Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Berat

 • 10 foto
  Audi A3 Look 2011 S Line Super Gjendje
  Vetura

  Audi A3 Look 2011 S Line Super Gjendje

  ☎️SHITET 0672627777☎️ •Marka : Audi •Modeli : A3 Look 2011 S Line •Viti Prodhimit : 1

  Berat Sot, 00:27
  6.200 €
 • 6 foto
  B klas 180
  Vetura

  B klas 180

  B klas 180 cdi automat. Viti 2005 e ardhur nga italia ne 15 korrik 2018 . Gjendja shum e mir si moto

  Berat Sot, 00:21
  5.500 €
 • 9 foto
  Chevrolet Aveo EcoPro Benzin Gas Fabrike
  Vetura

  Chevrolet Aveo EcoPro Benzin Gas Fabrike

  ☎️SHITET 0672627777☎️ •Marka : Chevrolet •Modeli : Aveo •Viti Prodhimit : 2009 •Lend

  Berat Sot, 00:19
  2.900 €
 • 8 foto
  Ford Fiesta Titanium 1.6 Nafte 2010
  Vetura

  Ford Fiesta Titanium 1.6 Nafte 2010

  ☎️SHITET 0672627777☎️ •Marka : Ford •Modeli : Fiesta •Viti Prodhimit : 2010 •Lenda D

  Berat Sot, 00:19
  4.500 €
 • 5 foto
   Mercedes Benz E270 Advangard
  Vetura

  Mercedes Benz E270 Advangard

  Makina esht me gjendje perfekte e sapo hardhur nga hollanda me te gjitha sherbimet e kryera drita xe

  Berat Dje, 22:59
  2.650 €
 • 3 foto
  Ps2
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps2

  Okazion shes ps2 per arsyemosperdorimi sepse kam bler ps4 ps eshte ne gjendje te mire pune eshtee f

  Berat Dje, 22:40
  50 Lek
 • 0 foto
  Pjes kembimi opel Astra
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi opel Astra

  Pjes per Astra 1.9 naft testat injector vollant egr etj me cmime te mira se skam co dua .tel 0682930

  Berat Dje, 22:21
  1 Lek
 • 0 foto
  Ford Tranzit
  Vetura

  Ford Tranzit

  Shitit furgoni 8+1 me cmim te arsyshem ne gjendje te mir pune eshte perdorur me nxenes eaht i vitit

  Berat Dje, 21:52
  600.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet ose Nderrohet Mazda pick up
  Vetura

  Shitet ose Nderrohet Mazda pick up

  Shitet ose Nderrohet Foristrad Mazda Cab Maxi B2600( E VECANT ne llojin e saj) me dogane, taksat i k

  Berat Dje, 21:37
  3.900 €
 • 11 foto
  NISSAN PRIMERA 2.2DCI
  Vetura

  NISSAN PRIMERA 2.2DCI

  SHITET NISSAN PRIMERA 2.2 DCI -VITI 2002 -KARBURANTI NAFTE -KAMJO MANUALE 6+R -KM 240000 ORIGJINALE

  Berat Dje, 21:32
  2.400 €
 • 8 foto
  Fiat Bravo
  Vetura

  Fiat Bravo

  Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sapo targuar dekumenta sapo paguara dhe sherbime te gjitha te bera .n

  Berat Dje, 21:27
  3.800 €
 • 8 foto
  Vw Passat-04
  Vetura

  Vw Passat-04

  vw passat 2.5nafte.. ne gjendje super t mire e mbajtur..makina esht perdorur nga nj person..letrat t

  Berat Dje, 20:52
  2.500 €
 • 11 foto
  Mercedes benx c220 avangard
  Vetura

  Mercedes benx c220 avangard

  Shitet mercedes benx c220 avangard fundi 2008,, me dogan te paguar,, panoramik, sensor parkimi, disq

  Berat Dje, 20:45
  8.500 €
 • 6 foto
  Range Rover Sport-08
  Vetura

  Range Rover Sport-08

  Shitet range rover sport.Makina eshte e sjelle nga gjermani dhe po ben 6muaj qe ka ardhur.Eshte ne s

  Berat Dje, 20:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford Transit
  Kamionë

  Ford Transit

  viti 1996 ne gjendje shum te mir me te gjitha dokumentat

  Berat Dje, 20:24
  3.000 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz R-Class 320 4MATIC
  Vetura

  Mercedez Benz R-Class 320 4MATIC

  Benz R class 320 CDI (2900cc).Me dogane te paguar. Automat tip-tronic me marsha ne timon.Sedilje kam

  Berat Dje, 20:15
  8.200 €
 • 5 foto
  Acteos 3343
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Acteos 3343

  Taksa te paguara, goma 80%, me ABS, ngrohje sendilesh, kondicioner, pasqyra me komanda elekteike, xh

  Berat Dje, 19:52
  28.000 €
 • 0 foto
  ALFA ROMEO
  Vetura

  ALFA ROMEO

  Shes makinen tipi alfa romeo 1.9 naftë manual. Makina është ne gjendje shum te mire kondicioner me

  Berat Dje, 19:10
  1.850 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat Dje, 19:06
  95.000 €
 • 9 foto
  Ford Mondeo 2014, Kamio Automatike
  Vetura

  Ford Mondeo 2014, Kamio Automatike

  Shitet Ford Mondeo i sapo ardhur nga Italia . Viti i prodhimit 2014, motor 2000 nafte , me kamio aut

  Berat Dje, 18:32
  13 €
 • 9 foto
  Vw Touareg
  Vetura

  Vw Touareg

  Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda .goma te reja sherbime te sapo bera..cmimi i di

  Berat Dje, 17:36
  7.000 €
 • 9 foto
  Shiten dhe Nderrohen Set Versace unaz byzylyk ore
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten dhe Nderrohen Set Versace unaz byzylyk ore

  Shiten set Versace unaz byzylyk flori ore Breil munci nderrimi cmimi 750 euro nr 0694255950

  Berat Dje, 17:31
  750 €
 • 10 foto
  Shitet Golf 4 1.4 16V viti 2001 vetem shitet
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.4 16V viti 2001 vetem shitet

  Shitet Golf 4 motor 1.4 16v viti 2001 kater porta sallon meshin shum i paster si brendadhe jasht ne

  Berat Dje, 17:30
  2.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E280 CDI EVO
  Vetura

  MERCEDES BENZ E280 CDI EVO

  MERCEDES BENZ E280 CDI EVO. Viti 2007 , 190.000 kilometra , Kambio Automatike , Sendilje Elektrike ,

  Berat Dje, 16:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten qen Volpino
  Kafshe shtepiake

  Shiten qen Volpino

  Shes dy qene te rraces volpino ngjyre e bardhe jan te paster si rrace dhe kan moshe 45 ditesh dhe 4

  Berat Dje, 16:26
  120 €
 • 11 foto
  FIAT 500 2012 SPORT FULL OPTION
  Vetura

  FIAT 500 2012 SPORT FULL OPTION

  SHITET FIAT 500 SPORT 1.4 BENZIN 2012 !!!! -- MAKINA KA 150.000 KM , LETRA TE PAGUARA , E ARDHUR NG

  Berat Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes S 320 4MATIC -- Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mercedes S 320 4MATIC -- Mundesi nderrimi

  Shitet Mercedes Senz S320 4Matik 4X4 Nafte , Viti 2007 , Letra te paguara per nje vit sherbime te

  Berat Dje, 15:33
  13.200 €
 • 5 foto
  Opel meriva 1.7cdti viti 2003
  Vetura

  Opel meriva 1.7cdti viti 2003

  Me gjendje t shklqyer arsye mos perdorimi letra per 1 vit..diskutueshem

  Berat Dje, 15:24
  2.100 €
 • 4 foto
   toyota hilux super gjendje
  Vetura

  toyota hilux super gjendje

  Shitet toyota hilux 1991 makina esht ne super gjendje ka motorr super te mir 4x4 funksionale per mal

  Berat Dje, 15:14
  6.500 €
 • 0 foto
  Seat Ibiza benzin
  Vetura

  Seat Ibiza benzin

  Shes seat Ibiza me gjendje te mir....I kan mbaruar letrat ne nentor..shum ekonomike... Cmimi 500 mij

  Berat Dje, 14:51
  500 Lek
 • 4 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Shitet Audi A4 ne gjendje shume te mire ... Te gjitha sherbimet te sapo bera Cmimi i Diskutueshem

  Berat Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  S\'EMMA-FIRENZE PRODHIME NE LEKURE
  Veshje / Kepuce / Ore

  S\'EMMA-FIRENZE PRODHIME NE LEKURE

  VERA PELLE! GENUINE LEATHER! ORIGINALE LEKURE! INFO WHATSAPP 00393287149593

  Berat Dje, 13:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4.2004. LETRA TE SAP[O PRERA DERI 21/11/2019
  Vetura

  Audi A4.2004. LETRA TE SAP[O PRERA DERI 21/11/2019

  Audi A4. 1.8 benzin.2004. Full options. , Sensore parkimi ,Kambio Automatike , Navigator te madh me

  Berat Dje, 13:51
  4.500 €
 • 6 foto
  VW Passat benzin LETRAT MARS 2020
  Vetura

  VW Passat benzin LETRAT MARS 2020

  Makina eshte ne gjendje shum te mire....eshte e gatshme per cfardo lloj prove...motori 1.9 me benzin

  Berat Dje, 13:50
  1.000 €
 • 9 foto
  OFERTE RAFTE BUTIKU
  Mobilje

  OFERTE RAFTE BUTIKU

  Shiten Rafte Butiku, Butiku ka shume pak qe eshte hapur, shitet per arsye emigrimi, te interesuarit

  Berat Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ??Mercedes-Benz E 280 Motor Evo ??
  Vetura

  ??Mercedes-Benz E 280 Motor Evo ??

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪MERCEDES-BENZ 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Motor EVO E 280 CDI AVANGARD VITI 2006 SUPER FULL KAMIO AUTOMAT-BA

  Berat Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

  HYRJA BERBEHET NGA 2 DHOMA, SALLON, GUZHINE ME DOLLAPE, 2 KORRIDORA, BALLKON DHE WC. ESHTE E RINOVUA

  Berat Dje, 11:02
  36.000.000 Lek
 • 10 foto
  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht
  Vetura

  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht

  VW Golf, kamio automatike, sensora parkimi para dhe prapa, motor benzine 1.6 i thjesht i pershtatshe

  Berat Dje, 09:53
  6.999 €
 • 9 foto
  Vw Passat 2000cc TDI
  Vetura

  Vw Passat 2000cc TDI

  VW Passat , sedile gjysmeshin, viti 2005, 2000cc nafte, ne gjendje shum te mire , servise te bera ,

  Berat Dje, 09:52
  5.300 €
 • 9 foto
  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Seat Leon Super-Full opsional 2.0 TDI Automat

  Seat Leon,Kamjo Automatik+ sekuenciale DSG, motor 2000 nafte, sedile meshini dhe me ngrofje, baxha p

  Berat Dje, 09:52
  6.300 €
 • 9 foto
  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz
  Vetura

  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz

  Golf 5 , Automat , Sedile meshini me ngrofje(levizje elektronike), Klima , Fenera kseno-bikseno me l

  Berat Dje, 09:52
  5.900 €
 • 2 foto
  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 plus goma per Seat , (vw, audi)

  Shes 4 disqe 18 Seat origjinal ne gjendje te mire .. Jan sebaShku me goma General ... Ne gjendje 90%

  Berat Dje, 09:52
  300 €
 • 11 foto
  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!
  Shtepi / Vila

  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

  Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi

  Berat Dje, 09:49
  1 €
 • 0 foto
  Motorr vito Viano 2007 2010 220cdi
  Autopjese dhe paisje

  Motorr vito Viano 2007 2010 220cdi

  Motorr i kopletuar prej vito 2010 Viano sprinter

  Berat Dje, 09:31
  1 €
 • 6 foto
  E 220
  Vetura

  E 220

  Makina eshte ne gjendje te mire , ska nevoj per asnje gje . Vaj filtra te sapo nderuara . Avangard.

  Berat Dje, 09:29
  3.700 €
 • 8 foto
  ML 350
  Vetura

  ML 350

  MERCEDES-BENZ ML 350 4MATIC -viti prodhimit 10.2006-100 mij KM te certifikura -2 celsa -Marshe Ne Ti

  Berat Dje, 09:29
  9.999 €
 • 8 foto
  Volvo C70 2.0 Benzin&Gas vetem shitet
  Vetura

  Volvo C70 2.0 Benzin&Gas vetem shitet

  Shotet Volvo C70 motor 2.0 gas-benzin viti 2001 makina eshte ne super gjendje motorike dhe xhenerike

  Berat Dje, 07:44
  694.255.950 €
 • 4 foto
  Mercedes clk 200kompresor
  Vetura

  Mercedes clk 200kompresor

  Shes mercedes clk 200 kompresor benxin gas automatik baxha xhami limitator shpejcie kasetofon me ekr

  Berat Dje, 04:58
  2.600 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Berat Dje, 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Nissan navara
  Vetura

  Shes Nissan navara

  Shes Nissan navara Le 4x4 gjendja motorike e perkryer e gatshme per cdo lloj kontrolli sallon leku

  Berat Dje, 00:57
  11.000 €