Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici
  Kafshe shtepiake

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozici

  Puppies racë të pastra Siberian Husky në dispozicion për birësim tani. Këlyshët janë rritur në një f

  Pogradec Sot, 02:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz 2006

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Pogradec Sot, 00:49
  3.499 €
 • 11 foto
  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE 2000
  Vetura

  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE 2000

  Shitet Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE Kamio Manuale 245.000 KM Origjinale Nr Cel:+355688525093 Makina P

  Pogradec Sot, 00:48
  3.000 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO
  Vetura

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO

  Mercedes C220 Automatike Avangarde Motorr EVO Nafte Viti 2005 Cmimi:5200 Euro Pak I Diskutueshem Nr

  Pogradec Sot, 00:48
  5.200 €
 • 11 foto
  Vw Passat 2.0 Nafte 2008 Full Per Llojin E Saj
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Nafte 2008 Full Per Llojin E Saj

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Pogradec Sot, 00:48
  4.999 €
 • 11 foto
   Bmw X5 2005 3.0 Nafte 2005
  Vetura

  Bmw X5 2005 3.0 Nafte 2005

  Shitet Bmw X5 2005 3.0 Nafte Pa Takse Luksi Tavan Panoramike Tavan Xhami Cmimi:5700 Euro I Diskutues

  Pogradec Sot, 00:48
  5.700 €
 • 11 foto
  OKAZION Bmw 320d//M-LooK 2006
  Vetura

  OKAZION Bmw 320d//M-LooK 2006

  Shitet Bmw 320d//M-LooK 2006 Kamio Manuale Makina Posedon: ->Klima Dixhitale Tronike ->Sistem

  Pogradec Sot, 00:48
  5.999 €
 • 4 foto
  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania
  Vetura

  VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

  VW Phaeton 2008 me 275.000 KM, me liber servisi. Te gjitha sherbimet e bera tek VW Gjermani. Makina

  Pogradec Sot, 00:19
  9.900 €
 • 8 foto
  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine
  Vetura

  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine

  Shes Peugeot 206 motor 1.1 Benzine, makina eshte ne gjendje shume te mire pune. Xhama elektrike , pa

  Pogradec Sot, 00:08
  2.000.000 Lek
 • 6 foto
  Opel 1.5turbo motor isuzu
  Vetura

  Opel 1.5turbo motor isuzu

  SHITET OPEL KADETT 1.5TD MOTOR ISUZU MOTOR CORSA VECTRA makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe mot

  Pogradec Dje, 23:33
  500 €
 • 4 foto
  Shiten pjese mercedes katerfenershi w210
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjese mercedes katerfenershi w210

  Shitet Elike radiatoru&kondicioneri model cdi=30mije Defer i ri sprinter&katerfenersh pllake

  Pogradec Dje, 23:33
  1 Lek
 • 4 foto
  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTI BENZIN-GAZ OKAZION URGJENT

  Volkswagen Golf 5 2.0 GTI,viti dhjetor 2007,ngjyre e kuqe,kambio manuale,disqe alumini,goma te reja,

  Pogradec Dje, 23:04
  5.700 €
 • 10 foto
  Toyota Rav4 D4D 2.2 DIESEL 4x4 2007 Full Perfekt
  Vetura

  Toyota Rav4 D4D 2.2 DIESEL 4x4 2007 Full Perfekt

  Toyota Rav4

  Pogradec Dje, 22:05
  6.700 €
 • 9 foto
  Audi A3, 2004
  Vetura

  Audi A3, 2004

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Kondicioner, abs, CD player, pasqyra e

  Pogradec Dje, 21:43
  3.700 €
 • 0 foto
  OKAZION SMART FOR FOUR 1.4 NAFT 2007 panorama
  Vetura

  OKAZION SMART FOR FOUR 1.4 NAFT 2007 panorama

  letrat per 1 vit panorama kondisioner 12/06 cmimi 2000€ i pa diskutueshem

  Pogradec Dje, 21:06
  2.000 €
 • 0 foto
  AUDI Q7 300D AUTOMAT 2007 SUPER FULLL
  Vetura

  AUDI Q7 300D AUTOMAT 2007 SUPER FULLL

  AUDI Q7 300D AUTOMAT 2007 SUPER FULLL NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE

  Pogradec Dje, 21:01
  11.500 €
 • 5 foto
  BMW SERIA 1 200NAFT AUTOMAT 07 LOOK.M FULLLLLLLLL
  Vetura

  BMW SERIA 1 200NAFT AUTOMAT 07 LOOK.M FULLLLLLLLL

  bmw seria 1 200naft automat look.m 240km 12/06 navigator sensor aux sallon meshini paket sport letr

  Pogradec Dje, 21:01
  6.300 €
 • 5 foto
  BENZ 200 CDI AUTOMAT 2002 FULL EKSTRA PERFEKT
  Vetura

  BENZ 200 CDI AUTOMAT 2002 FULL EKSTRA PERFEKT

  MERCEDEZ BENZ 200 NAFT AUTOMAT 244KM VITI 2002 NE LEJ QARKULLIMI FULL EKSTRA GJENDJE PERFEKTE LETR

  Pogradec Dje, 21:00
  3.100 €
 • 5 foto
  VW Golf 4 1.9
  Vetura

  VW Golf 4 1.9

  VW Golf 4 1.9 pa te kuqe 66 kuaj fuqi shume ekonomike viti 2002.Makina eshte ne gjendje shume te mir

  Pogradec Dje, 20:46
  2.300 €
 • 5 foto
  Volkswagen Passat 1.9 bluemotion 2009
  Vetura

  Volkswagen Passat 1.9 bluemotion 2009

  Volkswagen passat bluemotion viti 2009 me karta te sapo prera. makina eshte ne gjendje te shkelqyer,

  Pogradec Dje, 20:46
  5.000 €
 • 11 foto
  Audi A6 3.0 QUATTRO START/STOP F1 FULL PERFEKT
  Vetura

  Audi A6 3.0 QUATTRO START/STOP F1 FULL PERFEKT

  Shitet Audi A6 3.0 Nafte Quattro,ngjyre gri,viti 2008,kambio Automatike Tip Tronic,Marsha ne timon F

  Pogradec Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz 270
  Vetura

  Mercedes benz 270

  Mercedes benz E class 270 eleganc viti 2004 me motorr te zi te gjitha sherbimet e bera makina eshte

  Pogradec Dje, 20:41
  4.500 €
 • 5 foto
  Mercedes benz E 270 OKAZION
  Vetura

  Mercedes benz E 270 OKAZION

  Mercedes benz E class 270 avangard ngjyra gri taksat e sapo prera per 1 vit makina eshte ne gjendje

  Pogradec Dje, 20:40
  4.800 €
 • 5 foto
  VW GOLF PLUS 1.9
  Vetura

  VW GOLF PLUS 1.9

  VW golf plus viti 2006 1.9 nafte automatik shume e paster si brenda dhe jashte.Makina eshte vetem m

  Pogradec Dje, 20:40
  4.800 €
 • 7 foto
  MERCEDES E 220 VITI 2006 SAPO ARDHUR
  Vetura

  MERCEDES E 220 VITI 2006 SAPO ARDHUR

  SHITET MERCEDES E 220 VITI 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR .DOGAN TE PAGUAR. I

  Pogradec Dje, 20:34
  6.800 €
 • 10 foto
  Mercedes E250 AMG LINE PANORAMA F1 FULL Nderrohet
  Vetura

  Mercedes E250 AMG LINE PANORAMA F1 FULL Nderrohet

  Shitet Mercedes-Benz E250 CDI LOOK AMG FABRIKE,Model Avantgarde,Amg Packet,viti fund 2010,km 220000

  Pogradec Dje, 20:27
  16.700 €
 • 5 foto
  Mundesi nderrimi me benz 210
  Vetura

  Mundesi nderrimi me benz 210

  Shitet audi a4 2.5 v6 4x4 ne gjendje te mire makina esht shum e shpejt taksat i ka ne tetor kualidim

  Pogradec Dje, 20:06
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Bmw 330D
  Vetura

  Bmw 330D

  Shitet BMW 330d viti 2001 look 2005 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike,makina ka pasqyr

  Pogradec Dje, 19:48
  3.000 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMATIC 2005 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMATIC 2005 NAFTE

  SHITET MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMATIC 2005 NAFTE ME DOGANE TE PAGUAR ME GOMA TE REJA NE GJENDJE S

  Pogradec Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  E 270
  Vetura

  E 270

  Shitet ndrohet e klas 270 avangarde automat makina eshte ne gjendje te mir si motorike ashtu dhe xhe

  Pogradec Dje, 19:37
  2.800 €
 • 10 foto
  C class 200CDI ( Sapo ardhur nga Gjermani )
  Vetura

  C class 200CDI ( Sapo ardhur nga Gjermani )

  Mercedes Benz C Class 5/12/2012, Targa shqiptare Euro 5, i blere ne privat Germani me liber sherbime

  Pogradec Dje, 19:32
  12.500 €
 • 9 foto
  Makineri qepeni
  Makineri dhe inventare

  Makineri qepeni

  Shes makineri per prodhimin e profilave te qepenit me llamarine te galvanizuar. Spesori i llamarines

  Pogradec Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gilera Nexus 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Gilera Nexus 500

  Gilera Nexus 500, viti 2005, ne gjendje perfekte, me targa shqiptare te prera deri ne shtator 2020,

  Pogradec Dje, 19:05
  2.150 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI NGA GJERMANIA

  DISQE ALUMINI 16 TE ARDHUR NGA GJERMANIA ÇMIMI SECILET PALE NGA 300 MIJ LEK PA DISKUTUSHEM KONTAKTI

  Pogradec Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1,9 TDI AUTOMATIK TIPTRONIC EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 230000 KM ORIGJINALE ME LIB

  Pogradec Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA
  Vetura

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ LPG EURO 4 GJERMANIA

  VW CADDY 1.6 BENZIN-GAZ-LPG ORIGJINAL TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 234000 KM ORIGJINALE ME LIBER SE

  Pogradec Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BICIKLETA
  Paisje per sport

  BICIKLETA

  SHITEN BICIKLETA NGA ZVICRA NDODHEN NE POGRADEC. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NR E TEL 069

  Pogradec Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Alumini15 dhe 16
  Vetura

  Disqe Alumini15 dhe 16

  Shes disqe alumini per Audi pasat sharoni. 16 jane 4 cop 100 mij lek te 4 15 jane 5 cop 100 mij le

  Pogradec Dje, 18:25
  100 Lek
 • 7 foto
  Okazion ford galaxy benzin+gaz
  Vetura

  Okazion ford galaxy benzin+gaz

  Ford galaxy 2000 16 valva benzine+gaz sekuencial motorri eshte me zinxhir jo me rrip faze shum i for

  Pogradec Dje, 18:16
  1.800 €
 • 11 foto
  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€
  Vetura

  Vw touran viti 2012 1.6 nafte kamera full 12.500€

  Vw touran viti 2012 km 144 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete par

  Pogradec Dje, 17:58
  12.500 €
 • 10 foto
  Mitsubishi l200 4x4 viti 2008 full opsion
  Vetura

  Mitsubishi l200 4x4 viti 2008 full opsion

  Shitet mitsubishi l 200 diezel 4 x 4 viti 2008 km 160 mije full opsion taksa te prera gjendja makine

  Pogradec Dje, 17:58
  8.000 €
 • 4 foto
  SUPER MAKIN RENO MEGAN 1.5 naft 2004
  Vetura

  SUPER MAKIN RENO MEGAN 1.5 naft 2004

  esht ne gjendje te shkelquer cdo gje qe ka lart e ka te re servisin e ka te ber ne kohe esht ne gjen

  Pogradec Dje, 17:52
  1.800 €
 • 3 foto
  shitet iphon 5s gold ne pogradec
  Telefona celulare

  shitet iphon 5s gold ne pogradec

  shes iphon 5s gold ne gjendje te mir pune punon me te gjitha kartat i erdhur nga amerika

  Pogradec Dje, 17:51
  80 €
 • 3 foto
  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa
  Telefona celulare

  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa

  shes 4s ne gjendje shum te mire si i ri 10 10

  Pogradec Dje, 17:50
  40 €
 • 0 foto
  BICIKLET SPORTIVE PER TE APASIONUAR NDAJ CIKLIZMIT
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  BICIKLET SPORTIVE PER TE APASIONUAR NDAJ CIKLIZMIT

  super biciklet ciklisti cdo gje akull e re bicikleta esht shum e mbajtur shitet per arsye mos perdor

  Pogradec Dje, 17:49
  80 €
 • 9 foto
  Opel Frontera
  Vetura

  Opel Frontera

  Ne gjendje shum te mira me letra te prera per 1 vit e gatshme per cdo prove shitet arsye emigrimi Ce

  Pogradec Dje, 17:49
  3.000 €
 • 3 foto
  YAMAHA TDM 900 -03/07
  Motore (mbi 50 cc)

  YAMAHA TDM 900 -03/07

  tani shitet. vet per pjes kembi yamaha tdm 900 2003 edhe 2007 per pjes kembimi ose pjes pjes cfar te

  Pogradec Dje, 17:48
  400 €
 • 3 foto
  Kawasaki zx 9 900
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki zx 9 900

  shitet kawasaki zx 9 900 2000 2002 per pjes kembimi ose pjes pjes per vetem 400€ kam edhe keto te t

  Pogradec Dje, 17:47
  400 €
 • 0 foto
  Shitet Motorr Yinxiang 135cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Motorr Yinxiang 135cc

  -gjendje perfekte, vetem 4 muaj i perdorur -me letra te rregullta -siguracione te paguara per 1 vit

  Pogradec Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Shes vw passat 1.9 shm ekonomike dhe e pastar te gjitha sherbimet e bera vaj filtra vaj kamje ferrot

  Pogradec Dje, 17:13
  3.100 €