Automjete
Berat

Automjete në shitje në Berat

 • 7 foto
  Renault Clio nafte
  Vetura

  Renault Clio nafte

  Shitet Renault Clio 1.5 nafte me letra deri ne maj 2021 Makina eshte ne gjendje shume te mire Cmimi

  Berat 29 maj 15:52
  2.300 €
 • 5 foto
  Honda —motorr 2.0 benzin/gaz ,kamio automatike
  Vetura

  Honda —motorr 2.0 benzin/gaz ,kamio automatike

  Te gjitha dokumentat e rregullta / letrat e paguara deri ne mars 2021 impiant gazi edhe ne lejen e

  Berat 29 maj 12:31
  3.000 €
 • 8 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  makina posedo disqe M 17,xhama te zinj me leje te paguar,sendilje meshin me fryrje dhe me ngrohje,ek

  Berat 29 maj 12:31
  6.300 €
 • 12 foto
  Mercedes benz w212
  Vetura

  Mercedes benz w212

  E200 i fundit vitit 2012 makina eshte ne gjendje shum te mire dhe pa asnje gervishje makina eshte at

  Berat 29 maj 11:14
  9.999 €
 • 3 foto
  Motor te ndryshm
  Autopjese dhe paisje

  Motor te ndryshm

  Motora te ndryshen dhe te gjitha pjest etjera nga 2004-2017 kryesisht gjermane dhe japoneze pranojm

  Berat 29 maj 09:02
  1 €
 • 4 foto
  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Land Rover 2.7 tdi discovery vetem per pjes

  Shiten pjes per per discovery te 2006 . 2.7tdi

  Berat 29 maj 09:01
  1 €
 • 3 foto
  Testato te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Testato te ndryshme

  Testato te ndryshme per Audi-volzvagel - seat -skoda -bmw dhe Mercedes Benz

  Berat 29 maj 09:00
  1 €
 • 7 foto
  Audi A3-A4-A8-Q7
  Autopjese dhe paisje

  Audi A3-A4-A8-Q7

  Shesim pjes te ndryshme kemi shume pjes per makina te ndryshme

  Berat 29 maj 08:59
  1 €
 • 3 foto
  Ford fokus 1.8tdci
  Autopjese dhe paisje

  Ford fokus 1.8tdci

  Shiten pjeset e fokusit 1.8 tdci 2005 manual super gjendje

  Berat 29 maj 08:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ford galaxy 2.0tdi
  Autopjese dhe paisje

  Ford galaxy 2.0tdi

  Ford galaxy per pjes 2.0tdi ne gjendje super 2007

  Berat 29 maj 08:58
  1 €
 • 8 foto
  Golf 5 GTI
  Vetura

  Golf 5 GTI

  Golf 5 Gti orgjinal nga fabrika . Makina eshte ne gjendje shume te mire ! 189 mij km Origjinale . Mo

  Berat 29 maj 08:40
  8.000 €
 • 8 foto
  Shitet + nderohet. Mercedes benz e class
  Vetura

  Shitet + nderohet. Mercedes benz e class

  Super gjendje...viti i prodhimit dhjetor 2004 ...motor i zi ..ne gjendje shume te mire ..shume e pas

  Berat 29 maj 02:36
  4.700 €
 • 0 foto
  Benc
  Vetura

  Benc

  Shitet c klas 270 viti 2001 ne gjendje super veshe meshin gomat 17 disje amg drita automat fuqia

  Berat 28 maj 22:23
  3.700 €
 • 9 foto
  OKAZION Jaguar X-Type Benzine-Gaz
  Vetura

  OKAZION Jaguar X-Type Benzine-Gaz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Viti i prodhimit 2002. Motor

  Berat 28 maj 22:17
  3.000 €
 • 3 foto
  A8 -3.0TDI per pjes 2009
  Autopjese dhe paisje

  A8 -3.0TDI per pjes 2009

  A8 3.0TDI per pjes super gjendje

  Berat 28 maj 21:21
  1 €
 • 4 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  makina eshte ne gjendje shume te mire.gaz benzin

  Berat 28 maj 17:14
  3.200 €
 • 4 foto
  “Okazion” benzin gaz
  Vetura

  “Okazion” benzin gaz

  Shes hundai acent 1.4 benzin gaz kambio manuale viti 2000.makina eshte ne gjendje te mire me te gjit

  Berat 28 maj 16:33
  2 €
 • 3 foto
  Watsap.00491630030844
  Vetura

  Watsap.00491630030844

  Makina ne gjendje super .dokumenta te sapo paguara

  Berat 28 maj 15:47
  8.700 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz C class 220 automat
  Vetura

  Mercedes Benz C class 220 automat

  Gjendje 9/10. Makina eshte ne gjendje te mire ka vetem disa shenja te vogla.

  Berat 28 maj 15:34
  8.000 €
 • 1 foto
  B class mercedes benz
  Vetura

  B class mercedes benz

  Makina eshte ne gjendje te mire, te gjitha sherbimet e kryera.

  Berat 28 maj 15:34
  4.000 €
 • 1 foto
  Mercedes benz B class
  Vetura

  Mercedes benz B class

  Makina eshte ne gjendje shume te mire sherbimet te gjitha te kryera.

  Berat 28 maj 15:34
  4.000 €
 • 10 foto
  VW passat 2.0TDI
  Vetura

  VW passat 2.0TDI

  Shitet VW Passat 2.0 Automat, tapiceria meshine shum e paster. Sherbime te sapo bera Goma te reja.

  Berat 28 maj 14:34
  2.700 €
 • 6 foto
  Toyota hilux super makine okazion
  Vetura

  Toyota hilux super makine okazion

  Shitet toyota hilux super e mbajtur ne super gjendje me 120 mij kilometra origjinale me xhama elektr

  Berat 28 maj 14:31
  10.500 €
 • 1 foto
  bmw 318d 2009 +fiesta 2005 nderrohen me w164,w204
  Vetura

  bmw 318d 2009 +fiesta 2005 nderrohen me w164,w204

  makinat jan ne gjendje te shkelqyer me goma te reja etj...

  Berat 28 maj 09:50
  1 €
 • 0 foto
  Mercedes E 270 cdi
  Vetura

  Mercedes E 270 cdi

  shitet Mercedes E 270 cdi automatike ne gjendje te mire pune letra deri ne vere per me teper info ca

  Berat 28 maj 08:54
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet Reng Rover viti 2008
  Vetura

  Shitet Reng Rover viti 2008

  Shitet reng rover viti 2008 ne gjendje shume te mire,

  Berat 28 maj 01:48
  10.000 €
 • 0 foto
  shes
  Vetura

  shes

  gjendje shum e mire letrat i mbarojne ne qershor ka nevoj vetem per disa gjera te vogla

  Berat 28 maj 01:48
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benz E-Class Evo
  Vetura

  Mercedes Benz E-Class Evo

  ➖Mercedes E-class 2006-2007 Avantgarde ➖Kamio automatike+/- ➖Fuqia motorike 2998 cc pa taks l

  Berat 28 maj 00:39
  7.500 €
 • 8 foto
  Toyota Auris
  Vetura

  Toyota Auris

  Toyota Auris 2.0td4 2007 me dogane te paguar sapo ardhur makian ska nevoj per asnje sherbim.

  Berat 27 maj 22:40
  3.650 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz A clas -07 Automatik
  Vetura

  Mercedes Benz A clas -07 Automatik

  Mercedes Benz Automatik A -Clas 180cdi -07 me dogane te paguar me 4 goma te reja ne gjendje super

  Berat 27 maj 22:39
  3.200 €
 • 5 foto
  Mitsubishi space star 1.3 benxine +Gaz
  Vetura

  Mitsubishi space star 1.3 benxine +Gaz

  Mitsubishi space star benxin+Gaz 1.3cc ne gjendje te mire letrat per 1 vit.

  Berat 27 maj 22:38
  1.550 €
 • 10 foto
  Ford Macerick 2.3 benzin
  Vetura

  Ford Macerick 2.3 benzin

  Letrat per nje vit Goma te reja Kambio manual (4x4 automatik sipas terenit).Mjeti eshte bler i qes

  Berat 27 maj 22:04
  4.900 €
 • 5 foto
  Fiat grande automatik punto 1.3nafte 2008
  Vetura

  Fiat grande automatik punto 1.3nafte 2008

  Grande punto 1.3 multixhet automatik viti 2008 sapo targuar letrat per nje vit 5 porta gjendje shumt

  Berat 27 maj 20:09
  3.750 €
 • 3 foto
  Mercedes w211
  Vetura

  Mercedes w211

  Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove ne gjendje perfekte me letra te paguara. Shitet mercedes b

  Berat 27 maj 17:29
  49 €
 • 7 foto
  Renault Clio nafte
  Vetura

  Renault Clio nafte

  Shitet Renault Clio 1.5 nafte me letra te sapoprera per nje vit I jane bere sherbim qe kalojne vlere

  Berat 27 maj 17:29
  2.499 €
 • 7 foto
  Renault Clio 1.5 naft
  Vetura

  Renault Clio 1.5 naft

  Shitet Renault Clio ne super gjendje per vitin qe eshte Letra te sapo prera deri ne maj 2021 Makines

  Berat 27 maj 09:33
  25 €
 • 6 foto
   E-class 280
  Vetura

  E-class 280

  E class evo avantgarde.

  Berat 26 maj 22:54
  7.500 €
 • 9 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Porsche cayene , 3.6 gaz benzin , full opsion , ngjyra e zez perla , 4 gomat te reja 2 jav qe jan ve

  Berat 26 maj 18:10
  11.500 €
 • 7 foto
  E class
  Vetura

  E class

  Shitet E class 220

  Berat 26 maj 17:42
  14.500 €
 • 2 foto
  makin pa letra
  Vetura

  makin pa letra

  shitet polo 2011 per arsye se do leviz jam per te ikur dhe dua ta heq sa me shpejt kush do te kontak

  Berat 26 maj 15:34
  5.000 Lek
 • 7 foto
  E CLASS AVANGARD
  Vetura

  E CLASS AVANGARD

  E class gjendje shum te mir pune si xhenerike si dhe opsionet full dritat led dhe frexhot led Vaj f

  Berat 26 maj 14:50
  5.000 €
 • 7 foto
  Renault Clio 1.5 nafte
  Vetura

  Renault Clio 1.5 nafte

  Shitet Renault Clio ne super gjendje dhe me sherbimet qe kalojne cmimin e 600 eurove plus letrat te

  Berat 26 maj 07:42
  25 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz E270
  Vetura

  Mercedes Benz E270

  Shitet Mercedes Benz E 270 ne super gjendje per vitin qe eshte. Me te gjitha serviset e bera ne kohe

  Berat 26 maj 07:33
  5 €
 • 5 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet ford 1.6 Ne gjendje shm te mirmbajtur vetem nga nje pronar ..Makina dispion me letra per nje

  Berat 25 maj 22:52
  2.600 €
 • 2 foto
  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE
  Autopjese dhe paisje

  AMORTIZATOR ME GAZ 12.000 LEKE

  SHITEN 2 AMORTIZATOR TE PARE ME PRESION GAZI TE RINJ NE KUTI PER MITSUBISHI COLT LANCER VITI 1992-20

  Berat 25 maj 21:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benc kupe shiten vetem pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes benc kupe shiten vetem pjeset

  Mercedes Benz kupe 220cdi

  Berat 25 maj 20:12
  1 €
 • 5 foto
  Parakolp SEAT Leon 2006
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp SEAT Leon 2006

  Shes parakolp SEAT Leon te vitit 2005-2009. I blere ne Poloni. I paperdorur... Materiali eshte i der

  Berat 25 maj 20:05
  200 €
 • 6 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  Opel antara 2.0 naft super gjendje.

  Berat 25 maj 18:12
  6.100 €
 • 7 foto
  W passat
  Vetura

  W passat

  Shitet w pasat stetion automatike 1.9tdi naftë në gjëndje shumë të mirë gjenerike dhe motorrike, fu

  Berat 25 maj 16:24
  1.200 €
 • 7 foto
  Okazion Ml 350 full 19 800 euro
  Vetura

  Okazion Ml 350 full 19 800 euro

  Shitet makina ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike . Suoer full . Cmimi 19 800 euro.

  Berat 25 maj 16:18
  19.800 €