisje

  Radiator i klimes per Porche Cayenne

  Shitet Radiator i klimes per Porche Cayenne viti 2014

  Ferizaj Dje, 13:28
  150 €
 • 1 foto
  Branik per VW Beetle
  Autopjese dhe paisje

  Branik per VW Beetle

  Shitet branik per VW Beetle viti 2015

  Ferizaj Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese te ndryshme per BMW M3 dhe M4
  Autopjese dhe paisje

  Pjese te ndryshme per BMW M3 dhe M4

  Shiten pjese te ndryshme per BMW M3 dhe M4 viti 2013

  Ferizaj Dje, 13:27
  200 €
 • 1 foto
  Sinjalizues per Posche Cayenne viti 2014
  Autopjese dhe paisje

  Sinjalizues per Posche Cayenne viti 2014

  Shitet Sinjalizues per Porche Cayenne viti 2014

  Ferizaj Dje, 13:27
  50 €