Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 3 foto
  Skapament suzuki
  Motore (mbi 50 cc)

  Skapament suzuki

  Shes marmite suzuki.. Cmimi i diskutueshem

  Dibër 2 qershor 19:54
  80 €
 • 11 foto
  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).
  Vetura

  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

  Shitet E 350 4 Matic e vitit 2010 me motorr V6 pa takse luksi. Makina sapo ka ardhur ne shqiperi ne

  Dibër 2 qershor 14:10
  14.000 €
 • 4 foto
  Bmw seria 3 e 46 shiten fener stopa timon 3sh
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 3 e 46 shiten fener stopa timon 3sh

  Pjes per bmw e 46 seria 3 fener stopa sedilje tapicerit e dyerve timon 3sh parafango kilometrazhi pa

  Dibër 1 qershor 17:27
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Shitet motori ne gjendje te shkelqyer pune 150 kubim me gaz

  Dibër 31 maj 09:25
  600 €
 • 3 foto
  KAMION
  Vetura

  KAMION

  Shitet kamion 814,vitprodhimi i 1987 me letra deri ne fund te dhjetorit te 2019.kamioni eshte ne gje

  Dibër 30 maj 22:22
  5.000 €
 • 1 foto
  SCANIA & VOLVO ( KAMION )
  Kamionë

  SCANIA & VOLVO ( KAMION )

  Jam i interesuar per nje kamjon skania ose volvo deri ne 1O.OOO Euro

  Dibër 28 maj 19:30
  10.000 €
 • 0 foto
  Jddjjdjj
  Vetura

  Jddjjdjj

  Djjdkdk

  Dibër 27 maj 18:37
  123 €
 • 5 foto
  okazion mercedes c class
  Vetura

  okazion mercedes c class

  shitet c class c270 cdi manual super gjendje gomat 90% vaj filtra komplet te ndruara tek auto murat

  Dibër 26 maj 11:22
  3.200 €
 • 2 foto
  DISQE 18 AMG PERFORMANC 2Gjer 2 te Ngusht
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 AMG PERFORMANC 2Gjer 2 te Ngusht

  SHES DISQE ME GJITHE GOMA AMG 18 PERFORMANC 2 TE GJER DY TE NGUSHT TE KROMUARA SUPER TE BUKUR ,

  Dibër 25 maj 12:44
  599 €
 • 4 foto
  Benz 240 nafte
  Vetura

  Benz 240 nafte

  Makina esht mbajtur me merakli ,motori origjinal i fabrikes 200 D,me dokumenta te rregullta deri me

  Dibër 21 maj 21:16
  3.500 €
 • 3 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Kamionë

  Komatsu GALEO WA380-5H

  Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD Airconditioner Bu

  Dibër 20 maj 07:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat cc
  Vetura

  Passat cc

  Shes passat 2013 full opsion camera mbrapa sansore parkimi vete parkim drita led fjala e fundit me

  Dibër 19 maj 16:03
  20.000 €
 • 7 foto
  OOOOKKKKAAAZZZIIIIOONNNN
  Vetura

  OOOOKKKKAAAZZZIIIIOONNNN

  alfa 1.9 nafte viti 99 me dogane te paguar ne gjendje perfekte..shitet per arsye mosperdorimi..cmimi

  Dibër 19 maj 12:20
  2.000 €
 • 6 foto
  Okazion opel corsa
  Vetura

  Okazion opel corsa

  Viti 2000 Kilometra 187 Motori benxin 1.2 Cmimi 1100€ Pershkrimi shtes: te gjitha sherbimet e bera g

  Dibër 19 maj 09:23
  1.100 €
 • 2 foto
  Motor 120 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor 120 cc

  Motor 120 cc

  Dibër 18 maj 13:49
  450 €
 • 4 foto
  Golf 4 tdi Di e kuqe
  Vetura

  Golf 4 tdi Di e kuqe

  Shitet golf 4 tdi di e kuqe me dokomentaderi ne fund te qershorit

  Dibër 17 maj 10:05
  2.500 Lek
 • 0 foto
  VW Caddy -08
  Vetura

  VW Caddy -08

  shitet Candy okazion tè vitit 2008 me te gjitha sherbimet e bera me dy pal goma qe do te thot 8 go

  Dibër 16 maj 23:35
  4.300 €
 • 3 foto
  Shiret
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiret

  Shitet motorciklet 150cc Ne gjendje shum te mir Qdo gje i punon prefekt Frena para brapa jan vend

  Dibër 16 maj 09:45
  500 €
 • 0 foto
  Kamion 1622 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 1622 4x4

  Shes kamion 1622 4x4 me letra te prera me 6 goma te reja makina esht super gjendje .per me shum me k

  Dibër 14 maj 21:05
  18 Lek
 • 6 foto
  Shitet Touran 2.0 viti 2007 Automatik
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 viti 2007 Automatik

  makina esht ne super gjengje e sapo ardhur nga zvicra super full, navi sendiljet me ngrohje klima fe

  Dibër 14 maj 00:05
  4.000 €
 • 4 foto
  furgon 208D ne gjendje super
  Vetura

  furgon 208D ne gjendje super

  fugon 208 ne gjendje shum te mir me dokumenta deri ne fund te vitit edhe me karton jeshil per jasht

  Dibër 13 maj 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  C 220
  Vetura

  C 220

  Shitet nk ndrohet

  Dibër 13 maj 21:21
  8.400 €
 • 7 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Shes makine w 2013 170 ps sensore parkimi veteparkim kamera parkimi baxho dritat led me levizje sipa

  Dibër 13 maj 12:43
  20.000 €
 • 2 foto
  pasat 2005
  Vetura

  pasat 2005

  shitet makina per arsye mos perdorimi ne gjendje shum t mir makina ka 250.000 kilometra fundi 2005 m

  Dibër 12 maj 14:22
  4.300 €
 • 8 foto
  Mercedes 320 dizel
  Vetura

  Mercedes 320 dizel

  Shitet per arsye mos perdorimi makinen mund ta kontrrolloni ne servisin ku ju besoni per gjdo lloj p

  Dibër 11 maj 14:23
  3.800 €
 • 6 foto
  Mercedes C 220 elegance
  Vetura

  Mercedes C 220 elegance

  shite mercedes benz c 220 eleganc selecione viti 1999 nafte makina eshte akull

  Dibër 11 maj 14:11
  2.500 €
 • 5 foto
  OKAZION FULL OPTION
  Vetura

  OKAZION FULL OPTION

  ⤵ ✔ Marka,Modeli : c class ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : automatik ✔ Lenda Djegese : nafte ✔

  Dibër 11 maj 10:33
  5.500 €
 • 0 foto
  ....
  Vetura

  ....

  Shitet jeep patriot i ardhur nga norvegjia Viti 2007. 2.0 nafte turbo 4x4 Km 156mij te qertifikuara

  Dibër 11 maj 07:30
  5.800 €
 • 4 foto
  Turan07
  Vetura

  Turan07

  Shes turan viti 2007 ne gjendje shum te mir pune ... e paster si brenda dhe jasht.. per me shum inf

  Dibër 6 maj 10:57
  6.000 €
 • 0 foto
  Passat 2.0 Automat
  Vetura

  Passat 2.0 Automat

  Shitet ose ndrohet pasat automat

  Dibër 3 maj 20:54
  7.777 €
 • 3 foto
  Zetor
  Kamionë

  Zetor

  Super gjendje

  Dibër 3 maj 19:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel Astra 1.4 benzine/gaz
  Vetura

  Opel Astra 1.4 benzine/gaz

  shitet opel astra 1.4 benzine+gaz e vitit 2002 letrat ka 7 muaj qe i kan mbaruar ka nevoj per pakete

  Dibër 2 maj 14:02
  800 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz A 170 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz A 170 CDI

  shitet a class 170 cdi i vitit 2002 me kambio automatike me dokumenta te rregullta ne gjendje shum t

  Dibër 2 maj 13:58
  2.300 €
 • 8 foto
   Mercedes Benz E270
  Vetura

  Mercedes Benz E270

  Shitet Mercedes Benz i vitit 2003 Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe

  Dibër 28 prill 12:32
  4.700 €
 • 8 foto
  Sharan ne gjendje super(OKAZION)
  Vetura

  Sharan ne gjendje super(OKAZION)

  Sharon 6+1 ne gjendje shume te mir me limit shpejtesie me sensor e me shum opsione tjera ne gjendje

  Dibër 28 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet A class 170 cdi
  Vetura

  Shitet A class 170 cdi

  shitet makina ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania automat full extra goma te reja pa

  Dibër 27 prill 12:26
  1.400 €
 • 5 foto
  Shitet VW Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet VW Passat 1.9 TDI

  Shitet volkswagen passat 1.9 TDI. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Kambio manuale,

  Dibër 26 prill 19:26
  2.300 €
 • 11 foto
  Mercedes Sprinter 211 viti 2002
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 211 viti 2002

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Nderohet edhe me makine me te v

  Dibër 26 prill 15:29
  6.000 Lek
 • 4 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

  Dibër 24 prill 17:05
  4.400 €
 • 2 foto
  okazjon opel korsa
  Vetura

  okazjon opel korsa

  okazjon opel korsa me dokomenta deri ne DHJETOR te 2019 (ME TELEFONONI NGA ORA 9:00 DERI NE 5:00 TE

  Dibër 24 prill 16:53
  2.500 €
 • 0 foto
  C 220 CDI SPORTCOUPE
  Vetura

  C 220 CDI SPORTCOUPE

  Shitet C 220 CDI Sportcoupe. Motorr dhe kambio ne gjendje super. Shume ekonomike dhe shume e shpejte

  Dibër 23 prill 17:08
  3.100 €
 • 0 foto
  Benz
  Kamionë

  Benz

  Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh

  Dibër 21 prill 09:40
  11 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG PACKET
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC AMG PACKET

  Servisuar para disa javeve. Vetura posedon: -Nxehje dhe ftohje ne te gjitha sedishtet -Senzor ne te

  Dibër 20 prill 22:00
  15 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 dizel
  Vetura

  VW Golf 4 dizel

  Shitet golf 4 tdi-di me tkuqe 6 marshe me gjitha sherbimet e kryera gati per cdo lloj prove !!! Taks

  Dibër 19 prill 20:30
  3.200 €
 • 5 foto
  Nisan navara
  Vetura

  Nisan navara

  Nisan navara

  Dibër 19 prill 20:28
  3.000 €
 • 5 foto
  shitet fiat Ulysse
  Vetura

  shitet fiat Ulysse

  shes fiat Ulysse viti 2006 6+1 vende makina osht ne gjendje shum te mir si jasht edhe mbrenda makina

  Dibër 19 prill 20:24
  3.500 Lek
 • 11 foto
  SHITET GOLF V VITI 2007
  Vetura

  SHITET GOLF V VITI 2007

  Shitet golf V ,nafte,manuale,me te gjitha sherbimet e bera,gjendje te shkelqyer motorrike,gjenerike

  Dibër 19 prill 19:35
  5.300 €
 • 9 foto
  Mercedes 190 dizel
  Vetura

  Mercedes 190 dizel

  Makina esht me letra te paguara deri ne gusht , eshte ne gjendje te mir pune si nga ana gjenerike dh

  Dibër 19 prill 19:14
  2.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz sprinter 518
  Vetura

  Mercedes-benz sprinter 518

  Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe shum e paster nuk ka nevoj per fjal shitet per arsyje se ka

  Dibër 19 prill 17:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser betonjerk impiant per beton Iveco Cifa

  Kamion Iveco Magirus 380E34H Viti 09/02/1998 3 Akse Paisje Cifa SRY 1000 nga 10mc KM 139000 Gomuar 6

  Dibër 19 prill 17:45
  Me Marrveshje