Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 3 foto
  Mercedes benz E 320 Evo shitet ose nderrohet!!!!
  Vetura

  Mercedes benz E 320 Evo shitet ose nderrohet!!!!

  Shitet Mercedes benz E320 cdi evo viti 2008 nafte ndezje me start/stop sensor parkimi para mbrapa

  Pogradec 21 maj 14:38
  8.000 €
 • 6 foto
  Ml 320 okazion
  Vetura

  Ml 320 okazion

  Ml 320 cdi pa takse lluksi makina ka sendilje me ngrohje baxha xhami me jastek ajri drita kseno biks

  Pogradec 21 maj 14:38
  6.000 €
 • 12 foto
  Shes sprinter okazion!!
  Vetura

  Shes sprinter okazion!!

  Shitet Mercedes Benz Sprinter 312, motorr 2.9 5 pistona i vitit 1999.Me kilometrazh 400.000 km 13+1

  Pogradec 21 maj 13:30
  7.000 €
 • 1 foto
  Motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr

  Shitet per arsyje emigrimi Motorri 110 cc I modifikuar

  Pogradec 21 maj 12:50
  2 Lek
 • 7 foto
  >>> OKAZION <<<
  Vetura

  >>> OKAZION <<<

  Shitet GOLF VI 2.5 benzin &gt; taksa dhe siguracion Dhjetor 2020... &gt; sherbimet e sapo kryera...

  Pogradec 21 maj 12:50
  1 €
 • 3 foto
  Okazjooon
  Vetura

  Okazjooon

  Makina ka car testat nga ngricat esht tek diferencjal pa dok

  Pogradec 21 maj 12:10
  500 Lek
 • 8 foto
  Shitet renault
  Vetura

  Shitet renault

  Shitet renault ne gjendje shume te mire si nga jashte dhe nga brenda .Me karta te prera .Sherbimet e

  Pogradec 21 maj 10:50
  2.300 €
 • 12 foto
  SHitet Mercedez 250 i thjeshte
  Vetura

  SHitet Mercedez 250 i thjeshte

  Shitet mercedez shume i mbajtur si jashte dhe brenda i mbajtur per merak .Makina eshte me sherbim

  Pogradec 20 maj 23:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz E klass w212
  Vetura

  Mercedes Benz E klass w212

  Makina esht ne gjendje sh te mire km jane Kontrolluar te Mersedezi ka 230000 km

  Pogradec 20 maj 23:21
  10.999 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Avangarde C 220 CDI Manual 2006
  Vetura

  Mercedes Benz Avangarde C 220 CDI Manual 2006

  Makina eshte ne gjendje te mire teknike dhe motorrike e sapo ardhur nga Gjermania me kilometra orgj

  Pogradec 20 maj 23:09
  4.500 €
 • 3 foto
  Motorr 100cc Peugeot
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 100cc Peugeot

  Motorr 100cc ne gjendje super xhenerike Eshte i gatshem per cdo lloj prove Eshte shume i fuqishem

  Pogradec 20 maj 22:09
  300 Lek
 • 2 foto
  Audi TT RS
  Vetura

  Audi TT RS

  Full option 1.8 benzin ne gjendje te mir motorike dhe gjenerike

  Pogradec 20 maj 21:49
  4.000 €
 • 5 foto
  C.KLAS 220CDI MANUAL 2007 EVO ME DOGAN OKAZIONNN
  Vetura

  C.KLAS 220CDI MANUAL 2007 EVO ME DOGAN OKAZIONNN

  c.klas 220cdi evo manual 189km me dogan 2 celsa super gjendje nuk nderohet cmimi 3999€

  Pogradec 20 maj 19:09
  4.100 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Kamjoncina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime te bera.eshte 6+1vende shume ekonomike ne arxhim

  Pogradec 20 maj 17:13
  8.800 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz c 220
  Vetura

  Mercedes-Benz c 220

  Makina eshte e perkryer.

  Pogradec 20 maj 17:12
  8.500 €
 • 10 foto
  okazion Volkswagen cadyy max 6+1
  Vetura

  okazion Volkswagen cadyy max 6+1

  okazion Shitet cadyy max 6+1 me dy dyer me shine viti 2009 me letra der n tetor makina ska nevoj pr

  Pogradec 20 maj 15:16
  7.500 €
 • 4 foto
  250 Nafte
  Vetura

  250 Nafte

  E 250 me turbo viti 94 dokumenta 17 +4+2021 Shitet nderrohet Eshte ne gjendje te mire Amortizator

  Pogradec 20 maj 14:47
  1.500 €
 • 5 foto
  E klas 220 automat
  Vetura

  E klas 220 automat

  Shitet e klas 220 viti 2001 dokumentat te prera deri ne gusht 2020 makina eshte ne gjendje shum te

  Pogradec 20 maj 14:31
  3.300 €
 • 8 foto
  Shes ford focus ??????????
  Vetura

  Shes ford focus ??????????

  Viti 2002 1.8 nafte . Makina eshte e targuar me letra per nje vit . Sherbimet te gjitha te bera ne k

  Pogradec 20 maj 13:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kasetofon tyota
  Autopjese dhe paisje

  kasetofon tyota

  shitet kasetofon Toyota origjinal me CD ne gjendje shum te mir cmimi 30 euro

  Pogradec 20 maj 13:07
  30 €
 • 8 foto
  Volkswagen Cadyy Max 6+1 vende
  Vetura

  Volkswagen Cadyy Max 6+1 vende

  okazion Shitet cadyy max 6+1 me dy dyer me shine viti 2009 me letra der n tetor makina ska nevoj pr

  Pogradec 20 maj 13:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  okazion mecedes benz E 270 cdi elegance
  Vetura

  okazion mecedes benz E 270 cdi elegance

  okazion mecedes benz E 270 cdi elegance viti 2001 xhamat e zinj origjinal me leje .letrat deri ne d

  Pogradec 20 maj 13:01
  2.300 €
 • 5 foto
  mercedes benz
  Vetura

  mercedes benz

  Shitet mercedes benz c class 220 automatik ne gjendje shum t mir mund ta kontrolloni ku t doni...me

  Pogradec 20 maj 11:47
  4.500 €
 • 3 foto
  Land rover 2.5naft
  Vetura

  Land rover 2.5naft

  Shitet shum e mir e paster si jash dhe brenda

  Pogradec 20 maj 11:39
  4.100 €
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec 20 maj 11:30
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet benz 200 nafte
  Vetura

  Shitet benz 200 nafte

  Shitet makina ne gjendje te mire pune Karta deri ne janar 2021 Disqe alumin 16

  Pogradec 19 maj 19:59
  1.700 Lek
 • 5 foto
  Iveco daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco daily

  Shitet kamioncina ne gjendje te mire pune

  Pogradec 19 maj 17:07
  699.000 Lek
 • 3 foto
  Polo (2005)
  Vetura

  Polo (2005)

  Polo viti 05 shum e mire shum ekonomike e paster si brenda dhe jashte,manual..shitet per arsye mospe

  Pogradec 19 maj 14:19
  3.300 €
 • 1 foto
  Tende dielli
  Autopjese dhe paisje

  Tende dielli

  Tende dielli 4m e gate dhe 2.5m e gjere. gjendja 9/10 cmimi 25.000 lek te reja i negociueshem

  Pogradec 19 maj 13:18
  25.000 Lek
 • 2 foto
  ekskavator Kubota Kx 57-
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavator Kubota Kx 57-

  mini ekskavator Kubota Kx 57-4 vit: 2010 Orari i punës: 3850 Pajisje të tjera: Çekan, shiritat prej

  Pogradec 19 maj 10:18
  2.300 €
 • 2 foto
  DISQE GOMA EVO 16 ING ME GJITH GOMA OKAZIONN
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GOMA EVO 16 ING ME GJITH GOMA OKAZIONN

  250€ disqe gomat 60% evo 2008 orighinal

  Pogradec 19 maj 08:07
  250 €
 • 7 foto
  Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️
  Vetura

  Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️

  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️ ✅Letrat te sapo prera

  Pogradec 19 maj 07:18
  3 €
 • 10 foto
  Iveco viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco viti 2007

  Shes iveco viti 2007 me motorr 2.8td me injatore mekanik vende 23+1 me goma te mira dekumentat per n

  Pogradec 18 maj 18:09
  140.000 Lek
 • 0 foto
  Renault Clio 1.4 Naft
  Vetura

  Renault Clio 1.4 Naft

  Makina shitet per arsye mosperdorimi. Eshte mire nga ana xhenerike. Letrat i mbarojne ne 1 qeshor 20

  Pogradec 18 maj 15:44
  1.000 €
 • 6 foto
  Renault Clio
  Vetura

  Renault Clio

  Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte mire nga ana xhenerike. Letrat mbarojne ne 1 qeshor 2020.

  Pogradec 18 maj 15:40
  800 €
 • 0 foto
  Benz 320
  Vetura

  Benz 320

  E 320 viti 2007 Avangard kamje automat me dogan te paguar

  Pogradec 18 maj 15:36
  7.300 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 dizel
  Vetura

  Toyota RAV4 dizel

  Toyota rav 4 motor 2.2 naft 4x4 me dogan te paguar gjendje perfekte

  Pogradec 18 maj 15:36
  6.300 €
 • 11 foto
  Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Shitet/Nderrohet

  Shitet ML 270 ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk ka nevoje per asgje .Kartat de

  Pogradec 18 maj 13:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET ML 270 ?OKAZIOOON?
  Vetura

  SHITET ML 270 ?OKAZIOOON?

  Shitet ML 270 ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera ne kohe nuk ka nevoje per asgje .Xhama te

  Pogradec 18 maj 13:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DIZEL 220 EVO KLASIK VITI 2004
  Vetura

  DIZEL 220 EVO KLASIK VITI 2004

  Makina e spo erdhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mire i kam paguar dogane.

  Pogradec 17 maj 23:36
  4.300 €
 • 6 foto
  Ford Ka 1.2 benzin super gjendje !
  Vetura

  Ford Ka 1.2 benzin super gjendje !

  Ford ka motorr 1.2 benzin ne super gjendje te mire..me km origjinale shum e mirmbajtur ..tapiceria s

  Pogradec 17 maj 23:04
  1.200 €
 • 9 foto
  -Renault Clio 1.5 Dci!!!!!
  Vetura

  -Renault Clio 1.5 Dci!!!!!

  -Renault Clio 1.5 Dci( i Blu),,,-VitProdhim;2004,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(5 + R)

  Pogradec 17 maj 22:36
  1.800 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz C220
  Vetura

  Mercedes Benz C220

  Te gjitha sherbimet e kryera Gjendje perfekte Cmimi i diskutueshem

  Pogradec 17 maj 19:25
  4.000 €
 • 6 foto
  Shitet benz i vitit 88 per arsye mos perdorimi
  Vetura

  Shitet benz i vitit 88 per arsye mos perdorimi

  shitet benz 200 i vitit 1988 per arsye mosperdorimi.Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike d

  Pogradec 17 maj 17:03
  850 €
 • 5 foto
  Mercedes Evoo
  Vetura

  Mercedes Evoo

  Shitet per arsye mosperdorimi...

  Pogradec 17 maj 16:18
  5.000 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz c Klas
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz c Klas

  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️ ☑️Sendile me Ngroje

  Pogradec 17 maj 13:19
  3 €
 • 4 foto
  seat leon
  Vetura

  seat leon

  seat leon ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet te sapo bera, motorr 1.9 td(i) ..eshte shum e past

  Pogradec 17 maj 09:31
  2.400 €
 • 6 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Ml 320 4Matic me dokumenta ne shtator ne gjendje te mir me jastek shitet 5800 me nderrim 7000mij

  Pogradec 17 maj 04:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  C class 200CDI ( Sapo ardhur nga Gjermani )
  Vetura

  C class 200CDI ( Sapo ardhur nga Gjermani )

  Mercedes Benz C Class 5/12/2012, Targa shqiptare Euro 5, i blere ne privat Germani me liber sherbime

  Pogradec 17 maj 01:57
  12.500 €
 • 0 foto
  Audi A3, Xhama te Bardhe
  Autopjese dhe paisje

  Audi A3, Xhama te Bardhe

  Shiten xhama te bardhe Audi A3 dy xhamat mbrapa dhe xhami i madh mbrapa

  Pogradec 17 maj 01:56
  100 €