Kamionë
Dibër

Kamionë në shitje në Dibër

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.
  Kamionë

  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.

  1928 4x4 me vinxh palfinger PK 12000 me 3 dalje hidraulike.kamjoninesht me dokumenta gjendje perfekt

  Dibër 12 dhjetor 18:47
  1 €
 • 3 foto
  ***OKAZION*** SHES KAMION
  Kamionë

  ***OKAZION*** SHES KAMION

  Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i

  Dibër 12 dhjetor 09:57
  10.300 €
 • 2 foto
  Ford transit
  Kamionë

  Ford transit

  Ford transit e prodhimit 2000 Fuqia motorike 2.4 Dopio gome

  Dibër 25 tetor 16:17
  3.000 €
 • 6 foto
  shite sprinter cdi viti 2005
  Kamionë

  shite sprinter cdi viti 2005

  shite makina ne gjendje te shkelqyet per arsyje mosperdorimi , mund ta kontrolloni ku te doni cmimi

  Dibër 5 korrik 12:11
  8.500 €
 • 1 foto
  SCANIA & VOLVO ( KAMION )
  Kamionë

  SCANIA & VOLVO ( KAMION )

  Jam i interesuar per nje kamjon skania ose volvo deri ne 1O.OOO Euro

  Dibër 28 maj 19:30
  10.000 €
 • 3 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Kamionë

  Komatsu GALEO WA380-5H

  Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD Airconditioner Bu

  Dibër 20 maj 07:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zetor
  Kamionë

  Zetor

  Super gjendje

  Dibër 3 maj 19:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Sprinter 211 viti 2002
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 211 viti 2002

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Nderohet edhe me makine me te v

  Dibër 26 prill 15:29
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Benz
  Kamionë

  Benz

  Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh

  Dibër 21 prill 09:40
  11 €
 • 5 foto
  Nissan trade
  Kamionë

  Nissan trade

  Shes nissan trade 2.9 nafte viti 91 ...per ma shum info kontaktoni ne numrin e telefonit

  Dibër 12 prill 18:44
  4.000 €
 • 3 foto
  shitet ose nderrim
  Kamionë

  shitet ose nderrim

  shitet iveco viti 2004 me dogane te paguar..goma te reja e mbajtur gjithmone ne garazh..sherbimet te

  Dibër 7 prill 10:46
  6.500 €
 • 0 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  rimorkio 16 ton shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shume te mire

  Dibër 4 prill 07:27
  3.200 €
 • 3 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet man viti 1993 me dokumenta te rregullta deri me gusht 2019 goma te reja Shitet per arsye mosp

  Dibër 3 prill 15:30
  20.000 €
 • 3 foto
  Kamion mercedes benz 13 20
  Kamionë

  Kamion mercedes benz 13 20

  Viti 1995 ,dopjo gabin me dy krevate ,gjatesia 12 meter,letra per nji vit ,goma dhe bateri te reja n

  Dibër 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bor pastruse
  Kamionë

  Bor pastruse

  Shitet bore pastruse ne gjendje shum te mir . E ardhur nga italia. Gjersia 3,20 Me pomp hidraulike

  Dibër 2 prill 11:46
  5.500 €
 • 3 foto
  Xoni Durma
  Kamionë

  Xoni Durma

  Kamion benz 16 22 4x4ne gjendje te perkryer me letra te sapo prera.I gatshem per cdo lloj prove 1

  Dibër 1 prill 23:54
  16.000 Lek
 • 2 foto
  shitet
  Kamionë

  shitet

  4x4 gjendje te mir pune..

  Dibër 1 prill 22:46
  6.120 €
 • 6 foto
  Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese
  Kamionë

  Kamion Mercedes Benz 3 aks 26 32 me bore pastruese

  Shite per arsyje mos perdorimi kamion mercedes benz 26 32 6x4 Ne gjendje shum te mir me bore past

  Dibër 1 prill 13:22
  20.000 €
 • 1 foto
  Mercedez man
  Kamionë

  Mercedez man

  Shitet ose nderohet per arsye mosperdorimi cmimi i disk flm

  Dibër 1 prill 06:11
  7.000 €
 • 5 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  Shitet traktori om 850 + plukun me rrutllim per arsyje se kam 2 tjer qmim i arsyshem.6450€

  Dibër 1 prill 02:27
  6.450 €
 • 4 foto
  Benz 209
  Kamionë

  Benz 209

  Shitet forgon ne gjendje perfekt me tegjitha sherbimet e bera ne koh makina esht me 12+1 ulse me dok

  Dibër 31 mars 19:58
  2.000 €
 • 2 foto
  Kamjoncine Nissan
  Kamionë

  Kamjoncine Nissan

  Shes nissan vetshkarkuse ose nderrohet me zetor per me shum info ... 0683980037

  Dibër 31 mars 16:23
  4.000 €
 • 0 foto
  kamjon 4x4
  Kamionë

  kamjon 4x4

  Shes Kamnion 4x4 me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe me shrbime te bera ne koh i

  Dibër 29 gusht 11:37
  7.000 €