Elektronikë
Berat
Posto shpallje
 • markë e re e Samsung Galaxy Note 8 SM N950 256GB M

  markë e re e Samsung Galaxy Note 8 SM N950 256GB M

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  500 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  700 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri

  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  600 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Bl

  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Bl

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  400 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smar

  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smar

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  300 €
  Berat
  16 nëntor 20:16
 • Shitet Playstation 3 me 3 lojra dhe 1 doreze

  Shitet Playstation 3 me 3 lojra dhe 1 doreze

  Ne gjendje te mire

  150 Lek
  Berat
  15 nëntor 10:32
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Iphone 5s gold ne gjendje shume te mire.

  150 Lek
  Berat
  14 nëntor 20:16
 • ekran samsung galaxy s5

  ekran samsung galaxy s5

  Samsung galaxy s5 shitet per pjes.Ekrani origjinal ne gjendje perfekte 10/10. cdo pjes ne gjendje perfekte pervec qarkut qe e ka me probleme ben restart shpeshher..

  8.000 Lek
  Berat
  14 nëntor 17:16
 • IPHONE 4S

  IPHONE 4S

  Shitet per arsye mosperdorimi. Nuk ka asnje gervishje. 8G. I dikutueshem

  80 Lek
  Berat
  12 nëntor 18:26
 • Samsung A5 2017

  Samsung A5 2017

  Shitet per arsye mosperdorimi. Telefoni eshte ne gjedje perfekte. I sapoblere me 2 vjet garanci , me te gjitha pajisjet, nga kutia. I diskutueshem

  390 Lek
  Berat
  12 nëntor 11:16
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  shitet iphone 5s

  170 Lek
  Berat
  11 nëntor 20:26
 • Samsung galaxy j5

  Samsung galaxy j5

  Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje perfekte.

  130.000 Lek
  Berat
  11 nëntor 17:16
 • Samsung galaxy s6

  Samsung galaxy s6

  Shes Samsung galaxy s6 ne gjendje perfekte i mbajtur shum mire dhe gjithm me mbrojtese.eshte blere akull i ri ne dyqan dhe shum pak i perdorur.32Gb.cmim i negociueshem

  270 Lek
  Berat
  11 nëntor 13:22
 • LG G2

  LG G2

  Tele ka disa te krisura ne ekran tele edhe nderrohet

  150 Lek
  Berat
  10 nëntor 14:19
 • SHITET Organo Tone Bank Keybard CASIO CT-670

  SHITET Organo Tone Bank Keybard CASIO CT-670

  Esht ne gjendje te mir pune.

  300 €
  Berat
  9 nëntor 18:18
 • Organo CASIO CT-670

  Organo CASIO CT-670

  Eshte ne gjendje shum te mir pune

  300 €
  Berat
  9 nëntor 17:17
 • BOKS PER MAKINE

  BOKS PER MAKINE

  BOKS PER MAKINE.NUK ESHTE PERDORUR SHUME ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.NGYRE GOLD.CMIM I DISKUTUESHEM.PER NDONJE PYETJE KONTAKTONI NE NUMRIN E CELULARIT OSE ME SHKRUANI NE ADRESEN E EMAIL latfion2006

  25 €
  Berat
  9 nëntor 15:24
 • Samsung galaxy s4

  Samsung galaxy s4

  Shes samsung galxys s4 9505 me gjendje 9-10 ne gjendje shume te mire. Ose e nderroj me iPhone 5

  140 Lek
  Berat
  9 nëntor 12:24
 • Telefon LeEco 32GB 4RAM i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco 32GB 4RAM i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Rose 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia . Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 21MP Video 4K Memorja 32GB Ram 4GB Procesori Deca Core Ekrani 5.5 inch 1080 Full HD Cmimi 250 Mije L

  250 Lek
  Berat
  9 nëntor 01:16
 • kerkoj cd per ps2

  kerkoj cd per ps2

  kerkoj te blej cd per ps2 ,,,,kush ka ps2 me cip e nderroj me nje gufer...

  Me Marrveshje
  Berat
  8 nëntor 20:18
 • iPhone 7gold

  iPhone 7gold

  Shes Iphon 7gold 32giga ne gjendje shum te mire! Cmimi 500euro ose nderohet me samsung s8 ose s8+ me ndrim ka cmim tjeter!

  500 €
  Berat
  8 nëntor 14:28
 • Samsung S7 32G 320leke

  Samsung S7 32G 320leke

  Celi ne pjesen e poshtme ne cep ka disa krisje t vogla .. Theksohet jo n ekran !!

  320 Lek
  Berat
  8 nëntor 00:17
 • iPhone 6 shum pak i perdorur

  iPhone 6 shum pak i perdorur

  Shes iPhone 6 ne gjendje shum te mire.eshte pothuajse i ri .shume pak i perdorur esht bler i ri ne dyqan.ngjyre gri 16 gb.cmim i negociueshem

  350 Lek
  Berat
  7 nëntor 19:17
 • Ofert

  Ofert

  Gjigand fare esht

  400 €
  Berat
  4 nëntor 10:29
 • Samsung galaxy s8 plus

  Samsung galaxy s8 plus

  Samsung galaxy s8 plus

  400 €
  Berat
  4 nëntor 09:30
 • Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbu

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbu

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbuloi Smartphone 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  400 €
  Berat
  4 nëntor 04:18
 • markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  700 €
  Berat
  4 nëntor 04:18
 • Apple Macbook Touchbar 13 inç model 2017

  Apple Macbook Touchbar 13 inç model 2017

  Apple Macbook Touchbar 13 inç model 2017 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  700 €
  Berat
  4 nëntor 04:18
 • Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Sma

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Sma

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  550 €
  Berat
  4 nëntor 04:17
 • i ri Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Lap

  i ri Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Lap

  i ri Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  600 €
  Berat
  4 nëntor 04:17
 • Samsung Galaxy s8 plus 128GB Midnight Black Zbuloi

  Samsung Galaxy s8 plus 128GB Midnight Black Zbuloi

  Samsung Galaxy s8 plus 128GB Midnight Black Zbuloi Smartphone 100% Origjinal i ri inbox mbyllur 12 muaj garanci të plotë fabrika e hapur ne shitje.

  350 €
  Berat
  4 nëntor 04:16
 • LEXMARK 2300 SERIES 3n1

  LEXMARK 2300 SERIES 3n1

  Fotokopje , Printim , Skanim

  60 €
  Berat
  3 nëntor 14:23
 • Samsung Galaxy J5

  Samsung Galaxy J5

  0695844215

  140 Lek
  Berat
  2 nëntor 14:26
 • Iphone 6 plus 64Gb

  Iphone 6 plus 64Gb

  Ne gjendje 9.5/10

  300 €
  Berat
  31 tetor 09:16
 • Iphone 6s

  Iphone 6s

  Shitet iphone 6s 16gb sh pak i perdorur ne gjendje perfekte duket si i ri shoqerohet me kllef karikus kufje dhe me kutin e saj qe eshte bler.

  40.000 Lek
  Berat
  30 tetor 20:18
 • Samsung galaxy core 2

  Samsung galaxy core 2

  Samsung galaxy core 2. dy karta sim . me xham mbrojtes tel eshte i paster pa asnji shenj Perdorimi. Shoqerohet me 3 mbrojtese si ne foto. Çmimi 85 mij lek. Flm

  85 Lek
  Berat
  29 tetor 16:16
 • Samsung S6 edge

  Samsung S6 edge

  samsung galaxy s6edge 32gb.nderim me iphone

  340.000 Lek
  Berat
  27 tetor 15:21
 • Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 256GB / Apple iP

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED 256GB / Apple iP

  Mirë se vini në shitjet për të gjithë tregtarin e kufizuar në të gjitha llojet e elektronikës, celular, frigorifer, televizor, karta grafik

  560 €
  Berat
  26 tetor 04:16
 • TELEFON CELULAR

  TELEFON CELULAR

  SHitet telefon i ardhur nga Amerika i markes BLU GRAND M telefoni ka pak kohe qe perdoret,ne gjendje si ka ardhr i ri.si ky ne foto.

  50 €
  Berat
  25 tetor 19:19
 • Pesë PS3 ME CHIP PESË TELEVIZORE 40 INCH

  Pesë PS3 ME CHIP PESË TELEVIZORE 40 INCH

  Pesë PS3 me chipa dhe te gjitha lojrat e fundit te instaluara. Pes 2013,2016,2017,2018. Blur ,Gta 5 , Call of Duty, Fifa etj etj. 5 Televizore 40 inch akoma me nje vit garanci. Sebashku jepen edhe 12

  2.450 €
  Berat
  24 tetor 13:26
 • Shitet iphone 6s plus 16giga

  Shitet iphone 6s plus 16giga

  Shitet iphone 6s plus 16giga ngjyra gold esht 6 muaj i perdorur ska pik gervisheje esht pothuajse i ri , i pa hapur teknikisht asnjeher i ardhur nga amerika .....cmimi 510 mije leke pak i diskutueshem

  510 Lek
  Berat
  24 tetor 13:24
 • Okazion playstation 3

  Okazion playstation 3

  Shes playstation 3 bashke me lojerat edhe dorezat. Gjendja e playstation perfekte pa asnje problem. Lojerat qe disponoj jan: Pes 2015, Pes 2013, Blur, Fifa street, Lego etj. Shitet per arsye mosperdor

  150 Lek
  Berat
  24 tetor 11:22
 • iPhone 7 plus

  iPhone 7 plus

  Gjendja e tel eshte 9.5/10 me karikues dhe kufje orginale

  700 Lek
  Berat
  24 tetor 10:39
 • Iphone

  Iphone

  Ne gjendje shum te mir si cduket dhe ne foto shoqeohet me te gjithe aksesoret si kufje karikus cover eshte mbajtur ter kohen me xham mbrijts dhe cover gold 16G cmimi diskutushm

  360 Lek
  Berat
  23 tetor 20:18
 • lg g2

  lg g2

  Gjendja 8/10

  100 Lek
  Berat
  23 tetor 11:18
 • iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci

  iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci

  iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci iPhone 6 16GB 35.000 Leke iPhone 6 64GB 39.500 Leke

  35.000 Lek
  Berat
  21 tetor 11:18
 • iPhone 6s 16 dhe 64 gb te ri me garanci

  iPhone 6s 16 dhe 64 gb te ri me garanci

  iPhone 6s 16 dhe 64 gb te ri me garanci -iPhone 6s 16GB 43.000 Leke -iPhone 6s 64GB 52.500 Leke -iPhone 6s+ 16GB 54.500 Leke

  43.000 Lek
  Berat
  21 tetor 11:18
 • Iphone 6s plus 16 giga

  Iphone 6s plus 16 giga

  Shitet iphone 6s plus 16 giga ne gjendje super i pa hapur teknikisht , pa gervishjen minimale 6 muaj i perdorur i mbajtur ne kllef ngjyra gold cmimi 500 mij lek ...shitet per arsye se kam mar 8 plusin

  500 Lek
  Berat
  21 tetor 11:17
 • Nderrohen ose shiten

  Nderrohen ose shiten

  Telefona

  Me Marrveshje
  Berat
  20 tetor 13:27
 • Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  300 €
  Berat
  19 tetor 04:16