Automjete
Prishtinë

Automjete në shitje në Prishtinë

 • 11 foto
  Bmw x1 18d sDrive AUTOMATIK 2011
  Vetura

  Bmw x1 18d sDrive AUTOMATIK 2011

  Shes bmw x1 , 18d ( 2.0 DIESEL 143ps), sDrive , automatik, viti 2011, kilometra te garantuara, navig

  Prishtinë Dje, 20:28
  9.500 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale Vw megoma te reja tdimrit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Vw megoma te reja tdimrit

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Goma thuajse te reja tdimrit 205/50/17Dunlop Qmim

  Prishtinë Dje, 20:28
  440 €
 • 9 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne Orgjinale Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Jetta Audi a3 a4 a6 Goma te veres Continental 225/40/

  Prishtinë Dje, 20:28
  420 €
 • 6 foto
  Goma dimrit Pirelli 235/55/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimrit Pirelli 235/55/18

  Goma M+S Pirelli Suv 235/55/18 Qmimi 320euro per 4copa 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:28
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne Orgjinale megoma 215/55/16 Audi a3 a4 a6 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Qmimi 320euro Mundes

  Prishtinë Dje, 20:28
  320 €
 • 4 foto
  Fellne 18coll Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18coll Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8

  Felne 18coll per Audi Q3 Q5 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Qmim 530euro fiks . Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw dhe Audi

  Fellne orgjinale 205/55/16 Vw Golf 5,6,7 passat touran caddy Audi a3 a4 Goma te veres 2 thujse te r

  Prishtinë Dje, 20:28
  225 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale Vw megoma

  Fellne orgjinale per Golf7,6,5 Passat Touran Cady Goma te veres Barum 205/55/16 Qmimi 430euro. Mun

  Prishtinë Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 125D 218ps AUTOMATIK 2012
  Vetura

  Bmw 125D 218ps AUTOMATIK 2012

  Shes bmw 125d ( 160kw-218ps 2.0 DIZEL motorr i modelit te ri) , viti i prodhimit 2012, automatik 8 s

  Prishtinë Dje, 20:28
  9.950 €
 • 5 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale 16coll Vw Golf5,6,7 Passat Touran Caddy Jetta Audi a3 a4 a6 Qmimi 220euro FIKS.

  Prishtinë Dje, 20:28
  225 €
 • 11 foto
  Opel Corsa D 1.4 2009 OPC LINE ME DOGAN
  Vetura

  Opel Corsa D 1.4 2009 OPC LINE ME DOGAN

  Shes Opel Corsa D 1.4 benzin , viti 2009 , kilometra te garantuara, opc line, komanda ne timon, radi

  Prishtinë Dje, 20:28
  4.200 €
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Dje, 20:28
  235 €
 • 9 foto
  Fellne 17coll per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Mercedes

  Fellne 17coll per Mercedes B C E klass Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne S Line megoma per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne S Line megoma per Audi

  Fellne orgjinale S Line per audi a3 a4 a6 Goma vere 235/45/17 Qmimi 270euro. Mundesi ndrrimi 📞045

  Prishtinë Dje, 20:28
  270 €
 • 11 foto
  Mercedes A180 CDI AUTOMATIK 2009 156xxx KM
  Vetura

  Mercedes A180 CDI AUTOMATIK 2009 156xxx KM

  Shes mercedes A180 CDI, FACELIFT , Automatik, viti 2009, kilometra te garantuara 156xxx, klime funks

  Prishtinë Dje, 20:28
  4.400 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Tiguan megoma treja tdimrit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Tiguan megoma treja tdimrit

  Fellne orgjinale per Tiguan Goma thujse te reja tdimrit MS 215/65/16 Nokian Qmimi 420 euro shiten ed

  Prishtinë Dje, 20:28
  420 €
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Dje, 20:28
  420 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per AUDI me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI me goma

  Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 Goma te veres Continental 225/50/17 Qmimi 420euro. Mundesi n

  Prishtinë Dje, 20:28
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjnale per Audi a3 a4 a6

  Fellne per Audi a3 a4 a6 16coll Qmimi 200 euro Fiks 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:28
  210 €
 • 6 foto
  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 6 Pasat Touran megoma

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Pa asni grrith Goma te veres 195/65/15 Qmimi 200 Fiks 📞045/655

  Prishtinë Dje, 20:28
  200 €
 • 8 foto
  Fellne per Bmw 3she 5she 7she me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 3she 5she 7she me goma

  Fellne per Bmw 3she 5she 7she Goma 245/45/18 Qmimi 420 euro Mundesi ndrrimi ?045/655/020. Prishti

  Prishtinë Dje, 20:28
  420 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi 17coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi 17coll

  Shiten fellne orgjinal pa asni defekt per Audi A3 A4 A6 Fellnet kan nevoj mu ngjyros ! Qmimi fiks 15

  Prishtinë Dje, 20:27
  150 €
 • 0 foto
  BMW X1 2.0d - 2010
  Vetura

  BMW X1 2.0d - 2010

  Shes \\ Ndroj BMW X1 2.0 DIZEL GJENDJE SHUM TE MIRR TEKNIKE DHE OPTIKE I SA PO ARDHUR PA DOGAN 044 5

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw

  Fellne orgjinale 16coll per Bmw 1she 3she Qmimi 200euro Fiks. 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Dje, 20:27
  205 €
 • 6 foto
  Fellne Per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Per Vw Audi

  Fellne GTI 18coll Vw Golf5,6,7 Passat Touran Tiguan Audi a3 a4 a5 a6 Qmimi 550 euro. Mundesi ndrr

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne per Vw Shkoda Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Shkoda Audi

  Fellne 18coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Audi a3 a4 Shkoda SuperB Octavia Qmimi 550euro.

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne R Line per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw

  Fellne R-Line per Golf5,6,7 Passat Touran Tiguan 17coll Qmimi 450euro Fiks. Mundesi ndrrimi 📞045/

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne 17coll per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17coll per Vw

  Fellne 17coll Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan Qmimi 450euro Fiks. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Dje, 20:27
  455 €
 • 5 foto
  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 bora

  Fellne Orgjinale BBS per Golf4 Bora 17coll Qmimi 200euro FIKS 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:27
  205 €
 • 4 foto
  Fellne orgjinale per Audi vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi vw

  Fellne 17coll per Audi A3 Golf5,6,7 Passat Touran Qmimi 220euro. 📞045/655/020. Prishtinê

  Prishtinë Dje, 20:27
  220 €
 • 6 foto
  Fellne per Bmw 18coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Bmw 18coll

  Fellne per Bmw 1she 3she 5she 18she M Packet 2x8coll dhe 2x9coll 📞 045/655/020 Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne R Line per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne R Line per Vw

  Fellne R-Line per Vw Golf 5,6,7 Passat Touran 18coll Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne megoma per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw

  Fellne megoma per Vw golf 5 6 7 Pasat Touran Goma te veres 205/55/16 Qmimi 220euro. Mundesi ndrri

  Prishtinë Dje, 20:27
  220 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale GT per Vw megoma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale GT per Vw megoma

  Fellne Gt per Golf 5,6 Passat Touran Jetta Fellnet kan ngapak grritha Goma te veres 225/45/17 Qmimi

  Prishtinë Dje, 20:27
  260 €
 • 1 foto
  DODGE NITRO 2.8 CRDI I SA PO DOGANUAR
  Vetura

  DODGE NITRO 2.8 CRDI I SA PO DOGANUAR

  DODGE NITRO 2.8 Crdi - DIZEL MANUAL 6 I SA PO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS KLIMATRONIK KARIKA ME

  Prishtinë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale per Vw Golf5,6,7 Passat Touran Audi a3 a4 Goma 225/45/17 2te reja dhe 2te dobta Q

  Prishtinë Dje, 20:27
  360 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Vw Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Audi

  Fellne orgjinale megoma 205/55/16 Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy Audi a3 a4 a6 Qmimi 280euro.

  Prishtinë Dje, 20:27
  280 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes

  Fellne Orgjinale 17coll per Mercedes Fellnet jan pa asni grrith ! Qmimi 340euro. 📞045/655/020.

  Prishtinë Dje, 20:27
  340 €
 • 4 foto
  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Vw Golf 5 Pasat touran 15coll

  Fellne per Vw Golf 5,6 Passat Touran Caddy 15coll Qmimi fiks 160 euro! 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:27
  160 €
 • 7 foto
  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Orgjinale per Mercedes B C E klas

  Shes fellnet Orgjinale per Mercedes C klas B klas E Klas Gomat mesatarisht te mira 2x215/55/16 dhe 2

  Prishtinë Dje, 20:27
  320 €
 • 8 foto
  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Mercedes C E klass

  Fellne orgjinale per Mercedes C E S klass Jane 16coll Qmimi 370 euro 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Dje, 20:27
  370 €
 • 6 foto
  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.
  Vetura

  2.8.Dizel.Me Klim.Regj.20.06.2020.18.Uls.Aksion.

  2.8.Dizel.Viti.2005.Me.18.Uls.Regj.20.06.2020.Ka Klim Servo Abs Centrall Muzik TV.Goma Te Mire.Ne Ll

  Prishtinë Dje, 20:26
  11.000 €
 • 6 foto
  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.
  Vetura

  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.

  Mercedes.416.Dizel.Me Uls.Viti.98.KaKlim Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rr

  Prishtinë Dje, 20:26
  11.000 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 TDI FULL S LINE E SA PO ARDHUR 2011
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI FULL S LINE E SA PO ARDHUR 2011

  Shes \\ Ndroj AUDI A4 2.0 TDI FULL SLINE LEDA PARA MRAPA 044 517 968

  Prishtinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE AUTOMATIK - 2008
  Vetura

  RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE AUTOMATIK - 2008

  Shes \\ Ndroj RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE AUTOMATIK - TiPTRONIK 044 517 968

  Prishtinë Dje, 20:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.
  Vetura

  Mercedes.410.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

  Mercedes.410..Dizel.Viti.91.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Dje, 20:25
  1 €
 • 3 foto
  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.
  Vetura

  T.4.1.9.Dizel.Ne Aksion.

  T.4.Kombi.1.9.Dizel.Viti.93.Ka Servo Muzik te mire.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej

  Prishtinë Dje, 20:25
  1 €
 • 9 foto
  Passat B7 DSG
  Vetura

  Passat B7 DSG

  Passat B7 në shitje: Viti 2011 model 2012 Automatik me tabela RKS Posedon: Senzora parkingu para-m

  Prishtinë Dje, 20:25
  11.200 €
 • 11 foto
  Golf VII 2.0 Higlinr
  Vetura

  Golf VII 2.0 Higlinr

  Shitet Golfi-VII 2.0 HIGLINE 2013 Full Opsion: 110kw 150ps, model HIGLINE Navi, kamera 360 shkall

  Prishtinë Dje, 20:25
  13.700 €
 • 7 foto
  Mercedes a class automatik
  Vetura

  Mercedes a class automatik

  Automatik klim funksionale fellne me goma te mira Mercedes-avangrade A170 Shes mercedes Aclass 1.7 t

  Prishtinë Dje, 20:24
  1 €