Kamionë
Dibër

Kamionë në shitje në Dibër

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.
  Kamionë

  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.

  1928 4x4 me vinxh palfinger PK 12000 me 3 dalje hidraulike.kamjoninesht me dokumenta gjendje perfekt

  Dibër 3 qershor 21:43
  1 €
 • 2 foto
  Ford transit
  Kamionë

  Ford transit

  Ford transit e prodhimit 2000 Fuqia motorike 2.4 Dopio gome

  Dibër 25 tetor 16:17
  3.000 €
 • 0 foto
  kamjon 4x4
  Kamionë

  kamjon 4x4

  Shes Kamnion 4x4 me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe me shrbime te bera ne koh i

  Dibër 29 gusht 11:37
  7.000 €