Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Berat

 • 9 foto
  Mercedez benc Actros 4143
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez benc Actros 4143

  Ne gjendje shum te mir gomat 80% shkarkon nga te tre anet

  Berat Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Benz 813
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 813

  Ne gjendje te mir 6 piston pa dokumenta karroc duralumin gjatsi 4.8×2.4 gjersi goma 80% nuk esht vet

  Berat Sot, 02:08
  1.700 €
 • 5 foto
  Benz 813
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 813

  Ne gjendje te mir motor 6 piston motorri gjendje super Shasia e pa cenitur sistemi frenimit super

  Berat Sot, 02:08
  190.000 Lek
 • 1 foto
  Shitje MERCEDES-BENZ Sprinter CDI 213 VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitje MERCEDES-BENZ Sprinter CDI 213 VITI 2001

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e mirembajtur ! Motorri 2.2 gjendja super ! Marshe : 5 : M

  Berat Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Benz 813
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 813

  Ne gjendje te mir 6 pistona karroceri duralumin 4.8 × 2.4 gjatsi gjersi Goma 80 behind motorists gje

  Berat 23 maj 23:02
  1.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 315cdi Frigoriferik

  Mercedes Benz Sprinter. 315cdi. Frigoriferik

  Berat 23 maj 18:57
  11.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 211cdi Viti 2006 Me dogan te paguar Super gjendje

  Berat 23 maj 18:57
  850.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter

  Mercedes-Benz Sprinter te sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar

  Berat 23 maj 18:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontinier 750 metra gjat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier 750 metra gjat

  Kontinier mercedes me letra per nje vit

  Berat 21 maj 22:00
  1 €
 • 6 foto
  Karotreqs Mitsubishi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karotreqs Mitsubishi

  Karotreqs Mitsubishi 2.4td viti 2002 super gjendje shume praktik letrat per 1 vit

  Berat 19 maj 20:05
  6.450 €
 • 0 foto
  Frigorifer 7 meter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Frigorifer 7 meter

  OKAZION !!! URGJENT Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. Per

  Berat 19 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pedan Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Pedan Kamioni

  OKAZION !!! SHITET URGJENT Pedan kamioni ne gjendje shume te mire Per me teper telefononi ne nr 069

  Berat 19 maj 14:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes-benz sprinter 308 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz sprinter 308 cdi

  Makina esht ne gjendje perfekte . I gatshem per cdo lloj prove . Me timon djathtas !

  Berat 14 maj 01:30
  3.900 €
 • 4 foto
  Shitet Pedan Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Pedan Kamioni

  Shitet Pedan kamioni ne gjendje shume te mire.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne

  Berat 13 maj 00:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedez Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedez Sprinter

  Sprinter 516 , blu tec ,20 vende, viti i prodhimit 2016, 1x1 clima. 6 goma te reja. 128 km

  Berat 10 maj 13:28
  1 €
 • 3 foto
  Kontinier 750 gjat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier 750 gjat

  Mercedes me letra viti 1992

  Berat 3 maj 23:00
  1 €
 • 2 foto
  Viti 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Viti 1995

  Ford pa letra

  Berat 3 maj 13:59
  1.400 €
 • 12 foto
  shitet renault 4 aks 370dci
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet renault 4 aks 370dci

  shitet renault 370 dci ne gejendje shume te mire kambio zf,,kazan 20 meter kub me dy krika ,,6 goma

  Berat 2 maj 10:18
  18.000 €
 • 9 foto
  Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco

  Shes autobus iveco mago 2 makina eshte ne gjendje te mir posedon kondicioner televizor frigorifer go

  Berat 28 prill 17:37
  19 Lek
 • 1 foto
  Mercedes 190 Benz per pjes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 190 Benz per pjes

  Mercedes 190 pjes benz

  Berat 22 prill 21:16
  1 €
 • 8 foto
  Mercedes benz 17.22 4x3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 17.22 4x3

  Shitet kamion Mercedes-Benz viti prodhimit 1991 me dokumenta te rregullta ne gjendje shume te mir pu

  Berat 22 prill 13:27
  22.000 Lek
 • 3 foto
  Karoce tereqse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Karoce tereqse

  Karoca Sherben per Karotreqs’s per makina dhe sende te ndryshme pesha 3500kg min dhe max 6000kg e

  Berat 19 prill 18:53
  3.780 €
 • 0 foto
  Kontinier
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier

  Kontinie 3 m

  Berat 18 prill 23:08
  700 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 1120 TIPTOP
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz 1120 TIPTOP

  Kamion Mercedes-Benz ne gjendje shume te mire. Viti : 1994 Ulse : 3 + shtrat per fjetje Motorri dhe

  Berat 18 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viti 1992
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Viti 1992

  Mercedes

  Berat 12 prill 10:27
  1 €
 • 2 foto
  410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  410

  Shes fugonin 410 me letra te paguara me sherbimet e bera te gjitha e shes per arsy se kam mar nje tj

  Berat 11 prill 12:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Makine Transporti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Makine Transporti

  Model 709D, motorr 3900, veteshkarkuese, kapaciteti peshembajtjes 4 tone, me dokumenta te rregullta,

  Berat 9 prill 22:25
  5.500 €
 • 0 foto
  Sarbator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sarbator

  Depozit nafte 220 litra plastik

  Berat 30 mars 16:05
  200 €
 • 7 foto
  Iveco magirus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco magirus

  Makina eshtw prodhim gjerman viti prodhimit dhjetor 92, motori 34-340 biturbo me letra te rregullta

  Berat 28 mars 18:25
  15.000 €
 • 5 foto
  Man 17-232
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 17-232

  Shitet kamion man 17-232 me vinc atlas 801 Kamion man 4x4 me reduktor Me reduktor xhirosh te avshem

  Berat 28 mars 14:16
  20.000 €
 • 7 foto
  Kontinier
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier

  Kontinier

  Berat 24 mars 21:46
  1 €
 • 0 foto
  Ford 1995
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford 1995

  Ford viti 1995

  Berat 22 mars 20:05
  1.400 €
 • 2 foto
  Furgon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon

  Furgon pa letra viti1995

  Berat 19 mars 17:15
  1.400 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Sprinter 515 2009
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 515 2009

  Shitet mercedes benz sprinter 515. I vitit 2009, me te gjitha letrat e prera per 1 vit, makina eshte

  Berat 15 mars 18:21
  22.500 €
 • 2 foto
  Kontinier 6metra gjat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier 6metra gjat

  Nderoet me furgon paletra mercedes

  Berat 14 mars 10:34
  1.600 €
 • 1 foto
  Viti 1992
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Viti 1992

  Mercedes

  Berat 13 mars 13:42
  6.000 €
 • 2 foto
  Shitet fadroma jcb
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet fadroma jcb

  Ne gjendje shum te mir pune dhe I mbajtur.

  Berat 11 mars 17:41
  9.000 €
 • 5 foto
  Shitet sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet sprinter

  Shitet sprinter cdi 220 cdi dopje gom gomat e sapo vena sherbimet e bera nuk eshte kamjon nuk do pat

  Berat 5 mars 14:20
  7.000 €
 • 4 foto
  shitet tricikel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet tricikel

  shes teicikel ne gjendje shume te mire veteshkarkuese arsyeja sepse do mar makin me te madhe pres ve

  Berat 4 mars 15:18
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Kontinier
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kontinier

  750 gjat 250 gjer 250 lart

  Berat 2 mars 19:08
  1.200 €
 • 1 foto
  Kamjon 1320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon 1320

  Kamjon 1320

  Berat 1 mars 16:07
  6.000 €
 • 1 foto
  Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes

  Mercedes

  Berat 28 shkurt 18:08
  6.000 €
 • 0 foto
  Sarbator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sarbator

  Sarbator plastik 200 lit

  Berat 28 shkurt 17:40
  250 Lek
 • 3 foto
  308 okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  308 okazion

  Shes furgon sprinter 308 2.3 me motorr te thijesht letra der ne tetor te keti viti furgoni esht i 19

  Berat 2 shkurt 18:53
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Okazion!!!!Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okazion!!!!Iveco

  Shes iveco te vitit 1992 ne gjendje perfekte ,me 12 goma akull te reja,motor 340 bi turbo.Okazion!!!

  Berat 26 dhjetor 11:34
  18.500 €
 • 2 foto
  Shitet Kamion benz 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamion benz 4x4

  Shitet kamion mercedes benz vit prodhimi 1992 4x4 me numer 1729

  Berat 21 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fugon ne shitje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fugon ne shitje

  Fugoni Fiat Ducato 2005 , i ardhur nga zvicra , me dokumenta te paguara deri ne janar te 2020. Cmimi

  Berat 20 shtator 21:12
  5.200 €
 • 0 foto
  Ka.ioncin 308D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ka.ioncin 308D

  Shitet okaziin per me teper tel ne 0682275060

  Berat 14 shtator 06:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercendes Benz Sprint 308.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercendes Benz Sprint 308.

  Shitet Mercedes Benz Sprint 308. Për më shumë informacion telefononi në numrin e telefonit.

  Berat 13 shtator 21:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 313 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 313 cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi Viti 2007 Sapo ka ardh nga Gjermania Me dogan te paguar Km 300000

  Berat 8 shtator 08:01
  Me Marrveshje