Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Ferizaj

 • 4 foto
  Volvo 440
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo 440

  Volvo 440, Viti i prodhimit 2006, Euro 5, me nderrues te shpejtesive maual.

  Ferizaj Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Atego 25-28
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Atego 25-28

  Kamion Atego 25-28 me kran 5 TON per ngarkim-shngarkim. Viti: 2000

  Ferizaj Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet sabaku 6.10m i gjat 2.45m i gjer
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sabaku 6.10m i gjat 2.45m i gjer

  Shitet sanaku 6.10m i gjat 2.45m i gjer Qmimi 1800€ ☎️ 044 731 320

  Ferizaj Sot, 08:37
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 816 frigo blutec4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 816 frigo blutec4

  Shitet MERCEDES ATEGO 816 blutec4 frigo 245700km me libra servisi viti 2007 i ardhur nga gjermania🇩

  Ferizaj Sot, 08:36
  1 €
 • 6 foto
  Shitet iveco 3510
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet iveco 3510

  Shitet iveco ne gjendje prefekte 1997 2.8 D

  Ferizaj Sot, 08:23
  3.500 €
 • 5 foto
  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco daily 2.8 Dizell me Dogan te paguar nga??

  Iveco Daily 2.8 Dizell Viti 2003 Km 334396 Pesha bartese 1100 Kg 7 Ulëse Me Dogan te paguar Viber

  Ferizaj Sot, 08:09
  5.400 €
 • 11 foto
  Kamjonet VW CRAFTER pesha e lejuar 2650kg vit 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjonet VW CRAFTER pesha e lejuar 2650kg vit 2008

  shitet Kamjoneta VW CRAFTER 2.5D viti 2008 sapo ardhur nga gjermania me dogan pesha e lejuar 2650 kg

  Ferizaj Sot, 07:50
  1 €
 • 6 foto
  ShITET FRIGOBLOK ne gje dje te rregullt viti 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ShITET FRIGOBLOK ne gje dje te rregullt viti 2005

  Shitet FRIGOBLLOK viti 2005 ne gjendje shum te mir

  Ferizaj Sot, 07:49
  1 €
 • 12 foto
  Mercedes Atego 1223 me dogan pesha 5250kg e lejuar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 1223 me dogan pesha 5250kg e lejuar

  Shitet Mercedes Atego 1223 Viti 2005 sapo ardhur nga gjermania🇩🇪 Me dogan pesha e lejuar 5250kg Me

  Ferizaj Sot, 07:49
  1 €
 • 12 foto
  Autoshlep me kran 8t pesha e lejuar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autoshlep me kran 8t pesha e lejuar

  Shitet kamjoni IVECO 240ps viti 1983 rks i skaduar ne gjendje te mir me.kran qmi.i 10.000€

  Ferizaj Sot, 07:48
  1 €
 • 12 foto
  MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 me dogan kipper 297000km mefktur per firm me TVSH ndrrim nuk bej Qmimi 8

  Ferizaj Sot, 07:47
  1 €
 • 10 foto
  MAN LE 8.180 FRIGO me +dhe- sanaku 4.20m viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN LE 8.180 FRIGO me +dhe- sanaku 4.20m viti 2006

  Shitet MAN LE 8.180 Viti 2006 Frigo me +dhe - me dogan 6 shpejci me jastak Gjatsia sanakut 4.20m m

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 3 foto
  Shitet sanaku
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sanaku

  Shitet sanaku Qmimi 120€

  Ferizaj Sot, 07:46
  1 €
 • 12 foto
  MAN TGL 8.150 viti 2007 me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGL 8.150 viti 2007 me dogan

  SHITET MAN TGL 8.150 viti 2007 i ardhur nga 🇩🇪 Me dogan 345000km me libra servisi Me jastak me ramp(

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 12 foto
  Shiten AUTOBUSET SETRA 315 GT HD !!!OFERTE!!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten AUTOBUSET SETRA 315 GT HD !!!OFERTE!!!

  1. SETRA S 315 GT HD !!! OFERTË !!! 14900 € SHITET AUTOBUSI SETRA S 315 GT HD Viti: 1998 Marshi: Man

  Ferizaj Sot, 07:43
  14.900 €
 • 8 foto
  Shitet sanaku me cerad 6.10m I gjat 2.5m viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sanaku me cerad 6.10m I gjat 2.5m viti 2006

  Shitet sanaku me gjendje shim te mir viti 2006 Qmimi 1600€ tel 044 731 320 Gjatsia 6.10m gjersia

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 5 foto
  KUK PER KAMJON 3 COPA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KUK PER KAMJON 3 COPA

  Shes kuke per kamjon 3 copa Viti nga 2002 deri 2005 Qmimi 130€ copa

  Ferizaj Sot, 07:43
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 816 blutec4 frigo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 816 blutec4 frigo

  Mercedes Atego 816 blutec4 frigo me dogan I ardhur nga gjermania 🇩🇪 245700km me libra servisi me ret

  Ferizaj Sot, 07:42
  1 €
 • 3 foto
  Shitet Bandashi 19.5 me 8 vrima
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Bandashi 19.5 me 8 vrima

  Shitet bandashi 19.5 me 8 vrima Qmimi 50€ fix nuk vjen me lir

  Ferizaj Sot, 07:42
  50 €
 • 3 foto
  Shes Motorin per MERCEDES 609
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes Motorin per MERCEDES 609

  Shitet motori per MERCEDES 609 viti 1991 Ne gjendje te mir qmimi 600€

  Ferizaj Sot, 07:42
  1 €
 • 7 foto
  Shitet ford transit connect i sapodoganuar 07
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ford transit connect i sapodoganuar 07

  Shitet ford transit connect i po sa ardhur nga zvicra i sapodoganuar 1.8 diesel 81KW 110ps Fordi es

  Ferizaj Dje, 21:16
  3.000 €
 • 8 foto
  VW LT-35 frigo i sapo doganuar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW LT-35 frigo i sapo doganuar

  Shitet VW LT Frigo ne gjendje shum te mir Frigo funksionale I sapo doganur I ardhur nga zvicra V

  Ferizaj Dje, 21:15
  5.500 €
 • 8 foto
  Shes pjes per frigorifer te kamjonave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes pjes per frigorifer te kamjonave

  Shes pjes per frigorifer te kamionave ☎️044 731 320

  Ferizaj Dje, 21:11
  1 €
 • 12 foto
  Vw crafter 2.5D viti 2008 pesha 5t me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw crafter 2.5D viti 2008 pesha 5t me dogan

  shitet VW CRAFTER 2.5D viti 2008 me dogan i ardhur nga gjermania dupllo goma pesha totale 5t pesha b

  Ferizaj Dje, 21:11
  1 €
 • 12 foto
  Shitet AUTOSHLEP me kran per 2 vetura
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet AUTOSHLEP me kran per 2 vetura

  Shitet Autoshlepi me kran ne gjendje shum te mir viti 1983 me kran rks i skaduar pesha bartese e lej

  Ferizaj Dje, 21:11
  1 €
 • 9 foto
  Zallys Jack Skuter Elektrik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Zallys Jack Skuter Elektrik

  Transportues Elektrik Zallys Jack me bateri pesha e lejuar per ngarkim 800 kg si dhe mundesi e lidhj

  Ferizaj Dje, 20:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Linde H30D-03 - 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H30D-03 - 2000

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H30D-03 Motor : 4 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Clark CDP 35
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Clark CDP 35

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Clark Tipi : CDP 35 Motor : 4 cilinder Ore pune

  Ferizaj Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Yale GDP 25
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Yale GDP 25

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : YALE Tipi : GDP25 Motor : YALE 4 cilinder v.p : 199

  Ferizaj Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes 311 Sprinter MAXI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 311 Sprinter MAXI

  Mercedes 311 Sprinter MAXI 9 Persona Me Lift Invalidor Automatic Senzora Parkingi 2 Qelsa Viti Pro

  Ferizaj Dje, 18:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 HD

  SHITET SETRA 315 HD i ardhur nga Italia me dogane te paguar viti 1992 gjendje shume te mire

  Ferizaj Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 GT HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 GT HD

  SHITET SETRA 315 GT HD i ardhur nga Italia me dogane te paguar viti i prodhimit 2000. Bejme ndrrim e

  Ferizaj Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 GT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 GT

  SHITET SETRA 315 GT VITI 1998 I ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR

  Ferizaj Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET SETRA 315 HD
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SETRA 315 HD

  SHITET SETRA 315 HD i ardhur nga Italia Viti 1992 me Dogane te Paguar

  Ferizaj Dje, 17:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shitet Styeri ne gjendje shume te mire Me goma te mira Baje edhe ndrrim

  Ferizaj Dje, 13:09
  9.500 €
 • 8 foto
  VW Lt 28 2.5 TDI i Doganuar URGJENT!!
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Lt 28 2.5 TDI i Doganuar URGJENT!!

  shes lt ne gjendje te shkelqyer 2005 e inportune prej zvicres me dogan pres blers serioz kontakton

  Ferizaj Dje, 13:09
  3.500 €
 • 3 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shitet Mercedesi 26-44 Viti prodhimit ne fund 93 Ne gjendje te rregull pune Regjistrim nje vite t

  Ferizaj Dje, 13:03
  22.000 €
 • 5 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Shiten dy rimorkio (sanik) kamioni me grrep ose bene. Mund te shiten edhe ndaras.

  Ferizaj Dje, 13:02
  2.000 €
 • 2 foto
  Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion

  Shes pjes për Steyr si dhe e shes edhe komplet

  Ferizaj Dje, 13:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Goma mishi dhe me ajer per piruner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma mishi dhe me ajer per piruner

  Goma per pirunar , te plota dhe me ajer 4 x 23 9 10 me ajer 5 x 21 8 9 me ajer 2 x 16 9 8 te plota

  Ferizaj Dje, 12:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Linde H40D-04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H40D-04

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H40D-04 Motor : 4 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Dje, 12:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Linde H25D-01 -2005-
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H25D-01 -2005-

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Linde Tipi : H30D-03 Motor : 3 cilinder perkins v.p

  Ferizaj Dje, 12:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Hyster 3.00 XM - 1999 -
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Hyster 3.00 XM - 1999 -

  +38344894792 / Viber / Whatsapp Piruner Marka : Hyster Tipi : 3.00 xm Motor : Perkins 4 cilinder die

  Ferizaj Dje, 12:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Linde H25D-02 - 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Linde H25D-02 - 1995

  Marka : Linde Tipi : H25D-02 Motor : 3 cilinder perkins diesel v.p : 1995 Lifti : duplex 3 metra per

  Ferizaj Dje, 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompresori i vogël, i ardhur nga Zvicra. Kompresori eshte shumë i ruajtur, dhe çmimi është sh

  Ferizaj Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet gjeneratori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet gjeneratori

  Shitet gjenderatori i ardhur nga Zvicra, ne gjendje shumë të mirë (thuajse i paperdorur), dhe me çmi

  Ferizaj Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompersori 90 litra, i ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje shumë të ruajtur. Të dhënat mund t\'i

  Ferizaj Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kompresori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kompresori

  Shitet kompresori i ardhur nga Zvicrra. Kompresori është në gjendje shumë të mirë teknike, dhe është

  Ferizaj Dje, 12:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten kompresorët e vegjël
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten kompresorët e vegjël

  Shiten kompresorët e ardhur nga Zvicrra, ne gjendej shume te mire teknike dhe me çmim shumë të volit

  Ferizaj Dje, 12:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten instrumente bashkë me këmbët
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten instrumente bashkë me këmbët

  Shiten instrumentet per matje ne ndertimtari, bashke me pajisjet percjellese. Gjendja e tyre eshte m

  Ferizaj Dje, 12:44
  Me Marrveshje