Berat

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Berat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Kawasaki 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 100cc

  Kawasaki 100cc Me letra te rregullta Gjendja 10/9

  Berat Dje, 21:18
  850 Lek
 • 6 foto
  GILERA NEXUS 125 CC-09
  Motore (mbi 50 cc)

  GILERA NEXUS 125 CC-09

  Gilera nexus ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike cdo gje e motorit funksionale dhe shum

  Berat Dje, 17:35
  1.600 €
 • 3 foto
  GILERA NEXUS 125 CC -08
  Motore (mbi 50 cc)

  GILERA NEXUS 125 CC -08

  Gilera Nexus ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenetike motorit i jan ber te gjitha sherbimet ne

  Berat 2 qershor 18:10
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet aprilla 150 i 2000
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet aprilla 150 i 2000

  Shitet aprilla 150 i vitit 2000 ne super gjendje , letrat e sapo prera as 2 jav kan , shpejtesia max

  Berat 2 qershor 16:49
  800 €
 • 5 foto
  Honda Cbr 600 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Cbr 600 2006

  Honda Cbr 2006 600cc me kilometra 38 mij ,, ne gjendje te perkryer motorike,, vaj filtra te sapo nde

  Berat 1 qershor 17:09
  3.000 €
 • 4 foto
  Honda Foresight -250 CC
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Foresight -250 CC

  Honda Foresight 250CC Cmimi i pa diskutushem

  Berat 1 qershor 12:31
  300 €
 • 2 foto
  Unaze Origjinale Harley Davidson
  Motore (mbi 50 cc)

  Unaze Origjinale Harley Davidson

  Shes Unaze origjinale Harley Davidson e sjelle nga USA....e blere ne Collection Catalog prej argjend

  Berat 31 maj 22:51
  500 €
 • 3 foto
  Nrg 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Nrg 50cc

  Super gjendje me radiator uji

  Berat 31 maj 18:10
  350 Lek
 • 3 foto
  Motorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorri

  Motorri esh ne gjendje te mir

  Berat 23 maj 18:22
  450 €
 • 7 foto
  Shitet motorr honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr honda

  honda astra Me dekumenta me t gjitha n rregull. sherbimet te sapo bera. disqe alumin dhe diskofren

  Berat 23 maj 17:02
  1 Lek
 • 4 foto
  Motorr Nipponia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Nipponia

  Motorr nipponia shume pak i perdorur. Me dokumenta te rregullta.

  Berat 23 maj 07:13
  1.200 €
 • 2 foto
  Aprilia atlantic 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia atlantic 250cc

  Motori ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike shitet ose mundesi nderimi

  Berat 22 maj 11:08
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet skuter 120 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuter 120 cc

  Motori eshte ne gjendje shum te mir

  Berat 19 maj 14:31
  450 €
 • 7 foto
  Shitet vespa 50 special
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet vespa 50 special

  Vespa 50 special Viti 1981 me letra italiane dhe e zhdoganuar. E mbyllur ne garazhd prej 10 vitesh.

  Berat 19 maj 11:58
  1.600 €
 • 0 foto
  Suzuki
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki

  Shitet Urgjent

  Berat 14 maj 18:21
  1.250 €
 • 5 foto
  Okazion Yamaha Tdm 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Okazion Yamaha Tdm 850

  Shitet motorri yamaha tdm 850cc i ardhur nga greqia me 40mij km motorri esht me targa greke me leje

  Berat 10 maj 00:45
  1.300 €
 • 2 foto
  Honda Innova 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Innova 125cc

  Shitet Honda Innova 125 cc per arsye mosperdorimi.

  Berat 9 maj 17:41
  800 €
 • 2 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Shitet motorr honda 110cc Ne super gjendje Sherbimet te sapo bera Disqe akumini te sapo ven,koperton

  Berat 7 maj 23:17
  9.999.999 Lek
 • 3 foto
  Bmw GS Adventur 1200
  Motore (mbi 50 cc)

  Bmw GS Adventur 1200

  Ne gjendje perfekte ,letrat e rregullta dhe per jasht ,sherbimet e sapobera 42 mij km originale ,shi

  Berat 7 maj 22:44
  6.800 €
 • 1 foto
  Honda glx 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda glx 125 cc

  Shitet motori me grup 125 cc Ne gjendje perfekte I gatshem per cdo lloj prove Cmimi I diskutuesh

  Berat 7 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Motor Quad Jingling 250cc super i mbajtur nga t gjitha ,,letrat te sapo prera me targa me siguracion

  Berat 5 maj 23:10
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet vetem grupi Honda Supra 100 cc n gjendje perfekte i gatshem per cfardo lloj prove.

  Berat 3 maj 20:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorr 110 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 110 kubik

  SHITET Motorri eshte pa targa. I zhdoganuar. 110 kubik. Eshte perdorur shume pak, 450 km. Cmimi i d

  Berat 3 maj 12:19
  90.000 Lek
 • 1 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  Kerkoj te ble motor , per gjendje pune

  Berat 29 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Suzuki Burgman 400
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Burgman 400

  Shitet Suzuki Burgman 400 Viti 2000 25000 kilometra

  Berat 28 prill 19:58
  900 €
 • 2 foto
  Yamaha Majesty 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha Majesty 150 cc

  Shitet yamaha majesty 150cc,4 kohesh mtori eshte ne gjendje te mire 35000 kilometra

  Berat 21 prill 20:06
  270 Lek
 • 0 foto
  Atv me kare rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv me kare rrota

  Esht ne gjendje shum te mire i gatshem per cdo lloj prove motori 250cc

  Berat 20 prill 11:01
  1.000 €
 • 3 foto
  2020 Specialized S-Works Epic Shimano XTR
  Motore (mbi 50 cc)

  2020 Specialized S-Works Epic Shimano XTR

  We sell all models of Argon 18, Colnago, Pinarello, Scott, Time, Felt, Bianchi, BMC, Quintana Roo, M

  Berat 20 prill 09:57
  6.500 €
 • 3 foto
  Motori 250cc super gjendje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motori 250cc super gjendje

  Motori eshte 250cc me dogane te paguar me 4 goma te reja viti 2013 motori ka 6500 kilometra eshte su

  Berat 19 prill 19:16
  2.499 €
 • 3 foto
  Kavasaki 110cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kavasaki 110cc

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Berat 14 prill 22:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motor suzuki ne gjendje te mir i ardhur nga greqia
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor suzuki ne gjendje te mir i ardhur nga greqia

  Motori esht ne gjendje shum te mir shitet per arsye mos perdorimi motori esht me letra cmimi i pa di

  Berat 14 prill 20:48
  1.000 €
 • 2 foto
  shitet bicikleta 26 70milek
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet bicikleta 26 70milek

  shitet bicikleta 70milek i diskutushemi

  Berat 14 prill 18:48
  70 Lek
 • 5 foto
  Shitet dajang 110kubik ne gjendje te mi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet dajang 110kubik ne gjendje te mi

  Shitet me letra per nje vit 110 kubik grupi 7 muaj i ri numr tel 0696 29 66 32 cimi 500er

  Berat 13 prill 16:47
  500 €
 • 0 foto
  Interesohem per te blere motor ,
  Motore (mbi 50 cc)

  Interesohem per te blere motor ,

  Si ky ne foto

  Berat 13 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lifan 72cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Lifan 72cc

  Gjendja e mir

  Berat 10 prill 22:28
  270 Lek
 • 2 foto
  Yamaha R1 50th anniversary edition
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R1 50th anniversary edition

  yamaha r1 motori esht ne gjendje sikur i ri ska nevoj per asnje sherbim letra te regullta motori e

  Berat 8 prill 23:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motor Õñda
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Õñda

  Shitet motor Onda astra supra 100 cc eshte ne gjendej te mire ka marmit sportive kush eshte i intere

  Berat 31 mars 11:34
  400 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj T Max 2006 Pa letra
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj T Max 2006 Pa letra

  Kerkoj T Max 2006 pa letra

  Berat 27 mars 17:41
  11.111.111 Lek
 • 4 foto
  Motor
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor

  Shitet motori Yamaha yzf 426cc . Motori është ne gjëndje shum te mir si nga ana xhenerike ashtu dhe

  Berat 27 mars 17:06
  2.600 €
 • 0 foto
  shitet bicikleta 250euro
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet bicikleta 250euro

  shitet per rsye emigrimi

  Berat 19 mars 08:34
  250 €
 • 0 foto
  T Max 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  T Max 2006

  Kerkoj motor T Max 2006 pa letra

  Berat 18 mars 20:44
  11 Lek
 • 1 foto
  Yamaha majesty125
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majesty125

  Motori eshte i mirembajtur,frena para me alkool,radiator uji,esht shume i rehatshem.pa letra

  Berat 12 mars 08:12
  400 Lek
 • 2 foto
  Marmit motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Marmit motori

  Marmite origjinale per motor te madh.cmimi i diskutueshem

  Berat 10 mars 17:13
  300 €
 • 2 foto
  Shitet kavasaki 200 cc pa letra
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet kavasaki 200 cc pa letra

  Shitet per arsye mos perdorimi gomat e reja per terren malor

  Berat 7 mars 16:00
  700 Lek
 • 0 foto
  Shitet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet

  Shitet n gjendje t mir pune 0693222153

  Berat 3 mars 19:09
  190 €
 • 1 foto
  Yamaha majesty
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majesty

  Shitet yamaha majesty Viti 2000 Ne gjendje shume te mire , sherbimet e kryera te gjitha . Me dekume

  Berat 3 mars 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biciklet Sportive - Road and Picnik
  Motore (mbi 50 cc)

  Biciklet Sportive - Road and Picnik

  Nje biciklet multi fuksionale me 3(tre) rrota. Opasionet e Bicikletes permbajn ndrimin e marshave ng

  Berat 2 mars 18:56
  800 €
 • 0 foto
  Motor lifan 110
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor lifan 110

  Shitet lifan 110 ne gjendje te mire pune pa letra shitet per arsye mos perdorim. Per me shume info k

  Berat 5 dhjetor 18:43
  450 €
 • 5 foto
  Kymco -250 CC - 01
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco -250 CC - 01

  Shitet Kymco 250 CC 4T Ne gjendje shum t mir motorike dhe xhenerike Viti 2001 . me dokumenta te r

  Berat 14 tetor 16:24
  1.100 €
 • 5 foto
  Yamaha majesty dx 250
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha majesty dx 250

  Motorri eshte ne gjendje shum te mir per me shum informacion kontaktoni...cmimi i diskutushem

  Berat 26 shtator 14:53
  Me Marrveshje