• MERCEDES E270 CDI AVANGARD

  MERCEDES E270 CDI AVANGARD

  Avangard,270 , Viti 2001 klima, kambio automatike, gjendje shume e mire, Makina eshte akull dhe e gatshme per cdo lloj prove. Cdo sherbim i eshte bere para koh goma te reja vaj filtar nuk nevoj pre a

  3.500 €
  Berat
  17 nëntor 00:34
 • OKAZION!!!! SHITEN 6 PLAYSTATION TE KOMPLETUAR.

  OKAZION!!!! SHITEN 6 PLAYSTATION TE KOMPLETUAR.

  Ne gjendje pune shume te mire. Per me shume info! Kontaktoni! CMIMI I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Berat
  16 nëntor 23:16
 • Shitet man me tre akse

  Shitet man me tre akse

  Shitet man me tre akse motor 6 pistona turbo ,kamje me 6 marshA+gjysem..makina eshte ne gjendje pune shum te mire ,, e gatshme per cdo prove ..pa dokumenta ..mundesi nderimi

  4.200 €
  Berat
  16 nëntor 22:34
 • Audi A4 1.9

  Audi A4 1.9

  Shitet audi a4 1.9 tdi portobagazh ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,me letra te paguara deri shtator 2018, goma te reja dhe shume ekonomik, Cmimi i diskutueshem

  2.100 €
  Berat
  16 nëntor 21:34
 • markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbu

  markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbu

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  470 €
  Berat
  16 nëntor 21:17
 • markë e re e Samsung Galaxy Note 8 SM N950 256GB M

  markë e re e Samsung Galaxy Note 8 SM N950 256GB M

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  500 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  700 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri

  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  600 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Bl

  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Bl

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  400 €
  Berat
  16 nëntor 20:28
 • markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smar

  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smar

  Krejt e re 100% origjinale Bërë në SHBA CA Mbyllur në Kutinë zhbllokuar gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci e plote ne shitje

  300 €
  Berat
  16 nëntor 20:16
 • Mercedes Sprinter 413cdi

  Mercedes Sprinter 413cdi

  shitet per mos perdorim

  Me Marrveshje
  Berat
  16 nëntor 13:45
 • Volpino Pomeranian

  Volpino Pomeranian

  Shitet nje këlysh Volpino Pomeranian ( mashkull 2 muajsh) me vaksinën e parë të kryer . Qeni është i shëndetshëm dhe mjaft lozonjar. Në foto keni dhe prindërit e qenit për të parë më mirë racën .

  15.000 Lek
  Berat
  16 nëntor 12:58
 • 000000

  000000

  00000

  Me Marrveshje
  Berat
  15 nëntor 22:39
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200 viti 1992 dhjetor ,,te gjitha.sherbimet te sapo bera gomat te sapo vena ,makina eshte. Ne gjendje super e gatshme per cdo.prove ,,cmimi i diskutushem

  4.000 €
  Berat
  15 nëntor 21:45
 • Mercedez-Benz

  Mercedez-Benz

  Shitet Mercedez-Benz E-210 Avangard. Motor 2500 Turbo. Dritat kseno. Pasqyrat me palosje, salloni meshin ne ngjyre te zeze, gomat nr. 17

  2.200 €
  Berat
  15 nëntor 20:54
 • Mercedes benz

  Mercedes benz

  Mercedes benz C Class 200 cdi viti 2001-2002 manual 6+1 marsha 210000 km pilot automatik dritat xenon sallon rrobe e paster 2 celesa disqe 16” goma te reja. Dokumentat deri ne dhjetor. Makine shume

  3.400 €
  Berat
  15 nëntor 14:54
 • Fiat punto 1.9 JTD 2002

  Fiat punto 1.9 JTD 2002

  Fiat punto 1.9 JTD shum ekonomik dhe i shpejt..makines sapo jan ber te gjitha sherbimet vaj filtra kit freksioni etj..makina sapo ka ardhur ne shqiperi me dogane te paguar e gatshe per targa.. per me

  1.700 €
  Berat
  15 nëntor 12:54
 • Nissan Navara viti 2010

  Nissan Navara viti 2010

  shitet nisan navara viti 2010 2.5 naft ne gjendje te shshkelqyer motorike dhe xhenerike me sensor parkimi gomat e sapo vena sherbumet te gjitha te bera vaj filtra te sapo nderuar cmimi 11800€

  11.800 €
  Berat
  15 nëntor 12:54
 • Vespa OKAZION

  Vespa OKAZION

  Shitet motorciklete vespa ne gjendje perfekte

  790 Lek
  Berat
  15 nëntor 11:36
 • Shitet Playstation 3 me 3 lojra dhe 1 doreze

  Shitet Playstation 3 me 3 lojra dhe 1 doreze

  Ne gjendje te mire

  150 Lek
  Berat
  15 nëntor 10:32
 • MERCEDES E220

  MERCEDES E220

  SHUME I MBAJTUR NUK KA

  3.700 €
  Berat
  15 nëntor 08:39
 • Shes

  Shes

  Shes komplet fonin..6 bokse gemini 12.15.18 inc dhe dy bokse yamaha 15 inc dy amplifikatora njeri 1800w tjetri 900w ka dhe dalje per sub..pulti yamaha emx500 1000w..canta e fishave stabilizator 5500

  3.600 Lek
  Berat
  14 nëntor 23:59
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  100 €
  Berat
  14 nëntor 20:38
 • Okazion! Mercedes Benz ML270 cdi

  Okazion! Mercedes Benz ML270 cdi

  Benz ml 270 cdi viti 2003 sherbime Mektrin Moto autostda tiran dures kilometri i 6 me liber sherbime full opsion cmimi 650000 LEKE Nr 0682018279

  650.000 Lek
  Berat
  14 nëntor 20:37
 • Iphone 5s

  Iphone 5s

  Iphone 5s gold ne gjendje shume te mire.

  150 Lek
  Berat
  14 nëntor 20:16
 • Shitet

  Shitet

  Shitet opel astra 1.7 nafte viti 2005 . Letrat i mbarojne ne Prill 2018, goma 80% me te gjitha sherbimet e bera ne kohe Cmimi 3200 €.Cmimi i diskutushem

  3.200 €
  Berat
  14 nëntor 19:44
 • ekran samsung galaxy s5

  ekran samsung galaxy s5

  Samsung galaxy s5 shitet per pjes.Ekrani origjinal ne gjendje perfekte 10/10. cdo pjes ne gjendje perfekte pervec qarkut qe e ka me probleme ben restart shpeshher..

  8.000 Lek
  Berat
  14 nëntor 17:16
 • Mercedes-Benz

  Mercedes-Benz

  Shitet C-klas 204-220 cdi klasic. Shitet per arsye se me duhet makin me e madhe per punen qe kam. Makina eshte ne gjendje te perkryer me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh. Sensor parkim p

  9.000 €
  Berat
  14 nëntor 16:34
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha problemet tuaja financiare, ju lutem më tregoni kontakte sepse kam kapital të rëndësishëm dhe jam i an

  200 €
  Berat
  14 nëntor 15:07
 • 1.4

  1.4

  A

  1.700 €
  Berat
  14 nëntor 13:01
 • VW Passat 2.0 B6. Nafte gjendja super

  VW Passat 2.0 B6. Nafte gjendja super

  Shes Passat 2.0 TDI, makina eshte shume ekonomike 5.3–5.5l per 100km. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike, sherbimet sapo i jane bere te gjitha para disa ditesh (Vaj

  5.500 €
  Berat
  14 nëntor 12:45
 • Fiat Punto dizel

  Fiat Punto dizel

  Fiat Punto 2006 , 1.3 mjt nafte, 5 porta, kondisioner,xhama elektrik,goma te reja amortizator te rinj,vaji filtra servis sapo kryera ,makina eshte ne gjendje shum te mire edhe teper ekonomike. Shenim:

  3.100 €
  Berat
  13 nëntor 20:54
 • Rottweiler

  Rottweiler

  Shitet qen Rottweiler 100% i paster . Qeni eshte 1.5 vjec me te gjitha vaksinat e kryera . (15.000 lek te reja )

  15.000 Lek
  Berat
  13 nëntor 17:28
 • Shitet man me tre akse

  Shitet man me tre akse

  Shitet man 26 321 tre aks ..sherbimet te bera makina eshte.ne.gjendje pune shume te mire ..pa dokumenta.. mundesi nderimi

  60.000 Lek
  Berat
  13 nëntor 13:55
 • Punoni nga Shtepia

  Punoni nga Shtepia

  http://moduredrse.win/4220414977337/ Shikoni reklamat komerciale dhe ne do të kreditojmë deri në 10 cent në llogarinë tuaj për një shfaqje të njësive të reklamës. http://moduredrse.win/42204149

  Me Marrveshje
  Berat
  13 nëntor 12:53
 • OGAZION!!

  OGAZION!!

  Berat Shitet Audi A6 2.4 V6 Benzine automatik 7 marsha. Prodhim 2005. Makina eshte perdorur ne zvicer. Opsione: Butona ne timon, Fenere Bixenon, Larje Feneresh, Klima Automatike, Kambio Automatike 7

  7.900 €
  Berat
  13 nëntor 09:34
 • Audi A3 Sportback 1.6 benzine/gaz

  Audi A3 Sportback 1.6 benzine/gaz

  Audi a3 sportback 1.6 fsi benzine/gaz viti 2006. Audi i mbajtur ne menyre maniakale sherbimet te gjitha te bera ne kohe,nuk ka nevoje per asnje sherbim. Impianti BRC KONSUMI 500 leke per 100km.Fenere

  5.500 €
  Berat
  12 nëntor 22:54
 • Okazion shitet nderrohet

  Okazion shitet nderrohet

  Makina eshte ne gjendje shum te mir me letra te paguara goma te reja sendilje me ngrohje xhama te zinj vollant I ri kompresori kondicionerit I ri te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi

  5.300 €
  Berat
  12 nëntor 22:44
 • Mercedes benz c class

  Mercedes benz c class

  Shitet mercedes benz c class 220 i vitit -02 , 157 mij kilometra origjinale , makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel : 0695442511

  3.500 €
  Berat
  12 nëntor 20:44
 • IPHONE 4S

  IPHONE 4S

  Shitet per arsye mosperdorimi. Nuk ka asnje gervishje. 8G. I dikutueshem

  80 Lek
  Berat
  12 nëntor 18:26
 • Motorr

  Motorr

  Motorri eshte ne gjendje te mire.marka eshte modenas per me shume informacione tel:0682543185

  1.200 Lek
  Berat
  12 nëntor 17:34
 • Toyota Aygo

  Toyota Aygo

  Toyota e sapoardhur 1.0cc benxin me dogane te paguar 5 porta me 2 celsa me 117.000km/h origjinale te gjitha sherbimet makina eshte super gjendje ska nevoj per asnje gje.

  2.999 €
  Berat
  12 nëntor 15:46
 • Mercedes ML320

  Mercedes ML320

  Shitet ML 320 Benzinë-Gas Çmimi i diskutueshëm.

  4.700 €
  Berat
  12 nëntor 13:54
 • AUDI A4 NAFTE

  AUDI A4 NAFTE

  Shitet makina me sherbime te kryera ne koh nuk ka nevoj per asnje gje goma te konsumuara ne masen 70% disje 17 nga ana xhenerike esht ok ska asnje gomin krahet para i ka te nderruar nga ana estetike e

  4.000 €
  Berat
  12 nëntor 12:57
 • Interesohem per 1 makin pa letra

  Interesohem per 1 makin pa letra

  Te interesuarit te me konakton Deri ne 300 lek

  Me Marrveshje
  Berat
  12 nëntor 12:57
 • Samsung A5 2017

  Samsung A5 2017

  Shitet per arsye mosperdorimi. Telefoni eshte ne gjedje perfekte. I sapoblere me 2 vjet garanci , me te gjitha pajisjet, nga kutia. I diskutueshem

  390 Lek
  Berat
  12 nëntor 11:16
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  Shitet ose jepen me qera shtepi 1+1 jan 3 pal te ndryshme mundesi zgjedhje lagja donika kastrioti , cmimi i diskutushem ose dhe mundesi me 2+1 ose 3+1 plus diferencen cel.0696902111

  Me Marrveshje
  Berat
  12 nëntor 11:02
 • Garderobe

  Garderobe

  Garderobe metalike e pershtatshme per zyra dhe banesa, perfekte per tu vendosur edhe ne ballkon pasi materiali i saj eshte rezistente ndaj kushteve klimatike. Permasat : Larteria 175 cm Gjeresia 90

  15.000 Lek
  Berat
  11 nëntor 21:34
 • Tavoline zyre kompjuteri

  Tavoline zyre kompjuteri

  180 x 85 cm Lartesia e manovrueshme ne baze te nevojes tuaj, fal nje mekanizmi qe lejon te ulet dhe ngrihet suprina. Ne cmim nuk perfshihet komodina qe eshte nen tavoline. Me 2 versione ; ngjyre te b

  15.000 Lek
  Berat
  11 nëntor 21:08
 • Tavoline zyre kompjuteri

  Tavoline zyre kompjuteri

  180 x 85 cm Lartesia e manovrueshme ne baze te nevojes tuaj, fal nje mekanizmi qe lejon te ulet dhe ngrihet suprina. Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele

  16.000 Lek
  Berat
  11 nëntor 21:08