Elektronikë
Berat
Posto shpallje
 • LG G2 32 GIGA

  LG G2 32 GIGA

  Nderroj Lg g2 32 giga me iphone 4s ose e shes 120 mije leke te vjetra i diskutueshem. Telefoni eshte ne gjendje perfekte. Sms dhe whats up 069 73 89 459

  120 Lek
  Berat
  28 prill 11:17
 • Black berry z10 ne gjendje shume te mire

  Black berry z10 ne gjendje shume te mire

  Telefoni eshte ne fjendje te mire

  10.000 Lek
  Berat
  27 prill 22:16
 • Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans 16GB i ri ne kuti Ardhur nga Italia Rrjeti 3G edhe 4G Lte Memorja 16GB Ram 2GB Kamera mbara 13MP Kamera para 5MP Procesori Quad Core 1.3GHZ Ekrani 4.7 inch Cilesia 720 HD Cmimi 90

  90 €
  Berat
  27 prill 15:19
 • iPhone 6 16GB

  iPhone 6 16GB

  Iphone 6 me shenja perdorimi full unlocked Full cover Cmimi pak i diskutueshem flm

  3.500 Lek
  Berat
  26 prill 13:19
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Apple Iphone 6, 6S & Iphone 7, 7 Plus Unlocked

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u

  I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u

  Ju lutem kontaktoni në whatsap për më shumë informacion: +97433826495 I ri dhe i mbyllur Apple iPhone 7 Plus ari dhe u rrit ari 128GB Fabrika e hapur GSM Kushti: E re: Një artikull i ri, i papërdor

  300 €
  Berat
  25 prill 23:16
 • Fishe ekrani per DELL Inspiron 1545

  Fishe ekrani per DELL Inspiron 1545

  Fisha eshte e re e pa perdorur . Per Dell Inspiron 1545

  20 Lek
  Berat
  25 prill 09:29
 • iPhone 6s Plus

  iPhone 6s Plus

  Iphone 6s Plus i ri i markës 128GB Fabrika e Rozës së Ari Lexuara Ende vulosur në kutinë. Shkyçur në çdo rrjet. Kamera kap të gjitha momentet e çmuara me stabilizimin e imazhit automatik dhe HDR, ndër

  300 €
  Berat
  24 prill 18:17
 • iPhone 6 Gold 16GB

  iPhone 6 Gold 16GB

  Iphone 6 Gold 16GB ne gjendje perfeckt 10/10

  Me Marrveshje
  Berat
  24 prill 09:26
 • Uncharted 4 (Ps4)

  Uncharted 4 (Ps4)

  Disqe Uncharted 4 per Playstation 4

  50 Lek
  Berat
  23 prill 18:18
 • Samsung S7 edge

  Samsung S7 edge

  Shes samsung s7 edge prodhim europian.esht bler ne dyqan i ri.ka akoma edhe nje vit e gjysem garanci.esht perdorur shum pak dhe ska asnje gervishtje.fotot tregojn vet ska nevoj per reklam.super telefo

  6.000 Lek
  Berat
  23 prill 10:26
 • iPhone

  iPhone

  4 ab

  60 €
  Berat
  22 prill 15:17
 • iphone 5s

  iphone 5s

  Shitet ose nderrohet me galaxy s5.Telefoni eshte ne gjendje shum te mir.

  25.000 Lek
  Berat
  21 prill 20:27
 • Laptop Asus Intel core i3

  Laptop Asus Intel core i3

  Laptopi eshte i paperdorur fare...shitet per arsye mosperdorimi...cmimi i padiskutueshem..faleminderit presim telefonata serioze.

  300 €
  Berat
  21 prill 11:27
 • Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia Telefonat jane me Fingerprint (me shenj gishti ) Memoria 8GB Ram 1GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Android 7.0 Ekrani 720 HD Madhesia E

  90 €
  Berat
  19 prill 17:27
 • Telefona Homtom te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Telefona Homtom te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefon Hotmom te rinj ne kuti i Ardhur nga Italia Memorja 8GB Ram 1GB Procesori Quad Core 1.2ghz Ekrani 720 HD Kamera 8mp me 5mp Cmimi 80 Euro edhe 2 cope kane mbetur

  80 €
  Berat
  19 prill 16:18
 • acer

  acer

  Me ekran te krisur

  50 Lek
  Berat
  19 prill 15:20
 • Shitet Samsung A3 2016

  Shitet Samsung A3 2016

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mir 1 vit i perdorur .

  190 €
  Berat
  18 prill 01:16
 • iPhone 4s 16 gb

  iPhone 4s 16 gb

  Telefoni eshte ne gjendje super

  100 €
  Berat
  16 prill 20:18
 • Galaxy S5

  Galaxy S5

  Shitet galaxy s5 ne gjendje te mire. Me shenja te vogla perdorimi.

  20.000 Lek
  Berat
  15 prill 18:19
 • Apple iPhone 7

  Apple iPhone 7

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Berat
  15 prill 13:16
 • CUBOT X9 super tel gjendja10/10 12000 leke

  CUBOT X9 super tel gjendja10/10 12000 leke

  Shes telefon CUBOT X9 ,telefoni eshte ne gjendje shume te mire i perdorur vetem per pak muaj ,e kam blere ne gjermani dhe e shes urgjentisht sepse kam nevoje per leke.Telefoni i ka parametrat shume t

  12.000 Lek
  Berat
  15 prill 09:16
 • Shitet woofer JBL origjinal 1000 watt se bashku me

  Shitet woofer JBL origjinal 1000 watt se bashku me

  Shitet woofer JBL origjinal 1000 watt se bashku me nje amplifikator 450 watt. Cmimi : 190 mije leke

  19.000 Lek
  Berat
  14 prill 13:16
 • Sony Vaio VGN CS21S

  Sony Vaio VGN CS21S

  Shes laptop Sony Vaio i tipit vgn cs21s per arsye mosperdorimi (nuk ka batteri) Permasa::14.1 inch Sistemi operativ: Windows 8.1 professional Ram:4gb Procesori:2ghz intel core, 2duo cpus Graphic card:

  30.000 Lek
  Berat
  14 prill 11:26
 • iPad Air me sim

  iPad Air me sim

  iPad Air me sim ne gjendje perfekte.

  33.000 Lek
  Berat
  12 prill 10:19
 • iPhone 7 Dubai

  iPhone 7 Dubai

  Shitet iphone 7 dubai (cilesi e mire) 1 jav i perdorur .Shoqerohet me kufje,karikus,kllef,xham mbrojtes.Shum i paster.

  140 €
  Berat
  11 prill 15:16
 • iPhone 7+ 32 giga okazion 850lek

  iPhone 7+ 32 giga okazion 850lek

  Shitet iphone 7+ dy muaj i perdorur pa asnje gervishtje ngjyr roz

  850 Lek
  Berat
  8 prill 23:17
 • Tab motorola MZ601

  Tab motorola MZ601

  Shitet tablet motorola MZ601 10.1 inch per arsye mosperdorimi , pa asnje problem 30 eu.

  30 €
  Berat
  8 prill 11:29
 • Tablet Motorola MZ 601

  Tablet Motorola MZ 601

  shitet tablet motorola MZ 601 10.1 inch ne gjendje te mire si ky ne foto, pa asnji problem,shitet per arsye mosperdorimi.30 mije leke te vjetra.

  3.000 Lek
  Berat
  8 prill 10:26
 • HTC ONE M7 silver (4G/LTE 2GB RAM 32GB ROM)Ne kuti

  HTC ONE M7 silver (4G/LTE 2GB RAM 32GB ROM)Ne kuti

  Shes HTC ONE M7 silver si i ri ,origjinal 4G/LTE 32GB ROM 2 GB RAM ,kamera super ,shume telefon i mire ka dhe parametra te tjere shume te mire ,bateria mban goxha.Telefoni nuk ka asnje problem shoqero

  15.000 Lek
  Berat
  5 prill 20:16
 • Apple iPhone 6 Plus 64GB Factory hapur

  Apple iPhone 6 Plus 64GB Factory hapur

  OFFICIAL PROMO BLERJE 2 GET 1 FALAS Porosit Tani ...! Nëse jeni të vërtetë të interesuar në produktin tonë, ju lutem shtoni mua në facebook tani Ne jemi të certifikuar dhe shperndares i Samsung, Apple

  430 €
  Berat
  4 prill 08:26
 • Samsung S5 shitet ose nderohet me ipad, z3

  Samsung S5 shitet ose nderohet me ipad, z3

  Samsung S5 shitet ose nderohet me ipad, z3

  22.000 Lek
  Berat
  3 prill 22:27
 • Xbox 360

  Xbox 360

  Dy leva 8 lojera origjinale gta 5 call of duty black ops 2 3 mortal kombat wwe 2015 fifa 14 gears of war 2 dhe asassins creed brotherhood.500 gb 1 muaj i perdorur

  200.000 Lek
  Berat
  3 prill 18:16
 • Apple iPhone 6 Plus 128GB Fabrika e hapur

  Apple iPhone 6 Plus 128GB Fabrika e hapur

  OFFICIAL PROMO BLERJE 2 GET 1 FALAS Porosit Tani ...! Nëse jeni të vërtetë të interesuar në produktin tonë, ju lutem shtoni mua në facebook tani Ne jemi të certifikuar dhe shperndares i Samsung, Apple

  460 €
  Berat
  3 prill 08:16
 • Iphone 5

  Iphone 5

  Shes iphone 5 i perdorur 16 giga 2 gb ram .. Telefoni eshte ne gjendje te mire ska asnje problem Vtm xhami mbrojts ka disa gerrvishje te vogla gje qe sprish pune fare.. E shes per arsye se do ble 6+

  200 Lek
  Berat
  2 prill 13:28
 • Laptop Toshiba

  Laptop Toshiba

  Shitet laptop toshiba eshte ne gjendje shume te mire.. vetem se nuk mban bateri kur e vendos me fish eshte ok.i diskutushem.

  170 €
  Berat
  1 prill 23:16
 • Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia Memoria 8GB Ram 1GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 2MP Android 6.0 Ekrani 720 HD Madhesia Ekranit 5.0 Inch Cmimi 100 mije leke edhe 3 cope

  75 €
  Berat
  31 mars 22:16
 • Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Doogee te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia Memoria 8GB Ram 1GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 2MP Android 6.0 Ekrani 720 HD Madhesia Ekranit 5.0 Inch Cmimi 100 mije leke edhe 3 cope

  75 €
  Berat
  31 mars 22:16
 • Doogee X5 Max te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Doogee X5 Max te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Doogee X5 Max te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia Telefonat jane me Fingerprint (me shenj gishti ) Memoria 8GB Ram 1GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Android 6.0 Ekrani 720 HD Mad

  120 Lek
  Berat
  29 mars 23:16
 • Shitet iPhone 5s Silver!

  Shitet iPhone 5s Silver!

  Shitet iPhone 5s ne gjendje shume te mire. I ka t gjitha n rregull vetem se ka nje krisje te vogel te ekrani por qe nuk vihet re! Ka edhe nje goditje te vogel tek pjesa e poshtme. Per me shume shflet

  22.000 Lek
  Berat
  28 mars 20:16
 • Iphone 7/ 7 Plus and s7

  Iphone 7/ 7 Plus and s7

  Kindly Add me on whatsapp :: +14844044304 A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable). Kindly Add me on whatsapp :: +14844044304

  300 €
  Berat
  28 mars 18:17
 • Blackberry Q10 shitet ose nderrohet

  Blackberry Q10 shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet Blackberry Q10 ne gjendje te shkelqyer

  120 Lek
  Berat
  25 mars 12:21
 • Lojra PS4

  Lojra PS4

  Shes 4 lojra PS4 per arsye mosperdorimi. 1)Assassin'creed Synicate cmimi 4500 leke. 2)Uncharted Collection 1;2;3 bashk 4000 leke. 3)Battlefiel Hardline 3000 leke. 4)Minecraft 2500 leke dhe nese blini

  4.000 Lek
  Berat
  23 mars 19:19
 • Ps2 me cip me qark

  Ps2 me cip me qark

  Shitet ps2 me dy doreza,nje kart memorje,cip me qark,merr dhe lojat fallco dhe mund ti blini lojat fallco 300 leke,ka dhe 13 lojera:dragon ball z, hitman, wwe impact, championship motors, wwe here com

  50 Lek
  Berat
  23 mars 18:18
 • Telefon COOLPAD Si i Ri i Ardhur nga Italia

  Telefon COOLPAD Si i Ri i Ardhur nga Italia

  Shitet Telefon COOLPAD Si i Ri ardhur nga Italia . Kamera para 2 mega pixel Kamera mbrapa 8 mega pixel Rjeti 3G edhe 4G Procesori Quad core 1.2ghz Ram 1GB Memorja 4GB

  80 Lek
  Berat
  22 mars 21:18
 • Ekran LCD Sony Xperia Z1 i ri ne Kuti

  Ekran LCD Sony Xperia Z1 i ri ne Kuti

  Shitet Ekran LCD per Sony Xperia Z1 te bardh i ri ne Kuti i pa hapur Ardhur nga Italia Cmimi 40 mije leke

  40 Lek
  Berat
  22 mars 21:18
 • Shitet Kompjuter Acer + Ekranin + Tavolinen

  Shitet Kompjuter Acer + Ekranin + Tavolinen

  Shitet Kompjuteri Acer + Ekranin bashke me tavolinen edhe Bokset Cmimi 200 mije leke

  200 Lek
  Berat
  22 mars 21:18
 • Telefon CoolPad Si i Ri Ardhur nga Italia

  Telefon CoolPad Si i Ri Ardhur nga Italia

  Shitet Telefon CoolPad Si i Ri Ardhur nga Italia Eshte 5.5 inch Kamerat i ka 2mp me 8mp Ram 1GB Cmimi 80 mije leke

  80 Lek
  Berat
  22 mars 21:18