• OKAZION Mercedes-Benz C180 coprresor

  OKAZION Mercedes-Benz C180 coprresor

  Mercedes Benz c180 ne gjendje te shkelqyer i sa po ardhur nga zvicra me dogan te paguar makina nuk ka nevoi per as nje lloij sherbimi

  Me Marrveshje
  Berat
  28 nëntor 21:54
 • porsche cayenne 3.6 v6

  porsche cayenne 3.6 v6

  porsche cayenne motor 3.6 v6 benzine-gaz impjanti i gazit i montuat para 2 muaj ka 5 vjet garanci modeli prins ka kushtuar 2200€ . makina ka punuar vetem benzin prej nga 2009 qe ka dal ne rrug . esht

  19.500 €
  Berat
  28 nëntor 21:42
 • Shitet vespa

  Shitet vespa

  Piaggo vespa et2 50cc ne gjendje shum te mir pa letra

  250 Lek
  Berat
  28 nëntor 21:39
 • Okazion iphone 5s

  Okazion iphone 5s

  shes iphon 5s 16g nje muaj i perdorur ne gjendje perfekte brenda garancis... telefonata serioze der te premten..!!

  180 Lek
  Berat
  28 nëntor 21:16
 • Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Leagoo 32GB 3GBRam i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet Telefon Leagoo Kiicaa i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia. Shikoni Fotot Memorja Telefonit 32GB Ram 3GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5MP Procesori Octa Core 1.5GHZ Ekarni 5.5 inch Full HD Bateri

  200 Lek
  Berat
  28 nëntor 19:26
 • Mercedes Benz

  Mercedes Benz

  Shitet Mercedes benz ne gjendje shum te mir me sherbimet te gjitha te sa po bera, te 4 gomat te reja cmimimi i diskutushem

  950 Lek
  Berat
  28 nëntor 16:55
 • okazion iphon 5s

  okazion iphon 5s

  shes iphon 5s 1 muaj perdorim gjendje perfekte.. brenda garancis..!!! telefonata serioze flm der te premten

  180 Lek
  Berat
  28 nëntor 16:16
 • Peugeot 106 rally

  Peugeot 106 rally

  Shifter Peugeot rally 106 benzin gaz gjendje e shkelqyer makin per meraklinj

  1.000 €
  Berat
  28 nëntor 13:44
 • Mitsubishi l 200

  Mitsubishi l 200

  Shes Mitsubishi l200 4×4 ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe ajo xhenerike.Letrat e paguara deri ne maj 2018.per me shum info kontaktoni 0694567570.cmimi i arsyeshem

  Me Marrveshje
  Berat
  28 nëntor 12:34
 • Shitet Golf 5, Viti 2004

  Shitet Golf 5, Viti 2004

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Me Dokumenta te paguara. Eshte makine klimatronike me kamio manuale.

  4.200 €
  Berat
  28 nëntor 10:55
 • Mercedes-Benz E-class 270 cdi Avangard

  Mercedes-Benz E-class 270 cdi Avangard

  mercedes benz 270 cdi avangard, viti 2004, sensor parkimi para-mbrapa, drita bixeno, goma te reja, sensor shiu, etj etj, makina eshte ne gjendje perfente per me shume info na kontaktoni ne nr e tel: 0

  Me Marrveshje
  Berat
  27 nëntor 22:47
 • Mercedes-benz 207d

  Mercedes-benz 207d

  kamjonci ne gjendje te shkelqyer dekumenda te sa po paguar goma te reija edhe sherbimete te gjitha te bera te gjitha gjerat fuksjonale

  350.000 Lek
  Berat
  27 nëntor 20:55
 • Fiat punto 2001

  Fiat punto 2001

  Shitet Fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te shkelqyer me sherbime te kryera me dekumenta te rregullta per 1 vit me timon mekanik i diskutushem

  1.100 €
  Berat
  27 nëntor 19:45
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  makina esht e 2001 pa turbo motor 2.5 esht me letra te paguara ne gjendje te mir

  3.700 €
  Berat
  27 nëntor 14:54
 • Ford Fiesta 1.2 Benzin

  Ford Fiesta 1.2 Benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. E gatshme per cdo lloj prove . Makina ka goma te reja. Letrat i mbarojne ne qershor 2018

  1.000 €
  Berat
  27 nëntor 14:46
 • Toyota Corolla Okazion!!!

  Toyota Corolla Okazion!!!

  Letra te paguara deri ne tetor 2018 gjendje perfekte pa demtime gomat ne gjendje te mir telefonon : 0672846446 KM e sakta jane 222.000

  4.500 €
  Berat
  27 nëntor 14:34
 • Gjenerator IVECO

  Gjenerator IVECO

  Shitet gjenerator iveco 50 kw super silecio . I perdorur vetem 140 ore pune.

  5.500 €
  Berat
  27 nëntor 12:53
 • Gjenerator IVECO 50kw

  Gjenerator IVECO 50kw

  Shitet gjennerator iveco super silence I perdorur vetem 140 ore .

  5.500 €
  Berat
  27 nëntor 12:53
 • Shitet C 200 evo super gjendje

  Shitet C 200 evo super gjendje

  Makina eshte fundi 2004 motor evo shum e mbajtur Cmimi i disk

  2.600 €
  Berat
  27 nëntor 11:54
 • Shitet E 270 cdi avantgard super gjendje

  Shitet E 270 cdi avantgard super gjendje

  Makina eshte super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera xhama te zinj origjinal disqe evo Cmimi i diskutueshem

  6.000 €
  Berat
  26 nëntor 18:34
 • Seiko

  Seiko

  Seiko Bell matic ne gjendje te mir pune

  50 Lek
  Berat
  26 nëntor 18:28
 • Okazion Shtëpi ne Berat !

  Okazion Shtëpi ne Berat !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  26 nëntor 18:02
 • Fiat punto

  Fiat punto

  Shitet per arsye mospërdorimi makines i Jan ber kto shërbime Jan nderuar grushtet te dy plus gomina esht e gatshme për cdo lloj prove per me sh informacion me kontaktoni flm

  1.000 €
  Berat
  26 nëntor 16:44
 • Shitet Toyota Corolla 2006

  Shitet Toyota Corolla 2006

  Letra te paguara deri ne tetor 2018 gjendje perfekte goma ne gjendje te mir ka dhe gom rezerv ekonomike cmimi diskutueshem telefon:0672846446

  4.500 €
  Berat
  26 nëntor 13:55
 • Nipponia

  Nipponia

  Motorri esht super gjendje me te gjitha sherbimet nje dor perdorimi me letra te paguara per nje vit shitet per arsye mosperdorimi Cmimi 950 mi lek i diskutueshem

  950 Lek
  Berat
  26 nëntor 00:54
 • mersedes benc

  mersedes benc

  Shitet per arsye mos pordorimi

  1.500 €
  Berat
  25 nëntor 19:54
 • Vespa O K A Z I O N

  Vespa O K A Z I O N

  Shitet motorciklete vespa per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje te perkryer

  600 Lek
  Berat
  25 nëntor 15:35
 • SEAT IBIZA 1.9NAFT

  SEAT IBIZA 1.9NAFT

  SEAT IBIZA 1.9 NAFT shume ekonomik me dogan te paguar per me shume me informacion 0695666751

  1.200 €
  Berat
  24 nëntor 23:44
 • Re

  Re

  Renault clio viti prodhumit 2007 e sapo arshur nga italia me dogan taksat te paguara per nje vite. Makina esh e gateshme per cdo kontroll. Shitet 4.200 € ose nderohet me c classe / audi a4 diference

  4.200 €
  Berat
  24 nëntor 19:45
 • Audi A4 full S line

  Audi A4 full S line

  Shitet Audi A4 6 + 1 manual full S line 2.0tdi viti 2006 isapo ardhur me dogana te paguar makina ska nevoj per asnje sherbim

  5.850 €
  Berat
  24 nëntor 18:36
 • Shitet

  Shitet

  Shitet e class 270 me portobagazh vit prodhimi fubd 2004 kamjo automatike ngrohje ftohje sendiljesh tapiceri meshin,tgjitha sherbimet jan te bera nuk ka nevoj per asgje mund ta kontrolloni ku te doni,

  5.300 €
  Berat
  24 nëntor 14:35
 • Mercedes C 220 dizel

  Mercedes C 220 dizel

  Ogazion!! Shitet mercedes benz E200 cdi ne gjendje te shkelqyer e perdorur vetem nga nje person te gjitha sherbimet e bera ne koh shitet per arsye mos perdorimi gomat 80% shume ekonomike Cmimi 5000€

  5.000 €
  Berat
  24 nëntor 11:34
 • Yamaha xt125x

  Yamaha xt125x

  Shitet nderohet me skuter mdi 200cc

  Me Marrveshje
  Berat
  24 nëntor 10:55
 • Audi a4 1.9 tdi 2003

  Audi a4 1.9 tdi 2003

  Makins sapo janë ber shërbimet rrip faze filtrat vaj sendile me ngroje pasqyra me palosje elektrike xhama elektrike të katër goma të reja motorri është në gjendje të mirë mundësi nderimi benzin audi o

  3.700 €
  Berat
  24 nëntor 07:34
 • BMW

  BMW

  Makina ndodhet ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga gjermania disponon liber servisi cdo sherbim makines i esht ber te

  6.000 €
  Berat
  24 nëntor 02:34
 • Benc mersedes

  Benc mersedes

  Makina ndodhet ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga gjermania disponon liber servisi cdo sherbim makines i esht ber te benci

  7.000 €
  Berat
  24 nëntor 01:54
 • Fugon

  Fugon

  Makina eshte ne gjendje shume te mire eshte dopje palester me dy fije tonazhi 1800kilogram 2500 makina nuk ka punuar me pesha te rende fugoni vjen nga italia por me hapjen e biznesit i beme letrat d

  4.000 €
  Berat
  23 nëntor 21:34
 • Mercedes benz Sprinter

  Mercedes benz Sprinter

  Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne gjendje te mir e gatshme per cdo lloj prove me dogan te paguar e letrat e sapo bera dhe me targa shqiptare po akoma si kam vendosur per cdo informacion merrni ne

  6.000 €
  Berat
  23 nëntor 10:41
 • Mercedes Sprinter 413cdi

  Mercedes Sprinter 413cdi

  shitet sprinter413cdi dopio gome me dyer na te dyja krahet .me goma te reja .dhe me letra te paguara deri ne nendor 2018me tonazh 4.6 .shitet per mos perdorim fugoni eshte punuar 3muaj ne vit.nga fred

  Me Marrveshje
  Berat
  23 nëntor 10:34
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Berat
  23 nëntor 08:55
 •  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  I am a particular financier. I make loans between individuals to people in financial difficulty and able to repay the amount borrowed. My loan conditions are simple and well defined. I have a large ca

  100 €
  Berat
  23 nëntor 08:21
 • Mercedes-Benz 400 CDI 2001

  Mercedes-Benz 400 CDI 2001

  Mercedes-Benz  400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838 km për më shumë saktësi dua që ju t

  3.000 €
  Berat
  23 nëntor 07:36
 • Apple

  Apple

  Iphone 6 16gb gjendja 10/10 pak i perdorur pa asnje.shenj.

  280 Lek
  Berat
  23 nëntor 05:26
 • Berat

  Berat

  Ipon 6 16giga i paster nk ka asnje gervishje

  280 Lek
  Berat
  23 nëntor 05:16
 • Shitet touran 1.9 naft manual nga zvicra

  Shitet touran 1.9 naft manual nga zvicra

  Makina eshte super gjendje motor 1.9 naft manual me 7 marsha eshte super e mbajtur letrat te sapo prera sot xhama te zinj origjinal Cmimi me marveshje !

  5.500 €
  Berat
  22 nëntor 17:54
 • Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  460 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  560 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  500 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • Sony PlayStation 4 500 GB Jet Black Console PS4

  Sony PlayStation 4 500 GB Jet Black Console PS4

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  250 €
  Berat
  22 nëntor 17:29
 • Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans Prodhim 2017 te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Ekrani 5.2 inch Cilesia Ekranit 720 HD Bateria 3000mha Android 7.0 Edhe 2 C

  130 Lek
  Berat
  22 nëntor 17:28