Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 9 foto
  Audi A5 kuatro 3.0 sportline
  Vetura

  Audi A5 kuatro 3.0 sportline

  Shes Audi A5 vp 2013 sportline Full extra dritare xenon led pasqyret i palohen sinualizust per kandi

  Prishtinë Dje, 21:24
  22.000 €
 • 3 foto
  Daf ginaf vp 2000 rks10 muj
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Daf ginaf vp 2000 rks10 muj

  Shes Dafin 4 aks 20 kubik vp 2000 i gatshum per pun ndrrim i mundshem tel 049202958

  Prishtinë Dje, 21:24
  25.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 208 1.4 (2012)
  Vetura

  Peugeot 208 1.4 (2012)

  Peugeot 208 ne gjendje shume te mir teknike 167000 km te garantume motor me zinxhir me servisa te kr

  Prishtinë Dje, 21:23
  5.670 €
 • 10 foto
  Bmw 318i (2006)
  Vetura

  Bmw 318i (2006)

  Vetura eshte ne gjendje shume te mir teknike posedon motor me zingjir 2.0 benzin senzora parkimi kli

  Prishtinë Dje, 21:23
  6.200 €
 • 6 foto
  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik

  Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempoma

  Prishtinë Dje, 21:22
  4.950 €
 • 4 foto
  Seat Arosa 1.0 Benzin
  Vetura

  Seat Arosa 1.0 Benzin

  Shes Seat Arosa 1.0 Benzin ne gjendje super te mir e ardhur nga gjermonia drita senon 4 goma te reja

  Prishtinë Dje, 21:20
  650 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe min bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe min bager

  Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te n

  Prishtinë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 highline 103 Kw
  Vetura

  Golf 6 2.0 highline 103 Kw

  Shes golf 6 2.0 tdi highline 103 kw Posedon klimatronik Shiber karrika me nxemje Senzora para dhe

  Prishtinë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Range Rover Sport HSE TDV8 3.6
  Vetura

  Range Rover Sport HSE TDV8 3.6

  Shitet Ose ndrrohet Range Rover Sport 3.6 Diesel Viti 2008 Kilometrat e garantuara ..290.... Servis

  Prishtinë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm me bager
  Kamionë

  punojm me bager

  punojm me bagera te mdhej me skip dhe me mini bagera bejm rrafsime te kopshtev e hapum podruma kanal

  Prishtinë Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vw golf 6 2.0 TDI  viti 2012
  Vetura

  vw golf 6 2.0 TDI viti 2012

  vw golf 6 2.0 TDI viti 2011 vetura ka 217.000 km me liber servisit vetura esht e posa ardhur ng

  Prishtinë Dje, 21:16
  8.600 €
 • 5 foto
  Fiat 500 1.3 Diesel
  Vetura

  Fiat 500 1.3 Diesel

  Shitet Fiat 500 1.3 Diesel, panoram, xhamat me rryme, centrall, cd mp3.... eshte ne gjendje super te

  Prishtinë Dje, 21:15
  6.500 €
 • 11 foto
  vw golf 6 2.0 TDI-DSG automatik viti 2009
  Vetura

  vw golf 6 2.0 TDI-DSG automatik viti 2009

  vw golf 6 2.0 TDI-DSG automatik viti 2009 ngjyra vishnje metalike vetura ka 179.000 km me liber 1

  Prishtinë Dje, 21:15
  9.600 €
 • 11 foto
  Mercedes A180-CDI automatik viti 2009
  Vetura

  Mercedes A180-CDI automatik viti 2009

  Mercedes A180-CDI dizell AUTOMATIK viti 2009- vetura esht e posa ardhur nga Gjermania vetura ka 185

  Prishtinë Dje, 21:15
  6.600 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 TDI Model 2010
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI Model 2010

  Shitet Audi A3 2.0 TDI, Led para+mrapa, Sensor parkingu, Big Xenon, Drita kthesa, xhamat+pasqyret me

  Prishtinë Dje, 21:14
  8.600 €
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 4 MOTION FULL 2012
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 4 MOTION FULL 2012

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2011 PA DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE 4 MOTI

  Prishtinë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI E DOGANUAR 2011
  Vetura

  OPEL CORSA 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI E DOGANUAR 2011

  OPEL CORSA 1.7 CDTI 131 PS VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN 180.000 Km TE GARANTUARA KM TE GAR

  Prishtinë Dje, 21:14
  5.700 €
 • 10 foto
  SEAT IBIZA 1.4 TDI 5 DYER ME DOGAN 2010
  Vetura

  SEAT IBIZA 1.4 TDI 5 DYER ME DOGAN 2010

  SEAT IBIZA 1.4 TDI VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE FELLNE BORD KOMPJUTER

  Prishtinë Dje, 21:14
  5.700 €
 • 0 foto
  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI DSG VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PERFEKTE D

  Prishtinë Dje, 21:14
  8.200 €
 • 10 foto
  SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011
  Vetura

  SEAT ALTEA 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

  SEAT ALTEA 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE TEMPOMAT BORD KOMPJ

  Prishtinë Dje, 21:14
  6.300 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

  VW GOLF 6 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2012 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PERFEKTE K

  Prishtinë Dje, 21:14
  8.200 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2013
  Vetura

  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2013

  PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2012 ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Dje, 21:14
  7.900 €
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 TDI 6 shpejtesi RKS 7 Muaj
  Vetura

  Audi A3 2.0 TDI 6 shpejtesi RKS 7 Muaj

  Shitet Audi A3 2.0 TDI, Led para+mrapa, Sensor parkingu, Bi Xenon, Drita kthesa, xhamat+pasqyret me

  Prishtinë Dje, 21:14
  8.500 €
 • 11 foto
  SEAT ALTEA XL 1.9TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2010
  Vetura

  SEAT ALTEA XL 1.9TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2010

  SEAT ALTEA 1.9 TDI DSG AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT : 2009 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE DSG A

  Prishtinë Dje, 21:14
  6.700 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012
  Vetura

  CITROEN C3 1.6 e-Hdi I DOGANUAR 2012

  CITROEN C3 1.6 e-HDI VITI I PRODHIMIT : 2011 KILOMETRA TE GARANTUARA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJE

  Prishtinë Dje, 21:14
  6.200 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI HIGH LINE TABELA RKS 2010
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI HIGH LINE TABELA RKS 2010

  VW PASSAT 2.0 TDI HIGH LINE VITI I PRODHIMIT : 2009 SERVISIN E KRYER RRYPIN E MOTORRIT PARA 4000

  Prishtinë Dje, 21:14
  7.200 €
 • 5 foto
  Punojm me Bagera dhe mini bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me Bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera bejm edhe transportin e dheut me kamiona te mdhej dhe te vogel

  Prishtinë Dje, 21:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mini bager Atlas 804 - Shitet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini bager Atlas 804 - Shitet

  Shitet Mini bageri ATLAS 804, i sapo importuar nga Gjermania. Ne gjendje shumë të mirë. Zinxhirët e

  Prishtinë Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Polo 1.6 tdi ME DOGAN
  Vetura

  Polo 1.6 tdi ME DOGAN

  Shes polo 1.6 tdi me dogan te paguar Posedon klim Xhama elektrik Pasqyret elektrike Epo sa servisua

  Prishtinë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  shitet audi a3 muji i fundit 2008 ngjendje shum tmir 222 mij tkalume servisin e krym ,rripin e motor

  Prishtinë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiter Astra 1.6 Benzin 11Muj Rks
  Vetura

  Shiter Astra 1.6 Benzin 11Muj Rks

  Shitet Opel Astra 1.6 Benzin 11Muj Rks Gjendje Shum Te Mir Si Motorr Po Ashtu Dhe Kraseri Shum E Rua

  Prishtinë Dje, 21:08
  2.200 €
 • 10 foto
  Shes golf 7 DZG 2.0 2014
  Vetura

  Shes golf 7 DZG 2.0 2014

  Shes golf 7 DZG 2.0 2014,ka klim klim tronik ka karrika me Nxemje ka lekur ka komanada me vallon ka

  Prishtinë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes tauran 1.9 TDI
  Vetura

  Shes tauran 1.9 TDI

  Shes tauran 1.9 TDI vp 2005 karrikat me nxemje Regjistrim ni vit tplot klim ac ESP senzora mrapa Te

  Prishtinë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm transport n ter kosove Besi Kran 044 250!648
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejm transport n ter kosove Besi Kran 044 250!648

  Bejm transport n ter kosoven auto kran besii bejm transportin e kontinjerave trafove trafikav

  Prishtinë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ML 320 CDI
  Vetura

  ML 320 CDI

  ML 320 CDI      FULL OPSION~ 049 855 993 Automatic ~Clim Tronik AirMatic  4 MATIC ~Nevgacion~ XEN

  Prishtinë Dje, 21:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne volkswagen golf 5,6, INDIVIDUAL Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Fellne volkswagen golf 5,6, INDIVIDUAL Origjinal

  Shiten fellnet e golf 5 individual - 4 copa me goma verore. Fellnet jan origjinal Volkswagen 18 coll

  Prishtinë Dje, 21:03
  750 €
 • 10 foto
  Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep
  Vetura

  Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

  Pranojm pages me bitcoin Shes veturen Golf 7 1.6 tdi Bluemotion i te kuqe 110ps DSG automatik ,I sa

  Prishtinë Dje, 21:03
  12.999 €
 • 8 foto
  Land Rover Freelander II
  Vetura

  Land Rover Freelander II

  Vetura eshte vozitur nga nje pronar ne Kosove. Ka histori servisi. Rrypi dhembzor i ndrruar. Posed

  Prishtinë Dje, 21:00
  8.000 €
 • 6 foto
  Shes Fellne 16qe Per Pollo Shum te mira
  Vetura

  Shes Fellne 16qe Per Pollo Shum te mira

  Shes Fellne Shum te mira 16qe Per Pollo Tel 045 207 664 +37745207664 viber Tag----------------

  Prishtinë Dje, 20:58
  220 €
 • 4 foto
  Opel vectra 1.7 td Japan
  Vetura

  Opel vectra 1.7 td Japan

  Shitet opel vectra ne gjendje super te mire 1.7 turbo motorr japan. Xhama elektronik pasqyre elekteo

  Prishtinë Dje, 20:58
  1.650 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI - 7 ulese - 2009
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI - 7 ulese - 2009

  Shes Touran 2.0 Tdi, - ngjyre hiri e mbyllet, - viti i prodhimit 2009, - rexhistrim 1 vit deri ne S

  Prishtinë Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma 17

  Shiten 3-Goma Nr: 205/45/17 m&s ne perdorne ne gjendje te mire. ( QMIMI 3-COPA 90€ ) Tel: 045/63

  Prishtinë Dje, 20:58
  90 €
 • 8 foto
  Passat 1.9 TDI 2002
  Vetura

  Passat 1.9 TDI 2002

  Passat 1.9 TDI Viti 2002 Rks Automatik Tempomat Karrika me nxemje Komanda ne timon Klimatronik A

  Prishtinë Dje, 20:58
  4.600 €
 • 6 foto
  Polo 1.4 Diesel RKS Qershor 2020
  Vetura

  Polo 1.4 Diesel RKS Qershor 2020

  Polo 1.4 disell regjistrim gati 1 vit Vetura eshte ne gjendje te mire. Baterin e re me garancion 2

  Prishtinë Dje, 20:57
  1.100 €
 • 5 foto
  Shiten Fellnet Per Opell 15q
  Vetura

  Shiten Fellnet Per Opell 15q

  Shiten Fellnet per Opel 15q Model i Mir Qmimi 215ero i diskutushem pak gjindemi N Prishtin1

  Prishtinë Dje, 20:57
  215 €
 • 6 foto
  Shes 4 goma 195 65 15 Sava thujse te Reja045207664
  Autopjese dhe paisje

  Shes 4 goma 195 65 15 Sava thujse te Reja045207664

  Shiten 4 Goma thujse te reja te saves Vp 2018 Nr i gomav 195 65 15 Firma sava Shum te mira Te sa

  Prishtinë Dje, 20:56
  140 €
 • 1 foto
  Fellne per golf
  Vetura

  Fellne per golf

  Shiten fellne me goma per golf 4 bora seat polo audi a3 alfa romeo rover etj Viber 38344332351

  Prishtinë Dje, 20:56
  290 €
 • 1 foto
  Shes Fellne Disqe 17 per gollf 4 alu shum rujtne
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Disqe 17 per gollf 4 alu shum rujtne

  shes fellne diqe me goma shum tmira per me shum info: 049444471 viberi po ashtu

  Prishtinë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bregasne per audi a4 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  bregasne per audi a4 1.9 tdi

  bregasne per audi 1.9tdi si i ri nje jav i perdorur

  Prishtinë Dje, 20:55
  80 €
 • 10 foto
  Jetta 2.0 TDI-2015 AUTOMATIK DSG
  Vetura

  Jetta 2.0 TDI-2015 AUTOMATIK DSG

  Tel plus viber +38345861702 ipko 049493901 VW Jetta 2.0 TDI Bluemotion-ad blue Automatik DSG Viti Pr

  Prishtinë Dje, 20:55
  13.500 €