• Gjenerator ORIGJINALSubaru MADE IN ITALIA 4 KOHESH

  Gjenerator ORIGJINALSubaru MADE IN ITALIA 4 KOHESH

  Gjenerator ORIGJINAL Japonez Subaru MADE IN ITALIA i fuqishem per biznese. I perdorur vetem 2 muaj dhe ka 4 vjet qe se perdor me se sikin dritat. Me shume i ndejtur se i perdorur. i blere 1500 eur

  Me Marrveshje
  Berat
  16 shkurt 13:34
 • Dylbi te luftes se pare dhe te dyte prodhuar 1916

  Dylbi te luftes se pare dhe te dyte prodhuar 1916

  Dylbi te vjetra te marra nje oficeri me grade te larte gjerman te vrare nga stergjyshi im . Kane vlere te madhe historike. Dhe mund te ndrrohen.

  5.000 €
  Berat
  16 shkurt 13:28
 • ZVICER 25 DIAMANT ME LEVIZJEN E DORES+UNAZ ARI

  ZVICER 25 DIAMANT ME LEVIZJEN E DORES+UNAZ ARI

  ORE ZVICERIANE 25 JEWELS GUR DIAMANT CILESI E LARTE AUTOMATIKE PUNON (ME LEVIZJEN E DORES)BLERE NE ZVICER 18.000 FRANGA.+ KJO UNAZE ARI E VJETER E GJETUR NEN GERMADHA ME SHQIPONJE E MADHE E KOHES SE P

  Me Marrveshje
  Berat
  16 shkurt 13:28
 • Seat Ibiza 1.4 diezel -10

  Seat Ibiza 1.4 diezel -10

  Seat ibiza, 1.4 dizel,, viti 2010 shum ekonomik 3.5 - 4 lit. 100 km,,,,makima eshte ne gjendje perfekte mete gjetha sherbimet,, munde ta kontrolloni kute deshironi,,per me teper na kontaktoni

  5.100 €
  Berat
  16 shkurt 10:56
 • iPhone 7 Plus

  iPhone 7 Plus

  come on whatsapp :: +12139843134 A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable). come on whatsapp :: +12139843134

  300 €
  Berat
  16 shkurt 09:18
 • Hyrje 1+1, Kati Pare. Pallat

  Hyrje 1+1, Kati Pare. Pallat

  Shtepija eshte ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar sipas kohes. Pozicioni qe ka te lejon ta shfrytezosh si dyqan.

  25.000 €
  Berat
  16 shkurt 09:03
 • VW Golf 4 tdi

  VW Golf 4 tdi

  Makina eshte e ndryshme nga te tjerat 4x4 6 marsha di e kuqe . Makina eshte e gatshme per çdo lloj prove. Letrat te prera per nje vit. Çmimi 3200€ Kontakt Whatsapp: 0674954920

  3.200 €
  Berat
  16 shkurt 08:54
 • Mercedes C180

  Mercedes C180

  Shitet mercedes benz ne gjendje shume te mire. shume e mirembajtur. 4 goma te reja Pirelli te sapovendosura. tapetat e kembeve origjinal mercedes te rinj. sherbime mekanike te sapokryera. Impianti gaz

  3.500 €
  Berat
  16 shkurt 07:44
 • Telefon Umi Rome ri ne kuti i Ardhur nga Italia

  Telefon Umi Rome ri ne kuti i Ardhur nga Italia

  Telefon Umi Rome i ri ne kuti i Ardhur nga Italia edhe 3 Cope kane mbetur Madhesia ekranit 5.5 inch Cilesia ekranit HD 1280 x 720 Shpejtesia e telefonit Quad Core 1.2GHz System: Android 5.1 Memorj

  120 Lek
  Berat
  16 shkurt 05:18
 • Lenovo A8 16GB i Ri ne Kuti i ardhur nga italia

  Lenovo A8 16GB i Ri ne Kuti i ardhur nga italia

  Shiten Lenovo A806 ri ne kuti i ardhur nga italia ngjyre i bardh ....Memorja 16GB ....Ram 2GB Procesori Octa Core 1.7ghz....Kamera Para 5MP ,,Kamera Mbrapa 13MP .....rrjeti 3G dhe 4G ...

  140 Lek
  Berat
  16 shkurt 05:18
 • Mercedez-benz

  Mercedez-benz

  Shitet Mercedez-benz.4x4.16-12.viti i prodhimit 1990.6goma te reja.makina eshte ne gjendje shum te mire.per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0682543914

  Me Marrveshje
  Berat
  15 shkurt 22:47
 • Shqiponj e eger

  Shqiponj e eger

  Shes shqiponjen eshte e kapur rreth nje jave me par eshte me trup mesatar me nje hapje krahesh prej 1200 cm kush eshte i interesuar te telefonoi cmimi jo shum i diskutushem

  300 Lek
  Berat
  15 shkurt 21:53
 • Shqiponje e Eger

  Shqiponje e Eger

  Shes shqiponjen eshte me trup mesatar me nje hapje krahesh prej 1200 cm nese jeni te interesuar mund te merni ne numrin e telefonit pa u pertuar sepse ja vlene cmimi i diskutushem

  300 Lek
  Berat
  15 shkurt 21:53
 • Autobus

  Autobus

  Setra 315 viti 1997 vende 53 motor mercedez me 6 pistona turbo gjendje shume e mire jashte dhe brenda .

  20.000 €
  Berat
  15 shkurt 21:45
 • Autobus

  Autobus

  Setra 315 viti 1997 vende 53 motor mercedez me 6 pistona turbo gjendje shume e mire jashte dhe brenda .

  20.000 €
  Berat
  15 shkurt 21:44
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Makina eshte ne kushte te mira teknike .Letrat jan te paguara deri ne Janar 2018. E gatshme per cdo prove.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0694275201

  4.500 €
  Berat
  15 shkurt 19:57
 • Shitet

  Shitet

  Mercedes cklas viti 99 220 cdi kater xhamat elektrik me dogan te paguar plus siguracion per nje vit .2800 euro i diskutueshem

  2.800 €
  Berat
  15 shkurt 19:41
 • Shitet opel zafira 2004 2.2 naft

  Shitet opel zafira 2004 2.2 naft

  Shitet opel zafira 2.2 naft ne gjendje te shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike me 160 mij kilomerta Te gjitha sherbimet e bera ne kohe Makina i ka xhamat e zinj origjinal Cmimi i disku

  3.500 €
  Berat
  15 shkurt 17:44
 • PS3 me chipa dhe lojrat e fundit

  PS3 me chipa dhe lojrat e fundit

  Shitet nje salle me Gjashte PS3 me chip dhe me 12 doreza,6 televizore 40 inch dhe 6 kolltuket perkates. Ps3 i kane te gjitha lojrat e instaluara,si Blur,Call of Duty,PS 2013,2016,2017 etj. Salla ka nj

  3.100 €
  Berat
  15 shkurt 15:18
 • Kamioncine

  Kamioncine

  shitet per arsye mosperdorimi .....me dokumenta te prera deri ne shkurt 2018 .....1.5 mln lek

  150.000 Lek
  Berat
  15 shkurt 13:57
 • Okazion Opel zafira

  Okazion Opel zafira

  Opeli esht ne gjendje shum te mire Ka 2 muaj qe ka ardhur nga zvicra Te gjitha sherbimet e bera me dekumenda per 1 vit . Ka sensor parkimi eshte 6+1 ne lej qarkulli Makina esht 1.8 benzin gaz impiant

  2.700 €
  Berat
  15 shkurt 12:44
 • mercedez benz

  mercedez benz

  makina eshte n gjendje shum t mir me kilometra orgjinale me letra te paguara deri ne dhjetor 2017 e gatshme per cto prov

  5.500 €
  Berat
  14 shkurt 21:35
 • pastor gjerman 3 muajsh 100% i paster

  pastor gjerman 3 muajsh 100% i paster

  shes pastor gjerman shume i mire dhe rrace e paster.Qeni eshte shume besnik dhe i edukuar.Vaksinat jane te bera.Qeni mund te miqesohet shpejt me pronarin dhe me familjaret.Qenushi eshte i seksit femer

  100 Lek
  Berat
  14 shkurt 20:08
 • Laptop

  Laptop

  Shes laptop Toshiba per arsye mos perdorimi per me shum info kontakt 0698747018

  140 Lek
  Berat
  14 shkurt 19:21
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Iphoni esht ne gjendje shum te mire Tel shoqerohet me xham mbrojtes kllef dhe karikus original

  200 Lek
  Berat
  14 shkurt 19:18
 • Okazion Lane Rover Frelander

  Okazion Lane Rover Frelander

  Shes makinen ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike per arsye mosperdorimi... Te interesuar serioz nr telefoni 0693708383 osé 0682294566 motorr 1994cc

  370.000 Lek
  Berat
  14 shkurt 16:44
 • Mercedes E270 Panorama full , mundesi nderimi

  Mercedes E270 Panorama full , mundesi nderimi

  Shitet ose mund te nderrohet , E 270 Viti 12/02 motor i zi avanc , nga 177 hp makina eshte bere 212 hp ( kuaj fuqi ) me konsum shume te ulet nga normalet 5-6 litra / 100 km , letrat deri ne 9/2/2018 .

  6.500 €
  Berat
  14 shkurt 16:44
 • Mitsubish Pajero

  Mitsubish Pajero

  Shes Mitsubish pajero ne kushte te mira teknike.Dokumentat te paguara per 1 vit deri ne janar 2018. E gatshme per cdo prove .Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.

  4.500 €
  Berat
  14 shkurt 15:54
 • Mercedes E270 full opsion super gjendje nderrohet

  Mercedes E270 full opsion super gjendje nderrohet

  Mercedes benz E 270 viti 12/03 makina eshte ne super gjendje motorike xhenerike , opsione : baxha xhami , sendilje elektrike me memorje dhe me ngroje , clima tronik , sensor parkimi para dhe mbrapa ,

  5.500 €
  Berat
  14 shkurt 15:45
 • Skoda Fabia benzin gaz nderrohet me makin naft

  Skoda Fabia benzin gaz nderrohet me makin naft

  shitet skoda fabia 1.4 benzin gaz e ardhur nga zvicra ka 3 muaj qe ka hyre ne shqiperi. letrat te paguara deri ne nentor 2017. makines i jan kryer t gjitha sherbimet si vaji filtra ,seti i rripit t mo

  4.300 €
  Berat
  14 shkurt 13:39
 • Timmy PRO 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Timmy PRO 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Telefona Timmy M13 PRO te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia . Memorja 16GB Ram 2GB Ekrani 5.0 inch Cilesia ekranit 720HD Procesori 1.3 Ghz Kamera para 5MP Kamera mbrapa 8MP Cmimi 125 mije leke edhe

  125 Lek
  Berat
  14 shkurt 01:16
 • Citroen Berlingo dizel

  Citroen Berlingo dizel

  makina esht citroen berlingo 1.9 dizel. viti 2002 esht ne gjendje shum te mir me sherbime sa po te bera me letra te paguara deri ne 23.10.2017 per me shum ne numrin 0686228375 tani.

  2.700 €
  Berat
  13 shkurt 23:44
 • Suzuki Grand Vitara 4x4 2.0TD

  Suzuki Grand Vitara 4x4 2.0TD

  Shitet Suzuki Grand Vitara 4x4 TD ne gjendje te mir , Makina Ndodhet Ne Itali Vjen Se Shpejti

  Me Marrveshje
  Berat
  13 shkurt 21:54
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Shes iphone 5s , gjendja 9/10. I mbajtur me xham mbrojtes e me kase. Shoqerohet me karikuesin origjinal. Per foto shkruani ne whatsapp se jam ne pune

  250.000 Lek
  Berat
  13 shkurt 21:17
 • Mercedes E200 Cdi 2002 gjendje perfekt , nderrohet

  Mercedes E200 Cdi 2002 gjendje perfekt , nderrohet

  Shitet ose mund te nderrohet , mercedes e 200 cdi viti 10/2002n ne leje , super makine , e mbajtur ne gjendje super , sendilje elektrike tapiceri lekure shume te paster , condisioner , baxha xhami esh

  3.650 €
  Berat
  13 shkurt 18:43
 • Ford Focus

  Ford Focus

  shitet ford focus 1.4 benzin viti 2005 tel 0692503471

  4.500 €
  Berat
  13 shkurt 15:35
 • Nissan Navara

  Nissan Navara

  Shitet nissan navara e vitit 2000 per arsye se nuk e perdor shpesh. Makina eshte ne gjendje shum te mir 4x4 goma 16 disqe alumini.Letra te regullta der ne 07.01.18 4 xhama elektrik mbyllje me pult Cmi

  5.800 €
  Berat
  13 shkurt 14:44
 • Pres sovatimi

  Pres sovatimi

  Pres sovatim ne gjendje te mire.Motor HATZ me 1 pistona. Adresa : Gorican Berat

  1.000 €
  Berat
  13 shkurt 14:36
 • Passat

  Passat

  Kilometra origjinale shume e paster.viti korrik 2007.motor 2.0 tdi 140cv

  6.500 €
  Berat
  13 shkurt 14:34
 • Skifter

  Skifter

  shitet skifteri kam nje jave qe e kam kapur per me teper mun te merni ne nr e tel

  270 Lek
  Berat
  13 shkurt 13:58
 • shitet lenovo p1c72  3giga ram

  shitet lenovo p1c72 3giga ram

  shitet lenovo p1c72 gjendja 10/10 asnje gervishje parametrat: 16 giga - 3giga ram- cpu 8 berthama 1.6 ghz - bateria 5000 mah bateri qe mban reth 2 dite lundrim ne internet

  270 Lek
  Berat
  13 shkurt 13:21
 • Mercedes S 420 dizel

  Mercedes S 420 dizel

  Mercedes benz s class 007 look amg disqe dhe goma te reja. 19. makina eshte ne gjendje shum te mire

  18.000 €
  Berat
  12 shkurt 22:55
 • Bordatrice holz her

  Bordatrice holz her

  bordatrice holz her viti 2004 ne gjendje shum te mire

  17.000 €
  Berat
  12 shkurt 22:34
 • Hawei

  Hawei

  Shitet Hawei. Nuk i punon tachi. Gjenda 8/10 Cmimi i dikutueshem. Na konktaktoni ne whats app Ne numrin. 0699887027 Cmimi 80 mij lek.

  80 Lek
  Berat
  12 shkurt 21:16
 • KANGOO

  KANGOO

  SHESE RENO KANGOO I VITIT 2001 NE GJENDJE SHUM TE MIR SHUM EKONOMIKE ME DEKUMENTA TE PAGUAR DERI NE JANAR 2018 MAKINA ESHT NE GJENDJE TE MIR VAJ FILTRA TE NDERUAR GOMAT TE 4 TRA TE REJA PER ME SHUM KO

  Me Marrveshje
  Berat
  12 shkurt 20:45
 • Mercedes CLK 200 benzin+gaz

  Mercedes CLK 200 benzin+gaz

  shitet benz clk benzin gaz ...me goma te reja ...te gjitha sherbimet e kryera ..ne gjendje shum te mbajtur ..me letra te paguara ..tapiceri mershine ..ska nevoj per asnje lloj sherbimi..shum ekonomike

  3.500 €
  Berat
  12 shkurt 20:44
 • Makina dhe motora

  Makina dhe motora

  Fotot http://imgur.com/a/hCkaQ 1. Nissan Terrano, 1997, 2.7L Diesel, goma te reja, pa dokumenta. Cmimi 1500 euro. 2. Motor Honda GLX, 140CC, i modifikuar per shpejtesi, pa dokumenta. Cmimi 500 euro

  1.500 €
  Berat
  12 shkurt 20:34
 • Morset italiane rotulluese

  Morset italiane rotulluese

  Shitet morset e re italiane rotulluese ne gjendje pune shm te mire!

  100 Lek
  Berat
  12 shkurt 20:34
 • Yamaha tdm 900 ose ndrim

  Yamaha tdm 900 ose ndrim

  motorri eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja mund te ndrohet me makin me letra ose motorr papaq yamaha kripton motorri nuk ka dekumenta cmim i pa diskutushem

  1.600 €
  Berat
  12 shkurt 18:57
 • Shitet Kavasaki 125cc

  Shitet Kavasaki 125cc

  Shitet Moto Kavasaki 125 kubiksh, Motorri esht ne gjendje te mir pune 6.800 kilometra , Cmimi: 550 leke... çmimi i diskutueshëm

  550 Lek
  Berat
  12 shkurt 18:57