Automjete
Gjilan

Automjete në shitje në Gjilan

 • 2 foto
  Mbuloje e gepekut per Opel Zafira viti 2002
  Autopjese dhe paisje

  Mbuloje e gepekut per Opel Zafira viti 2002

  Mbuloje e gepekut per Opel Zafira viti 2002

  Gjilan Dje, 13:58
  15 €
 • 2 foto
  Goma 195/60/15 Nr.61
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/60/15 Nr.61

  Gomat jan Bridgestone

  Gjilan Dje, 13:57
  100 €
 • 0 foto
  Rent a Car / Vetura me Qera
  Autopjese dhe paisje

  Rent a Car / Vetura me Qera

  Auto Center ju ofron llojllojshmëri të vetura me qera. Lider në laminë tonë, me një eksperiencë shu

  Gjilan Dje, 13:50
  15 €
 • 1 foto
  Rent-a-Car AutoCenter
  Vetura

  Rent-a-Car AutoCenter

  AutoCenter ju ofron vetura me qera duke filluar prej 15Euro. Me veturat tona mund të udhëtoni edhe

  Gjilan Dje, 13:50
  15 €
 • 2 foto
  Navigacion per qdo veture
  Vetura

  Navigacion per qdo veture

  Navigacion per qdo veture Mp3 DVD USB Bluetooth+ touch transporti falas ne gjithe kosoven tel 044865

  Gjilan Dje, 13:36
  120 €
 • 10 foto
  Golf 4 Pacifik 1.9 Tdi 74 Kw Vp 2003 Rks 7 muj
  Vetura

  Golf 4 Pacifik 1.9 Tdi 74 Kw Vp 2003 Rks 7 muj

  Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 74 KW Vp 2003 Rks 7 Muj Ne gjendje shum te mir Posedon Ac Klim Funksionale Dr

  Gjilan Dje, 13:30
  4.300 €
 • 2 foto
  Goma M+S 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S 175/65/14

  Gomat jan të mira

  Gjilan Dje, 13:26
  30 €
 • 1 foto
  Der per Golf 4 ana e djatht
  Autopjese dhe paisje

  Der per Golf 4 ana e djatht

  Dera ësht ngjyr hiri

  Gjilan Dje, 13:25
  20 €
 • 3 foto
  Goma 195/65/15 Nr.57
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/15 Nr.57

  Gomat jan të përforura

  Gjilan Dje, 13:25
  25 €
 • 0 foto
  Goma të reja prej 13 Zoll deri 22Zoll
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja prej 13 Zoll deri 22Zoll

  Gomat jan të reja të vitit 2020 të Markes Altenzo, Goma të cilat jan prodhim i Australis

  Gjilan Dje, 13:25
  110 €
 • 0 foto
  Gome M+S 255/55/18 viti 2016
  Autopjese dhe paisje

  Gome M+S 255/55/18 viti 2016

  gome 255/55/18 nr.010

  Gjilan Dje, 13:25
  50 €
 • 0 foto
  Haub për Passat viti prej 97-2002
  Autopjese dhe paisje

  Haub për Passat viti prej 97-2002

  Hauba ësht në gjendje të mir

  Gjilan Dje, 13:24
  20 €
 • 9 foto
  Shitet opel meriva 1.6 bezin
  Vetura

  Shitet opel meriva 1.6 bezin

  Shitet 1.6 bezin pa dogon ero 4

  Gjilan Dje, 13:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne per audi q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi q7

  Shes fellnet per audi q7 Touareg Fellnet me guma fulda M+S 18 zolll

  Gjilan Dje, 13:23
  250 €
 • 0 foto
  Goma të reja 175/65/14
  Autopjese dhe paisje

  Goma të reja 175/65/14

  Gomat jan te reja

  Gjilan Dje, 13:22
  120 €
 • 8 foto
  BMW 525 tds
  Vetura

  BMW 525 tds

  BMW 525 tds Viti prodhimit 1997 Rks i skaduar Gjithqka ne rregull Mundsi ndrrimi +38349609037

  Gjilan Dje, 13:13
  2.600 €
 • 3 foto
  Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15
  Vetura

  Fellne me goma Pirelli 205/55 R 15

  Shiten Fellnet (4 copa)me goma vere komplet për Golf 4,5...etj

  Gjilan Dje, 13:07
  180 €
 • 4 foto
  Shitet opel vivaro viti 2008 dizel 2.0
  Vetura

  Shitet opel vivaro viti 2008 dizel 2.0

  Vetura edhe ne gjendje te rregullt Ka regjistrim 8 muaj

  Gjilan Dje, 12:45
  3.600 €
 • 6 foto
  yamaha xc 125
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha xc 125

  shes yamaha xc 125 i doganuar

  Gjilan Dje, 12:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  vw ceddy pikab
  Kamionë

  vw ceddy pikab

  shes ceddy 2009 dizell

  Gjilan Dje, 12:38
  3.500 €
 • 8 foto
  kamionet vw t4 transporter
  Kamionë

  kamionet vw t4 transporter

  shes kamionet t 4 dopell kabin 1.9 dizell viti 1996 pa dogan 2600 eu

  Gjilan Dje, 12:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  sprinter 313 dc automatic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  sprinter 313 dc automatic

  shes sprinter 313 dc viti 2002 tabela ch automatic

  Gjilan Dje, 12:38
  3.600 €
 • 9 foto
  Wacker valak rrytlla stampfa tamper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Wacker valak rrytlla stampfa tamper

  044250469 shes rrytlla shtampfa,dizell ,benzin , wacker, bomag prej 88 kg, 91 kg, ,166 kg, 205 kg,

  Gjilan Dje, 12:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  iveco kiper
  Kamionë

  iveco kiper

  shes iveco kiper 1999 pa dogan qmimi me marrveshtje

  Gjilan Dje, 12:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjesë për Perkins nga perfaqsues i autorizuar
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë për Perkins nga perfaqsues i autorizuar

  Ofrojmë të gjitha llojet e pjesëve për Perkins Motorra , 100 % origjinal , gjithashtu edhe motorra

  Gjilan Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS

  Servisoj dhe kam pjese per motorra CUMMINS , jam i çertifikuar nga Kompania CUMMINS ne Amerike. Kual

  Gjilan Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis per te gjitha llojet e Bagerave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Servis per te gjitha llojet e Bagerave

  Servis profesional per te gjitha llojet e Bagerave , Bullduzherave , Grejderave , kamionave etj. 31

  Gjilan Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri

  Punojmë Dhëmzor , boshte si dhe shume elemente tjera nga hekuri me kalitje 100 % dhe me garancion,

  Gjilan Dje, 12:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Polo 1.2 Benzin /Manual
  Vetura

  Polo 1.2 Benzin /Manual

  Polo Comforline , 1.2 Benzin / Manual Qmimi : 7500 Euro Viti Prodhimit : 2012 Ngjyra : e Bardh Dyer

  Gjilan Dje, 12:34
  7.500 €
 • 0 foto
  Ndrrues i shpejtsive Golf 4 TDI 5 Shpejtsi
  Autopjese dhe paisje

  Ndrrues i shpejtsive Golf 4 TDI 5 Shpejtsi

  Ndrruesi ësht në gjendje të mir teknike

  Gjilan Dje, 12:34
  100 €
 • 0 foto
  Goma M+S175/65/14 Nr. 59
  Autopjese dhe paisje

  Goma M+S175/65/14 Nr. 59

  Gomat jan viti 2015

  Gjilan Dje, 12:34
  40 €
 • 0 foto
  Vetura me qera
  Vetura

  Vetura me qera

  Ju ofrojmë vetura të llojeve të ndryshme me qera, prej 15Euro.

  Gjilan Dje, 12:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  fiat 500 1.3 dizel manual , Autokug
  Vetura

  fiat 500 1.3 dizel manual , Autokug

  Fiat 500 , 1.3 Dizel , Manual Viti Prodhimit : 2009 ngjyra : e zeze Dyer : 3 Ulse : 4 Kw : 55 Km

  Gjilan Dje, 12:33
  6.500 €
 • 10 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Fiat 500 1.4 , 16v Benzin , Manual Viti prodhimit 2008 Ngjyra zez/bardh Dyer 3 Ulse 4 Kw 73.5 Km 178

  Gjilan Dje, 12:33
  6.000 €
 • 11 foto
  Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK
  Vetura

  Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK

  Ford Grand C- Max 2.0 TDC AUTOMATIK Viti i Prodhimit: 2011 Ngjyra hirit metalike Dyer: 5 Ulese: 7

  Gjilan Dje, 12:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  CORSA 1.3 cdti 10 muaj rks
  Vetura

  CORSA 1.3 cdti 10 muaj rks

  CORSA 1.3 CDTI DIESEL 6 SHPEJTSI VITI 2007 MODEL 2008 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTI

  Gjilan Dje, 12:12
  4.700 €
 • 2 foto
  Kia Rio 1.5 crdi
  Vetura

  Kia Rio 1.5 crdi

  Shitet Kia Rio 1.5 crdi 110kf,ne gjendje te shkelqyer,posedon klime automatike,4 xhamat elektronik,p

  Gjilan Dje, 12:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Jaguar XJ
  Vetura

  Jaguar XJ

  Shitet Jaguar XJ 4x4 Luxury Full Panoramë viti i prodhimit 2010 3.0 Dizell 275ps,sapo ardhur nga Zvi

  Gjilan Dje, 11:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Jaguar
  Vetura

  Jaguar

  Shitet Jaguar XJ 4x4 Luxury Full Panoramë viti i prodhimit 2010 3.0 Dizell 275ps,sapo ardhur nga Zvi

  Gjilan Dje, 11:59
  14.899 €
 • 11 foto
  Bmw 525
  Vetura

  Bmw 525

  BAU HOTI

  Gjilan Dje, 11:51
  9.700 €
 • 0 foto
  Shitet Citroen c4 1.6 HDi 2007
  Vetura

  Shitet Citroen c4 1.6 HDi 2007

  Shitet Citroen C4 1.6 HDi 2007 Vetura posedon Regjistrim deri me 23 Prill 2020 Me Gjitha Serviset e

  Gjilan Dje, 11:51
  3.400 €
 • 9 foto
  opel korza-D- 1.4 benzin
  Vetura

  opel korza-D- 1.4 benzin

  xhendje te mir servisat e krym me rregull 1.4 benzin harxhimet e vogla 044320167 viberi 383443201

  Gjilan Dje, 11:50
  3.450 €
 • 4 foto
  VW Vento me klime Urgjent!
  Vetura

  VW Vento me klime Urgjent!

  Shitet VW vento me klim viti prodhimit 1994 Ne gjendje t rregullt

  Gjilan Dje, 11:34
  2.000 €
 • 3 foto
  Fellne per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Opel

  Shes fellnet 15-she per Opel Astra ne gjendje shume te mire. Gomat nuk jane aq te mira por nuk jane

  Gjilan Dje, 11:33
  100 €
 • 6 foto
  Audi A6 2.0 Benzin V.p2004 Rks
  Vetura

  Audi A6 2.0 Benzin V.p2004 Rks

  Audi A6 2.0 Benzin I thjesht V.p2004 Rks 5 Dit Vetura Posedon Klima Tronik 5 Shpejci Fellne Me

  Gjilan Dje, 11:30
  2.950 €
 • 5 foto
  VW Touran 2.0
  Vetura

  VW Touran 2.0

  VW Touran 2.0. Me 7 ulëse si dhe model i ri i vitit 2010. Me doganë dhe regjistrim. I ardhur nga Zvi

  Gjilan Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS 2010
  Vetura

  TOYOTA YARIS 2010

  SHITET TOYOTA YARIS 1.0BENZIN VITI PRODHIMIT 2010 ME RKS , MANUAL KM 180000 NE GJENDJE TE RREGULL

  Gjilan Dje, 11:05
  4.150 €
 • 10 foto
  VOLKSWAGEN UP 2012
  Vetura

  VOLKSWAGEN UP 2012

  SHITET VOLKSWAGEN UP 2012 1.0 BENZIN NE GJENDJE TE RREGULLT DHE I PASTERT PER INFO VIBER +38344342

  Gjilan Dje, 11:05
  6.900 €
 • 10 foto
  Tiguan 2.0 4Motion 2009 Automatik
  Vetura

  Tiguan 2.0 4Motion 2009 Automatik

  Shitet tiguani 2.0 automatik 4MOTION Viti prodhimit 2009 Me ReGjistrim deri ne nentor Ne gjendje t

  Gjilan Dje, 11:05
  11.400 €
 • 9 foto
  Fiat Grande Punto 1.3 Diesel
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.3 Diesel

  Shitet Fiat Punto 1.3 Diesel ne gjendje perfekte Viti 2010 e sjell nga zvicera brenda 3 dite pa doga

  Gjilan Dje, 10:55
  3.600 €