• VW Golf IV Evolution

  VW Golf IV Evolution

  Okazion shitet Golf IV TDI ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenrike ska asnje gervishje esht shum e paster si makin esht mbajtur shum mir sherbimet e bera gjithmon ne kohe .Dokumentat te gjitha

  2.400 €
  Berat
  14 tetor 16:56
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje super.Shoqerohet me kllef karikus dhe xham mbrojtes. Dhurat dhe magnet qe mbahet te makina.

  30.000 Lek
  Berat
  14 tetor 16:33
 • Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia

  Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia

  Shitet Nokia Lumia 925 i Ardhur nga Italia .Telefoni ka Garanci 2 Muaj .Memorja e Telefonit 32GB .Ekrani 4.5 inch Amoled ...Ram 1GB. Telefoni eshte Shume i Paster duket si i Ri .Shikoni fotot .Cmimi

  120 Lek
  Berat
  14 tetor 16:17
 • Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat

  Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat

  Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat me siperfaqe trualli 260m2 dhe siperfaqe ndertese 119m2 secili kat dhe pjesa tjeter oborr dhe magazine. Vila eshte e organizuar me 4 dhoma me sip 4x4m2, 2 tualete, 2 kor

  90.000 €
  Berat
  14 tetor 16:02
 • Mercedes-Benz Sprinter 311cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 311cdi

  Mercedes-benz Sprinter 311 Cdi Viti 2009 *EURO 4* • Makina e ardhur nga Gjermania • Radio Cd, Xhamat Elektrik, Pasqyrat Elektrike, 6 Marsha. Pesha mbajtese 3.5 t

  Me Marrveshje
  Berat
  14 tetor 14:57
 • E 211 avangard 270

  E 211 avangard 270

  Mercedes e 211 avangard viti 2005 mot i zi 270 cdi ngjyra gri e eret jasht dhe i zi brenda shum shum i paster jasht dhe brenda tapiceria pa asnje gervishtje me navi te madh + dwd sensor parkimi para

  6.500 €
  Berat
  14 tetor 13:57
 • MERCEDES BENZ 320 AVANGARD PORTOBAGAZH CDI

  MERCEDES BENZ 320 AVANGARD PORTOBAGAZH CDI

  Makina ne gjendje shume te mire .Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe nuk ka nevoje per asnje sherbime.Sallon meshin gri,navigator,klima,ngjyra blu e erret,komanda ne timon, pasqyra elektronike (hapje

  2.800 €
  Berat
  14 tetor 13:36
 • Pjes kembimi te cdo lloji makine...

  Pjes kembimi te cdo lloji makine...

  Kemi cdo lloj pjese per automjete..ndodhemi ne SYZES.. (BERAT)..PER CDO LLOJ INFORMACIONI KONTAKTONI NE NR E TEL..0696856663

  1 €
  Berat
  13 tetor 23:57
 • OKAZION Toyota yaris!

  OKAZION Toyota yaris!

  Toyota yaris 1.0 benzine dhjetor 2002,me letra deri ne 25/03/2017 mundesi nderimi me makine me portobagazh. Eshte e gateshme te kontrollohet!

  1.700 €
  Berat
  13 tetor 23:55
 • Apple iphone 7 plus 128gb

  Apple iphone 7 plus 128gb

  Email: stevenberry791 (@) gmail.com WhatsApp chat: +14199725941 Të gjitha prodhimet janë origjinal të markës origjinale të nënshkruara me kuti të plotë të faturës dhe aksesorëve, vjen me garanci 1 vj

  350 €
  Berat
  13 tetor 20:16
 • Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë

  Oferta e kredisë Buenosd, zonja dhe zotërinj! Unë jam një investitor privat dhe ofroj 2% kredi me interes të holla për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar

  1 €
  Berat
  13 tetor 19:57
 • Shitet dhe Nderohet Automat. Gjermania

  Shitet dhe Nderohet Automat. Gjermania

  Makina eshte e sapo ardh nga gjermania B klas 180 cdi kamio Automatike,sendilje me ngrohje mbyllje qendrore kondicioner shum e paster si brenda dhe jasht, ne gjedje perfekte cmimi 6300€ i diskutueshem

  6.300 €
  Berat
  13 tetor 17:35
 • Shitet

  Shitet

  me letra der ne korik2018

  6.000 €
  Berat
  13 tetor 10:45
 • Bmw 730d

  Bmw 730d

  Bmw seria 7. Motorri 3.0 nafte. Gjendje te perkryer motorrike dhe estetike. Gomat i ka te reja continental.full option. Xhamat e zinj origjinal. Tapiceri meshine bezhe. Sherbimet e sapo bera vaji filt

  9.000 €
  Berat
  12 tetor 21:38
 • Shtepi muzeale ne Berati

  Shtepi muzeale ne Berati

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda eshte 25m2 me pamje nga Kalaja.Siperfaqja e nderteses eshte 150m2. Ndersa siperfaqja e territorrit

  250.000 €
  Berat
  12 tetor 21:23
 • Shitet ose nderohet Mercedes C220 EVO

  Shitet ose nderohet Mercedes C220 EVO

  Shitet mercedes benz C class fundi 2004 me motor EVO 220 kambio manual me 7 marsha 190kw  letrat te sapo prera per 1 vit <br> Makina eshte full opsion nuk ka nevoj per as1 gje me te vog

  4.900 €
  Berat
  12 tetor 20:57
 • 1.3 nafte atomat+ mundesi ndrimi

  1.3 nafte atomat+ mundesi ndrimi

  Fiat grande punto 1.3 nafte atomatike 3800€ i pa diskutushem mundesi ndrimi me ndrim cmim tj kush esht i interesuar te vi ta shikoi ju lutem mos kerkoni foto te kota sete jan te mjaftushme nr069739718

  3.800 €
  Berat
  12 tetor 19:57
 • MERCEDEZ-BENZ E270 2002

  MERCEDEZ-BENZ E270 2002

  SHES MERCEDEZ-BENZ E270 TE 2002 NE GJENDJE TE MIRE ME KAMJO AUTOMATIKE,SEDILJE LEKURE ME NGROHJE ETJ ME 2 CELESA.

  5.000 €
  Berat
  12 tetor 17:56
 • Audi à3 Mundesi nderimi

  Audi à3 Mundesi nderimi

  Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, tapiceri rob shum e paster me klima, shum ekonomike dhe e shpejt, sa po eshte targuar ne shqiperi, mundesi nderimi me makin me 4 po

  2.300 €
  Berat
  12 tetor 16:38
 • Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 4A 32GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 180 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 32GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha C

  180 Lek
  Berat
  12 tetor 15:19
 • Doogee X20 16GB te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Doogee X20 16GB te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten telefona Doogee X20 Prodhim i vitit 2017 te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia .Telefonat jane me 3 Muaj Garanci . Memoria 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Android 7.0 Ekrani 720 HD

  120 Lek
  Berat
  12 tetor 15:18
 • Mercedes Benc C 220 dizel

  Mercedes Benc C 220 dizel

  Shitet Mercedes Benz c class 220 cdi. Kamjo automatiek,disqe alumini,navigator,4 goma te reja,klima,air bag etj. Makina eshte ne gjendje shume te mire,nuk ka nevoj per asgje sherbim.Makina eshte e gac

  5.500 €
  Berat
  12 tetor 10:38
 • Audi A3

  Audi A3

  Gjendja perfekte !!! Navi i madh , goma te reja , dokumentat ne fund te vitit , shum ekonomike , 6 marsha.

  5.000 €
  Berat
  12 tetor 10:37
 • Mercedes E270 full opsion Shitet mundesi nderrimi

  Mercedes E270 full opsion Shitet mundesi nderrimi

  Mercedes e270 panorama : opsione sensor parkimi para mbrapa , tavan xhami panoramike me 3 pozicione , drita inteligjente xnenon bi xenon fabrike mercedes , larse fenerash , sensor shiu , sensor drite

  5.800 €
  Berat
  12 tetor 08:46
 • Shitet motorr kross 200cc

  Shitet motorr kross 200cc

  Motorri eshte ne gjendje te mire pune.Cmimi 900 i diskutushem

  90.000 Lek
  Berat
  12 tetor 06:45
 • renault kangoo 4x4

  renault kangoo 4x4

  ne gjendje shum te mire me goma te sapo vendosura . te gjitha sherbimet e kryera si xhenerike ashtu edhe motorike. shutet per arsye mosperdorimi.1.9 nafte dhe letrat te sapo prera. cmimi i diskutueshe

  4.500 €
  Berat
  12 tetor 01:34
 • Ford Fiesta 1997

  Ford Fiesta 1997

  Makina eshte e mirmbajtur , ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike , gomat e reja 70% dhe me te gjitha sherbimet e bera. Me kondicioner . 1.2 Benzine .Letrat deri ne gusht te 2018 Vetem telefonata

  110.000 Lek
  Berat
  11 tetor 22:56
 • OKAZION MERCEDES-BENZ C180

  OKAZION MERCEDES-BENZ C180

  MERCEDES-BENZ C180 KOPRESSOR Mjeti i sapoardhur nga zvicra ne gjendje perfekte motorike estetike mekanike.me goma te reja liber sherbimesh dhe me dogan siguracion te paguar

  3.200 €
  Berat
  11 tetor 22:48
 • PEUGEOT 307 SW

  PEUGEOT 307 SW

  Shitet makine Peugeot 307 viti 2003 e sapo ardhur nga zvicra me dogane te pagua benzine motor 1.6 panorama klima abs esp kompjuter bordi xhama elektrike pasqyra elektrike radio-cd me komanda ne timon

  2.700 €
  Berat
  11 tetor 22:34
 • Shih Tzu

  Shih Tzu

  Shitet kelysh Shih Tzu, 7 javesh. Numer kontakti: 0692150690 ose 0699619789.

  150 €
  Berat
  11 tetor 22:05
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxhetin e t

  2.000 €
  Berat
  9 tetor 09:03
 • oferta e kredisë

  oferta e kredisë

  ka nevojë për një hua dhe ka probleme të mobilizimit fondet e kredisë për bankat vendore dhe institucionet e tjera financiare? Unë ofroj kredi me një normë interesi të ulët prej 2% pa verifikim kre

  20 €
  Berat
  5 tetor 06:06
 • Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Tablet Great Wall te Rinj ne Kutia Te Ardhur nga Italia . Memorja 8GB Ram 1GB Me 2 Kamera Cmimi 80 Mije leke

  80 Lek
  Berat
  2 tetor 22:22
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  Me Marrveshje
  Berat
  26 shtator 14:54
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  Me Marrveshje
  Berat
  26 shtator 14:11
 • OKAZION Opel Corsa

  OKAZION Opel Corsa

  Opel tek der me dogan te prer me kondisioner motor 1.00 benzin me baxha xhami goma te 4 te reja te gjitha sherbimet te bera ...... per me shum informacione kontaktoni ne tel ........

  1.000 €
  Berat
  18 shtator 12:34
 • Audi a3

  Audi a3

  Gjendja perfekte !!! Navi i madh , goma te reja , dokumentat ne fund te vitit , shum ekonomike , 6 marsha.

  5.600 €
  Berat
  18 shtator 07:38
 • Audi A3 dizel

  Audi A3 dizel

  Shes audi a3 ne gjendje shum te mir.

  Me Marrveshje
  Berat
  17 shtator 20:54
 • Mercedes Benz E220 EVO -07

  Mercedes Benz E220 EVO -07

  Shitet mercdes benc .Ne gjendje shum mire si jashte edhe brenda .Te gjitha sherbimet te mercdezi me liber .goma 100% nr 16 .baxho sendilet me ngroje dirtat mbi kseno .veshje meshin .....I diskutushem

  8.000 €
  Berat
  17 shtator 20:37
 • Mercedes Benz Sprinter

  Mercedes Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter Viti:2010 Km:28000 Me dogan te paguar *EURO 4* • Makina e ardhur nga Gjermania • Radio Cd, Xhamat Elektrik, Pasqyrat Elektrike, 6 Marsha, Kondicioner.

  10.000 €
  Berat
  17 shtator 18:54
 • Mercedes benz Sprinter

  Mercedes benz Sprinter

  Mercedes-benz Sprinter 311 Cdi Viti 2009 *EURO 4* • Makina e ardhur nga Gjermania • Radio Cd, Xhamat Elektrik, Pasqyrat Elektrike, 6 Marsha.

  9.000 €
  Berat
  17 shtator 18:54
 • Biciklet

  Biciklet

  e shes sepse me duhe lek esht e re dhe 3 muaj e perdorur nuk i punojn frenat mbrapa dhe pllakat ne gjendje shum te mir

  85 Lek
  Berat
  17 shtator 17:28
 • samsugne s4

  samsugne s4

  shes samsug galaxy s4 ne gjendje prefekt me xham mbrojts telefoni 1 muaj i perdorur versioni amerikan telefoni ska asnje dhoj difekti shes arsye mos perdorim rri kot ne shpi as nuk ngec asdhe nje p

  200 Lek
  Berat
  17 shtator 15:18
 • Mercedes benc 200 dizel

  Mercedes benc 200 dizel

  Shitet E200 Ne gjende shum te mire si jashte edhe brenda makina nk ka asgje ...

  2.000 €
  Berat
  17 shtator 13:55
 • Ford Focus titanium 1.6 nafte

  Ford Focus titanium 1.6 nafte

  Ford Focus titanium 1.6 nafte tdci me dy te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe ka vetem 42000 km. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi pak i diskutueshem.

  7.300 €
  Berat
  17 shtator 12:54
 • Boks Montarbo 500w

  Boks Montarbo 500w

  Gjendie perfekte, 2 muaj i perdorur

  20.700 Lek
  Berat
  16 shtator 21:16
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet Iphone 6,por eshte i bllokuar. Ne gjendje te mire pervec nje krisje ne xham. Nuk ka probleme te tjera. 150 Euro -ose- 200.000 Leke(te vjetra). Cmimi i diskutueshem.

  20.000 Lek
  Berat
  16 shtator 20:26
 • PRINTER & SKANER

  PRINTER & SKANER

  Shitet Printer(SKANER)-->HP Deskjet F4280 Cmimi i diskutueshem. 40 EURO - ose - 50.000 LEKE(te vjetra).Eshte Printer dhe Skaner ne nje.Ka edhe CD e instalimit,gjithashtu permban edhe fishat per li

  5.000 Lek
  Berat
  16 shtator 20:16
 • iPhone 4s

  iPhone 4s

  iPhone 4s gjendja e Mir kamer te reg meme 32g kapak pas me shenj bez njgjyr bardh super tel dhurat xham mbrojt Dhe kover

  70 €
  Berat
  16 shtator 14:26
 • MERCEDES BENZ AVANGARDE 99 CDI 220

  MERCEDES BENZ AVANGARDE 99 CDI 220

  Ne gjendje shume te mire.Ngjyre gri,sallon meshine,ngrohje sendiljesh,baxha xhami,e tjee..Te gjitha sherbimet te kryera ne kohe.Cmimi i diskutueshem.Shitet per arsye emigrimi

  3.350 €
  Berat
  16 shtator 13:34