Biznes & Punësime në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  Pit bull !!!!!
  Kafshe ferme

  Pit bull !!!!!

  Pit bull mashkull..1 vit e gjysem..

  Pogradec Sot, 18:04
  100 €
 • 0 foto
  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE
  Makineri dhe inventare

  URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE

  E-STUDIO453 eshte Fotokopje Bardhe e Zi me 35 faqe në minutë është ideale për grupet punues ne zëna

  Pogradec Dje, 06:20
  350 €
 • 0 foto
  Shiten Mobilje Parukerie
  Sherbime

  Shiten Mobilje Parukerie

  Shes mobilje parukerie ne gjendje shum te mire

  Pogradec 20 korrik 17:00
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS16
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS16

  Ne shitje: Lavatrice profesionale Primus FS16 - 2011 vit - 16 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga

  Pogradec 19 korrik 12:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional
  Makineri dhe inventare

  Makina larje lavatrice tharse hekur profesional

  Makina profesionale larëse për shitje nga markave të famshme botërore. - Nga 7 deri në 80 kg - Miel

  Pogradec 19 korrik 12:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice larje industriale 16 kg
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice larje industriale 16 kg

  Makina profesionale larëse IPSO HC165 - 16,5 kg - 1000 centrifuge - Elektrik - 12 KW - Kontrolluar

  Pogradec 19 korrik 12:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina lavatrice larje Primus FS55
  Makineri dhe inventare

  Makina lavatrice larje Primus FS55

  Ne shitje: Makinë larëse profesionale Primus FS55 - 55 kg - Ngrohje elektrike - Centrifuga e lartë

  Pogradec 19 korrik 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina larje / lavatrice industriele
  Makineri dhe inventare

  Makina larje / lavatrice industriele

  Per Shitje: Makinë larëse profesionale Electrolux W3130H - 13 kg - Ngrohje elektrike (12 KW) - Cen

  Pogradec 19 korrik 12:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Pogradec 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makineri druri
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri

  Makineri ne gjendje shume te mire pune,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem.per me shume info kont

  Pogradec 10 korrik 18:12
  10 Lek
 • 3 foto
  Sharre per mish OMEGA
  Makineri dhe inventare

  Sharre per mish OMEGA

  Shes sharre mishi , marka Omega , e ardhur nga Italia ne gjendje shume te mire . E shes per arsye mo

  Pogradec 6 korrik 11:09
  500 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Pogradec 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Nudim zajam novac uopće svijetu
  Sherbime

  Nudim zajam novac uopće svijetu

  Nudim kredite novac između privatnih , na raspolaganju sam vam zajam svim iskrenim i ozbiljnim osoba

  Pogradec 3 korrik 13:54
  4.500.000 €
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Pogradec 25 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Pogradec 23 qershor 09:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 22 qershor 00:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Tharse/Lavatrice/Hekura per hekurosje INDUSTRIALE

  Shesim tharse,lavatrice,hekura per hekurosje INDUSTRIALE te sapo ardhura nga Gjermania.

  Pogradec 22 qershor 00:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Rrula,Tharse Profesionale

  Pogradec 22 qershor 00:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Shesim Lavatrice,Hekura,Tharse Profesionale

  Pogradec 22 qershor 00:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional
  Makineri dhe inventare

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Shesim Lavatrice/Tharese/Hekura Porofesional

  Pogradec 22 qershor 00:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kantine per hamburger Zgare qymyri
  Makineri dhe inventare

  Kantine per hamburger Zgare qymyri

  Permban: friteze per skuqje (dyshe) , zgare qymyri , dy frigorifere , dy bombola gazi . E gjithe guz

  Pogradec 12 qershor 18:57
  3.200 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Pogradec 11 qershor 02:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Pogradec 3 qershor 01:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Pogradec 26 maj 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Pogradec 25 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Pogradec 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER
  Sherbime

  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER

  KURSE PROFESIONALE PER BERBER !!!Hapet sezoni i ri per te gjithe te rinjte,te cilet jane te etur per

  Pogradec 17 maj 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Pogradec 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Pogradec 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lost love spell caster in Windhoek +27631765353 Swakopmund Henties Bay Omaruru Otjiwarongo Okahandja Grootfontein Mariental
  Sherbime

  Lost love spell caster in Windhoek +27631765353 Swakopmund Henties Bay Omaruru Otjiwarongo Okahandja Grootfontein Mariental

  DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and pr

  Pogradec 8 maj 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Pogradec 4 maj 01:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Impiant Per Prodhimin e Birres
  Makineri dhe inventare

  Impiant Per Prodhimin e Birres

  Impiant per prodhimin e birres .Prodhim hungarez dhe teper cilesor. Siguron 14mije litra per 24h.Gje

  Pogradec 2 maj 09:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE
  Makineri dhe inventare

  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE

  Shesim LAVATRICE/THARESE/HEKURA PER HEKUROSJE INDUSTRIALE

  Pogradec 19 prill 20:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjidhni kompaninë e duhur të duhur ose ndërmjetësin e duhur për një aplikim për kredi dhe një frikë

  Pogradec 19 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Pogradec 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Pogradec 13 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Shumica e ofertave të sotme financiare në internet janë të bazuara në feaude. Dhe kjo është ajo që f

  Pogradec 12 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Pogradec 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Pogradec 8 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Pogradec 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Pogradec 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice Hekura Tharese INDUSTRIALE

  Shesim lavatrice,hekura,tharse industrial

  Pogradec 4 prill 11:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LAVATRICE ,THARESE DHE HEKUR PER HEKUROSKE
  Makineri dhe inventare

  LAVATRICE ,THARESE DHE HEKUR PER HEKUROSKE

  Shesim LAVATRICE Tharese dhe hekur me cmim te arsyetueshem .Për më shumë informacion kontaktoni tek

  Pogradec 4 prill 10:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Shesim LAVATRICE,HEKURA DHE THARSE PROFESIONALE

  Pogradec 4 prill 07:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makineri druri dhe alumini
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri dhe alumini

  Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsy

  Pogradec 4 prill 06:47
  10 €
 • 5 foto
   LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  SHESIM LAVATRICE THARSE HEKURA PROFESIONAL

  Pogradec 4 prill 04:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri ambalazhi
  Makineri dhe inventare

  Makineri ambalazhi

  shitet kjo makinen e paketimit per grakunate e pluhur fillon qe nga 2.5 gr e siper prodhim gjerman

  Pogradec 4 prill 02:55
  10.000 €
 • 0 foto
  Manekina dhe Fustane Nuserie
  Makineri dhe inventare

  Manekina dhe Fustane Nuserie

  Shes 4 manekina.jane 3 bust dhe 1 manekine femer te 4-tra nga 150 mije lek dhe 10 fustane nuserie te

  Pogradec 4 prill 02:02
  150 Lek
 • 3 foto
  Mulli Ekspresi
  Makineri dhe inventare

  Mulli Ekspresi

  Shes Mulli per ekspres ne gjendje shum te mire !

  Pogradec 4 prill 01:59
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq3 Pro BT 05
  Makineri dhe inventare

  Pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq3 Pro BT 05

  Shitet Eko, Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05. Eko eshte e paisur me dy sonda, nje konvekse abdomina

  Pogradec 4 prill 00:31
  5.500 €