Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 5 foto
  AVANGARD VITI 2006 SUPER OKAZION
  Vetura

  AVANGARD VITI 2006 SUPER OKAZION

  Makina eshte fullekstra eshte targuar ne dhjetor e sapo erdhur nga gjermania nuk ka asnje problem n

  Pogradec 8 maj 20:29
  3.900 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Ml 320 4Matic pa taks lluksi dokumenta ne fund te shtatorit.sendile me ngrohje me jastek 5 800 eu

  Pogradec 8 maj 20:21
  5.800 €
 • 11 foto
  Vw volksvagen T4 Multivan okazionnn!!!
  Vetura

  Vw volksvagen T4 Multivan okazionnn!!!

  Makina esht n gjendje t mire si xhenerike dhe motorrike Makina shitet per asrye mosperdorimi Cmimi

  Pogradec 8 maj 19:37
  3.000 €
 • 4 foto
  Ure servisi
  Vetura

  Ure servisi

  Shes ure servisi 2.5 ton ne gjendje pune ka bokullat e prishura kam tjeter skam interest ta mbaj .p

  Pogradec 8 maj 18:05
  300 €
 • 0 foto
  Shes motorme 4 rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorme 4 rrota

  Shes motor atv per arsye mos perdorimi

  Pogradec 8 maj 15:42
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet Mitsubishi
  Vetura

  Shitet Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi pinin ne gjendje te mir makina eshte me tek derifecjal me motorr benxi 200 me dek

  Pogradec 8 maj 13:17
  15.000 Lek
 • 11 foto
  -Opel Insignia 2.0 Cdti Automat///-Full Opsion!!!!
  Vetura

  -Opel Insignia 2.0 Cdti Automat///-Full Opsion!!!!

  -Opel Insignia 2.0 Cdti 163Hp Infinity Cosmo Pack OPC Line/Euro 5,,,,-VitProdhim;2011/2012,,,-Makin

  Pogradec 8 maj 09:30
  7.200 €
 • 5 foto
  Shitet Avangard 220cdi manual
  Vetura

  Shitet Avangard 220cdi manual

  Shitet Avangard 220cdi manual viti 2001

  Pogradec 8 maj 06:56
  3.000 €
 • 9 foto
  Shitet Ford Mondeo 2.0 Naftë
  Vetura

  Shitet Ford Mondeo 2.0 Naftë

  Shitet Ford Mondeo 2003, motor 2.0 Naftë Ngjyra e zezë, sallon lëkurë e zezë, makina eshtë full opti

  Pogradec 7 maj 16:07
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet C200 CDI
  Vetura

  Shitet C200 CDI

  Makina posedon sedilje me ngrohje sallon te paster dhe eshte ne gjende te mire e gatshme per cdo llo

  Pogradec 7 maj 15:16
  2.900 €
 • 4 foto
  Seat ibiza
  Vetura

  Seat ibiza

  Shitet Seat ibiza viti i 2005 motorr 1.4 nafte e sapoardgur nga italia me dogane te paguar.shume eko

  Pogradec 7 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E klas 200 nafte
  Vetura

  Mercedes E klas 200 nafte

  E klas 200 avangarde super gjendje shum epaster si jashte ashtu dhe brenda asnje gervishtje dokum

  Pogradec 7 maj 14:46
  2.900 €
 • 2 foto
  Disqe golfi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe golfi

  Disqe nr 16 te pa car te pa shtrembuar mund ti vendosni ne golf pasat audi skoda etj Cmimi i diskut

  Pogradec 7 maj 13:04
  200 Lek
 • 2 foto
  Disqe pasat
  Autopjese dhe paisje

  Disqe pasat

  Disqe nr 16 jan ne gjendje te mir pa carje pa shtrembime vendosen ne golf audi pasat skoda etj Cmimi

  Pogradec 7 maj 13:04
  200 Lek
 • 1 foto
  Koka zbarre kamjoni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Koka zbarre kamjoni man

  Koka zbarre kamjoni man te eeja 4cop

  Pogradec 7 maj 07:51
  150 €
 • 1 foto
  Shperndares ajri per trajler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shperndares ajri per trajler

  Shperndares ajri per trajler me tre akse

  Pogradec 7 maj 07:50
  100 €
 • 1 foto
  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros

  Trasmesion i shkurter per kamjon aktros shume pak I perdorur

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Kryq trasmesioni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kryq trasmesioni man

  Nje kryq trasmesioni man dy elektrovalva hidrahulike dhe nje shtrar korenti prej ritardo ne gjendje

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Turbine motori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Turbine motori

  Turbine per motor te math kamjoni

  Pogradec 7 maj 07:47
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Motorrino per kamjon mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorrino per kamjon mercedes

  Motorrino kamjoni mercedes ne gjendje te mire

  Pogradec 7 maj 07:46
  100 €
 • 5 foto
  Citroen c3 benzin 1.1
  Vetura

  Citroen c3 benzin 1.1

  Shitet Citroen c3 Makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike pa asnji problem.shitet

  Pogradec 6 maj 16:22
  2.800 €
 • 7 foto
  Okazion Mersedes Benz A.Clas Automat 1.7 Nafte
  Vetura

  Okazion Mersedes Benz A.Clas Automat 1.7 Nafte

  Mersedes Benz A.Clas 1.7 Nafte Automat ne gjendie shune te mire. Gomat e reja Hapje mbyllje me pult

  Pogradec 6 maj 15:51
  1.250 €
 • 1 foto
  gome rezerve per bmw
  Autopjese dhe paisje

  gome rezerve per bmw

  shes gome rezerve per bmw ne gjendje pothuajse te re 50 mije lek

  Pogradec 6 maj 11:54
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Audi a3 1.8 benzin gaz pa turbo shitet nderrohet +/- diferencen .letrat deri 22/6/2020

  Pogradec 6 maj 08:47
  1.800 €
 • 8 foto
  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI
  Vetura

  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI

  ☑️Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI☑️ ☑️Sendile me Ngroje

  Pogradec 6 maj 07:49
  3 €
 • 7 foto
  Mercedes B class
  Vetura

  Mercedes B class

  Shitet mercedes b class . Makina esht gjendje shum te mir , vaj filtra sapo ndrruar, goma te reja ,

  Pogradec 5 maj 20:26
  5.400 €
 • 2 foto
  Biçikleta29
  Vetura

  Biçikleta29

  Biçikletë 29 ne gjendje shume te mira ,pjeset shimano,frenat me alok,Author 2018.

  Pogradec 5 maj 17:52
  45.000 Lek
 • 5 foto
  Opel 3.1
  Vetura

  Opel 3.1

  Shes opel 3.1dci 4x4 ne gjendje perfekte ne dekumenta per nje vit cmimi 4700 euro i diskutushem mun

  Pogradec 5 maj 14:29
  4.700 €
 • 4 foto
  Mercedes 4x4
  Vetura

  Mercedes 4x4

  Shes mercedes kamiocine 4x4 vet shkarkuse vende 6+1 ne gjendje perfekt dekumentat per nje vit cmimi

  Pogradec 5 maj 14:17
  10.000 €
 • 2 foto
  Pompe benzine mercedes 190.
  Autopjese dhe paisje

  Pompe benzine mercedes 190.

  Shitet set pompe benzine mercedes 190 motor 1.8 viti 92.

  Pogradec 5 maj 03:23
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Mercedes ML270 Nafte Viti 2002 Kamio Automatike
  Vetura

  Mercedes ML270 Nafte Viti 2002 Kamio Automatike

  Shitet Mercedes ML270 Nafte Viti 2002 Kamio Automatike Nr Cel&Whatsapp:+355698462936 Makina Pose

  Pogradec 4 maj 22:18
  3.600 €
 • 5 foto
  Bmw 320 kupe
  Vetura

  Bmw 320 kupe

  Shitet Bmw 320 sport.nafte 2 mishe 6 marshe.viti 2004 komanda timon pilot atomat.me letra der ne prr

  Pogradec 4 maj 21:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz
  Vetura

  Mercedes-Benz

  Shitet w202 C 220 d Lloji ELEGANCE Disqe R16 Per me shum info Çmimi 1,600€ Kontaktoni ne Tel..06951

  Pogradec 4 maj 21:13
  1.600 €
 • 5 foto
  Passat 1.9 TDI super gjendje okazionnn !!!
  Vetura

  Passat 1.9 TDI super gjendje okazionnn !!!

  Passat 1.9 TDI super gjendje ..kamjo manuale..shum e paster ..super ekonomike..fundi i vitit 2007..m

  Pogradec 4 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  E 220 CDI AVANTGRAD MANUAL VITI 2001
  Vetura

  E 220 CDI AVANTGRAD MANUAL VITI 2001

  SHITET BENZ E 220 CDI AVANGATD 6 marsha Navigator i madh sedilje elektrike. Pasqyra me palosje.. Ka

  Pogradec 4 maj 12:21
  3.000 €
 • 2 foto
  Kerkoj paket kamje si ne foto
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj paket kamje si ne foto

  Kerkoj kamjo A.Clasi Automat 1.7 nafte viti 200 Ose vec paketen ju f.l.m

  Pogradec 3 maj 19:19
  100 Lek
 • 1 foto
  Grup per yamaha Crypton
  Autopjese dhe paisje

  Grup per yamaha Crypton

  Shitet grup motorri yamaha crypton 110 cc dopio freksion i pa hapur asnjehere i sjelle nga greqia

  Pogradec 3 maj 17:31
  300 Lek
 • 8 foto
  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz// 2007//Quatrro
  Vetura

  Audi A4/ 2.0(t) benzin gaz// 2007//Quatrro

  Audi A4 motorr 2.0t benzin gaz, quatrro, në gjendje shume t mire, kamjo automat 7G, baxho xhami, gom

  Pogradec 3 maj 16:07
  6.000 €
 • 4 foto
  Shes Biciklete \n
  Vetura

  Shes Biciklete \n

  Biciklete ne gjendje shume te mire ta provoni ku te doni me goma te reja dhe frenat me diskofren p

  Pogradec 3 maj 15:11
  120 €
 • 2 foto
  Shitet nderrohet
  Vetura

  Shitet nderrohet

  Audi a3 1.8 i thjesht Benzin/gaz shitet nderrohet +/- diferncen

  Pogradec 3 maj 10:31
  1.700 €
 • 4 foto
  Mercedes 220Avangard manual
  Vetura

  Mercedes 220Avangard manual

  Shitet Avangard 220cdi manual

  Pogradec 3 maj 08:11
  3.000 €
 • 4 foto
  Land Rover Discovery 3
  Vetura

  Land Rover Discovery 3

  Makina ne gjendje shum te mire! E gatshme per cdo lloj prove! E ardhur nga Gjermania!Per me shum inf

  Pogradec 2 maj 22:29
  11.500 €
 • 3 foto
  Shiten pjeset
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjeset

  Fener sinjale dhe dy parafangot pe mz 251

  Pogradec 2 maj 12:23
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Cilinder motori jamaka TDM
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Cilinder motori jamaka TDM

  Cilinder motori jamaka dy pistona nje zinxhir faze TDM 900

  Pogradec 2 maj 07:35
  150 €
 • 1 foto
  Grup motori piaxho 50 cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Grup motori piaxho 50 cc

  Grup mtori piaxho 50 cc me uje

  Pogradec 2 maj 07:34
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Hejbies prej motociklete
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Hejbies prej motociklete

  Hejbies motociklete

  Pogradec 2 maj 07:30
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Motociklete MZ 251cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motociklete MZ 251cc

  Motocikleta MZ 251 cc pa dokumenta

  Pogradec 2 maj 07:25
  70.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet iveco daily
  Vetura

  Shitet iveco daily

  23 vende Viti 2005 Motori 2.3 nafte Kondicioner Dere emergjence

  Pogradec 1 maj 15:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gilera Nexus 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Gilera Nexus 500

  Gilera Nexus 500, viti 2005, ne gjendje perfekte, me targa shqiptare te prera deri ne shtator 2020,

  Pogradec 1 maj 13:51
  2.150 €
 • 8 foto
  Shitet Nissan Juke 1.6 Benzine
  Vetura

  Shitet Nissan Juke 1.6 Benzine

  Shitet Nissan Juke e perdorur vetem nga 1 pronar . Eshte ne gjendje perfekte . Sherbimet jane te ber

  Pogradec 1 maj 12:19
  9.500 €