Elektronikë
Pogradec

Elektronikë në shitje në Pogradec

 • 3 foto
  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa
  Telefona celulare

  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa

  shes 4s ne gjendje shum te mire si i ri 10 10

  Pogradec Dje, 21:48
  40 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S3 neo
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S3 neo

  16 GB 16 mgpxl kamera

  Pogradec Dje, 05:13
  90 €
 • 3 foto
  Subwufer makine
  Audio / CD / Stereo

  Subwufer makine

  Subwufer bashke me amplifike brenda ne gjendje shum te mire. krijon nje atmosfere Te kendshme brenda

  Pogradec 17 korrik 12:52
  70 Lek
 • 1 foto
  Shes iphone 8 te ri ne kuti, 64 giga ,ngjyra gold
  Telefona celulare

  Shes iphone 8 te ri ne kuti, 64 giga ,ngjyra gold

  Shes iphone 8 te ri ne kuti , 64 giga , ngjyra gold..

  Pogradec 15 korrik 09:44
  380 €
 • 4 foto
  Shitet super kompjuter gaming
  Kompjutera

  Shitet super kompjuter gaming

  Shitet super kompjuter pothuajse i ri . I perdorur shum pak . Kompjuteri ka 2 muaj qe ka erdhur nga

  Pogradec 12 korrik 01:06
  1 €
 • 3 foto
  Okazion shitet iphon 6s rose gold 64 giga shum i
  Telefona celulare

  Okazion shitet iphon 6s rose gold 64 giga shum i

  Super telefon super gjendje punon me 3G 4G LTE POR NUK I PUNON WIFI OSE SIQ QUHET SHQIP UARLESI

  Pogradec 11 korrik 21:49
  120 €
 • 1 foto
  Shitet Kompjuter
  Kompjutera

  Shitet Kompjuter

  Kompjuter Lenovo Windows 10 Pro Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @3.3 GHz Installed Memor

  Pogradec 27 qershor 19:46
  200 €
 • 6 foto
  Okazion!! Xiaomi note 5 plus (i zi)
  Telefona celulare

  Okazion!! Xiaomi note 5 plus (i zi)

  Xiaomi redmi note 5 plus . Ngjyra:( i zi). Pa asnje gervishtje ose demtim,(Ne gjendje perfetke!!) 10

  Pogradec 26 qershor 20:32
  145 Lek
 • 1 foto
  Kompjutera Desktop
  Kompjutera

  Kompjutera Desktop

  Shiten ose ndërrohen 12 kompjutera plus 1 server. Processori AMD 2core, 2 GB ram, harddisc 250-320 G

  Pogradec 24 qershor 21:59
  2.000 €
 • 0 foto
  shitet ps3 me çip
  Pjese per kompjuter

  shitet ps3 me çip

  shitet ps3 me çip per arsye mosperdorimi 0676351041 150 i diskutushem

  Pogradec 20 qershor 13:45
  150 Lek
 • 3 foto
  Xiaomi Redmi 5 plus. 5.99 inch, octa-core 32GB
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi 5 plus. 5.99 inch, octa-core 32GB

  Tel shum i mire ne perdorim dhe i shpejte. Asnje gervishtje. 8 processor 2.0 gh/z 3 gb ram 32 gb mem

  Pogradec 19 qershor 14:05
  150 Lek
 • 1 foto
  iPhone 6 128 giga gjendja 9me10 okazion
  Telefona celulare

  iPhone 6 128 giga gjendja 9me10 okazion

  iPhone 6 128 giga shum I paster pervec nje njolle ne ekrant samezi dalloet

  Pogradec 17 qershor 17:47
  160 Lek
 • 4 foto
  Huawei P8 lite
  Telefona celulare

  Huawei P8 lite

  Telefoni eshte gjendje 10/10 blere i ri ne gjermani mbajtur nga nje person, cmimi arsyeshem per gjit

  Pogradec 16 qershor 11:21
  100 Lek
 • 9 foto
  Samsung S6 Edge Plus Gold
  Telefona celulare

  Samsung S6 Edge Plus Gold

  Shes galaxy s6 Edge Plus te sapo ardhur nga Usa teli ska asnje gervishtje ! Ju lutem telefonata seri

  Pogradec 1 qershor 00:23
  190 Lek
 • 0 foto
  Fujitsu
  Kompjutera

  Fujitsu

  Shitet Fujitsu Workstation IntelR XeonR CPU X5560 @ 2.80GHz 2.66GHz 2Processors 24GB Nividia Quad

  Pogradec 29 maj 00:30
  250 €
 • 1 foto
  OKAZION iphone 7 32G
  Telefona celulare

  OKAZION iphone 7 32G

  Iphone 7 32G ne gjendje shum te mir me gjith aksesor perkates xham gomin karikus

  Pogradec 27 maj 15:09
  27.000 Lek
 • 1 foto
  SAMSUNG S7 Edge 32 GB
  Telefona celulare

  SAMSUNG S7 Edge 32 GB

  Shitet samsung s7 edge 32 GB per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mire nuk i punon shenja e gis

  Pogradec 25 maj 23:05
  180 €
 • 0 foto
  Shitet samsung s7 ne gjendje super
  Telefona celulare

  Shitet samsung s7 ne gjendje super

  Shitet samsung s7 ne gjendje super pa shenja persorimi te interesuarit wechap 0699349222

  Pogradec 24 maj 21:25
  149 €
 • 7 foto
  Samsung galaxy s6 edge plus
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s6 edge plus

  Shes samsung 32 GB memorje ne super gjendje per vetem 200 mije lek . Teli shitet per arsye mosperdor

  Pogradec 21 maj 22:06
  200 Lek
 • 2 foto
  Shes Karte grafike 1gb Nvidia GT210
  Pjese per kompjuter

  Shes Karte grafike 1gb Nvidia GT210

  Shes karte grafike nvidia 210 1gb 128bit ddr2 Eshte e perdorur po shume pak e perdorur Shitet per ar

  Pogradec 19 maj 19:35
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Samsung S5 32 GB
  Telefona celulare

  Shitet Samsung S5 32 GB

  Gjendja10/10

  Pogradec 14 maj 07:49
  100 €
 • 3 foto
  iPad 2 mini. 16 GB ngjyre zeze 8
  Telefona celulare

  iPad 2 mini. 16 GB ngjyre zeze 8

  iPad 2 mini, 16GB memorje, ngjyre e zeze. Me asnje shenje perdorimi dhe shum pak i perdorur, me tepe

  Pogradec 12 maj 10:42
  200.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet LG G4 20Mije lek
  Telefona celulare

  Shitet LG G4 20Mije lek

  Shes LG G4 pa asnje gervishtje teli nuk esht ne gjendje pune por ekran touch i ka te pa gervishtur b

  Pogradec 11 maj 15:44
  20 Lek
 • 0 foto
  shes play station 2 mund te luani me ane te usb pa patur disk
  Kompjutera

  shes play station 2 mund te luani me ane te usb pa patur disk

  Shes play station 2 50€ Esht ne gjendje pune shume te mire ju garantoj Me 3 leva Dhe mund te

  Pogradec 8 maj 17:45
  50 €
 • 1 foto
  Shitet per pjese
  Telefona celulare

  Shitet per pjese

  Shitet

  Pogradec 6 maj 14:12
  3.000 Lek
 • 4 foto
  XS Max 256GB,900€ ne kuti me aksesore.
  Telefona celulare

  XS Max 256GB,900€ ne kuti me aksesore.

  XS Max akull i ri, vetem 30 dite i perdorur (vetem 30 karikime gjithsej ka bateria) 110.000 mije lek

  Pogradec 3 maj 13:32
  900 €
 • 2 foto
  i ri huawei mate 20 x me 128gb per shitje
  Telefona celulare

  i ri huawei mate 20 x me 128gb per shitje

  i ri huawei mate 20 x me 128gb per shitje

  Pogradec 2 maj 14:29
  320 €
 • 5 foto
  Iphone 6s 16GB
  Telefona celulare

  Iphone 6s 16GB

  Iphone 6s (16gb) ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje!

  Pogradec 25 prill 10:57
  190 €
 • 6 foto
  Iphone 6 Plus Black
  Telefona celulare

  Iphone 6 Plus Black

  Shitet Iphone 6 plus 16 GB me karikuesin e vet origjinal eshte ne gjendje shum te mire shitet per ar

  Pogradec 19 prill 19:16
  189 Lek
 • 4 foto
  Shitet/nderrohet samsung s6
  Telefona celulare

  Shitet/nderrohet samsung s6

  samsung s6 model europian , gjendje shum te mir pune , nk ka asnje difekt tjeter pervec xhamit mbrap

  Pogradec 15 prill 18:52
  120 Lek
 • 4 foto
  Brand New Glacier White Playstation 4 Pro PS4 Pro 1 TB Limited Edition Ps Kamera
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand New Glacier White Playstation 4 Pro PS4 Pro 1 TB Limited Edition Ps Kamera

  Brand New Glacier White Playstation 4 Pro PS4 Pro 1 TB Limited Edition Ps Kamera WhatsApp Bisedë

  Pogradec 12 prill 10:30
  200 €
 • 5 foto
  Shitet \\ nderrohet
  Telefona celulare

  Shitet \\ nderrohet

  samsung s6 model europian , gjendje shum te mir pune , nk ka asnje difekt tjeter pervec xhamit mbrap

  Pogradec 10 prill 21:27
  120 Lek
 • 1 foto
  Shitet iphone 6 16 Gb
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6 16 Gb

  gjendja 10/10

  Pogradec 9 prill 20:57
  170 Lek
 • 4 foto
  IPHONE X(White) 64 Gb
  Telefona celulare

  IPHONE X(White) 64 Gb

  Iphone x shume pak i perdorur,gjendja perfekte.Pa asnje gervishtje.

  Pogradec 9 prill 09:53
  650 €
 • 1 foto
  Galaxy j5
  Telefona celulare

  Galaxy j5

  samsung Galaxy j5 150 mije i padiskutueshem ekranin e ka te nderruar super gjendje vetem Whatsapp

  Pogradec 7 prill 15:21
  150 Lek
 • 1 foto
  Sony Vaio Notebook 2014
  Kompjutera

  Sony Vaio Notebook 2014

  Shitet laptop Sony Vaio Notebook 2014, i blere ne New York per 850 $. Bateria 5300 mA, Procesor 2.40

  Pogradec 7 prill 13:59
  400 €
 • 5 foto
  Samsung a9 Star si i ri (64GB)
  Telefona celulare

  Samsung a9 Star si i ri (64GB)

  Samsung a9 Star pa asnje dallim nga i riu, gjendja 10/10, cmimi super i arsyeshem 250€. 3 muaj i per

  Pogradec 6 prill 15:26
  250 €
 • 2 foto
  Qender zeri 12 volt
  Audio / CD / Stereo

  Qender zeri 12 volt

  Qender zeri 12 volt e kompletuar per fugona

  Pogradec 4 prill 14:28
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Disqe ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe ps3

  Transformes 3 dhe watch dogs jan vetem njer te perdorur dhe shiten per arsye mos perdorimi cmimi I t

  Pogradec 4 prill 11:46
  50 €
 • 0 foto
  Iphone 5 white 32Gb
  Telefona celulare

  Iphone 5 white 32Gb

  Iphone white 32Gb

  Pogradec 4 prill 11:43
  100 Lek
 • 9 foto
  Shitet iPhone 5s 16Gb pothuajse i ri
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 5s 16Gb pothuajse i ri

  Shitet Iphone 5s, pothuajse i ri, pa Touch ID, telefoni eshte 16 gb, ka vetem nje gervishtje te voge

  Pogradec 4 prill 09:46
  15.000 Lek
 • 0 foto
  LG X Power
  Telefona celulare

  LG X Power

  Shitet LG X Power ne gjendje te mire ,ngjyre i zi ,16 GB ROM ,2 GB RAM

  Pogradec 4 prill 08:23
  150 €
 • 3 foto
  Shitet Galaxy A3 2016
  Telefona celulare

  Shitet Galaxy A3 2016

  Ka xhamin pas te thyer por nuk ndikon ne perdorim. Gjithcka tjerer eshte ne rregull l. Andorid 7.0.

  Pogradec 4 prill 08:20
  79 €
 • 1 foto
   IPHONE 7+ Rose Gold 256 GB
  Telefona celulare

  IPHONE 7+ Rose Gold 256 GB

  iphone eshte ne kuti gjendja 10/10from 🇬🇧

  Pogradec 4 prill 06:35
  540 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB

  shes s7 edge por dhe mund te rregullohet. per pjes nga mbrapa dhe dicka brenda mund t marresh .kurse

  Pogradec 4 prill 06:34
  100 Lek
 • 0 foto
  Laptop ne gjendje shum te mir
  Kompjutera

  Laptop ne gjendje shum te mir

  Laptopi ka keto parametra procesori:intel celeron 1.4ghz . Grafika 64 mb dhe ram 1 gb hard disku 37

  Pogradec 4 prill 05:32
  50 €
 • 0 foto
  Sony z5 gjendja 10/10
  Telefona celulare

  Sony z5 gjendja 10/10

  sony vjen nga 🇬🇧 eshte unlocked

  Pogradec 4 prill 04:45
  200 Lek
 • 0 foto
  Lexues Multi SD Card
  Pjese per kompjuter

  Lexues Multi SD Card

  lexues karte sd : Micro SD MS Duo/MS Pro Duo M2 MINI SD SD MMC SDHC SDXC

  Pogradec 4 prill 04:38
  500 Lek
 • 5 foto
  SHITET PC LENOVO + EKRAN
  Kompjutera

  SHITET PC LENOVO + EKRAN

  KOMPJUTER + EKRAN

  Pogradec 4 prill 04:37
  350 €
 • 5 foto
  Nderrohet samsung j5 2017 me samsung s6 edge
  Telefona celulare

  Nderrohet samsung j5 2017 me samsung s6 edge

  Nderrohet samsung j5 2017 me samsung s6 edge europian , celulari esht i mbajtur shm mir ne gjendje p

  Pogradec 4 prill 04:32
  Me Marrveshje