Automjete
Ferizaj

Automjete në shitje në Ferizaj

 • 6 foto
  Shitet Mercedes Benz 2007 3.0 Diesel ML320 4Matic
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 2007 3.0 Diesel ML320 4Matic

  Çmimi sipas marreveshjes ose nderrim.

  Ferizaj Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet MAN TGL 12.210 FRIGO me.dogan viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet MAN TGL 12.210 FRIGO me.dogan viti 2006

  Shitet MAN TGL 12.210 frigo viti 2006 me klim .tempomat.retarder.me jastak 6 shpejci goma te reja 31

  Ferizaj Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel
  Vetura

  Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel

  Shes Kombin Citroen Jumper 2.3 / 120 MultiJet - Diesel, Manual, Viti prodhimit: 12.07.2007, Kilometr

  Ferizaj Dje, 18:39
  4.250 €
 • 9 foto
  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps
  Kamionë

  Shitet VOLVO F16 VITI 1991 rks 470ps

  Shitet volvo f16 viti 1991 rks i skaduar 470ps ne gjendje te mir qmimi fix

  Ferizaj Dje, 18:39
  4.800 €
 • 0 foto
  fellne18inch me goma dimri per bmw x5
  Autopjese dhe paisje

  fellne18inch me goma dimri per bmw x5

  fellne me goma mesatare te dimrit per bmw x5 18inch info +383 49 180 447 kemi fellne dhe goma te ndr

  Ferizaj Dje, 18:37
  220 €
 • 3 foto
  fellne hekurit me rotkapne org me goma 80% audi vw
  Autopjese dhe paisje

  fellne hekurit me rotkapne org me goma 80% audi vw

  shiten fellnet e hekurit me rotkapne origjinale goma continental 80%treja shum te ruajtura info +3

  Ferizaj Dje, 18:36
  190 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 motori €uro5 me dogan te paguar 290500km me libra servisi ne gje

  Ferizaj Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne Per bmw 200 e
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Per bmw 200 e

  Fellne pa guma per bmw 200 e qmimi fundit nuk boj ndrrim. Rinori

  Ferizaj Dje, 18:36
  200 €
 • 9 foto
  turan 1.9 2007
  Vetura

  turan 1.9 2007

  shes turanin ne gjendeje shum te mire 1.9 tdi 6 shpejtesi viti 2007 regjistrim 6 muje

  Ferizaj Dje, 18:35
  6.700 €
 • 6 foto
  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shitet 3 dyer per GOLF 7 viti 2017

  Shes 3 dyer per golf 7 viti 2017 dy te parat edhe nje e mrama e majta jan pak te demtuara kan ne vo

  Ferizaj Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO ??me dogan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO ??me dogan

  Shitet MAN LE 8.180 frigo edhe me rrym viti 2006 me dogan gjatsia sanakut 4.80m me ramp me bllokada

  Ferizaj Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten 4 goma 255/45/20 dunlop 65%te reja
  Autopjese dhe paisje

  shiten 4 goma 255/45/20 dunlop 65%te reja

  - shiten 4 goma 255/45/20 ne gjendje shum te mir dunlop - kemi felga dhe goma te ndryshme - ifo +38

  Ferizaj Dje, 18:34
  180 €
 • 4 foto
  fellne me goma tmira per wv audi mercedes 16inch
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma tmira per wv audi mercedes 16inch

  shiten fellnetshum te ruajtura me goma 80%treja nexen per vw audi mercedes info +383 49 180 447 r

  Ferizaj Dje, 18:33
  320 €
 • 3 foto
  fellne me goma 17inch per seat audi vw mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma 17inch per seat audi vw mercedes

  shiten fellnet me goma mesatare 17 inch origjinal per seat audi wv mercedes skoda etj kemi fellne

  Ferizaj Dje, 18:32
  240 €
 • 5 foto
  4 goma good year 205/55/16, 70%te reja
  Autopjese dhe paisje

  4 goma good year 205/55/16, 70%te reja

  - shiten 4 goma 205/55/16, good year shum te ruajtura - kemi felga dhe goma te ndryshme - info +3

  Ferizaj Dje, 18:31
  80 €
 • 4 foto
  Fellnet Me Gjith Goma R18 Per WW
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet Me Gjith Goma R18 Per WW

  Shiten Fellnet Me Gjith Goma R18 Per WW

  Ferizaj Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne Fellga per vw audi bmw nr 17 inq
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Fellga per vw audi bmw nr 17 inq

  Fellne fellga per vw audi bmw nr 17 Rinori

  Ferizaj Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne fellga me goma nr 17 inq
  Autopjese dhe paisje

  Fellne fellga me goma nr 17 inq

  Fellne fellga me goma te veres nr 17 inq 199 e fix Rinori

  Ferizaj Dje, 18:29
  199 €
 • 1 foto
   fellne fellga me goma per BMW R17
  Autopjese dhe paisje

  fellne fellga me goma per BMW R17

  Fellne fellga me goma shum te mira per bmw Rinori

  Ferizaj Dje, 18:29
  250 €
 • 11 foto
  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo F6 me dogan per bartjen e KAFSHEVE

  Shitet kamjoni VOLVO F6 viti 1999 me dogan sapo ardhur nga gjermania per bartjen e kafsheve goma te

  Ferizaj Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne me goma per bmw R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma per bmw R17

  Shiten fellnetper bmw me goma te reja 70% michelin 235/55/17 Info +383 49 180 447 Rinori

  Ferizaj Dje, 18:28
  350 €
 • 4 foto
  3goma 215/70/16 michelin 90%treja
  Autopjese dhe paisje

  3goma 215/70/16 michelin 90%treja

  shiten 3 goma 90%treja michelin kemi goma dhe fellne te ndryshme info+383 49 180 447 rinori

  Ferizaj Dje, 18:27
  150 €
 • 4 foto
  fellne me goma dimri 17inch per audi vw mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma dimri 17inch per audi vw mercedes

  shiten felgat me goma dimri per audi vw mercedes veqanerisht per audi q5 info +384 49 180 447 rin

  Ferizaj Dje, 18:27
  270 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim
  Kamionë

  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim

  Shitet MAN LE 8.140 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur me TVSH per firma me frigo gjitha gom

  Ferizaj Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Kamionë

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Dje, 18:26
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan??

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 i ardhur nga gjermania me dogan ne gjendje ahum te mir 397000km

  Ferizaj Dje, 18:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet gjeneratori per KAMJON FRIGO
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet gjeneratori per KAMJON FRIGO

  Shitet gjeneratori per kamjon frigo per ftohje tel 044731320

  Ferizaj Dje, 18:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fellne 18inch me goma per bmw x5 x3 x1 etj
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18inch me goma per bmw x5 x3 x1 etj

  shiten fellne bmw x5 x3 x1 etj 18inch me goma 2 te mira 2 mesatare kemi dhe fellne goma te ndryshme

  Ferizaj Dje, 18:22
  200 €
 • 4 foto
  goma 225/55/17 continental
  Autopjese dhe paisje

  goma 225/55/17 continental

  shiten goma 225/55/17 continental 60%treja kemi goma dhe fellne te ndryshme info +383 49 180 447 r

  Ferizaj Dje, 18:21
  120 €
 • 2 foto
  4 Goma te dimrit pirelli 265/45/20 per audi a8
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma te dimrit pirelli 265/45/20 per audi a8

  4 goma dimrit pirelli 265/45/20 per audi a4 a6 a8 mercedes bmw etj Rinori

  Ferizaj Dje, 18:21
  199 €
 • 7 foto
  Kombi me friz
  Vetura

  Kombi me friz

  Shes kombi me frigo i ardheur nga gjermania ne gjendeje te mire teknike me frigo - temperatur me dog

  Ferizaj Dje, 18:21
  3.300 €
 • 2 foto
  fellne bmw16inch te hekurit me rotkapne goma treja
  Autopjese dhe paisje

  fellne bmw16inch te hekurit me rotkapne goma treja

  shiten fellnet e hekuri me goma thujase te reja te dimrit me rotkapne origjinale kemi fellne dhe go

  Ferizaj Dje, 18:20
  200 €
 • 1 foto
  Fellne fellga R 20 per audi A4 A6 A8 Q3 Q5 Q7 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne fellga R 20 per audi A4 A6 A8 Q3 Q5 Q7 etj

  Fellnet 20 inq me goma 90% te reja pa vrejtje 550 euro 049/180/447 Rinori

  Ferizaj Dje, 18:19
  550 €
 • 0 foto
  Fellne Fellga per citroen C4 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Fellga per citroen C4 etj

  Fellne fellga per citroen c4 Rinori

  Ferizaj Dje, 18:19
  220 €
 • 1 foto
  fellne fellga me goma 80% te reja per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne fellga me goma 80% te reja per mercedes

  Fellne fellga me goma 80% te reja per mercedes c clas e clas s clas rinori 049/180/447

  Ferizaj Dje, 18:18
  330 €
 • 3 foto
  Pjes per opel combo 1.7 japan dizel
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per opel combo 1.7 japan dizel

  Pjes per opel combo,dyer ,krilla,menjaq,anllaser,pjes te trapit,krye te motorrit per opel cors 1.5 d

  Ferizaj Dje, 18:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BMW serie
  Vetura

  BMW serie

  bmw

  Ferizaj Dje, 18:04
  17.600 €
 • 3 foto
  Pezho 308 2011 2.0 HDi Automatik, me liber serisi
  Vetura

  Pezho 308 2011 2.0 HDi Automatik, me liber serisi

  Shes veturen Pezho 308, 2.0 HDI, sapo e kam sjellë nga Zvicrra, e kam blerë nga Zvicrrani i cili kr

  Ferizaj Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FELGE DEZENT 17 ZOLL MADE IN SWITZERLAND
  Autopjese dhe paisje

  FELGE DEZENT 17 ZOLL MADE IN SWITZERLAND

  Felga Dezent nga zvicra neu preis 1850

  Ferizaj Dje, 17:55
  530 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Vario 614
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 rks i skadum.dupllo goma pesha bartese.e lejuar 2500kg qmimi 375

  Ferizaj Dje, 17:49
  3.750 €
 • 9 foto
  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir
  Kamionë

  Shitet VOLVO FL viti 1999 ne gjendje shum te mir

  Shitet VOLVO FL viti 1999 i ardhur nga gjermania ne gjendje shim te mir gomate mira me ramp 490 mij

  Ferizaj Dje, 17:48
  4.350 €
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresora te klimes per opel
  Autopjese dhe paisje

  Kompresora te klimes per opel

  shes kopmpresora te klimes te rij per opel dhe te perdorur per te gjitha makinat

  Ferizaj Dje, 17:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Astra automatik
  Vetura

  Astra automatik

  Shitet opel astra 2.0 dizell viti 2000 rks ne gjendje shum te mir mun ta provoni ndrrim me vetur

  Ferizaj Dje, 17:45
  2.700 €
 • 6 foto
  Ventilator
  Autopjese dhe paisje

  Ventilator

  Shes te gjitha llojet e ventilatoreve per Mercedes-Benz si : A , B , C , E class te gjitha modelet

  Ferizaj Dje, 17:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mitsubishi Pajero Pinin 4X4 RKS
  Vetura

  Mitsubishi Pajero Pinin 4X4 RKS

  shes Mitsubishi Pajero Pinin 4x4 Benzin 1.8 GDI Me 88Kw-120Ps Marshi Manual Dhe Marsh 4x4 Posedon Ra

  Ferizaj Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI
  Kamionë

  VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI

  VW T5 TRANSPORTER MANUAL DISEL 1.9 TDI 270 MIJ KM LIBER SERVISI KLIME DOGANA E PAGUAR KONTAKTI :

  Ferizaj Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresora te klimes
  Autopjese dhe paisje

  Kompresora te klimes

  Shes te gjitha llojet e kopresora te klimes per te gjitha veturat te rij dhe te vjeter Bejm mbushjen

  Ferizaj Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS
  Kamionë

  Mercedes Atego 817 AUTOBARTES RKS

  Shitet Mercedes Atego 817 AUTOBARTES Viti I prodhimit: 2000 kubikazha: 4.2m3 karburanti: Nafte

  Ferizaj Dje, 17:43
  Me Marrveshje