Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 10 foto
  Golf 5 okazion !!!
  Vetura

  Golf 5 okazion !!!

  Shitet golf 5 ne gjendje shum te mire , letrat deri ne maj te 2019 , vaj e filtra te sapondruara. Cm

  Dibër 4 prill 00:40
  5.000 €
 • 0 foto
  VW Passat 2003
  Vetura

  VW Passat 2003

  She\'s Passat me dogan te paguar gjendje perfect

  Dibër 4 prill 00:09
  2.000 €
 • 2 foto
  Honda Molding
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda Molding

  Ne gjendje te mire pune , 50cc pieston 45mm Nuk nevojitet patent .

  Dibër 3 prill 23:36
  300 €
 • 3 foto
  Shitet Audi A4
  Vetura

  Shitet Audi A4

  Audi A4 1.9 xhama te zinj origjinal navi sistem audio Bose sendilje lekure kamosh gjendje te mire s

  Dibër 3 prill 23:19
  4.800 €
 • 2 foto
  Golf 4 2001
  Vetura

  Golf 4 2001

  Shitet Golf 4 1.9 tdi-i e kuqe,viti prodhimit 2001, Me 5 porta.E ardhur nga italia para 4 muajsh,ne

  Dibër 3 prill 23:19
  2.500 €
 • 6 foto
  Mercedes C220 dizel
  Vetura

  Mercedes C220 dizel

  👍👌🏻

  Dibër 3 prill 23:15
  4.500 €
 • 4 foto
  Audi A6 S-Line
  Vetura

  Audi A6 S-Line

  S-Line

  Dibër 3 prill 23:13
  7.000 €
 • 10 foto
  Mercedes ML 270 CDI
  Vetura

  Mercedes ML 270 CDI

  Kam per tshitur Mercedes ML 270 VDI Makina asht ende e lajmruar me targa gjermane. Jam ne pushim dh

  Dibër 3 prill 23:02
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C 220
  Vetura

  Mercedes Benz C 220

  makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike si dhe shum e paster Per me shum na kontakton

  Dibër 3 prill 22:55
  2.000 €
 • 8 foto
  I diskutueshem
  Vetura

  I diskutueshem

  Cdi 411 makina eshte ne gjendje perfekte. E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorim

  Dibër 3 prill 22:46
  10.000 €
 • 3 foto
  Traktor
  Vetura

  Traktor

  Okazion

  Dibër 3 prill 22:45
  5.900 €
 • 5 foto
  BMW 120 dizel
  Vetura

  BMW 120 dizel

  Shes bmw 120d coupe 177ps ne super gjendje

  Dibër 3 prill 21:58
  10.500 €
 • 2 foto
  Super
  Vetura

  Super

  Ne qdo lloj prove

  Dibër 3 prill 21:48
  2.000 €
 • 1 foto
  Telefonat serioze
  Vetura

  Telefonat serioze

  Makina esht ne gjendje shum te mir me letra derim me 26 tetor makina ka motorr 1.7 naft shum ekonomi

  Dibër 3 prill 21:28
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 4 goma te reja NEXEN
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma te reja NEXEN

  Shitet 4 goma te reja te markes NEXEN 2 cope jane 225/40 R18, 2 cope 255/35 R18.Cmimi 40.000 leke (i

  Dibër 3 prill 21:17
  40.000 Lek
 • 9 foto
  Ford fokus 1.8 nafte
  Vetura

  Ford fokus 1.8 nafte

  Ford fokus 1.8 nafte, sapo eshte ndruar pompa e naftes me nje vit garanci, sapo eshte bere e gjith s

  Dibër 3 prill 21:07
  1.500 €
 • 6 foto
  Okazjon Polo 1,4 naft viti 2010
  Vetura

  Okazjon Polo 1,4 naft viti 2010

  Makina eshte shum ne gjendje te mir,ska nevoj per asje sherbim,eshte e gatshme per cdo lloj prove. E

  Dibër 3 prill 21:06
  3.600 €
 • 1 foto
  mecedes benz c180
  Vetura

  mecedes benz c180

  shitet benx 180 per arsye mosperdorimi ,taksa te paguara deri ne 20 .11.2018 pa siguracjon , e kual

  Dibër 3 prill 20:57
  1.400 €
 • 0 foto
  Sharan
  Vetura

  Sharan

  Shitet sharan ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra me dogan me letra.ose nderrohet me mercedes

  Dibër 3 prill 20:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  U shit flm??
  Vetura

  U shit flm??

  Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga zvicra full opsion, sendiljet me ngrohje, sallon leku

  Dibër 3 prill 20:53
  2.200 €
 • 0 foto
  Benz 200 pa dokumenta
  Vetura

  Benz 200 pa dokumenta

  Shitet benz 200 ...makina esht ne gjendje te mir

  Dibër 3 prill 20:40
  800 Lek
 • 9 foto
  Golf 4 1.9 TDI viti 2003 2500 euro diskutueshem
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI viti 2003 2500 euro diskutueshem

  Shitet golf 4 viti 2003 ne gjendje perfekte me letra te sapo paguara per 1 vite dhe gjitha sherbime

  Dibër 3 prill 20:32
  2.500 €
 • 1 foto
  U shiten
  Autopjese dhe paisje

  U shiten

  Shiten desqet me gjith goma 100% disqet jan per 204 mercedes. 205.60.R16 cmimi dsk

  Dibër 3 prill 20:26
  350 €
 • 0 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Fugoni eshte ne gjendje shum te mir me goma te reja me tv.kondicioner.abs.srs makina eshte e gatshme

  Dibër 3 prill 20:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benz 200 nafte
  Vetura

  Benz 200 nafte

  Benz 200 nafte viti 1990 me dokumenta te rregullta cmimi 1000€

  Dibër 3 prill 20:09
  1.000 €
 • 9 foto
  Spinter
  Vetura

  Spinter

  Makina eshte ne gjendje shum te mir gati per cdo prov me goma te reja televizor abs srs camer nuk ka

  Dibër 3 prill 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  U shit flm ??
  Vetura

  U shit flm ??

  Makina esht ne gjendje prefekte e sapo ardhur nga italia pa dogan cmimi disk

  Dibër 3 prill 19:27
  2.000 €
 • 8 foto
  mercedes c200 viti 2005
  Vetura

  mercedes c200 viti 2005

  shitet mercedes c200 nafte.vit prodhimi 2005 full options.makina eshte me targa shqiptare ka nje 1 v

  Dibër 3 prill 19:18
  5.500 €
 • 6 foto
  Audi A4 1.9 nafte
  Vetura

  Audi A4 1.9 nafte

  audi a4 1.9 nafte.airbag,abs.dokumenta deri ne fund te nentorit.makina nuk ka nevoje per asnji sherb

  Dibër 3 prill 19:17
  1.600 €
 • 8 foto
  mercedes benz 515 viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes benz 515 viti 2007

  shitet Mercedes Benz 515,vit prodhimi 2007. ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.makina k

  Dibër 3 prill 19:17
  25.800 €
 • 7 foto
  BMW 318 benzin+gaz
  Vetura

  BMW 318 benzin+gaz

  Bmw 316, 1,6 benzin + gaz, 4 dyer, viti 1999 Me letra te paguara deri 30 janar 2018 Cmimi i diskutue

  Dibër 3 prill 19:06
  250.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 200 EVO
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 200 EVO

  Mercedes benz e class 200 evo ngjyre e zeze sendilje lekure me ngrohje viti 12 2006 192 mije km ori

  Dibër 3 prill 18:46
  6.500 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedez Benz 3600 €
  Vetura

  Shitet Mercedez Benz 3600 €

  Eshte ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye mosperdorimi.Kilometrat i ka origjinale te vetat.Es

  Dibër 3 prill 18:42
  3.600 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML 280 4 MATIC
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 280 4 MATIC

  Mercedes benz ml 280 4 matic viti prodhimit 2009 kilometra 195000 camio automat tronik sallon le

  Dibër 3 prill 18:30
  12.500 €
 • 4 foto
  Nderim
  Vetura

  Nderim

  Shitet ford fiesta i 2004 motorr 1.2 benzine me kondicioner me xhamat para elektrik te gjitha sherbi

  Dibër 3 prill 18:14
  2.000 €
 • 5 foto
  BMW 320 COUPE
  Vetura

  BMW 320 COUPE

  SHITET BMW 320 VITI 2004 Kambjo manual Super gjendje 220000 km origjinale mund ti kontrolloni ku te

  Dibër 3 prill 18:06
  4.000 €
 • 4 foto
  Mini Cooper d 1.6
  Vetura

  Mini Cooper d 1.6

  SHES MINI COOPER 2012 1.6 NAFT shum ekonomik,50 mij kilometra,e gatshme per cdo lloj prove.7000€ nr:

  Dibër 3 prill 18:04
  7.000 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta 2004
  Vetura

  Ford Fiesta 2004

  shitet forf fiesta 1.2 benzin ne gjendje shum te mir me kondicioner,te gjitha sherbimet e sapo kryer

  Dibër 3 prill 18:01
  2.000 €
 • 6 foto
  Benz 200
  Vetura

  Benz 200

  Shitet mercedes benz 200 i 93 me letra te paguar deri ne 22 shkurt 2019 makina eshte ne gjendje te

  Dibër 3 prill 17:32
  1.300 €
 • 1 foto
  Disqe motosport 18 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe motosport 18 inch

  SHES DISQE BMW serie 3...5...7 18 inch disqet jan motosport origjinale si te reja cmimi 300€ i disk

  Dibër 3 prill 17:15
  300 €
 • 3 foto
  Benz motorr 1.9 naft
  Vetura

  Benz motorr 1.9 naft

  Shitet benzi ne gjendje shum te mir ....vetem nga gjendja e gomave sesht e mir dmth ka nevoj per gom

  Dibër 3 prill 16:44
  700 Lek
 • 3 foto
  pjes kembimi
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi

  Shiten disqe dhe ferota per fiat bravo Gjendja 10/10 Cmimi 50 mij lek t vjetra T ardhura nga itali

  Dibër 3 prill 16:36
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Benz pa dokumenta
  Vetura

  Benz pa dokumenta

  Shitet benz 200 pa dokumenta shum gjendje te mir si motorrike ashtu dhe xhenerike

  Dibër 3 prill 16:13
  600 Lek
 • 3 foto
  Shitet Audi 4
  Vetura

  Shitet Audi 4

  Makina eshte ne gjendje te mire xhama te Zij origjinale sendile me ngrohje Kamosh lekure komanda ne

  Dibër 3 prill 15:52
  4.300 €
 • 5 foto
  Golf 5 ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Golf 5 ne gjendje shum te mire

  Golf 5 ne gjendje shume te mire

  Dibër 3 prill 15:38
  4.300 €
 • 3 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet man viti 1993 me dokumenta te rregullta deri me gusht 2019 goma te reja Shitet per arsye mosp

  Dibër 3 prill 15:30
  20.000 €
 • 2 foto
  16+1
  Vetura

  16+1

  Ne ngjendje shum te Mir bejm dhe kembim

  Dibër 3 prill 15:26
  3.500 €
 • 0 foto
  Honda cbr f 600cc
  Autopjese dhe paisje

  Honda cbr f 600cc

  Shes per pjes motorr honda cbr 600 f sport vit 2004

  Dibër 3 prill 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat 1.9 Jtd i sapo ardhur nga Zvicrra
  Vetura

  Fiat 1.9 Jtd i sapo ardhur nga Zvicrra

  Shes Fiat punto 1.9 Jtd me 85 ps i sapo ardhur nga Zvicrra me vetem 109 mi km te kaluara dhe garanto

  Dibër 3 prill 15:10
  1.450 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz c200 1999
  Vetura

  Mercedes Benz c200 1999

  Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. E perdorur ne Shqiperi vetem nga nje person. Me taksa dh

  Dibër 3 prill 14:54
  3.100 €