• APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Berat
  2 dhjetor 23:16
 • TE JAP Pretty femra Chihuahua

  TE JAP Pretty femra Chihuahua

  Më shumë informacion: - 1 femër - Born: 2016/11/14 - Pleshtat ose Tattooed: Po - Vaksinuar: Po - Identifikimi nëna No. (Tattoo ose chip) 219457496562084

  1 €
  Berat
  2 dhjetor 21:28
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Berat
  2 dhjetor 21:16
 • paisje per market , dyqan

  paisje per market , dyqan

  Rrafte 6 kate 20m/linear, frigorifer banak 3m , frigorifer kollone 2 cp , prerse sallami,peshore.

  500.000 Lek
  Berat
  2 dhjetor 20:53
 • frigorifer banak freskus 3m

  frigorifer banak freskus 3m

  Sh pak i perdorur , ardhur nga italia.

  250.000 Lek
  Berat
  2 dhjetor 20:53
 • Renault Espace 2.2TD -97; 6+1vende

  Renault Espace 2.2TD -97; 6+1vende

  Makina eshte ne gjendje te mire , kondicioner , abs airbag.motorri ne gjendje sh te mire , i vitit 2002

  200.000 Lek
  Berat
  2 dhjetor 20:36
 • 2 goma me disqe 175-65-14 15 euro copa

  2 goma me disqe 175-65-14 15 euro copa

  shiten 2 goma firestone bashke me disqe ekuri te montuara 17-65-14 disqet jane 4x100 me kater bullona jane ne qendje shm te mire bashke me gomat dhe jepen per vetem 15 euro copa

  15 €
  Berat
  2 dhjetor 19:35
 • BMW kabrio 330 diesel .....11.000 euro

  BMW kabrio 330 diesel .....11.000 euro

  11000 euro i dikutueshem

  11.000 Lek
  Berat
  2 dhjetor 19:34
 • VW Golf 5 -05

  VW Golf 5 -05

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerie 5 dyer xhama elektrik clima 10 airbag abs esp gomat te 4 te reja makina eshte e gateshme per xhdo prov kilometrat 220000 origjinale cmimi 4700

  4.700 €
  Berat
  2 dhjetor 18:44
 • Mercedes benz E 220 CDI Shitet Dhe Nderohet

  Mercedes benz E 220 CDI Shitet Dhe Nderohet

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. me baxha sendile, elektrike ,pilot automatik dritat ksenon .te gjitha sherbimet e sapo bera vaj filtra gomina etj cmimi 5900€ i diskutueshem ose

  5.900 €
  Berat
  2 dhjetor 17:46
 • Shes Golf 4 benize gaz

  Shes Golf 4 benize gaz

  Shes golf 4 benizne gaz te vitit 99.Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.Makina i ka letrat e rregullta dhe pse ka 10 dite qe i kane mbaruar letrat. Cmimi i diskutueshem

  1.500 €
  Berat
  2 dhjetor 16:45
 • Renault Megane benzin+gaz

  Renault Megane benzin+gaz

  makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike benzin gas gomat 70 perqind 1600 lek cemim i diskutushem

  1.600 Lek
  Berat
  2 dhjetor 14:34
 • Benz c class Look 2004

  Benz c class Look 2004

  Benz Elegance full extra tapiceri lëkurë shum e paster , sensore parkimi para e mbrapa,navi origjinal , sendilje më ngrohje dhe me fryrje + memorie,timon me memorje elektronic,telefon,me 220.000 km or

  4.400 €
  Berat
  2 dhjetor 13:44
 • Volvo S80 dizel

  Volvo S80 dizel

  Makina i ka te gjitha sherbimet

  2.000 €
  Berat
  2 dhjetor 12:54
 • PS2 me cip+ full set

  PS2 me cip+ full set

  Ps2 me cip.timon,kamera 3D.13 lojra okazion

  7.000 Lek
  Berat
  2 dhjetor 12:16
 • Telefon iNew 8 Plus i ri ne kuti ardhur nga Italia

  Telefon iNew 8 Plus i ri ne kuti ardhur nga Italia

  Shiten Telefona iNew v8 Plus i ri ne kuti i ardhur nga Italia ...Memorja 16 GB ......Ram 2GB .....Kamera 13 mega pixel ...Madhesia Ekranit 5.5 inch 720 HD edhe 3 cope kane mbetur cmimi 130mije leke

  130 Lek
  Berat
  2 dhjetor 00:16
 • Lenovo A8 16GB i Ri ne Kuti i ardhur nga italia

  Lenovo A8 16GB i Ri ne Kuti i ardhur nga italia

  Shiten Lenovo A806 ri ne kuti i ardhur nga italia ngjyre i zi ....Memorja 16GB ....Ram 2GB Procesori Octa Core 1.7ghz....Kamera Para 5MP ,,Kamera Mbrapa 13MP .....rrjeti 3G dhe 4G ...cilesia Ekranit 7

  130 Lek
  Berat
  2 dhjetor 00:16
 • Aiwatch A8 i ri ne Kuti i ardhur nga Italia

  Aiwatch A8 i ri ne Kuti i ardhur nga Italia

  Shiten 2 Ore Aiwatch A8 te ardhur nga Italia.. Mund ta perdorni edhe si telefon ka vend per Sim Card ....Ka Kamera edhe vend per Kart Memorie .... Cmimi 39 Euro Copa

  39 €
  Berat
  1 dhjetor 22:59
 • ps4 with 11 games

  ps4 with 11 games

  Promo Offer Blej 2 merrni 1 Markë pa pagesë New Original   Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si të reja iPhone, iPad,   MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale

  300 €
  Berat
  1 dhjetor 07:51
 • Krejt të re e Samsung Note5

  Krejt të re e Samsung Note5

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  400 €
  Berat
  3 nëntor 10:31
 • VW Golf 5 dizel -05

  VW Golf 5 dizel -05

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerie 5 dyer xhama elektrik clima 10 airbag abs esp gomat te 4 te reja makina eshte e gateshme per xhdo prov kilometrat 220000 origjinale cmimi 5200

  5.000 €
  Berat
  25 tetor 00:50
 • PS4 500GB + 2 kontrolluesit pa tel

  PS4 500GB + 2 kontrolluesit pa tel

  Included: USB charger cable Power adapter Box (as pictured) 12 Months Official Manufacturers Warranty

  300 €
  Berat
  24 tetor 19:21
 • Apple iPhone 7 (Latest Model) - 32GB - Black (Unlo

  Apple iPhone 7 (Latest Model) - 32GB - Black (Unlo

  PROMO! PROMO! PROMO !!! WhatsApp Chat: +16468510819 Viber: +16468510819 DISCOUNT ON ALL OUR PRODUCT Prices Brand new unlocked original product comes with 1 year international warranty and bills

  600 €
  Berat
  24 tetor 17:56
 • SHTEPI MUZEALE NE LAGJEN GORICE

  SHTEPI MUZEALE NE LAGJEN GORICE

  Shitet nje shtepi muzeale e kategorise se dyte ne nje nga zonat turistike te Beratit ne lagjen Gorice. Shtepia eshte 2 kateshe 150 m² edhe ambienti perreth ka nje siperfaqe prej 512 m². Shtepia mund t

  60.000 €
  Berat
  24 tetor 15:52
 • VW Golf IV 1.9 t(di) e kuqe

  VW Golf IV 1.9 t(di) e kuqe

  Shes VW GOLF 4 1.9 T(DI) E KUQE Viti 2000 Kambio manuale me 6 marsha Kondicioner klima Hapje qendrore me pult Xhama elektrik 4 airbag ARS Disqe alumini 16 me goma te sapo nderruara Makina eshte ne gje

  2.600 €
  Berat
  23 tetor 19:48
 • Palester

  Palester

  Palester

  9.500 €
  Berat
  23 tetor 17:28
 • Okazion

  Okazion

  Okazion vetem per 3 dit .klm orgjinale me liber sherbimi .dekumentat per 1 vit .makina ne gjendje te shkeqyer

  10.000 €
  Berat
  23 tetor 11:46
 • Telefona

  Telefona

  Ne gjendje perfekte mban shum bateri ngjyra roz shitet per arsye mospsrdorimi

  40 €
  Berat
  23 tetor 10:17
 • Mercedes Benz Klase R 300 Naft

  Mercedes Benz Klase R 300 Naft

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike .kamio automatike me baxha me 260 mij km

  Me Marrveshje
  Berat
  22 tetor 22:36
 • Audi A6 3.2-Benzin/Gaz-06

  Audi A6 3.2-Benzin/Gaz-06

  Shitet Audi A6 l,viti 2006.Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera.Impjanti i gazit origjinal i vendosur ne Itali.me sensor parkimi mbrapa,ndezje/fikje me buton,marsha ne timon,hapje/mbyllje e ma

  8.500 €
  Berat
  22 tetor 19:39
 • Shitet ndertes baske me toke ne Berat

  Shitet ndertes baske me toke ne Berat

  Shitet ndertes e re e pa mbaruar 2 katesh me 165 m2 ne cdo kat.Kati par eshte skelet betoni edhe kati dyte eshte ne tulle e pa sovatuar edhe ka 2 hyrje. Anes rruges kryesore berat ure vajgurore brenda

  80.000 €
  Berat
  22 tetor 18:22
 • Maserati 3.2 GT 368ps

  Maserati 3.2 GT 368ps

  Eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte perdorur shume pak dhe eshte perdorur nga nji person i vetem...vetem telefon nga njerez vertet te interesuar..

  26.000 €
  Berat
  22 tetor 17:55
 • Biçiklete cube e ardhur nga gjermani gjendja super

  Biçiklete cube e ardhur nga gjermani gjendja super

  Shitet biciklete cube e ardhur nga gjermania shitet per arsyeje mos perdorimi Gjendja shume e mir bicikleta esht per cdo terren frenat me alkol kilometrazh VDO armurtizator super te markes ROCK SHOX t

  420 €
  Berat
  22 tetor 16:58
 • Nissan Navara 4x4

  Nissan Navara 4x4

  Shes Nissan Navara D22 2.5DI nafte viti 2002 e importuar nga gjermania ne gjendje shum te mir e gateshme per çdo lloj prove ka 150mij km origjinale me dogan te paguar gati per targa, makina nuk ka nev

  6.200 €
  Berat
  22 tetor 15:34
 • Zte Star 1

  Zte Star 1

  Shitet Zte star 1 ne gjendje shume te mire. Kapaku i pasem ka nje te thyer te vogel qe esht i vetmi problem. Kamera kryesore :8 mp kamera selfie : 5mp Rom : 16gb Rom : 2Gb Shoqerohet me karikues .

  9.000 Lek
  Berat
  22 tetor 14:27
 • Celulari Zte Star 1 ne kuti

  Celulari Zte Star 1 ne kuti

  Shitet celulari i ri ne kuti. per 140 mij lek i diskutieshem. ka kamera shume te mira(si para edhe prapa) 16 Gb hapsira e ruajtjes me 2 Gb Ram. Ka vetem nje problem . Ka pak te demtuar xhamin e kapaku

  120 €
  Berat
  22 tetor 14:27
 • 2 Psp

  2 Psp

  Shiten 2 Psp njera 3004 dge tjetra 1000 (modelet) Psp 3004 eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka asnje problem. Psp 1000 nuk esht e provuar sepse nuk kam gjetur ende karikues loja god of war eshte dhur

  7.000 Lek
  Berat
  22 tetor 14:16
 • PS2

  PS2

  Shitet ps2 ne gjendje te mire. Nuk njeh diskun po ka chip per usb dhe lojrat hapen nepermjet tij. Shoqerohet me Usb 13 Gb e cila ka brenda disa lojra (Pes 2015, WWE 2011, Up , Civil War ....) Kontakt

  7.000 Lek
  Berat
  22 tetor 14:16
 • BMW seria 3 e46 1.8 benzine -00

  BMW seria 3 e46 1.8 benzine -00

  shes bmw 316i 1.8 benzine e importuar nga çekia ne gjendje te mir motorrike edhe xhenerike me amortizim te mir me dogan te paguar dhe çemimi i mir 250mij km orgjinale pa histori aksidenti ,te interes

  2.400 €
  Berat
  22 tetor 13:54
 • Samsung s7 edge gold

  Samsung s7 edge gold

  Telefoni esht pak i perdorur cmimi 450€

  450 €
  Berat
  22 tetor 13:17
 • Sprinter 308 D 5500 euro

  Sprinter 308 D 5500 euro

  Makina ne gjendje shume te mire me taksa te paguara deri ne Maj 2017 Dopio gabin 6+1

  5.500 €
  Berat
  22 tetor 08:34
 • Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde -09

  Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde -09

  Mercedes-Benz C220 Avantgard, 6 marshe, Radio, CD, DVD, navigator, Tel me BLUETOOTH, sendilje lekur, sensor parkimi, sensor dritash, sensor shiu, full... etj.etj...

  11.500 €
  Berat
  21 tetor 23:54
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Mercedes-Benz C200 CDI. E ardhur nga gjermania ne muajin korik. Ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove.

  4.500 €
  Berat
  21 tetor 21:55
 • Rover 45 -ooookkkkazionnnn

  Rover 45 -ooookkkkazionnnn

  Shitet dhe Nderrohet rover 45 1.4benzin..viti prodhimit 2000..ne gjendje shum t mir motorike dhe gjenerike..sherbimet e kryera n koh..makina ka tavan dhe disqe t zinj...ka 174mij km origjinale...letra

  1.300 €
  Berat
  21 tetor 21:34
 • Biciklet

  Biciklet

  Super ofert vetem per pak dite nga 1500€ vetem per 450 milek cmimi i diskutueshem. Bicikleta eshte ne gjendje super te mire e ardhur nga gjermania me dekumenta

  450 Lek
  Berat
  21 tetor 20:58
 • Yamaha

  Yamaha

  Super gjendje!!!

  1.000 Lek
  Berat
  21 tetor 20:35
 • shiten 5 pc dhe 9 dekstop munitor + fhe tavolina

  shiten 5 pc dhe 9 dekstop munitor + fhe tavolina

  Shiten 5 pc dhe 9 munitor 19 ..+ dhe 5 tavolina ..shiten per arsye te bylljes se aktivitetit ..pc 2gb ram 2.2 procesor amd Hg 160 gb . Shiten te gjitha se bashku ose dhe me pakic.duke filluar 150

  700 €
  Berat
  21 tetor 19:17
 • Fiat punto

  Fiat punto

  Shitet fiat punto 1.2 benzine me kondicioner : makines i jan ber te gjitha sherbimet ripi fazes sapo nderuar vaj filter te sapo nderuar, dokumentat te sapo bera jan deri ne 20-09-2017, makina shitet p

  1.700 €
  Berat
  21 tetor 18:36
 • SHTEPI PREJ 512 m² NE BERAT

  SHTEPI PREJ 512 m² NE BERAT

  Shitet nje shtepi ne nje nga zonat turistike te Beratit ne lagjen Gorice. Shtepia edhe ambienti perreth kane nje siperfaqe prej 512 m². Shtepia mund te perdoret per biznes pasi ka hapesire te madhe dh

  60.000 €
  Berat
  21 tetor 17:22
 • Shitet

  Shitet

  Shitet opel astra 1.7 naft,shume ekonomike ,Makina eshte ne gjende te shkelqyer motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera vaj filtra te nderuara para 2 jave ska nevoj per asnje gje,,shitet per

  5.200 €
  Berat
  21 tetor 16:54