Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 2 foto
  Shes Far per Audi A4
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far per Audi A4

  Shes Far per Audi A4 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  100 €
 • 1 foto
  Shes Far Led Xenon per Passat
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Led Xenon per Passat

  Shes Far Led Xenon per Passat Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  160 €
 • 1 foto
  Shes Far Xenon per Mercedes Ml
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Xenon per Mercedes Ml

  Shes Far Xenon per Mercedes Ml Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:05
  100 €
 • 2 foto
  Shes Singjir per Goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes Singjir per Goma 16

  Shes Singjir per Goma 16 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  60 €
 • 0 foto
  Shes Bandash 15 per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Shes Bandash 15 per Opel

  Shes Bandash per Opel Nr 15 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  45 €
 • 1 foto
  Shes Far Per Audi A1
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Per Audi A1

  Shes Far Per Audi A1 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  100 €
 • 2 foto
  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 18 Audi Vw Skoda 5x112

  Shes fellne 18 Audi vw skoda viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  370 €
 • 3 foto
  Shes Fellne 17 Per Audi Vw Seat Skoda Nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 17 Per Audi Vw Seat Skoda Nga zvicrra

  Shes Fellne 17 Audi Vw Skoda Seat etj viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  370 €
 • 2 foto
  Shes Fellne Per Vw Audi 205/55/16 Nga Zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Per Vw Audi 205/55/16 Nga Zvicrra

  Shes Fellne Per Vw Audi Seat Nr 205/55/16 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  250 €
 • 1 foto
  Shes Fara per Peugeot 5008
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fara per Peugeot 5008

  Shes Fara per Peugeot 5008 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:04
  170 €
 • 0 foto
  Shes Bandash Nr 15 Per Vw audi seat skoda
  Autopjese dhe paisje

  Shes Bandash Nr 15 Per Vw audi seat skoda

  Shes Bandash Nr 15 Audi skoda seat vw Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:03
  45 €
 • 2 foto
  Shes Kukë per Vetur
  Autopjese dhe paisje

  Shes Kukë per Vetur

  Shes Kukë per Vetur viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.3 Dizell 2009 Nga Zvicrra
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 Dizell 2009 Nga Zvicrra

  Shes Opel Corsa 1.3 Dizell Nga Zvicrra Viti 2009 Klim Airbag Karriga me Nxemje Vollanin me Nxemje

  Ferizaj Dje, 12:03
  3.300 €
 • 4 foto
  Shes Goma DUNLOP Nga Zvicrra 245/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma DUNLOP Nga Zvicrra 245/40/18

  Shes Goma Nga zvicrra Nr 245/40/18 Viti Gomav 2010 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:03
  150 €
 • 4 foto
  Shes Fellne per BMW 245/35/19 nga Zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne per BMW 245/35/19 nga Zvicrra

  shes fellne per bmw 245/35/19 viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:03
  580 €
 • 1 foto
  Shes Rrotkapne per Seat Nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes Rrotkapne per Seat Nr 15

  Shes Rrotkapne per Seat Nr 15 viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:02
  20 €
 • 4 foto
  Shes Fellne 18 Nga zvicrra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 18 Nga zvicrra

  Shes Fellne 18 4 Shrafa viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:02
  220 €
 • 3 foto
  Shes Far Per Audi Q5 2014
  Autopjese dhe paisje

  Shes Far Per Audi Q5 2014

  Shes Far Per audi Q5 2014 Viber +38345664119

  Ferizaj Dje, 12:02
  370 €
 • 1 foto
  Shes Motorr me 4 rrot automatik 150kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Motorr me 4 rrot automatik 150kubik

  Motorr Me 4 rrot 150Kubik shum fuqi t mir Ne gjendje te mir esht automatik Cmimi 450€ 044 668

  Ferizaj Dje, 11:57
  450 €
 • 8 foto
  Passat 2.0 Sportline
  Vetura

  Passat 2.0 Sportline

  Shitet Passat 2.0TDI 170hp, 6shpejtsi +R, Sportline, manual viti 2007, Model 2008. Vetura posedon:pu

  Ferizaj Dje, 11:52
  7.555 €
 • 4 foto
  Navigacion per iphone dhe Samsung
  Autopjese dhe paisje

  Navigacion per iphone dhe Samsung

  NAVIGON EUROPE PER SAMSUNG VERISION I FUNDIT 2017 NAVIGACIONI KUSHTON 10 EURO NAVIGACIONI I 43 S

  Ferizaj Dje, 11:38
  10 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6
  Autopjese dhe paisje

  fellne 20 col per bmw x5 bmw x6

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 11:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Touran 1.9 tdi 7 ulese
  Vetura

  Touran 1.9 tdi 7 ulese

  Touran 1.9 7 ulese 2004 164000 te kaluara 8 vite pronar i bler tek auto sherreti Posedon gome te m

  Ferizaj Dje, 11:29
  5.200 €
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 11:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Nercedes A160
  Vetura

  Shitet Nercedes A160

  Shitet Vetura Mercedes A160

  Ferizaj Dje, 11:28
  4.800 €
 • 2 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Dje, 11:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz Actros 3241 MP II
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Actros 3241 MP II

  Mikser Liebher Mercedes Benz Actros 3241 MP II Vitit: 2004 Km;303.000

  Ferizaj Dje, 11:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4 1.9 TDI (I tkuqe)
  Vetura

  Audi A4 1.9 TDI (I tkuqe)

  Shes Audi A4 ne gjendje perfekte, viti i prodhimit 2002 me RKS. Audia posedon klime(funksionale) cen

  Ferizaj Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Golf 7 GTD 184ps
  Vetura

  Shes Golf 7 GTD 184ps

  VW GOLF 7 GTD 2.0 184 ps viti 03-11-2014 km te garantume 94697 manual 6 shpejci full opsion RKS 07-

  Ferizaj Dje, 10:56
  17.800 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 Dizel 2004
  Vetura

  Golf 5 1.9 Dizel 2004

  Golf 5 1.9 Dizel 2004 Gollfi eshte ne gjendje shum te mir dhe i gateshem per qdo prov per qdo deta

  Ferizaj Dje, 10:49
  4.800 €
 • 7 foto
  Peugeot 206+ 1.4 dizel viti 2009
  Vetura

  Peugeot 206+ 1.4 dizel viti 2009

  Shitet peugeot 1.4 hdi 5ulse viti 2009 nghendje tmir e qlajmrume me klim funksionale pa denime e ga

  Ferizaj Dje, 10:48
  2.800 €
 • 11 foto
  Golf Vl 2.0tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Golf Vl 2.0tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Golf Vl 2.0 tdi Autoatik DSG me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Kar

  Ferizaj Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C4 Picaso 1.6hdi Automatik me dogan e CH
  Vetura

  Citroen C4 Picaso 1.6hdi Automatik me dogan e CH

  Shes Citroen C4 1.6hdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi 1.6tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Audi 1.6tdi 23.12 2010 Automatik steptronik me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vet

  Ferizaj Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes citron c4
  Vetura

  Shes citron c4

  Citroen c4 ne gjendje perfekte, servisin e madh dhe te voglin te sapo kryer

  Ferizaj Dje, 10:36
  3.300 €
 • 1 foto
  Shes mercedes 190 ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Shes mercedes 190 ne gjendje shume te mire

  Shes mercedes ne gjendje shume te mire Regjistrim 1 vit tplot ka fellne goma te mira nuk asht hippt

  Ferizaj Dje, 10:36
  1.450 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres
  Vetura

  Audi A3 1.9 tdi me dogan tpaguar Prej Zvicerres

  Shes Audi A3 1.9 tdi me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Astra 1.7 cdti me dogan gjendja prefekte.
  Vetura

  Opel Astra 1.7 cdti me dogan gjendja prefekte.

  Shes Opel Astra 1.7cdti me dogan te paguar e sapo ardhur Prej Gjermanies vetura posedon Liber servis

  Ferizaj Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Seat Altea 2.0 tdi Automatik DSG me dogan prej CH.
  Vetura

  Seat Altea 2.0 tdi Automatik DSG me dogan prej CH.

  Shes Seat Altea 2.0 tdi dsg me dogan te paguar i sapo ardhur prej zvicrres vetura posedon Liber serv

  Ferizaj Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre
  Vetura

  Passat 2.0 tdi automatik DSG 2011 prej zvicre

  Shitet passat 2.0 tdi automatik dsg klimatronik bordkompjuter liber servisi 2 qelsa thellne me goma

  Ferizaj Dje, 10:34
  7.300 €
 • 2 foto
  Fellne per Audi 16 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi 16 me goma

  Shes Fellne per Audi 16 qe me goma te dimrit per ma shum informata 044348251 dhe 044926824

  Ferizaj Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet citroen xantia 2.0 hdi viti 1999
  Vetura

  Shitet citroen xantia 2.0 hdi viti 1999

  Shitet citroenin 2.0 dizel 5 shpejtsi me klim ngjendje jo te mir rks i skadum nemer tem

  Ferizaj Dje, 10:33
  600 €
 • 3 foto
  Citroen c3 1.4 dizel viti 2003
  Vetura

  Citroen c3 1.4 dizel viti 2003

  Shitet citroen c3 1.4 dizel viti 2003 me klim 045 544 115

  Ferizaj Dje, 10:32
  2.500 €
 • 11 foto
  Bmw 118 2.0 dizel M viti 2008 rks prej zvicre
  Vetura

  Bmw 118 2.0 dizel M viti 2008 rks prej zvicre

  Shitet bmw 118 2.0 dizel e ardh prej zvicre klimatrik tepomat pulla vollan cenxor parkingu dhezje pa

  Ferizaj Dje, 10:32
  7.400 €
 • 2 foto
  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO 2005
  Vetura

  AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO 2005

  SHES AUDI A8 3.0 TDI I REGJISTRUAR RKS 11 MUJ KLIMA TRONIK CENTRALL HIDRAULIK GJAMAT ELECTRONIK ABS

  Ferizaj Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OPEL ISIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2010
  Vetura

  OPEL ISIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2010

  SHES OPEL ISIGNIA 2.0 CDTI I REGJISTRUAR RKS KLIMA TRONIK FUNCSIONALE CENTRALL HIDRAULIK GJAMAT ELEC

  Ferizaj Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PASAT 1.9 TDI AUTOMATIK 2004
  Vetura

  PASAT 1.9 TDI AUTOMATIK 2004

  SHES PASAT 1.9 TDI I REGJISTRUAR RKS KLIMA TRONIK FUNCSIONALE CENTRALL HIDRAULIK GJAMAT ELECTRONIK A

  Ferizaj Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi a3 1.9 tdi
  Vetura

  Audi a3 1.9 tdi

  Servisin komplet... Rrypin e ndrrun... Llamellen e re... Gomat e veres t’reja.. Gomat e dimrit me

  Ferizaj Dje, 10:29
  5.300 €