• Passat 1.9 Turbo dizell rks 3 muj viti 90

  Passat 1.9 Turbo dizell rks 3 muj viti 90

  Passat 1.9 turbo dizell fabrikisht motorr pej matmirve interjer te paqt karaseri te paqt posedon Gjama me rryn hidrolik fellne 4 goma treja karrika te golf 4 etj vetura o tip top sdon asenj i

  1.100 €
  Ferizaj
  Dje, 20:10
 • C class 180 compresor avangarde sport edition

  C class 180 compresor avangarde sport edition

  vai mototrri kambio te sapo bera 4 goma te reja ferrotat para mbas te reja meshin navi perde me buton baxha xeno bi xeno automat gaz letrat deri me shkurt 5700€ Makina ka arth nga amerika

  5.700 €
  Fier
  Dje, 19:55
 • Volkswagen Polo 1.4 TDi Nafte Viti 2003,

  Volkswagen Polo 1.4 TDi Nafte Viti 2003,

  Shitet: Vw Volkswagen Polo Motori(CC):1.4L TDi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2003 Transmisioni: Manuale 166,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendja Motorike, Dhe Xhe

  2.900 €
  Tiranë
  Dje, 19:55
 • Opel Astra dizel

  Opel Astra dizel

  Shitet okazzziiiooonnn opel astra 2005 ne gjendje te shkelqyer . Shitet per arsye emigrimi

  3.000 €
  Vlorë
  Dje, 19:55
 • E klas avangard 270 cdi model 2005

  E klas avangard 270 cdi model 2005

  Mercedes Benz modeli E Klas Avangard i vitit 2005 Motorri 270 CDI euro 4 Kamjo Automatike Salloni në lekurë të integruar Ftohje me klimë Dvd dhe navigator me ekran touchscreen usb bluetooth T

  7.100 €
  Fier
  Dje, 19:54
 • Hyundai Matrix 1.5 diesel me dogane -05

  Hyundai Matrix 1.5 diesel me dogane -05

  Hyundai Matrix 1.5 crdi tre pistona nje makine familjare dhe shume ekonomike sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar.Viti 20_12_2004 me 176.800 km,A/C,abs,esp,airbag,xhama 4 elektrik,pasqyra elektr

  2.500 €
  Korçë
  Dje, 19:54
 • Mercedes Ml 270

  Mercedes Ml 270

  GJENDJA SHUME E MIRE.CMIMI I DISKUTUSHEM

  6.000 €
  Tiranë
  Dje, 19:54
 • Audi A4 dizel

  Audi A4 dizel

  Audi a4 2.5 naft ne gjendje te mir. disq 17 salloni mershin.. per me shum telefono..

  3.300 €
  Fier
  Dje, 19:54
 • 👉Okazion!!Mercedes ML 270 cdi-automat-2003!

  👉Okazion!!Mercedes ML 270 cdi-automat-2003!

  Mercedes benz ML 270 cdi me kamjo aitomatike tronik-viti2003-pasqyra me mbyllje-xhama te zinj orgjinal-sallon gjys meshin gjys rrob-sandilje me ngrohje-kondicjoner klima ne gjendje funksionale-sherbim

  3.900 €
  Sarandë
  Dje, 19:46
 • mercedes e clase 2002 full opsion 220 cdi

  mercedes e clase 2002 full opsion 220 cdi

  shes mercedes e clas vit 2002 motorr 220 cdi kamio automat me te gjitha sherbimet e kryera. makina disponon sensor parkimi sensor shiu sidile lekure pothujse te reja sidilje me ngrohje dhe me ajrosje

  3.950 €
  Tiranë
  Dje, 19:46
 • Okazion

  Okazion

  Makina eshte ne gjendje shume te mirë gomat 4 te reja mishelin impjant i gazit sapo montuar me2 vjet garanci dokumenta deri dhjetor 2017 makina shitet për arsye ekonomike cmimi 1000 euro i padiskutues

  1.000 €
  Tiranë
  Dje, 19:44
 • Okazione Audi A8 me letra per 1 vit 05

  Okazione Audi A8 me letra per 1 vit 05

  Makina eshte super gjendje mekanike dhe xhenerike full opsion 3000 naft nuk preket nga taksa luksit makina esht ne krah anglez

  7.500 €
  Elbasan
  Dje, 19:44
 • Citroen C3 1.4 Benzin/Gaz I Diskutueshem

  Citroen C3 1.4 Benzin/Gaz I Diskutueshem

  SHITET CITROEN C3 1.4 BENZIN/GAZ I VITI 2004,ME DOGANE TE PAGUAR,TARGA SHQIPTARE,ME KAMIE TIPTRONIC,XHAMA ELEKTRIK,KILOMETRA ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI,GOMA NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI TE REJA,KLIMA

  2.800 €
  Durrës
  Dje, 19:44
 • Audi Q3 FULL OPTIONS

  Audi Q3 FULL OPTIONS

  Makina e sapo erdhur nga jashte. ✔ Viti 2016 ✔kamera sensore. ✔computer ne bord. ✔Tavan xhami (PANORAMIK) ✔CMIMI ME MAREVESHJE.(OKAZION) ✔DOGANE E PAGUAR ( TE GJITHA LETRAT E SAPO PRERA) â

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 19:36
 • Audi a4

  Audi a4

  Makina me letra me sherbime te bera.behet edhe nderrim me makina tjeter

  1.600 €
  Durrës
  Dje, 19:36
 • Mercedes coupe motorr evo okazion'04'

  Mercedes coupe motorr evo okazion'04'

  Shitet mercedes benz modeli coupe Salloni brenda lekure origjinale e benxit Motorr evo 220 makina eshte shum e paster shikoni fotot Motorr ne gjendje te shkelqyer pune Sherbime te kryera vaj filtra

  4.200 €
  Tiranë
  Dje, 19:35
 • Renault Laguna

  Renault Laguna " Initiale Paris"

  Renault Laguna 3.0 cilindrata 2946 benzine/gas, viti prodhimit 04/2007, full option, 165.000 km, 3 karta origjinale, ndezje me buton start pa karte, hapje/mbyllje automatike, bagazhiere 6 cd, pilot au

  5.300 €
  Tiranë
  Dje, 19:35
 • Mercedes-Benz E220 CDI

  Mercedes-Benz E220 CDI

  Shitet Mercedes-Benz E220 CDI me letra te paguara deri ne 19/12/2017, ne gjendje te shkelqyer gjenerike e motorrike, 180mi km origjinale. serdilje me ngrohje, klim bizonale, tapiceri lekure bezh shum

  5.500 €
  Shkodër
  Dje, 19:35
 • Burgman 400_2005

  Burgman 400_2005

  Burgman 400 - 2005 -Taksa te paguara per nje vit -Motorri disponon 40,000 km origjinale -Xham Perpara -Goma te reja -Kosh Mbrapa -Disponon 2 celsa -Motorri eshte ne supergjendje nga te gjitha a

  2.000 €
  Durrës
  Dje, 19:35
 • BMW 525 dizel

  BMW 525 dizel

  Bmw 525 dhejtor 2006 me letra te paguara nuk ka taks lluksi kambio automatike kondicioner pasqyra elektrike sendilje me ngrofje ndezjen me start/stop me vaj filtra ferota bateri te gjitha te sapo nd

  7.000 €
  Tiranë
  Dje, 19:35
 • Okazion Polo benzin+gaz

  Okazion Polo benzin+gaz

  Okazion!! Polo 1.4 benzin + gaz impjanti Landi renzo, i montuar ne Itali, makina esht me te gjitha sherbimet te kryera + 4 goma te reja, e sapo arllur me dogan te paguar . Cmimi 2300€

  2.300 €
  Durrës
  Dje, 19:35
 • MERCEDES ML 320 BLUETEC 2009

  MERCEDES ML 320 BLUETEC 2009

  ////// Shitet ml 320 bluetec e vitit 2009 makina eshte super full option Tapiceri lekure e zeze,,,,, sedilje me.ngrohje ,,,,, timon me ngrohje,,,,,, baxha,,,,,Dvd,,,,,6cd bagazhier,,,,aux,,,,pedana or

  19.000 €
  Tiranë
  Dje, 19:35
 • Mercedes E Class 220 OKAZION

  Mercedes E Class 220 OKAZION

  OKAZION , shitet Benz E klas i 2008 ne gjendje shum te mire Cel 0697592876

  10.500 Lek
  Lushnjë
  Dje, 19:34
 • Golf 2 1.4 Benzin rks 1 muj viti 87

  Golf 2 1.4 Benzin rks 1 muj viti 87

  Golf 2 1.4 Benzin ne gjendje të mir motorr të mir interjer te paqt vetura.ska.korizjon dhe esht emirmabjtun hipotek nuk ësht perkthimi behet.meniher viber 045286091

  560 €
  Prishtinë
  Dje, 19:27
 • shitet kombi me qmim te volitshem

  shitet kombi me qmim te volitshem

  Shitet kombi me qmim te volitshem ne gjendje shume te mire dhe i posa ardhur nga gjermania

  2.550 €
  Prishtinë
  Dje, 19:27
 • Vespa 125

  Vespa 125

  Shes vespa 125 kubik shum i ruajtur sikur i ri Pa as ni defekt i servisum dhe gomat e reja Regjistrim deri 08.2017 Plus kartoni gjelbert

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 19:24
 • OPEL MERIVA 1.7 CDTI -qmimi fiks:1900 euro

  OPEL MERIVA 1.7 CDTI -qmimi fiks:1900 euro

  SHES OPEL MERIVA 1.7 CDTI NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.VETURA POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,KLIME FUNKSIONALE,RADIO CD ETJ.QMIMI ESHTE:1900 EURO I PADISKUTUESHEH.TEL:045 804 239.

  1.900 €
  Prishtinë
  Dje, 19:23
 • Radio JVC me CD per Vetur e posa ardhur

  Radio JVC me CD per Vetur e posa ardhur

  Shes Radio JVC me CD e ardhur nga Gjermania shum shum e rujshme Cd i lexon pa problem kontakti ne tel 044 652 480 ose ne Viber muni me shkru ************************************************

  25 €
  Ferizaj
  Dje, 19:20
 • Golf 6 tdi 2.0

  Golf 6 tdi 2.0

  Shes golf 6 tdi 2.0- 81kw-110 ps Vetura posedon Klimatronic dy zonale Tempomat Boardcomputer Karrika me nxemja Sensora shiu Xhama me rryme Kuken Mbeshtetese dores Abs Radio cd touch me 6 cd Fellne 1

  6.800 €
  Prishtinë
  Dje, 19:20
 • Alu Fellne Audi A 4 ..me goma

  Alu Fellne Audi A 4 ..me goma

  Shiten alu fellnet me goma te veres nr 15 zoll Te sjellura nga Zvicra

  150 €
  Podujevë
  Dje, 19:20
 • Shes yamaha r1

  Shes yamaha r1

  Shes yamaha r1 viti iprodhimit 2008 ne gjendje profekte pa dogan qmimi i diskutushem

  4.000 €
  Ferizaj
  Dje, 19:20
 • VW GOLF 6 TDI 2.0.DISEL 1VIT RKS BOJ NDRIM

  VW GOLF 6 TDI 2.0.DISEL 1VIT RKS BOJ NDRIM

  SHITET GOLF 6 DISEL 2.0 TDI FULL.OSPJONE REGJSTRIM I PARE KOSOV ME.LIBER SERVIS ME.KILOMETRA GARATUME ME FELLNE 19 BBS NAVI KARIKA.ME.NXMJE VITI PRODHIMIT FUND 12 12 2009 SHUME I PAQ GJENDJE PR

  10.800 €
  Prizren
  Dje, 19:19
 • Bmw x3 benzin 2.5 automatik rks

  Bmw x3 benzin 2.5 automatik rks

  Per ma shum kintaktoni 044297376 edhe viber ket numer 049262926

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 19:05
 • Mercedes benz

  Mercedes benz

  Benzi ne gjendje perfekte 270 , 1vjet regjistrim avangard tip top me servisa te kryer me te automatik tiptronic +37744297377

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 19:05
 • Shitet Renault Megane 2006

  Shitet Renault Megane 2006

  Renault Megane Sedan 1.9 dci. Numri kontaktues Viber : +37745280233

  4.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:05
 • Alfa Romeo 147 dizel

  Alfa Romeo 147 dizel

  shes veturen alfa romeo 147 viti 2005 1.9 dizel eshte ardhur nga zvicra me tarka nga zvicra vetura posedon edhe servisin po ashtu edhe librin e servisit eshte shum ne gjendje te regullt per ma shum in

  Me Marrveshje
  Rahovec
  Dje, 19:05
 • Fellne per bmw 19 m-packet

  Fellne per bmw 19 m-packet

  Fellne per bmw 19 per m packet jan negjendje shum te mir

  500 €
  Pejë
  Dje, 19:05
 • Mitsubishi galant benzin automat rks tip top

  Mitsubishi galant benzin automat rks tip top

  Per ma shum kontaktoni 044297376 edhe viber ket numer 049262926

  3.700 €
  Pejë
  Dje, 19:05
 • gyp per turbin 1.9 tdi 105 ps

  gyp per turbin 1.9 tdi 105 ps

  shes gypin e tyrbines per matorr 1.9 tdi 105 pes per mashum info kontakto 049262358 ose 045880880

  35 €
  Prishtinë
  Dje, 19:04
 • Shiten 4Bandashe te Hekrit 15 per Golf 4 Bora.Audi

  Shiten 4Bandashe te Hekrit 15 per Golf 4 Bora.Audi

  Shiten 4 Bandashe te hekurit 15 me 5 shtrafa per Golf 4 ,Bora.Audi jan shume te rujtes shum pak te perdorur jan te ardhur nga Gjermania para 10 dite +37744134748

  80 €
  Prishtinë
  Dje, 19:04
 • Skoda Oktavia 1.9 tdi

  Skoda Oktavia 1.9 tdi

  -SKODA OKTAVIA LAURIN & KLEMENT 1.9 TDI (ME i TE KUQE) -KLIMA TRONIK -4 XHAMAT ELEKTRIK -SEDILJE ME NGROHJE -MOTOR DHE XHENERIKE NE GJENDJE PERFEKTE -KONSUMI 4.9/100 KM - 4 goma te reja -TAKSA

  2.900 €
  Durrës
  Dje, 18:54
 • Mercedes C 220 dizel

  Mercedes C 220 dizel

  Mercedes Benz c class avanguard. motori 2.2 CDI Kambio automatike Klima, NAvi origjinale Mercedes Benz, Disqe 17 inc kromato. ngjyr gri me dogane te paguar, targa te huaja cmimi 4.400 euro i diskutues

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 18:54
 • MINI Cooper benzin

  MINI Cooper benzin

  Shitet benzin 1.6 viti 2002

  Me Marrveshje
  Durrës
  Dje, 18:54
 • Alfa romeo 156 1.8 Gaz benzin

  Alfa romeo 156 1.8 Gaz benzin

  Shitet Alfa rome 156 1.8 gaz benzin . E bardh perl disqe 17 , xhama te zinj mbrapa origjinal . Sallon meshine i zi pothuajse i rri . Dvd me hapje . Gomat 100% te reja Impianti stag . 4 vjet garan

  2.500 €
  Fier
  Dje, 18:45
 • Mercedes S 500 benzin+gaz

  Mercedes S 500 benzin+gaz

  Mercedes Benz S 500 Lungo FULL --- motorr 5.0 benzin kambio automatike triptronik + paketa shtes per shpejtesi . Sensor parkimi para mbrapa sensor drite edhe shiu fener ksenobijseno me levizje sipas k

  6.000 €
  Durrës
  Dje, 18:45
 • Lancia ypsilon

  Lancia ypsilon

  Lancia ypsilon, me kondicioner, e sapo ardhur nga italia. Sot u targua, letrat mbarojne 24 korrik 2018. Shume e paster si makine, veten 105 mije km.

  1.500 €
  Lushnjë
  Dje, 18:45
 • Mercedes Benz C220, Automat, nafte,viti 2002

  Mercedes Benz C220, Automat, nafte,viti 2002

  Mercedes Benz C220 Nafte, viti 2002, I sapo ardhur nga Gjermania, letrat e prera per 1 vit, Kambio Automatike, Pasqyra elektrike, Drita mjegulle, Komando ne timon, Sinjale te pasqyrat,Kondicioner, Kl

  3.700 €
  Lezhë
  Dje, 18:45
 • VW GOLF 5 PLUS •• AUTOMATIK •• DIEZEL •• 2005

  VW GOLF 5 PLUS •• AUTOMATIK •• DIEZEL •• 2005

  VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS 2.0 TDI - AUTOMATIK - KLIMA DIXHITALE - SENSORE PARKIMI - NAVI - SEDILJE ME NGROHJE ETJ . DOGANA E PAGUAR +355 68 622 8757

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 18:45
 • FORD FIESTA1.4TDCI-CI KUQE

  FORD FIESTA1.4TDCI-CI KUQE

  SHITET FORD FIESTA 1.4TDCI-CI TE KUQE. VITI2008.TRASMISION AUTOATIC+TRONIC.AIRBAG .SRS.KONDICIONER.2XHAMA ELEKTRIC.BUTONA NE TIMONE. ME 148.000KM ORIGJOMALE. ME LETRA MARS 2018....3.700€.2 CELSA BYLLJ

  3.700 €
  Tiranë
  Dje, 18:45
 • Saab 9-3 dizel

  Saab 9-3 dizel

  Shitet Saab 9-3 1900 viti prodhimit 2008. Makina eshte ne gjendje sh te mire dhe me taksa te paguara deri me Shkurt 2018.

  5.800 €
  Vlorë
  Dje, 18:45