Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  Pompe hidraulike vaji per kamjon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe hidraulike vaji per kamjon

  Pompe hidraulike vaji per kamjon man

  Pogradec Dje, 13:29
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Motorr zetor 45 kuaj fuqi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorr zetor 45 kuaj fuqi

  Motorr zetoor cek 45 kuaj fuqi ne gjendje shume te mire

  Pogradec 2 qershor 10:23
  1.000 €
 • 1 foto
  Motor Isuzu per pirungrites
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motor Isuzu per pirungrites

  Motor isuzu per pirungrites me nafte

  Pogradec 2 qershor 10:18
  1 Lek
 • 5 foto
  kamjocin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamjocin

  ne gjendje te mir. shitet per arsye mos perdorimi

  Pogradec 31 maj 22:32
  3.300 Lek
 • 9 foto
  Kamjon 3544 8x6 me diferencjale te medha
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjon 3544 8x6 me diferencjale te medha

  Kamjoni ne gjendje fantastike💛😀 Letra te paguara,goma te reja Kamjon i mbajtur ne gjendje shume te m

  Pogradec 31 maj 17:33
  35.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz sprinter 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz sprinter 208

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,dogane e paguar,gjendje super xhenerike,motorike dhe estetime,vi

  Pogradec 30 maj 12:51
  5.400 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz sprinter 211
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz sprinter 211

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje super xhenerike motorike dhe estetike,dogane e paguar

  Pogradec 30 maj 12:49
  6.500 €
 • 4 foto
  Shitet nuk nderrohet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet nuk nderrohet

  Iveco Daily vitit 2000 makina ehste ne gjendje perefekte si jash dhe brenda nuk ka ndevoj per asnje

  Pogradec 24 maj 09:16
  6.000 Lek
 • 5 foto
  Iveco daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco daily

  Shitet kamioncina ne gjendje te mire pune

  Pogradec 19 maj 17:07
  699.000 Lek
 • 2 foto
  ekskavator Kubota Kx 57-
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ekskavator Kubota Kx 57-

  mini ekskavator Kubota Kx 57-4 vit: 2010 Orari i punës: 3850 Pajisje të tjera: Çekan, shiritat prej

  Pogradec 19 maj 10:18
  2.300 €
 • 10 foto
  Iveco viti 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco viti 2007

  Shes iveco viti 2007 me motorr 2.8td me injatore mekanik vende 23+1 me goma te mira dekumentat per n

  Pogradec 18 maj 18:09
  140.000 Lek
 • 10 foto
  Sonde Shpimi dhe Kompresor
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sonde Shpimi dhe Kompresor

  Shitet Sonda dhe Kompresori Atlas Copco ne gjendje shum te mir pune Sonda perdoret ne gurore dhe shp

  Pogradec 12 maj 20:15
  22.000 €
 • 6 foto
  shes iveco 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shes iveco 2007

  shes iveco viti 2007 vende 23+1 motorr 2.8td me injatore mekanik makina esht ne gjendje perfekt nga

  Pogradec 12 maj 06:33
  140.000 Lek
 • 1 foto
  Koka zbarre kamjoni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Koka zbarre kamjoni man

  Koka zbarre kamjoni man te eeja 4cop

  Pogradec 7 maj 07:51
  150 €
 • 1 foto
  Shperndares ajri per trajler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shperndares ajri per trajler

  Shperndares ajri per trajler me tre akse

  Pogradec 7 maj 07:50
  100 €
 • 1 foto
  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trasmesio i shkurter per kamjon aktros

  Trasmesion i shkurter per kamjon aktros shume pak I perdorur

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Kryq trasmesioni man
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kryq trasmesioni man

  Nje kryq trasmesioni man dy elektrovalva hidrahulike dhe nje shtrar korenti prej ritardo ne gjendje

  Pogradec 7 maj 07:49
  150 €
 • 1 foto
  Turbine motori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Turbine motori

  Turbine per motor te math kamjoni

  Pogradec 7 maj 07:47
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Motorrino per kamjon mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorrino per kamjon mercedes

  Motorrino kamjoni mercedes ne gjendje te mire

  Pogradec 7 maj 07:46
  100 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz

  Makina ndodhet ne gjendje shum te mir me cdo lloj sherbimi mundesi shkembimi

  Pogradec 30 prill 12:49
  4.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz 8x6 3544 me diferenciale te medha
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 8x6 3544 me diferenciale te medha

  Ne nje gjendje te shkelqyer ; viti 12/1996, fotot flasin vete Makina eshte me letra te paguara se fu

  Pogradec 30 prill 11:29
  35.000 €
 • 2 foto
  Motorino 12 dhe 24 volt
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motorino 12 dhe 24 volt

  Motorino 12 dhee 24 volt per kamjona mercedes

  Pogradec 29 prill 11:49
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Pompe hidrauliku per porta kamjoni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe hidrauliku per porta kamjoni

  Pompe hidrauliku per hapje dhe mbyllje porte per kamjoncina

  Pogradec 29 prill 11:49
  80 €
 • 0 foto
  Pompe hdraulike presioni vaji
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe hdraulike presioni vaji

  Pompe presioni vaji per pirun

  Pogradec 29 prill 07:02
  200 €
 • 2 foto
  Pompe hidrauliku per kamjon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe hidrauliku per kamjon

  Pompe hidraulike per kamjon vetshkarkus

  Pogradec 29 prill 07:01
  250 €
 • 0 foto
  Makine transporti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makine transporti

  Shitet makin transporti kineze 1000cc benzin ne gjendje shum t mire

  Pogradec 22 prill 22:16
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Shes fugon sprinter 20+1
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fugon sprinter 20+1

  Shitet fugon ne gjendje te mir te gjitha sherbimet e sa po bera letrat taska siguracion kolaudim te

  Pogradec 16 prill 17:25
  10.000 €
 • 3 foto
  Pirun Komatsu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Komatsu

  Shitet piruni Komatsu Gjendje e mir Pesha e ngritjes 2ton. Shperndares per kove i sapo vene

  Pogradec 15 prill 14:35
  3.300 €
 • 5 foto
  Iveco Daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Daily

  Shitet iveco daily ne gjendje shume te mire.E gatshme per cdo lloj prove.

  Pogradec 11 prill 16:26
  5.800 €
 • 4 foto
  Ifa l 60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ifa l 60

  SHITET IFA L60 Per te tjera informacione merni ne tel:0684623156

  Pogradec 10 prill 10:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IFA L60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IFA L60

  Shitet IFA L60 4x4

  Pogradec 10 prill 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Ifa L60
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Ifa L60

  Shitet Ifa L60 per te tjera informacione merni ne Tel:0684623156

  Pogradec 9 prill 21:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Actors 25.46 Jumbo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Actors 25.46 Jumbo

  Shitet Actros 2546 Jumbo 120m3 38eu palet 7.7 + 7.7 Euro5, top kondicjon

  Pogradec 2 prill 04:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEFER SCANIE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  DEFER SCANIE

  Shiten defer per scanie te pa perdorur te sjell nga Gjermania

  Pogradec 23 mars 13:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet eskavatori okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet eskavatori okazion

  Shitet eskavator Fai-Mod i gatshem per pune te gjitha sherbimet e kryera.

  Pogradec 3 mars 12:08
  5.000 €
 • 1 foto
  Radiator eskavatori
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Radiator eskavatori

  Radiator

  Pogradec 2 mars 14:51
  11 €
 • 0 foto
  Volvo FLH 280
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volvo FLH 280

  Shitet Volvo manual viti prodhimit 2009 me dogan te paguar dhe siguracion vendi cmimi 16000€ I disku

  Pogradec 1 mars 19:49
  16.000 €
 • 8 foto
  Iveco Daily 35-8
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Daily 35-8

  Shitet Iveco Daily , viti 1996, ne gjendje shume Temire , veteshkarkuse ne te Trija anet, sherbimet

  Pogradec 1 mars 16:27
  6.300 €
 • 4 foto
  OKAZION! Sonde Shpimi Per Karriere
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION! Sonde Shpimi Per Karriere

  Per informacion te metejshem kontakto te numri i dhene

  Pogradec 13 dhjetor 15:50
  20.000 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz sprinter 311
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz sprinter 311

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,viti 2006,dogane e paguar,goma te reja,ne gjende shume te mire m

  Pogradec 21 tetor 13:00
  6.800 €
 • 10 foto
  Liebherr 912 Litronic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr 912 Litronic

  Shitet eskavatori Liebherr i importuar nga zvicre eskavatori esht ne gjendje te shkelqyer pune dhe e

  Pogradec 23 shtator 21:57
  999.999 €
 • 7 foto
  SHITET MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET MERCEDES-BENZ ATEGO 1218

  E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Viber / whatsapp +355692977326

  Pogradec 4 shtator 17:27
  12.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz 4x4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz 4x4

  kamjocin benc 408 vit 96 4x4 ne gjendj prefekt e ardhur nga gjermania okazjon 0695100677

  Pogradec 29 gusht 14:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Autobus Iveco
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus Iveco

  Autobus IVECO ALPIN

  Pogradec 29 gusht 14:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter

  Sprinter cdi 270 motorri sapo nderruar viti 2000 13+1 vende cdo sherbim I ber

  Pogradec 28 gusht 20:55
  8.000 €
 • 0 foto
  Kamion atego 815 okazion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion atego 815 okazion

  Super gjendje .cmimi pak I diskutushem

  Pogradec 21 gusht 20:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Autosonde
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autosonde

  Shes sonde hidraulike me kapacitet 150m e pajisur me 80 meter tuba dhe rrula per Terrene te ndryshme

  Pogradec 19 gusht 17:31
  123.456.789 Lek
 • 0 foto
  Pompe vaji hidraulike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe vaji hidraulike

  Pompe hidraulike vaji me aks

  Pogradec 17 gusht 06:11
  120 €
 • 0 foto
  Pompe uji per presin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pompe uji per presin

  Pompe uji per presin vetem pompe

  Pogradec 17 gusht 06:08
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Piston hidraulik
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piston hidraulik

  Piston hidraulik per traktor

  Pogradec 17 gusht 06:07
  8.000 Lek