Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  Reng rover sport 2.7
  Vetura

  Reng rover sport 2.7

  Rengji asht ne gjendje shum te mir jasht dhe mbrenda dhe gjendjen teknike e ka perfekte mujna edhe n

  Ferizaj 4 shkurt 16:33
  10.500 €
 • 4 foto
  Bandash per wv nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandash per wv nr 15

  Bandasht e hekurit per wv nr 15

  Ferizaj 4 shkurt 14:26
  80 €
 • 4 foto
  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)
  Vetura

  Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 4 shkurt 13:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)
  Vetura

  Fasader / Gipser (punojm edhe mallterin)

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 4 shkurt 13:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fasader / Gipser (punojn edhe mallterin)
  Vetura

  Fasader / Gipser (punojn edhe mallterin)

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 4 shkurt 13:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lyejm shtepi me glet dhe fasad
  Vetura

  Lyejm shtepi me glet dhe fasad

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 4 shkurt 13:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm lyerjen e shtepive me mallter
  Vetura

  Bejm lyerjen e shtepive me mallter

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj 4 shkurt 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio kiper Meiller
  Kamionë

  Rimorkio kiper Meiller

  Viti i Prodhimit 2005 E posa ardhur nga jasht

  Ferizaj 4 shkurt 13:44
  10.700 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.
  Vetura

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

  Bejm lyerjen e shtepive me ngjyr po ashtu edhe dekorime te ndryshme sipas deshires tuaj. Bejm suvat

  Ferizaj 4 shkurt 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rimorkio Kogel Kiper
  Kamionë

  Rimorkio Kogel Kiper

  Viti i prodhimit 2000 E po sa ardhur nga jashtme dogan te paguar

  Ferizaj 4 shkurt 13:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.
  Vetura

  MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

  Bejm lyerjen e shtepive me ngjyr po ashtu edhe dekorime te ndryshme sipas deshires tuaj. Bejm suvat

  Ferizaj 4 shkurt 13:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man 41 464
  Kamionë

  Man 41 464

  Viti i Prodhimit 1999 Ne gjendje te mire pune

  Ferizaj 4 shkurt 13:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz 1843
  Kamionë

  Mercedes Benz 1843

  MB actros 2001 Rimorkio 1999 Te gjitha gomat e reja

  Ferizaj 4 shkurt 13:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Man Tga 18.460
  Kamionë

  Man Tga 18.460

  Ne gjendje te mire Te gjitha gomat e reja 1 vjet rexhistrim

  Ferizaj 4 shkurt 13:41
  18.000 €
 • 1 foto
  Rimorkio Reisch 26 kubik
  Kamionë

  Rimorkio Reisch 26 kubik

  Ne gjendje te rregullt kiper

  Ferizaj 4 shkurt 13:40
  7.700 €
 • 10 foto
   BMW X1 2.0 DIZEL XDRIVE FACELIF AUTOMATIK
  Vetura

  BMW X1 2.0 DIZEL XDRIVE FACELIF AUTOMATIK

  SHES BMW X1 2.0 DIZEL XDRIVE VITI I PRODHIMTI NE FUND TE 2012 ME DOGAN TE PAGUNE NE GJENDJE TE MIR T

  Ferizaj 4 shkurt 10:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dvd&Navigacion
  Autopjese dhe paisje

  Dvd&Navigacion

  DVD dhe Navigacion per Volkswagen, ✔ DVD Free, ✔ Navigacion me harta te Kosoves, ✔ Touchscree

  Ferizaj 4 shkurt 09:12
  1 €
 • 0 foto
  Autodiagnoza të ndryshme deri 2019
  Autopjese dhe paisje

  Autodiagnoza të ndryshme deri 2019

  AUTODIAGNOZA BARDHI KOSOVE Bëjmë shitjen e të gjitha diagnozave per vetura , kamione , busa , eskav

  Ferizaj 4 shkurt 08:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza TCS CDP PRO+
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza TCS CDP PRO+

  Eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve. Me kete mund te diagnos

  Ferizaj 4 shkurt 08:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diagnoza VAS ODIS 6154 Me Wireless 2019
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza VAS ODIS 6154 Me Wireless 2019

  VAS 6154 ME WIRELESS Të gjitha diagnostikat me garancion 6 muaj! Na kontaktoni: Viber ose Whatsa

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza MERCEDES SD CONNECT C4 2019
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza MERCEDES SD CONNECT C4 2019

  MB STAR C4 - Me kualitet A+++ te garantuar me 12/24v per vetura dhe per kamjon. MB SD CONNECT C4 ës

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diagnoza Mercedes MB C5
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza Mercedes MB C5

  Diagnoze MB STAR C5 - Me kualitet A+++ te garantuar me 12/24v per makina dhe per kamjon. Mb SD Conn

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz SD C5 2019
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes Benz SD C5 2019

  Mercedes Benz SD C5 Diagnoz profesionale per gjitha veturat Mercedes Benz deri 2019 Autodiagnoza

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Diagnoza Kess V2 ECU Programmer 2018
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza Kess V2 ECU Programmer 2018

  Kess v2 ecu programmer edc15 edc16 edc17 Të gjitha diagnostikat me garancion 6 muaj! Na kontakt

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Diagnoza per Rritje fuqie DPF EGR
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza per Rritje fuqie DPF EGR

  Kjo diagnoze mundeson rritje fuqie ne makina , heqje dpf , egr ...Per me shume na kontaktoni Të gji

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diagnoza KTAG ECU READER WRITER
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza KTAG ECU READER WRITER

  KTAG ECU Të gjitha diagnostikat me garancion 6 muaj! Na kontaktoni: Viber ose Whatsapp 📞 +383

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Diagnoza XPROG-M ECU Programmer
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza XPROG-M ECU Programmer

  XPROG-M Authorizations: AUTH-0001 Motorola HC05 family authorization (allows to read/write EEPROM)

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Diagnoza MAN CATS II
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza MAN CATS II

  Diagnostika per Man dhe program , gjithashtu posedojm te gjitha llojet e diagnozave per kamjona! Na

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   SCANIA SDP3 Diagnoze originale per SCANIA
  Autopjese dhe paisje

  SCANIA SDP3 Diagnoze originale per SCANIA

  Auto Diagnoza Bardhi Kosovë Scania SDP3 2018 diagnoze originale vetem per SCANIA Kamiona,Busa prej

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza FORD VCM 2
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoza FORD VCM 2

  FORD IDS V91 eshte nje diagnoze profesionale per veturat e Ford deri ne 2015. Kjo mundeson leximin e

  Ferizaj 4 shkurt 08:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Instalime dhe Licencë per Bosch KTS 520-670
  Autopjese dhe paisje

  Instalime dhe Licencë per Bosch KTS 520-670

  Bëjmë licencen dhe instalimin per Bosch esi tronic 1.0 Version diagnostic: 2013.3 2013.2 2013.1 2

  Ferizaj 4 shkurt 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Diagnoze BMW ICOM NEXT 2019
  Autopjese dhe paisje

  Diagnoze BMW ICOM NEXT 2019

  Bmw ICOM A2 me kualitet te larte A+++ (Shiko pamjen e harduerit ne foto) BMW ICOM është pajisje pr

  Ferizaj 4 shkurt 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasat 2.0 tdi 8 muj rks AUTOMATIK DSG
  Vetura

  Pasat 2.0 tdi 8 muj rks AUTOMATIK DSG

  Shitet pasat 2.0 tdi automatik dsg 8 mur rks regjistrimi 2 ks me 1 bregasno ne gjendje perfekte pose

  Ferizaj 4 shkurt 07:57
  6.700 €
 • 5 foto
  man 8.150 kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  man 8.150 kiper

  Shes man 8.150 kipper gjendje shum tmir i sa po ardhur nga gjermania vetem dogan te pagur

  Ferizaj 3 shkurt 22:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  bager 4.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  bager 4.5

  shes bagerin ne gjendje te rregull

  Ferizaj 3 shkurt 22:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Renault Megane
  Vetura

  Renault Megane

  Renault megane 1.6B 1 vit regjistrim vetura eshte shum e ruajtur dhe serviset e kryne te gjitha ne

  Ferizaj 3 shkurt 18:53
  3.800 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti i prodhimit 11/08/2009 113.000km te GARANTUARA Ne gjendje shu

  Ferizaj 3 shkurt 15:06
  5.000 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI 16V 16/10/2008

  PEUGEOT 207 SW 1.6 Hdi 16V Viti i prodhimit 16/10/2008 138.700 km te GARANTUARA Ne gjendje shume te

  Ferizaj 3 shkurt 12:44
  6.200 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI Viti: 2013

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti i prodhimit 11/10/2013 73.000km te GARANTUME Ne gjendje shume te mi

  Ferizaj 3 shkurt 12:44
  6.500 €
 • 8 foto
  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2010
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN 2010

  Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS Viti 22/08/2010 48.000km te GARANTUME Ne gjemdje shume te mire

  Ferizaj 3 shkurt 12:44
  5.500 €
 • 10 foto
  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011
  Vetura

  RENAULT KANGO 1.5 DCI 2011

  Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps Viti i prodhimit 27/09/2011 105500 km te GARANTUARA Ne gjendje shume

  Ferizaj 3 shkurt 12:43
  5.800 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP
  Vetura

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP

  PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 ps FAP Viti i prodhimit 27/10/ 2010, Km 197.000 te GARANTUARA Ne gjendje sh

  Ferizaj 3 shkurt 12:42
  7.500 €
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008

  Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti: 22/08/2008 155.000km te GARANTUME Ne gjendje jasht\'zakonisht te m

  Ferizaj 3 shkurt 12:42
  5.300 €
 • 2 foto
  Fellne per VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per VW

  Shiten fellnet , jan me 4 shtrafa

  Ferizaj 3 shkurt 11:29
  130 €
 • 7 foto
  Vw pasat 2.0 tdi 2011 automatik DSG iposadoganuar
  Vetura

  Vw pasat 2.0 tdi 2011 automatik DSG iposadoganuar

  Vw pasat 2.0 tdi 2011 automatik tip tronik iposadoganuar vetur asht ne gjendje te mir optike teknike

  Ferizaj 3 shkurt 11:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volvo xc 60 2.4 d 2010 automatik iposadoganuar
  Vetura

  Volvo xc 60 2.4 d 2010 automatik iposadoganuar

  Volvo yc 60 dizell 2010 automatik iposadoganuar vetur gjendet ne gjendje te mir optike teknike pr in

  Ferizaj 3 shkurt 11:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw pasat 2.0 tdi 2009 iposadoganuar nga CH
  Vetura

  Vw pasat 2.0 tdi 2009 iposadoganuar nga CH

  Vw pasat 2.0 tdi 2009 iposadoganuar nga zvicrra vetura gjendet ne gjendje te mir optike teknike prma

  Ferizaj 3 shkurt 11:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel meriza 1.7 cdti 2010 automatik i posadoganuar
  Vetura

  Opel meriza 1.7 cdti 2010 automatik i posadoganuar

  Opel merva 1.7 cdti 2010 automatik tiptronik iposadoganuar vetur gjendet ne gjendje te mir optike te

  Ferizaj 3 shkurt 11:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes e 200 cdi 2008 automatik iposadoganuar
  Vetura

  Mercedes e 200 cdi 2008 automatik iposadoganuar

  Mercedes e200 cdi 2008 sutomatik tiptronik iposadoganuar vetura gjendet ne gjendje te mir optike tek

  Ferizaj 3 shkurt 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell asta 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nga CH
  Vetura

  Opell asta 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nga CH

  Opell astra 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nag zvicrra vetur gjendet ne gjendje te mir optike teknike p

  Ferizaj 3 shkurt 11:20
  Me Marrveshje