Elektronikë
Berat
 • 4 foto
  Shitet organo Yamaha psr-or 700
  Audio / CD / Stereo

  Shitet organo Yamaha psr-or 700

  Shitet organo yamaha psr-or 700 per arsye sepse kam bler organo tjeter Gjendja perfekte

  Berat 3 shkurt 21:17
  300 Lek
 • 3 foto
  Shes Iphone 6gold(64gb)
  Telefona celulare

  Shes Iphone 6gold(64gb)

  Shitet Iphone 6 gold (64gb).telefonit i esht djegur qarku,mund te perdoret per pjese,kasa esht ne gj

  Berat 3 shkurt 21:16
  50 €
 • 6 foto
  4 bokse
  Audio / CD / Stereo

  4 bokse

  shes 4 bokse 2 te amplifikuar dhe 2 pasiv....te amplifikuarit jan 15 inch te amplifikuar 900watt dhe

  Berat 3 shkurt 20:18
  500 Lek
 • 0 foto
  SALL 4 PLAYSTATION + 7 PC Computer
  Lojra per PC / Videolojra

  SALL 4 PLAYSTATION + 7 PC Computer

  cdo gje e kompletuar per cdo ambjent disponoj totalisht paisjet per kte aktivitet me tv lcd 43 inch

  Berat 3 shkurt 10:26
  2.500 €
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE

  SAMSUNG GALAXY SHËNIM 8 E RE DHE ORIGJINALE ** Karakteristikat :: Gjeo-etiketim, video 4k simultane

  Berat 2 shkurt 18:28
  190 €
 • 3 foto
  APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL

  APPLE IPHONE X 256GB I RI DHE I ORIGJINAL ** 100% origjinal dhe i hapur me të gjitha aksesorët ** H

  Berat 2 shkurt 18:16
  640 €
 • 0 foto
  Shitet Iphone SE
  Telefona celulare

  Shitet Iphone SE

  E she sepse kam nje cel te ri gjendja 10/10 Super i shpejt 3GR Core A9 Apple 16 GB 12 Mega Pixels 4K

  Berat 2 shkurt 02:16
  350 Lek
 • 1 foto
  SHITET 170€ OSE NDERROHET ME IPHONE 6
  Telefona celulare

  SHITET 170€ OSE NDERROHET ME IPHONE 6

  CELULAR LENOVO VIBE P1 GJENDJA 10/10 2GB RAM 16GB ROM..KAMERA 13MEGAPIXEL 5MEGAPIXEL.EKRANI 5.5" I M

  Berat 1 shkurt 20:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Samsung galaxy s3 neo
  Telefona celulare

  Shes Samsung galaxy s3 neo

  Shes samsung galaxy s3 neo me performanca si te sasmung galaxy s4,viti i prodhimit 2014.Ka 16 Giga.C

  Berat 27 janar 11:17
  70 €
 • 1 foto
  Doogee x30
  Telefona celulare

  Doogee x30

  Eshte ne gjendje shume te mire .E shes per arsye se do ble nje telefon tjeter.I perdorur reth 2 -3

  Berat 26 janar 22:17
  90 €
 • 10 foto
  Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefon Leagoo Kiicaa te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia. Telefoni eshte me Fingerprint Me

  Berat 25 janar 01:16
  170 Lek
 • 0 foto
  Samsung galaxy s5(Limited Edition)
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s5(Limited Edition)

  Shes samsung galaxy s5 limited edition gold 16gb ne gjendje super me garanci me kllef dhe karikus.

  Berat 24 janar 23:16
  150 Lek
 • 1 foto
  okazion
  Telefona celulare

  okazion

  shitettablet 7inc samsung sm t111 version 4.2.2 n gjendje shum t mire

  Berat 23 janar 20:17
  120 Lek
 • 4 foto
  Mini Sport Camera  ne Kuti te ardhur nga Italia
  Shtesa per telefon celulare

  Mini Sport Camera ne Kuti te ardhur nga Italia

  Shiten Mini Sport Camera te rinje ne kuti te Ardhur nga Italia ...Ekrani Kameras 1.5 LCD ..Cilesia e

  Berat 23 janar 03:27
  60 Lek
 • 0 foto
  samsung
  Telefona celulare

  samsung

  telefoni esht ne gjendje super pothuajse i ri pa asnje lloj porblemi preferoj vetem nderrime nuk du

  Berat 21 janar 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung Galaxy J3 2016
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J3 2016

  Telefoni esht ne gjendje shum te mir funksionale. Nuk ka asnje problem esht si i ri.Telefoni esht 2

  Berat 21 janar 10:16
  130 Lek
 • 0 foto
  Samsung A5
  Telefona celulare

  Samsung A5

  telefoni esht ne gjendje super... nuk kam deshrir ta shes ..vetem per preferenc dua ta nderroj ...

  Berat 21 janar 10:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tv Box Tanix 16GB Ram2GB te Rinj ne Kuti
  Telefona celulare

  Tv Box Tanix 16GB Ram2GB te Rinj ne Kuti

  Tv Box Tanix Te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia Memorja 16GB Ram 2GB WIFI Bluetooth 2.1 Me kete A

  Berat 20 janar 19:31
  65 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi 5A 16GB  i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G

  Berat 18 janar 18:21
  150 Lek
 • 9 foto
  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G

  Berat 18 janar 18:20
  150 Lek
 • 4 foto
  samsung j5 prime 2017
  Telefona celulare

  samsung j5 prime 2017

  ✔Shes samsung galaxy j5 prime 2017 ✔Esht ne gjendje perfekte, shum i paster 10/10 ✔Nuk ka asnj

  Berat 16 janar 14:26
  250 Lek
 • 1 foto
  Telefon
  Telefona celulare

  Telefon

  Shitet tel eshte super n gjendje 1 muaje perdorim ka q e kam blere e shes sepse m duhen lek per hall

  Berat 15 janar 11:18
  2.400 Lek
 • 2 foto
  iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  iPhone 7 plus

  Iphone 7 plus gold 256 giga shoqerohet me karikus

  Berat 13 janar 18:17
  150 Lek
 • 1 foto
  TË SHPEJTË TË KREDISË
  Shtesa per telefon celulare

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e ty

  Berat 10 janar 14:15
  6.000 €
 • 1 foto
  arsye emigrimi
  Pjese per kompjuter

  arsye emigrimi

  monitor pc

  Berat 8 janar 19:17
  4.900 Lek
 • 0 foto
  Pioner
  Audio / CD / Stereo

  Pioner

  Shitet kasetofoni mp3 me aux me usb shitet bashk me usb 4g shitet per arsye mospërdorimi

  Berat 8 janar 17:18
  50 €
 • 1 foto
  Samsung
  Telefona celulare

  Samsung

  Shitet Samsung Galaxy S5 Cmimi 180 lek i diskutushem

  Berat 6 janar 12:17
  180 Lek
 • 1 foto
  MACBOOK AIR URGJENTTT
  Kompjutera

  MACBOOK AIR URGJENTTT

  SHES MACBOOK I BLER ONILNE ZERE SE I RI 2 MUAJ I PERDORUR

  Berat 6 janar 11:16
  450 Lek
 • 2 foto
  Macbook air 2016 urgjent
  Kompjutera

  Macbook air 2016 urgjent

  macbook air i bler online 1299$ 2 muaj i perdorur pc i mungon vetem karikusi

  Berat 3 janar 18:18
  450 Lek
 • 1 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet dooge x20 I ri ne kuti original Android versjoni : 7.0 5.0" HD IPS 16giga Me dy karta sim

  Berat 1 janar 10:16
  100 Lek
 • 1 foto
  Okazion iPhone 5s
  Telefona celulare

  Okazion iPhone 5s

  Shes iPhone 5s 16 gb ngjyra gold gjendje perfekte i mbajtur gjithmon me kas..ska asnje difekt .. i p

  Berat 31 dhjetor 13:16
  160 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje sh te mire me pak shenja perdorimi.shoqerohet me kllef karikus dhe xham m

  Berat 27 dhjetor 12:16
  280 Lek
 • 0 foto
  Samsung S5
  Telefona celulare

  Samsung S5

  Shitet Samsung S5 120 mije leke

  Berat 26 dhjetor 16:18
  120 Lek
 • 2 foto
  Huawei p9 lite
  Telefona celulare

  Huawei p9 lite

  Shitet huawei p 9 lite. Ne gjendje shum t mir. 3g ram 16 g..memory.

  Berat 25 dhjetor 09:16
  155 €
 • 0 foto
  HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia

  HTC M8 32GB Si i Ri Gjendje shume te mire 10/10 Cmimi 220 Mije Leke Telefoni ka 3 Muaj Garanci

  Berat 24 dhjetor 19:26
  220 Lek
 • 4 foto
  Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke
  Telefona celulare

  Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke

  Okazion Shitet Laptop Packard Bell EasyNote TJ65 HardDisku 250GB Ram 512MB Karta Grafike 512MB Ekran

  Berat 24 dhjetor 02:16
  130 Lek
 • 0 foto
  Nderrim
  Telefona celulare

  Nderrim

  Nderroj 4telefona. HTC M8-Ka nje problem te vogel ne mikrofon SAMSUNG GALAXY ALPHA-Nuk i punojn buto

  Berat 23 dhjetor 14:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iphone Jet Black128GB
  Telefona celulare

  Iphone Jet Black128GB

  Iphoni eshte ne gjendje perfekte vetem 3 muaj i perdorur

  Berat 22 dhjetor 20:16
  68.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung S5
  Telefona celulare

  Samsung S5

  Shitet per arsye mosperdorimi. 16G

  Berat 22 dhjetor 18:26
  150 Lek
 • 2 foto
  Doogee 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Doogee 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten telefona Doogee X20 Prodhim i vitit 2017 te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia .Telefonat jane me

  Berat 22 dhjetor 02:16
  100 Lek
 • 4 foto
  Doogee 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Doogee 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten telefona Doogee X20 Prodhim i vitit 2017 te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia .Telefonat jane me

  Berat 22 dhjetor 02:16
  100 Lek
 • 6 foto
  LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia
  Telefona celulare

  LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Rose 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia . Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 21M

  Berat 20 dhjetor 02:16
  220 Lek
 • 7 foto
  LeEco 32GB Ram3GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  LeEco 32GB Ram3GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 16MP

  Berat 20 dhjetor 02:16
  200 Lek
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

  Shes celular Samsung Galaxy S6 Edge. Gjendja 10/10 32Gb. Karikus kufje origjinale. Cmimi i diskutues

  Berat 18 dhjetor 11:16
  300 €
 • 3 foto
  shitet
  Telefona celulare

  shitet

  shitet cel wiko 85 mij leke ne gjendej sh te mir me dy karta +kart memory bateria ne gjendje super

  Berat 17 dhjetor 21:17
  85 Lek
 • 3 foto
  Wiko
  Telefona celulare

  Wiko

  shitet cel wiko 2 karta +kart mermory kamera para mbrapa ne gjendej perfekt ,cmimi 100mij leke

  Berat 17 dhjetor 18:18
  100 Lek
 • 3 foto
  Samsung J1
  Telefona celulare

  Samsung J1

  shitwt cwl samsung j1 ne super gjendje dy i perdorur ,dy karta +kart memory ,kamer para mbrapa

  Berat 17 dhjetor 18:16
  100 Lek
 • 0 foto
  Smartphone
  Telefona celulare

  Smartphone

  Shitet smartphone Versung V1 ne gjendje te mire vecse ka pak xhamin e krisur.

  Berat 16 dhjetor 16:17
  100 €
 • 1 foto
  Telefon Sharp 8GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Telefon Sharp 8GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet Telefon Sharp Japones i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia Telefoni nuk Punon me Karta Shqiptare

  Berat 15 dhjetor 17:18
  40 Lek
 • 1 foto
  iPhone 8 Plus 128gb Factory Unlocked Phone
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus 128gb Factory Unlocked Phone

  Brand New, Original Authentic, Genuine Product; Never Used, Not Refurbished- Sealed in its original

  Berat 15 dhjetor 13:16
  600 €