• ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 04:08
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 03:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 03:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 02:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe terme.Prêt kohë serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 02:53
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimi 48h sasinë e parave që ju mund të remboursser mesme me kosto dhe afat të gjatë. Ready serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  11 dhjetor 02:08
 • British shorthair

  British shorthair

  Shitet nje mace e seksit mashkull e ardhur nga Anglia! Eshte shum i bukur dhe shum I zgjuar dhe teper lozonjar! Arsyja e shitjes eshte se largohem nga shqiperia dhe nuk ka kush kujdeset! Eshte vizitu

  120 €
  Berat
  10 dhjetor 22:58
 • Opel Astra benzin

  Opel Astra benzin

  shitet opel astra viti 03 ..e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar ne gjendje te shkelqyer ..me benzin gati per impjant gazi ..kabriolet ..per me teper shikoni fotot

  2.200 €
  Berat
  10 dhjetor 22:44
 • Mercedes 250 dizel

  Mercedes 250 dizel

  Shes mercedez benz E 250 naft ..dekumentat te sapo bera gati per prov.

  3.000 Lek
  Berat
  10 dhjetor 20:35
 • Mercedes A170 dizel

  Mercedes A170 dizel

  Makina esht ne gjendje te mir xhenerike mekanike

  1.950 €
  Berat
  10 dhjetor 19:58
 • Motora

  Motora

  Shes motorin per arsye se do iki ne Holland motori nje jav po bej qe e kam bler me targa dhe letrat te bera motori esht shum I shpejt kavasaki 125

  10.500 Lek
  Berat
  10 dhjetor 18:54
 • FORD per pje kembimi

  FORD per pje kembimi

  Shiten pjes kembimi per makina Te tipit :FORD FOCUS TDCI 2004 .Te gjitha pjeset te disponueshme .nr tel:0697898164 nga ora 09-00 me 21-00

  100 Lek
  Berat
  10 dhjetor 14:44
 • E 200 cdi 2004

  E 200 cdi 2004

  Shume i mbajtur nuk ka nevoi per asnje sherbim Letra te sapopaguara Shume ekonomik Me baxha ,automat,etj

  5.000 €
  Berat
  10 dhjetor 09:34
 • Mercedes-Benz Sprinter 211 cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 211 cdi

  Mercedes-Benz Sprinter me kondicioner dhe te gjitha sherbimet e bera te Mercedes-Benz me dogan te paguar cel:0692821515

  Me Marrveshje
  Berat
  10 dhjetor 08:54
 • Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter Km:230000mij me dogan te paguar viti:2004. Euro4

  Me Marrveshje
  Berat
  10 dhjetor 08:54
 • Mercedes benz

  Mercedes benz

  Shes kamion 1120interculer dopio kabin Ka 3 vjet pa letra

  3.000 €
  Berat
  10 dhjetor 05:54
 • ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  ofrojnë kredi të holla serioze dhe të shpejtë

  Huazimit të parave në 48 orë e kostos mesatare dhe afatgjata. Ready serioze, të shpejtë dhe të besueshëm. Adresa: [email protected]

  Me Marrveshje
  Berat
  9 dhjetor 20:53
 • Golf 4, 4motion

  Golf 4, 4motion

  Shitet golf 4 vit prodhimi 2002, 4motion, TDI DI te kuqe, 1.9 nafte,me klima.shitet 3500€ e diskutueshme pak..makina esht me letra te rregullta dhe e gatshme per cdo prove.. 0674954920 whatapp ose vib

  3.500 €
  Berat
  9 dhjetor 20:44
 • Golf 4  1.9 T(DI) E KUQE

  Golf 4 1.9 T(DI) E KUQE

  Shes VW GOLF 4 1.9 T(DI) E KUQE Viti 2000 Kambio manuale me 6 marsha Kondicioner klima Hapje qendrore me pult Xhama elektrik 4 airbag ARS Disqe alumini 16 me goma te sapo nderruara Makina eshte ne gje

  2.600 €
  Berat
  9 dhjetor 18:34
 • Samsung s4

  Samsung s4

  Shes samsung galaxi s4

  170 Lek
  Berat
  9 dhjetor 18:27
 • Golf 4  1.9T(DI)

  Golf 4 1.9T(DI)

  Shes VW GOLF 4 1.9 T(DI) E KUQE Viti 2000 Kambio manuale me 6 marsha Kondicioner klima Hapje qendrore me pult Xhama elektrik 4 airbag ARS Disqe alumini 16 me goma te sapo nderruara Makina eshte ne gje

  2.600 €
  Berat
  9 dhjetor 17:54
 • Shes telefon

  Shes telefon

  Nokia lumia 530 Memorie 8GB Ram 1GB Me internet te shpejt 4G/LTE.

  8.000 Lek
  Berat
  9 dhjetor 14:28
 • Ps4 500gb + loje okazion

  Ps4 500gb + loje okazion

  Shes edhe nuk ndroj ps4 500 gb me nje leve edhe te gjitha fijet origjinale e kompletuar me kutin e vett + nje loje w2k16.. Ps4 esht bler ne itali e perdorur pak fare e mbajtur gjithmon ne shtepi.. e k

  200 €
  Berat
  9 dhjetor 12:26
 • Mercedes-Benz ML -2004

  Mercedes-Benz ML -2004

  -Shitet Mercedes-Benz ML 270 -Viti-2004 -Full option -Navigator -Ekran + DVD funksional per pasagjeret prapa -Bagazhier origjinal -Taksa te sapo paguara -Sherbimet te bera -Goma pothuaj të reja Makina

  5.800 €
  Berat
  9 dhjetor 00:34
 • VW GOLF 4 TDI 4 DYER

  VW GOLF 4 TDI 4 DYER

  SHITET GOLF 4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE.MAKINA ESHTE E VITIT 2001 ME NAFTE. MAKINA ESHTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA DHE GATI PER CDO PROVE.

  2.900 €
  Berat
  8 dhjetor 22:45
 • SHITET BMW 320d

  SHITET BMW 320d

  SHITET BMW 320d mkanina eshte ne gjendie shum te mir ska nevoi per as nje lloj sherbimi si dhe shum ekonomike.Manuale 6+1 marsha,sendilete me ngroi+ftoje ,klima, sensor parkimi,pasqyra me palosie ,

  6.400 €
  Berat
  8 dhjetor 22:44
 • opel frontera

  opel frontera

  makina eshte ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike ,goma 7/10 te reja,makina e gatshme per cfar do lloj prove,shitet per arsye mos perdorimi

  5.500 €
  Berat
  8 dhjetor 20:45
 • Mercedes benz sprinter 209 cdi (2.2) -08

  Mercedes benz sprinter 209 cdi (2.2) -08

  mercedes benz sprinter 209 cdi (2.2) -vit prodhimi 2008 -karburanti:nafte -kambio:manual 6+1 marshe -xhama elektrik -esp,abs,asr,srs -mbyllje elektrike -model mesatar -kamera indietro -monitor 7 inch

  11.000 €
  Berat
  8 dhjetor 20:40
 • tjegulla

  tjegulla

  shiten tjegulla te perdorura te pa demtuara,25 lek copa

  25 Lek
  Berat
  8 dhjetor 20:35
 • 80 mije lek

  80 mije lek

  shitet iphon 4s 16 gb eshte i thyer shum pak tek ekrani ose ndrohet

  80 Lek
  Berat
  8 dhjetor 19:16
 • VW Passat -04

  VW Passat -04

  vw passat 2.5nafte.. ne gjendje super t mire e mbajtur..makina esht perdorur nga nj person...sherbimet e sapo bera.. vaj,filtra,goma,gomina,m pak fjal t gjitha..makina eshte me amortizator sportiv,kli

  3.200 €
  Berat
  8 dhjetor 13:54
 • Shitet Playstation 3 super slim ( PS3 )

  Shitet Playstation 3 super slim ( PS3 )

  Shitet playstation 3 super slim 500GB ne gjendje shum shum te mir , pa cip , me 2 disqe lojrash , me 1 dorez , esht me kuti , cmimi okazion 180 mij lek

  180 Lek
  Berat
  8 dhjetor 12:16
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Berat
  8 dhjetor 10:53
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Berat
  8 dhjetor 10:53
 • Samsung galaxy j3 2016

  Samsung galaxy j3 2016

  Samsung galaxy j3 2016 +2vjet garanci+xham kellef kufje karikus shkop selfi

  22.000 Lek
  Berat
  8 dhjetor 09:16
 • Mercedes vito viano

  Mercedes vito viano

  Mercedes vito 9vedesh i 2008 ful ekstra

  1 €
  Berat
  8 dhjetor 07:45
 • Land Rover

  Land Rover

  Shitet Land rover . Viti-1998. 2.4 naft turbo. Goma 1-10 8 . Ne gjendje te shkelqyer si makin Gati per cdo lloj prove . Me baxha .Dokumentat 350 milek i ven ka te bera deri ne 10.12.2017 .Cmimi pak i

  4.500 €
  Berat
  7 dhjetor 22:34
 • Amortizator sportiv

  Amortizator sportiv

  Amortizator sportiv per golf3,polo,seat etj.Cmimi i padiskutueshem!!!

  18.000 Lek
  Berat
  7 dhjetor 21:39
 • ford focus

  ford focus

  ford focus viti dhjetor 2001,me letra deri ne gusht 2017.Shitet per arsye emigrimi.

  2.500 €
  Berat
  7 dhjetor 18:46
 • Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Përshëndetje, Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga viti 2000 de

  2.000 €
  Berat
  7 dhjetor 18:08
 • Mercedes Benz ML-270

  Mercedes Benz ML-270

  Mercedes-benz ML270 Makina na gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike Nuk ka nevoj per asgje Cmimi i diskutueshem

  5.800 €
  Berat
  7 dhjetor 17:34
 • Burgman 125

  Burgman 125

  Ne gjendje shum te mir . 125 kubik 4 kohesh . perdoret me patent makine pa pas nevoj per patent motori......

  Me Marrveshje
  Berat
  7 dhjetor 17:34
 • Biciklete

  Biciklete

  Shitet biciklete origjinale, e ardhur nga Italia. E perdorur por ne gjendje shume te mire. Cmimi 130 euro. tel 0692181399

  130 €
  Berat
  7 dhjetor 17:28
 • Mitsubishi L 200 dizel

  Mitsubishi L 200 dizel

  Shitet mitsubishi L200 model 2004full extra .makina eshte blere e re ne Angli dhe eshte perdorur vetem nga nje person.eshte ne gjendje perfekte dhe kilometrat jane origjinale .i gatshem per cdo kontr

  7.000 €
  Berat
  7 dhjetor 12:34
 • skoda fabia benzin+gaz 07

  skoda fabia benzin+gaz 07

  Shitet skoda fabia e 2007 sapo ardhur nga italia me letra t gjitha te paguara deri ne nentor te 2017. makina ka shum ekstra si baxha xhami,sensor parkimi.xhama t zinj origjinal,pilot automatik etj. km

  4.000 €
  Berat
  7 dhjetor 07:34
 • OKAZION.Shiten 6 kompjutra 700 mij lek.

  OKAZION.Shiten 6 kompjutra 700 mij lek.

  Mbyllje biznesi.Shiten 6 kompjutra me tavolina 700 mij lek.Shiten edhe Te ndare, vetem nje tavolin me ka kushtuar 50 mij lek.

  700 Lek
  Berat
  6 dhjetor 21:16
 • Shtepi ne L.Gorice (Kategoria e pare)

  Shtepi ne L.Gorice (Kategoria e pare)

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda eshte 25m2 me pamje nga Kalaja.Siperfaqja e nderteses eshte 150m2. Ndersa siperfaqja e territorrit

  280.000 €
  Berat
  6 dhjetor 21:02
 • VW Touareg 2.5 naft automatik -06

  VW Touareg 2.5 naft automatik -06

  Wolzvagen tuaregu i 2006 kamjo automatike .motor 2.5 naft .sensor parkimi pasqyra me palosje me ngrohje e sapoardhur nga italia .km originale 179000 me liber .e gatshme per cdo lloj prove cmimi

  8.000 €
  Berat
  6 dhjetor 19:54
 • furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  Përshëndetje, A keni probleme financiare? Më shumë probleme për të bërë, një kredi mund të ju ndihmojë! Ju Online: Çregjistrimin Kredi personale dhe komerciale Real Estate Loans çregjistrimin Çregjist

  10 €
  Berat
  6 dhjetor 19:53
 • Apple iPad Air 2nd Wi-Fi I 16GB 64GB or 128GB IN G

  Apple iPad Air 2nd Wi-Fi I 16GB 64GB or 128GB IN G

  të gjitha produktet janë krejt të re direkt nga Apple dhe prodhimit samsung kompani Shtetet e Bashkuara, Kaliforni. vijnë me një (1) vit garanci ndërkombëtare. Markë të re inbox mbyllur. të gjitha ngj

  200 €
  Berat
  6 dhjetor 18:20