Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.220.Dizel.Automatik.Me Klim.Ne Aksion.

  Mercedes.220.Dize.Automatik.Viti.2012.Ka Regj.Ka Klim Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.Ne Llapushnik 2

  Prishtinë Dje, 17:37
  1 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja me Goma te Reja 245/45-18 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës viti 2019 nr. 245/45-18 coll . Fellnet jon model shum të hje

  Prishtinë Dje, 17:36
  790 €
 • 9 foto
  Golf VI - GTD rks
  Vetura

  Golf VI - GTD rks

  Shes Golf VI - gtd 2010 , 131kw -rks deri ne dhjetor , ne gjendje perfekte , 213000km te garantuara

  Prishtinë Dje, 17:36
  10.400 €
 • 7 foto
  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma 205/55-16 VW SportLine

  Shes fellne SportLine me guma NEXEN shum pak te bajtne 205-55-16 . Fellnet posa jan ardh nga Gjerman

  Prishtinë Dje, 17:36
  315 €
 • 3 foto
  4 Goma Vere te Reja 225/45-17
  Autopjese dhe paisje

  4 Goma Vere te Reja 225/45-17

  Shes 4 Guma për Ver 225/45-17 viti 2018 jon thujse te reja pa perdor! Tel dhe Viber 049258891 +38349

  Prishtinë Dje, 17:35
  195 €
 • 2 foto
  Fellne 18 col per bmw X5 bmw X6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per bmw X5 bmw X6

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Prishtinë Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Guma Vere 205/55-16 tepër te Rujtne

  Shiten ose Ndrrohen Fellne posa kan ardh nga Gjermania pos me kan te Reja pa Asnjë grrith me Goma Ve

  Prishtinë Dje, 17:35
  450 €
 • 6 foto
  Goma të Verës Michelin 205/55-16
  Autopjese dhe paisje

  Goma të Verës Michelin 205/55-16

  Shes 4 Guma për Ver 205/55-16 Michelin gomat jan shum te mira ni profil ni dat. Tel dhe Viber 049258

  Prishtinë Dje, 17:35
  125 €
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Dje, 17:35
  49 €
 • 0 foto
  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)
  Autopjese dhe paisje

  Mjete per servisim te Gomave (Nekcija)

  Shes mjete per servisim te Gumave jan metalike shum praktike ! Edhe ti mund te kryesh nje pun sikurs

  Prishtinë Dje, 17:34
  8 €
 • 6 foto
  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma Vere 225-60-16 Audi

  Shes ose ndrroj fellne me Goma të Verës 225-60-16 coll SHITEN EDHE NDAMAS. Fellnet bajn ne Audi A4,A

  Prishtinë Dje, 17:34
  340 €
 • 7 foto
  yamaha TZR 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha TZR 125cc

  shes yamaha tzr 125cc turbo ngjendje perfekte shum i ruajtun goma t reja diska gurne t reja ibajn me

  Prishtinë Dje, 17:34
  500 €
 • 5 foto
  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat
  Autopjese dhe paisje

  Distancera 1cm dhe 1.5cm shrafa te gjat

  Distancera me gjersi 1&1.5 centimeter shtrafa per fellne 20€ nje distancer me gjith 5 shtrafa .

  Prishtinë Dje, 17:34
  20 €
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Dje, 17:34
  799 €
 • 5 foto
  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe
  Vetura

  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Prishtinë Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Jv.Muzika.40.Euro.
  Vetura

  Jv.Muzika.40.Euro.

  Ford 2.2.Turbo Benzine..Regj.30.06.2016. Viti.10.11.1990.Qmimi i Fundi.1500.Euro.Me Ndrrime.1800.Eur

  Prishtinë Dje, 17:34
  29 €
 • 5 foto
  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental
  Autopjese dhe paisje

  Goma 235/65-R-16 C per transportera Continental

  Shes 4 Guma me C per Krafter Sprinter etj 235/65-16 të Verës Continental shum te mira . Tel dhe Vibe

  Prishtinë Dje, 17:34
  250 €
 • 2 foto
  Senzora per Fellne te Mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Senzora per Fellne te Mercedesit

  Shes 4 Senzora per Fellne jon kan ne Mercedes te ardhun nga gjermania . Tel viber 049258891 +383492

  Prishtinë Dje, 17:33
  35 €
 • 2 foto
  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Kapaka per shtrafa VW dhe Audi

  Shes Kapaka per Shtrafa orgjinal VW dhe Audi .Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TAG.felln

  Prishtinë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Dje, 17:33
  29 €
 • 4 foto
  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman
  Autopjese dhe paisje

  Piksne Unaza per fellne orgjinal gjerman

  Piksne orgjinal per fellne dimenzioni 66.6x57.1 74.1x66.6 dhe 74.1x57.1 adaptera te ardhun nga gjer

  Prishtinë Dje, 17:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Dje, 17:33
  15 €
 • 4 foto
  Citroen Nemo 2008
  Vetura

  Citroen Nemo 2008

  Citroen Nemo 2008 1.4 hdi , ne gjenjde te rregullt teknike dhe optike I ardhur nga jasht , i doganum

  Prishtinë Dje, 17:32
  3.300 €
 • 1 foto
  Kapak te audis orgjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kapak te audis orgjinal

  Sheno ne MerrJep ket numer 049258891 për ti parë te gjitha shpalljet e mia!!! Shes Kapak per fellne

  Prishtinë Dje, 17:29
  20 €
 • 5 foto
  Kapak per VW dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Kapak per VW dhe Audi

  Shes Kapak per fellne Kapaka te VW Audi 4 copa 15€ ! Tel viber 049258891 +38349258891 TAG TAG TAG TA

  Prishtinë Dje, 17:29
  15 €
 • 4 foto
  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 VW Pasat Golf Cady etj PA GOMA

  Shes fellne 17 coll kan grritha ka pak po te lakume nuk jan. Fellnet bajn per Gollf 5,6,7 Passat Tau

  Prishtinë Dje, 17:28
  125 €
 • 4 foto
  Kapak Rrotkapne 16 model i ri orgjinal Audi 2014
  Autopjese dhe paisje

  Kapak Rrotkapne 16 model i ri orgjinal Audi 2014

  Shes 4 Rrotkapne origjinal 16 për Audi . Dhe 2 copa për Audi tjeter model . Tel dhe Viber 049258891

  Prishtinë Dje, 17:28
  45 €
 • 3 foto
  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6
  Autopjese dhe paisje

  Dorza e Ndrrusit Amortizera Pasqyrja për Audi A6

  Shes Timonin (Vollan) komplet me Airbag per Audi. 25 Euro. Pasqyren e anes se majt per audi A6 pos m

  Prishtinë Dje, 17:28
  25 €
 • 2 foto
  Mbajts Braniku dhe Mbrojtse Motorrit Audi a6
  Autopjese dhe paisje

  Mbajts Braniku dhe Mbrojtse Motorrit Audi a6

  Shes mbajtsin e branikut per audi a6 viti 1997 deri 2004 Shes masken plastiken e matorrit per audi a

  Prishtinë Dje, 17:28
  25 €
 • 3 foto
  Fellne 18 Coll të REJA për Audi & VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 Coll të REJA për Audi & VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll te Reja

  Prishtinë Dje, 17:27
  495 €
 • 1 foto
  Fellne 18 coll te Reja Per Audi ose VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 coll te Reja Per Audi ose VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 18x8J coll te Reja në

  Prishtinë Dje, 17:27
  495 €
 • 3 foto
  Fellne të Reja 17 Coll Audi a3,a4,a5,a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 Coll Audi a3,a4,a5,a6

  Shes fellnet 17 coll jon te Reja pa përdor bajn per Audi A3,a4,a6, a8 VW Passat Mercedes C,E,S class

  Prishtinë Dje, 17:26
  470 €
 • 1 foto
  Fellne te Reja Audi 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja Audi 16 coll

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet e Reja per Audi a3,

  Prishtinë Dje, 17:26
  324 €
 • 2 foto
  Fellne për Audi 18 Coll te Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne për Audi 18 Coll te Reja

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet 18 coll jon te Reja

  Prishtinë Dje, 17:26
  495 €
 • 2 foto
  Fellne të Reja 18 coll Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 18 coll Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll Rrotor, Felnet

  Prishtinë Dje, 17:25
  540 €
 • 2 foto
  Fellne të Reja per Audi 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja per Audi 17 coll

  Shes fellnet 17 coll jon te Reja pa përdor bajn per Audi A3,a4,a6 etj . Tel dhe Viber 049258891 +383

  Prishtinë Dje, 17:25
  470 €
 • 8 foto
  OPEL CORSA 1.0 BENZIN 2002 BËJM NDRIM
  Vetura

  OPEL CORSA 1.0 BENZIN 2002 BËJM NDRIM

  clim abs esp gjamat me rym nuk osht hipotek Genci +38344114480

  Prishtinë Dje, 17:25
  2.700 €
 • 1 foto
  Fellne per BWM origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BWM origjinale

  fellne per BMW 16 origjinale

  Prishtinë Dje, 17:24
  120 €
 • 4 foto
  Fellne te Reja Audi&VW 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja Audi&VW 17 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll jon te Reja me

  Prishtinë Dje, 17:24
  405 €
 • 3 foto
  HYUNDAI ELANTRA 2.0 CRDI 2004
  Vetura

  HYUNDAI ELANTRA 2.0 CRDI 2004

  clim abs esp gjamat me rym Genci +38344114480

  Prishtinë Dje, 17:23
  2.500 €
 • 5 foto
  Fellne të Reja 19 coll Ngjyr te ZEZA dhe HIRI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 19 coll Ngjyr te ZEZA dhe HIRI

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 19 coll Rrotor jon te R

  Prishtinë Dje, 17:23
  660 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja 18,19 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 18,19 coll

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne ngjyr te Zez dhe Hiri

  Prishtinë Dje, 17:23
  495 €
 • 9 foto
  Fellne te Reja 18 coll Audi&VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 18 coll Audi&VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 18 coll jon te Reja ka

  Prishtinë Dje, 17:22
  495 €
 • 5 foto
  Fellne te Reja 16 coll per Audi&VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 16 coll per Audi&VW

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellnet e Reja 16 coll ngj

  Prishtinë Dje, 17:22
  324 €
 • 4 foto
  Fellne te Reja 17 coll per Audi&VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 17 coll per Audi&VW

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll jon te Reja me

  Prishtinë Dje, 17:22
  410 €
 • 0 foto
  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 Coll VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 17 coll te Reja .

  Prishtinë Dje, 17:21
  470 €
 • 3 foto
  Fellne te Reja 19&20 coll Audi&VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te Reja 19&20 coll Audi&VW

  049258891 sheno ket numer ne merrjep mund ti shihni shpalljet tona! Shes fellne 19&20 coll te Re

  Prishtinë Dje, 17:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW Audi

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm me kapak Audi&VW jon me rreth te

  Prishtinë Dje, 17:19
  470 €
 • 1 foto
  Fellne të Reja 17 VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne të Reja 17 VW

  Shes fellne 17 coll te Reja . Fellnet jon model shum i hjeshëm bajn për Gollf 5,6,7 Passat Tauran Ca

  Prishtinë Dje, 17:18
  470 €
 • 3 foto
  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 për VW Golf 7,6,5 Pasat Tauran Cady etj

  049258891 me kit nr ne Merrjep mund ti shihni vetëm shpalljet e mia! Shiten fellne 16 coll te Reja .

  Prishtinë Dje, 17:17
  360 €