Automjete
Dibër

Automjete në shitje në Dibër

 • 9 foto
  gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  gomisteri

  goma te reja dhe perdorura

  Dibër 22 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  U shit
  Vetura

  U shit

  Shitet Passat I ardhur nga Zvicra full opsion

  Dibër 22 prill 17:48
  2.800 €
 • 5 foto
  Kangur per shtipje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kangur per shtipje

  Kangur per shtypje nivelime punime ndertimi ne gjendje shume te mire

  Dibër 21 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benz c220 cdi
  Vetura

  Benz c220 cdi

  Benz c220 cdi goma te reja shum e Mbajtshme letra te paguara ...shitet per arsye mos perdorimi 2.300

  Dibër 21 prill 16:57
  2.300 €
 • 7 foto
  Shitet Passat i ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Shitet Passat i ardhur nga Zvicra

  Shitet Passat 2.0TDI I thjesht- dhe shum ekonomike Pa dogan cmimi I padiskutushem Xhama te zinj orig

  Dibër 20 prill 15:17
  2.900 €
 • 5 foto
  Shitet golf 4
  Vetura

  Shitet golf 4

  Golf 4. Makina esht shume e mirmbajtur. Gjendje motorrike gjenerike super. Brenda sallon lekure. Cmi

  Dibër 18 prill 09:55
  1.900 €
 • 4 foto
  Golf2
  Vetura

  Golf2

  Ne gjendje te mir

  Dibër 17 prill 11:37
  650 €
 • 0 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  E 250 letra per 1 vit ‘4 goma te reja ‘ gjendje tmir ‘zero kalbzime ‘ mak garazhi

  Dibër 16 prill 20:53
  1.600 €
 • 8 foto
  Shitet Passat i 2007 ardhur nga Zvicra??
  Vetura

  Shitet Passat i 2007 ardhur nga Zvicra??

  Shitet Passat I ardhur nga Zvicra 2.0 TDI I thjesht- Makina esht ne gjendje shum te mire dhe shume e

  Dibër 16 prill 15:17
  3.100 €
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet makina me gjendje shum te mir Sherbimet e sapo bera Viti 2003

  Dibër 12 prill 21:57
  2.000 €
 • 4 foto
  SHITET MAN 4X4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MAN 4X4

  SHITET MAN 19-293 VITI:1999 I SAPO TARGUAR ME GOMA TE REJA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI VEC TELEF

  Dibër 12 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharan 1.9
  Vetura

  Sharan 1.9

  Shitet okazion sharan 1.9 nafte cmimi shum i arsyeshem Shitet per arsye mosperdorimi Faleminderit!

  Dibër 11 prill 22:15
  1.800 Lek
 • 6 foto
  Kamjoncine pune
  Vetura

  Kamjoncine pune

  Shitet kamjocina per motiv mosperdorimi ne gjendje hume te mire . vetshkarkuese , dopje gome,

  Dibër 10 prill 15:39
  8.500 €
 • 7 foto
  Okazion shitet Fiat Grande punto
  Vetura

  Okazion shitet Fiat Grande punto

  Fiat Grande Punto I vitit 2008 Me letra te paguara deri ne dhjetor Makina eshte ne gjendje perfekte

  Dibër 9 prill 16:45
  3.200 €
 • 5 foto
  mercedes benx
  Vetura

  mercedes benx

  shitet benx 190 pa letra me te gjitha sherbimet e bera me goma te reja arsyje mosperdorimi

  Dibër 9 prill 13:04
  700 Lek
 • 2 foto
  DISQE A.M.G.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  DISQE A.M.G.

  shiten DISQE originale A.M.G per ML270 per me shum inf.na kontaktoni çmimi 400 €

  Dibër 8 prill 21:37
  400 €
 • 5 foto
  16 22
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  16 22

  Kamion 16 22 4x4 me letra te prera dhe 6 goma te reja kamioni disponon dhe borepastruese

  Dibër 1 prill 12:24
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Elegance
  Vetura

  Elegance

  Me letraa deri n fund t dhjetorit 4 goma t reja Drita xenon E mbajtur per qef...cmimi i diskutush

  Dibër 31 mars 21:03
  2.300 €
 • 5 foto
  SHITET 0684203053
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET 0684203053

  SHITET MAN 19:293 ME GJITH BOR PASTRUSE VITI:1999 ME LETRA TE RREGULLA ME GOMA TE REJA SHITET PER A

  Dibër 30 mars 22:46
  23.000 €
 • 9 foto
  Shitet L200
  Vetura

  Shitet L200

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.Letrat i mbarojne ne janar te 2021.Gomat jane 100% te reja.Me

  Dibër 30 mars 17:25
  4.500 €
 • 1 foto
   fiat punti 1.2
  Vetura

  fiat punti 1.2

  Shitet fiati i kan mbaru letrat ka 1 muaj

  Dibër 30 mars 15:35
  700 Lek
 • 3 foto
  Kia Picanto 1.1 benzine super
  Vetura

  Kia Picanto 1.1 benzine super

  Shitet okazion Kia Picanto .viti 2005 shum e mirembajtur motorr 1.1 benzine ekonomike gjendje te

  Dibër 29 mars 17:13
  1.910 €
 • 3 foto
  Ford Fiesta 1.4 nafte okazion 2800 euro
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 nafte okazion 2800 euro

  Shitet Okazion Ford Fiesta viti 2005 ..motorr 1.4 nafte 114 mij kilometra origjinale sherbime te

  Dibër 29 mars 17:13
  2.850 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Vetura

  Mercedes benx

  Shitet 190 per arsye emigrimi Letra te prera per 1 vit Makina eshte ne gjendje shum te mirr si xhe

  Dibër 28 mars 20:13
  1.700 €
 • 3 foto
  VW Golf 3 nafte
  Vetura

  VW Golf 3 nafte

  Shitet ose nderrohet

  Dibër 28 mars 17:37
  1.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz c220
  Vetura

  Mercedes-benz c220

  Makina esht ne gjendje te mir motorike Eshte avangarde Kroskotin e ka ne gjendje prefekt me ngrofj

  Dibër 26 mars 21:34
  3.300 €
 • 1 foto
  Shes Renault megane 2006
  Vetura

  Shes Renault megane 2006

  Shitet Renault Megane viti 2006 te gjitha sherbimet e Kryera 172000 Km.Motor 1.5 Dokumentat Deri ne

  Dibër 26 mars 16:26
  2.500 €
 • 2 foto
  Volksvagen passat
  Vetura

  Volksvagen passat

  Shitet volksvagen pasat 1998 . Ne gjendje te mire. Shitet per arsye mosperdorimi

  Dibër 26 mars 13:13
  2.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz Avangarde
  Vetura

  Mercedes-benz Avangarde

  Mercedes-benz

  Dibër 26 mars 11:53
  3.300 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Mercedes-benz Avangarde

  Dibër 25 mars 23:14
  330.000 €
 • 5 foto
  shitet opel corsa viti 2000 mundesi ndrimi
  Vetura

  shitet opel corsa viti 2000 mundesi ndrimi

  te gjith sherbimet e bera. e gateshme per cdo lloj prove mundesi ndrimi!

  Dibër 24 mars 17:26
  1.000 €
 • 9 foto
  Okazion shitet mercedes benz E 220
  Vetura

  Okazion shitet mercedes benz E 220

  Okazion shitet mercedes benz E 220 full opsion makina është në gjendje perfekte bëhet dhe ndrim me m

  Dibër 22 mars 06:02
  1 Lek
 • 1 foto
  Shitet per pjesë këmbimi
  Autopjese dhe paisje

  Shitet per pjesë këmbimi

  Shitet për pjes këmbimi të gjitha pjeset janë të pa dëmtuara Ose siç është në këtë gjendje

  Dibër 21 mars 18:35
  350 €
 • 8 foto
  Shitet 2,700€ i disku
  Vetura

  Shitet 2,700€ i disku

  🚀 Golf 4 🚀,2001 🚀130 kuaj fuqi 🚀1,9nafte 🚀manual 6+R 🚀Di)e kuqe 🚀Me klim 🚀motor tip i ri 🚀213,mij k

  Dibër 21 mars 13:35
  2.700 €
 • 4 foto
   Renault
  Vetura

  Renault

  Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo lloj sherbimi te kryer gje e cila mund te vertetohet lehtesi

  Dibër 20 mars 20:15
  2.200 €
 • 2 foto
  foed focus
  Vetura

  foed focus

  shitet ford focus viti 1999 4 porta motorr benzine 1.6 letra shqiptare sapo kan mbaru 219.000 km gj

  Dibër 18 mars 09:12
  1.100 €
 • 10 foto
  Shitet C-class 2008 I ardhur nga belgjika 220 cdi
  Vetura

  Shitet C-class 2008 I ardhur nga belgjika 220 cdi

  I Sapo ardhur nga belgjika ne super gjendje si motorike dhe xhenerike shum e paster si makin Me dog

  Dibër 17 mars 22:52
  7.500 €
 • 0 foto
  Parakolp inoxi rav4 okazion
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp inoxi rav4 okazion

  Eshte shum i paster dhe i pershtatshem per fouristrad,furgon sprinter vito caravelle t4 t5 t6 sharan

  Dibër 17 mars 21:10
  150 €
 • 1 foto
  Shitet makinia Sharon per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet makinia Sharon per arsye mosperdorimi

  Makina eshte me gjendje te mire ,letrat e paguara deri ne Shkurt 2021

  Dibër 17 mars 12:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes C220 dizel
  Vetura

  Mercedes C220 dizel

  shes c clas 220 cdi sport edition viti 2007 motor evo kroskot i madh xhamat e zi sejdile murshimi te

  Dibër 16 mars 20:13
  3.500 €
 • 3 foto
  Pasat me dokomenta deri ne janar 2021
  Vetura

  Pasat me dokomenta deri ne janar 2021

  Shitet pasat me sherbime te bera goma te reja me dokomenta deri ne janar 2021

  Dibër 15 mars 16:21
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedes benz 711 -96
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benz 711 -96

  Makina esht ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuale me sherbime te bera dhe goma te reja. Dokumen

  Dibër 13 mars 17:14
  4.800 €
 • 9 foto
  Shitet pasat 1.9 TDI 2003
  Vetura

  Shitet pasat 1.9 TDI 2003

  Shitet pasat ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike me letra :Cmimi 2500€ I diskutushem Moto

  Dibër 13 mars 15:34
  2.500 €
 • 5 foto
  Disqe wolkvagen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe wolkvagen

  Shiten diqse wolkvagen 19 inch Bejm dhe ndrrim cmimi i diskutueshem

  Dibër 12 mars 21:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe wolksvagen
  Autopjese dhe paisje

  Disqe wolksvagen

  Disqe 19 inch me gjith goma Bejm ndrim cmimi i diskutueshem

  Dibër 12 mars 21:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe+Goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma

  Disqe GTR 4 cope Disqet dhe 2 nga gomat ne gjendje shume te mire. Disqet jane 19 Inch

  Dibër 12 mars 16:21
  600 €
 • 0 foto
  Okazjon 1300
  Vetura

  Okazjon 1300

  Makina me dok per ni vit cmim okazjon i disk

  Dibër 11 mars 15:09
  1.300 €
 • 0 foto
  Shitet audi a4 cmimi okazion
  Vetura

  Shitet audi a4 cmimi okazion

  Ne gjendje shum te mir automatike krah anglez fundi 2003 me navigator kambio automatike ne gjendje s

  Dibër 10 mars 18:53
  2.500 €
 • 0 foto
  Great Wall Hover H5 benzin+gaz
  Vetura

  Great Wall Hover H5 benzin+gaz

  Makin per shitje. Ne gjendje te mir pune. Gjama te zi origjinal. Gaz-benzin 2.4. Ngjyra gri e hapur.

  Dibër 10 mars 18:25
  2.500 €
 • 0 foto
  Mitsubishi Pajero dizel
  Vetura

  Mitsubishi Pajero dizel

  Mitsubishi pajero super gjendje Shitet Ndrohet me mak me letra ‘

  Dibër 9 mars 21:47
  Me Marrveshje