Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 0 foto
  Acura
  Vetura

  Acura

  Acura mdx

  Berat 13 maj 19:22
  100 Lek
 • 6 foto
  volvo s40
  Vetura

  volvo s40

  s40 me dogane te paguar importuar nga zvicra ne gjendje perfekte 2.0 nafte

  Berat 13 maj 19:01
  5.500 €
 • 8 foto
  FORD C-MAX GHIA .2006 1.8 Diesel
  Vetura

  FORD C-MAX GHIA .2006 1.8 Diesel

  FORD C-MAX 1.8 TDCI-NAFTE -VITI I PRODHIMIT 12. 2005 -250 000 KM ME LIBER - 4+1 VENDE - Kambio MANUA

  Berat 13 maj 18:17
  3.800 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Makina esht me letra deri shtatore Cmimi 1299 euro pak i diskutushem .

  Berat 13 maj 13:09
  1.299 €
 • 11 foto
  okazion mercedes-benz evo
  Vetura

  okazion mercedes-benz evo

  Marka 👉mercedes benz Forca mottorrike👉c220 Lloji i kambjos👉manual 6+1R Karburanti 👉naft Viti i prod

  Berat 13 maj 12:46
  1 €
 • 4 foto
  Disqe+goma BMW
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+goma BMW

  shiten disqe+goma 19inc per bmw seria 7 & seria 5 2 te gjer 2 te ngusht gomat mbrapa 275/40/

  Berat 13 maj 11:46
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Pedan Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Pedan Kamioni

  Shitet Pedan kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne

  Berat 13 maj 00:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Toyota Avensis 1.8 VVTi
  Vetura

  Toyota Avensis 1.8 VVTi

  Mimi: 3800 euro Në operim që nga: 9/2010 Largësia: 165,207 km Karburanti: naftë Zhvendosja: 2.231 cc

  Berat 12 maj 20:30
  3.800 €
 • 3 foto
  Mini
  Vetura

  Mini

  Shitet Mini cooper 1.6 S benzin gas .impjanti i gazit esht i ri dhe i shenuar ne leje qarkullimi. Ma

  Berat 12 maj 18:52
  3.200 €
 • 6 foto
   Mercedes benz c220 evo
  Vetura

  Mercedes benz c220 evo

  Marka 👉mercedes benz Forca mottorrike👉c220 Lloji i kambjos👉manual 6+1R Karburanti 👉naft Viti i prod

  Berat 12 maj 14:15
  1 €
 • 0 foto
  Timon F1 +Airbag A4 A5 A6 Q5 F1
  Autopjese dhe paisje

  Timon F1 +Airbag A4 A5 A6 Q5 F1

  Timon F1 per Audi A4 A45 A6 Q5 2006/2013

  Berat 12 maj 13:35
  300 €
 • 0 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shitet audi a 6 s line lok 2010 ne super gjendje full opsion per me shum kontaktoni ne numrin 069458

  Berat 12 maj 06:25
  7 €
 • 5 foto
  C class Soprt Coupe
  Vetura

  C class Soprt Coupe

  C220 cdi 143hp. Sendilje meshine bezh. Letra te paguara. Gjendje te mir motorrike dhe xhenierike. Ne

  Berat 12 maj 05:57
  2.400 Lek
 • 10 foto
  Benc
  Vetura

  Benc

  Shitet benc e200 naft vitprodhim i 2004-2005 kamjo automat letra te sapo prera sendilje me ngrohje .

  Berat 12 maj 00:20
  4.800 €
 • 4 foto
  EVO 320
  Vetura

  EVO 320

  Viti i prodhimit 👉2006-2007 Kilometrat👉231M ORGINALE Cmimi 👉6900€ Nr i kontaktit👉0693037926 Pershkr

  Berat 12 maj 00:16
  6.800 €
 • 8 foto
  Nissan almera tino
  Vetura

  Nissan almera tino

  Dokumentacioni deri me dhjetor 2020 Siguracioni deri me 4 maj 2021 Kondicioner Mbyllje qendrore me p

  Berat 11 maj 22:21
  3.000 €
 • 10 foto
  Land rover freelander S /okazion
  Vetura

  Land rover freelander S /okazion

  Land rover freelander 2.2 automat naft okazion makina eshte full me opsione : sendilje elektrike me

  Berat 11 maj 20:17
  7.200 €
 • 1 foto
  Okazioon
  Vetura

  Okazioon

  SHITET MAKINA NE GJENDJE SUPER Me impiant LANDI RENZO super punim MAKINA ska nevoj per sherbime LETR

  Berat 11 maj 20:01
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Letra te paguara deri ne dhjetor. Makina eshte me krah anglez .

  Berat 11 maj 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Stopi vitoje 2003 2010 mbrapa majtas
  Autopjese dhe paisje

  Stopi vitoje 2003 2010 mbrapa majtas

  Stopi mbrapa majtas pa asnje shenje Vito viano 2003 2011

  Berat 11 maj 15:02
  100 €
 • 4 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  Shitet ose nderrohet ford focus vit prodhim 2004 makin eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha s

  Berat 11 maj 14:36
  2.000 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.6 Nafte Automat 2006
  Vetura

  Ford Focus 1.6 Nafte Automat 2006

  Ford focus 1.6 Nafte Automat 7g viti 2006 Targa shqiptare Cmimi 3000 euro

  Berat 11 maj 12:35
  3.000 €
 • 4 foto
  polo
  Vetura

  polo

  shitet makina ne gjendje t mir me letra t paguara pr nje vit makin esht n gjendje t mir shitet pr ar

  Berat 11 maj 11:56
  1.000 Lek
 • 7 foto
  VW PASSAT 2.0 HIGLINE FULL OPTION 2008
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 HIGLINE FULL OPTION 2008

  MOTORR 2.0NAFTE -VITI 2008 -KAMBIO AUTOMATIKE -CLIMA -AUTO PILOT -NAVIGATOR I MADH -SENDILJE ME MEMO

  Berat 11 maj 11:53
  5.600 €
 • 12 foto
  Audi A8L 4.2 FSI -08
  Vetura

  Audi A8L 4.2 FSI -08

  shes AUDI A8 Lungo 4.2 FSI model kanadez . full option me motor te tipit te ri 350HP kuaj fuqi . Mak

  Berat 11 maj 11:52
  12.800 €
 • 5 foto
  Pjes per Audi s6
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Audi s6

  Shiten pjeset per audi s6

  Berat 11 maj 10:20
  200 €
 • 6 foto
  Shitet passat vento
  Vetura

  Shitet passat vento

  Shitet passat vento 1996 1.6 naft makina eshte ne gjendje te mir letrra i ka deri ne gusht

  Berat 10 maj 23:58
  1.000 €
 • 1 foto
  Xham per scania
  Autopjese dhe paisje

  Xham per scania

  Scania

  Berat 10 maj 20:46
  111.111 Lek
 • 3 foto
  Shitet bmw benzin gaz gjendje super
  Vetura

  Shitet bmw benzin gaz gjendje super

  Sherbimet e bera, gjendja shum e mire estetike motorrike, impjanti 100%gaz 10mij lek ben 240km me pr

  Berat 10 maj 19:46
  1.700 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedes Benz 208
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 208

  Viti edhe 1991 dhe ka regjistrim deri ne gusht .

  Berat 10 maj 19:46
  1.600 €
 • 6 foto
  mercedez benz
  Vetura

  mercedez benz

  makina ne gjendje super te mire me dokumenta der ne shtator

  Berat 10 maj 15:40
  2.000 €
 • 9 foto
  Mercedez Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Sprinter

  Sprinter 516 , blu tec ,20 vende, viti i prodhimit 2016, 1x1 clima. 6 goma te reja. 128 km

  Berat 10 maj 13:28
  1 €
 • 10 foto
  Fiat scudo
  Vetura

  Fiat scudo

  Shitet Fiat Scudo Benzin +Gas .makina i ka letrat deri ne 20.07.2020.makina esht ne gjendje te mire

  Berat 10 maj 13:20
  2.000 €
 • 6 foto
  Range Rover 2009
  Vetura

  Range Rover 2009

  Shitet Range Rover Sport full opsion.ne gjëndje shum te mir xhenerike,letrat te sapo paguara,makin

  Berat 10 maj 12:28
  11.000 €
 • 8 foto
  C220
  Vetura

  C220

  Shes Mercedes benc C220 sw me 230 mije km e TETORIT te VITIT 2006.Versioni SPORT. Makina ka kater g

  Berat 10 maj 09:39
  5.500 €
 • 5 foto
  Okazion Yamaha Tdm 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion Yamaha Tdm 850

  Shitet motorri yamaha tdm 850cc i ardhur nga greqia me 40mij km motorri esht me targa greke me leje

  Berat 10 maj 00:45
  1.300 €
 • 3 foto
  JONI
  Vetura

  JONI

  Makina eshte ne gjendje pune te mire.aresyeja e shitjes eshte mose perdorimi me i saje.

  Berat 9 maj 22:01
  1.000 €
 • 2 foto
  Honda Innova 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Innova 125cc

  Shitet Honda Innova 125 cc per arsye mosperdorimi.

  Berat 9 maj 17:41
  800 €
 • 3 foto
  Shitet Ford Focus
  Vetura

  Shitet Ford Focus

  Shitet Ford Focus . 1.6 - Nafte Makina eshte ne gjendje shum te mire . Gomat te reja . E gatshme p

  Berat 9 maj 17:01
  2.700 €
 • 3 foto
  VW Passat-03 Okazionnnnn
  Vetura

  VW Passat-03 Okazionnnnn

  Shitet VW Passat 2.5 v6 viti prodhimit 2004 Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe estetike.

  Berat 9 maj 14:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ford C-Max
  Vetura

  Ford C-Max

  Ford-C-max viti 2008 motorr 1.8 benzin&Gaz impianti me 3-vjet garanci Makina eshte ne gjendje 10

  Berat 9 maj 12:56
  4.600 €
 • 6 foto
  EVO 320 pa taks luksi
  Vetura

  EVO 320 pa taks luksi

  full. letra te sa po bera per xhdo dhe merni ne tel

  Berat 8 maj 23:33
  6.800 €
 • 3 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Makina esht ne gjendje shum te mir.Te gjitha sherbimet e kryera.Shum e paster brenda e jasht.Goma te

  Berat 8 maj 21:13
  13.000 €
 • 6 foto
  Nissan Navara
  Vetura

  Nissan Navara

  Shitet nisan navara per arsye mosperdorimi, mjeti eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhener

  Berat 8 maj 16:34
  6.100 €
 • 7 foto
  E 220
  Vetura

  E 220

  Shes E 220

  Berat 8 maj 16:27
  14.500 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Focus tdci 1.8 naft
  Vetura

  Shitet Ford Focus tdci 1.8 naft

  Ford focus tdci 1.8 naft Viti 2000-2001 Shitet 1.000€ Me taksa kolaudim te paguar deri ne janar 2021

  Berat 8 maj 14:31
  1.000 €
 • 8 foto
  Okazion Shitet Vw caddy 1.9 2008
  Vetura

  Okazion Shitet Vw caddy 1.9 2008

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike Motorr nafte 2.0 Kondicioner Letrat

  Berat 8 maj 14:07
  3.950 €
 • 4 foto
  C220
  Vetura

  C220

  MERCEDES BENZ C CLASS ✔Viti: 2001 ✔Kambio MANUHAL ✔KM: 250.000 ✔Naft CDI ✔AVANGARD ✔Go

  Berat 8 maj 08:27
  3 €
 • 2 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorr honda 110cc Ne super gjendje Sherbimet te sapo bera Disqe akumini te sapo ven,koperton

  Berat 7 maj 23:17
  9.999.999 Lek
 • 3 foto
  Bmw GS Adventur 1200
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw GS Adventur 1200

  Ne gjendje perfekte ,letrat e rregullta dhe per jasht ,sherbimet e sapobera 42 mij km originale ,shi

  Berat 7 maj 22:44
  6.800 €