Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 8 foto
  Shes T5 Kombi 1.9TDI i sapo ardhur Pa Dogan
  Vetura

  Shes T5 Kombi 1.9TDI i sapo ardhur Pa Dogan

  Shes t5 1.9TDI i sapo ardhur Nga Gjermani Pa dogan Ne gjendje shum te mir teknike me servis te sap

  Ferizaj Sot, 12:35
  3.500 €
 • 4 foto
  VW Golf 4 Iregjistruar rks 4 dyer
  Vetura

  VW Golf 4 Iregjistruar rks 4 dyer

  Shes VW Golf 4 1.4 Benzin Me shpenzime shum te vogla ne gjendje shum te mir si ne trapa si ne motorr

  Ferizaj Sot, 12:35
  2.700 €
 • 6 foto
  Wv polo 1.9 manual 2004
  Vetura

  Wv polo 1.9 manual 2004

  Polo 1.9 sdi manual 4 dyer ne gjendje shum te mir posedon klim dritare elektrike mbyllje qendrore dr

  Ferizaj Sot, 12:31
  4.200 €
 • 3 foto
  Kamionet t4 2.5 dizell
  Vetura

  Kamionet t4 2.5 dizell

  Shitet kamioneta t4 2.5 dizell viti i prodhimit 1998 Kamioneta eshte ne gjendje shum te mire e regji

  Ferizaj Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mini cooper 1.6 benzin boj ndrrim
  Vetura

  Mini cooper 1.6 benzin boj ndrrim

  Shitet mini cooper 1.6 benxin Vetura eshte e regjistruar me 29.05.2019 Vetura i ka gomat e reja Vet

  Ferizaj Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel
  Vetura

  Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel

  Shes Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel, Manual, Viti prodhimit: 12.07.2007, Kilometr

  Ferizaj Sot, 12:23
  4.250 €
 • 3 foto
  Audi a3 1.9 tdi
  Vetura

  Audi a3 1.9 tdi

  Servisin komplet... Rrypin e ndrrun... Llamellen e re... Gomat e veres t’reja.. Gomat e dimrit me

  Ferizaj Sot, 12:19
  5.300 €
 • 2 foto
  Fellne per Audi 16 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi 16 me goma

  Shes Fellne per Audi 16 qe me goma te dimrit per ma shum informata 044348251 dhe 044926824

  Ferizaj Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 Picaso 1.6hdi Automatik me dogan e CH
  Vetura

  Citroen C4 Picaso 1.6hdi Automatik me dogan e CH

  Shes Citroen C4 1.6hdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Astra 1.7 cdti me dogan gjendja prefekte.
  Vetura

  Opel Astra 1.7 cdti me dogan gjendja prefekte.

  Shes Opel Astra 1.7cdti me dogan te paguar e sapo ardhur Prej Gjermanies vetura posedon Liber servis

  Ferizaj Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Seat Altea 2.0 tdi Automatik DSG me dogan prej CH.
  Vetura

  Seat Altea 2.0 tdi Automatik DSG me dogan prej CH.

  Shes Seat Altea 2.0 tdi dsg me dogan te paguar i sapo ardhur prej zvicrres vetura posedon Liber serv

  Ferizaj Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Audi 1.6tdi 23.12 2010 Automatik steptronik me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vet

  Ferizaj Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Citroen C4 Picasso 7ulse 1.6hdi me dogan e Zvicerr
  Vetura

  Citroen C4 Picasso 7ulse 1.6hdi me dogan e Zvicerr

  Shes CitroenC4 picasso 1.6hdi 7 ulse me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres Vetura asht me

  Ferizaj Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES GOLF 3 1.9 DIZEL
  Vetura

  SHES GOLF 3 1.9 DIZEL

  SHITET VETURA GOLF 3 1.9 DIZEL RKS DERI ME 17.12.2019 VITI 1993 VOLLAN HIDRAULIK FRER DORE GOMA TE

  Ferizaj Sot, 12:11
  1.450 €
 • 5 foto
  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?
  Vetura

  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?

  Golf 7 Dizel 1.6 Klima ac Shum j pastert I bler 00km Servisat e kryera te gjitha me rregull Vetur fa

  Ferizaj Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW X5 3.0 dizel automatik rks M/// jasht
  Vetura

  BMW X5 3.0 dizel automatik rks M/// jasht

  3.0 Automatik Rks Senzora Navi Pulla nvollan Goma treja Likur Ulse me rrym Vetura osht ne gjendje

  Ferizaj Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes benz cla180 full opcion
  Vetura

  Mercedes benz cla180 full opcion

  Cla Manual 1,8 Benzin Karrika me nxemje Karrika me rrym Karrika likur Senzora parkingu Senzora

  Ferizaj Sot, 12:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes aprilia 50cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes aprilia 50cc

  Shes aprilia 50cc 2009 pa dogan i ardhur nga zvicrra drita lled fabrikisht goma te reja te dimrit or

  Ferizaj Sot, 12:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008
  Vetura

  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008

  Shitet golf 5 1.9TDI blumotion viti i prodhimit ne fund te 2007 gjama te errsuar fabrikisht servisi

  Ferizaj Sot, 12:03
  7.200 €
 • 9 foto
  SHITET PASSAT 2.0 2015 HIGHLINE
  Vetura

  SHITET PASSAT 2.0 2015 HIGHLINE

  Shitet passat 2.0 2015 Highline; 135000km te kaluara; Navigacion; Sensora ne te 4 anet; Serviset

  Ferizaj Sot, 12:01
  22.500 €
 • 4 foto
  Shiten fellnet 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 17coll

  Shiten fellnet shume te mira 17coll me goma te reja te veres nuk jan te grrithta per golf 5-6-7-cadd

  Ferizaj Sot, 11:56
  450 €
 • 5 foto
  man 8.150 kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  man 8.150 kiper

  Shes man 8.150 kipper gjendje shum tmir i sa po ardhur nga gjermania vetem dogan te pagur

  Ferizaj Sot, 11:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 7 AUTOMATIK DSG 2.0 TDI
  Vetura

  VW GOLF 7 AUTOMATIK DSG 2.0 TDI

  SHES VW GOLF 7 Full Viti 2013 Viber: +38344998846

  Ferizaj Sot, 11:53
  17.300 €
 • 0 foto
  BMW 120 D
  Vetura

  BMW 120 D

  Shes BMW 2.0 ne gjendje te shkelqyer optike dhe teknike .Regjistrimi i 2 RKS ,6+1 shpejtsi ,Klimatr

  Ferizaj Sot, 11:53
  6.400 €
 • 2 foto
  Kawasaki 125 KMX
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 125 KMX

  shitet kawasaki kmx 125 ne gjendje te rregulle pa libreze me ta vjen edhe ni maqin me cilinder defek

  Ferizaj Sot, 11:52
  700 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP
  Vetura

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 ps FAP Viti i prodhimit 27/10/ 2010, Km 197.000 te GARANTUARA Ne gjendje sh

  Ferizaj Sot, 11:51
  7.500 €
 • 10 foto
  RENAULT CLIO 1.5 DCI 2009
  Vetura

  RENAULT CLIO 1.5 DCI 2009

  Renault Clio 1.5 DCI Viti i prodhimit 2009 159.800 km te GARANTUARA Ngjyr hiri metalike Vetura posed

  Ferizaj Sot, 11:51
  6.000 €
 • 10 foto
  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010
  Vetura

  CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

  Citroen DS3 1.6 HDI Viti i prodhimit: 16/12/2010, 83.341 km te GARANTUARA 100% Vetura posedon : Cli

  Ferizaj Sot, 11:51
  9.300 €
 • 10 foto
  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 DCI 2011

  RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 Dci 175Ps 4 Controll Viti i prodhimit 15/02/2011 154.894 km të garantuara

  Ferizaj Sot, 11:51
  8.300 €
 • 10 foto
  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume

  Ferizaj Sot, 11:51
  5.800 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008

  PEUGEOT 207 SW 1.6 Hdi 16V Viti i prodhimit 16/10/2008 138.700 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 11:51
  6.200 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS 1.8 TDCI
  Vetura

  FORD FOCUS 1.8 TDCI

  FORD FOCUS 1.8 TDCI Viti i prodhimit:16/06/2009 216.000 km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire dh

  Ferizaj Sot, 11:51
  6.000 €
 • 11 foto
  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 11:51
  8.200 €
 • 10 foto
  FORD KUGA 2.0 TDCI
  Vetura

  FORD KUGA 2.0 TDCI

  FORD KUGA 2.0 TDCi 140ps Viti i prodhimit: 06/01/2011 187.000 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 11:51
  11.300 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti i prodhimit 11/08/2009 113.000km te GARANTUARA Ne gjendje shu

  Ferizaj Sot, 11:51
  5.000 €
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2009
  Vetura

  OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2009

  Opel corsa 1.3 Cdti 75ps ecoFLEX Essentia Viti 30/12/2009 91.000 km të garantume Ne gjendje shume te

  Ferizaj Sot, 11:51
  5.500 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 11/10/2013 73.000km te GARANTUME Ne gjendje shume te mi

  Ferizaj Sot, 11:51
  6.500 €
 • 10 foto
  NISSAN MICRA 1.5 DCI 2010
  Vetura

  NISSAN MICRA 1.5 DCI 2010

  NISAN MICRA 1.5 DCI Viti i prodhimit 27/10/2010 Vetem me 230.000KM te garantuara Ne gjendje shume

  Ferizaj Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C4 1.6 HDI 2009
  Vetura

  CITROEN C4 1.6 HDI 2009

  CITROEN C4 1.6 HDI Viti i prodhimit:2009 310.000 km te GARANTUME Ne gjendje shume te mire dhe me

  Ferizaj Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  CITROEN C3 1.4 HDI 2010
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 HDI 2010

  Citroen C3 1.4 Hdi 70ps Viti i prodhimit 2010 108.500 kilométra te GARANTUARA Ne gjendje shume te mi

  Ferizaj Sot, 11:50
  7.300 €
 • 7 foto
  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007
  Motore (mbi 50 cc)

  SKUTER 125 X8PIAGGIO 2007

  SHITET MOTORI PIAGGIO 125 X8 2007 I ARDHURE NGA FRANCA ME DOGANE TE PAGUNE KM=38.488

  Ferizaj Sot, 11:50
  1.700 €
 • 10 foto
  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006
  Vetura

  SUZUKI SWIFTI 1.3 JTD 2006

  SUZUKI SWIFTI 1.3D ( Tabela KS ) Viti i prodhimit 2006 220.000 km te GARANTUARA Ngjyr e zeze metalik

  Ferizaj Sot, 11:50
  5.300 €
 • 10 foto
  RENAULT MEGAN 3 1.5 DCI 2012
  Vetura

  RENAULT MEGAN 3 1.5 DCI 2012

  Renault Megane 1.5 Dci 90Ps Viti i prodhimit 27/03/2012 Km 268.000 Ne gjendje shume te mire dhe me

  Ferizaj Sot, 11:50
  6.500 €
 • 0 foto
  Autodiagnoza të ndryshme deri 2019
  Autopjese dhe paisje

  Autodiagnoza të ndryshme deri 2019

  AUTODIAGNOZA BARDHI KOSOVE Bëjmë shitjen e të gjitha diagnozave per vetura , kamione , busa , eskav

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza MERCEDES SD CONNECT C4 2019
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza MERCEDES SD CONNECT C4 2019

  MB STAR C4 - Me kualitet A+++ te garantuar me 12/24v per vetura dhe per kamjon. MB SD CONNECT C4 ës

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz SD C5 2019
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz SD C5 2019

  Mercedes Benz SD C5 Diagnoz profesionale per gjitha veturat Mercedes Benz deri 2019 Autodiagnoza

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diagnoza KTAG ECU READER WRITER
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza KTAG ECU READER WRITER

  KTAG ECU Të gjitha diagnostikat me garancion 6 muaj! Na kontaktoni: Viber ose Whatsapp 📞 +383

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza FORD VCM 2
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza FORD VCM 2

  FORD IDS V91 eshte nje diagnoze profesionale per veturat e Ford deri ne 2015. Kjo mundeson leximin e

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Instalime dhe Licencë per Bosch KTS 520-670
  Autopjese dhe paisje

  Instalime dhe Licencë per Bosch KTS 520-670

  Bëjmë licencen dhe instalimin per Bosch esi tronic 1.0 Version diagnostic: 2013.3 2013.2 2013.1 2

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Diagnoze BMW ICOM NEXT 2019
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoze BMW ICOM NEXT 2019

  Bmw ICOM A2 me kualitet te larte A+++ (Shiko pamjen e harduerit ne foto) BMW ICOM është pajisje pr

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje