Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 3 foto
  Motococo
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Motococo

  Shitet Motococo harley Bateri 60v 30ah Per meshum kontakt ne Wp

  Pogradec 23 maj 15:44
  550 €
 • 2 foto
  Motor Honda Rebel
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor Honda Rebel

  Me dokumenta te rregullta e ne gjendje shume te mire. Per me shume info telefononi...

  Pogradec 23 maj 15:33
  100.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET POMPE ABS
  Autopjese dhe paisje

  SHITET POMPE ABS

  Shitet pompe ABS per sprinter. Kodi A 000446 3089 VR. Pompa eshte e rregullt, ne gjendje pune dhe ba

  Pogradec 23 maj 15:32
  40.000 Lek
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ C KLASS
  Vetura

  MERCEDES BENZ C KLASS

  MERCEDES-BENZ C KLASS 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBIO MANUAL

  Pogradec 23 maj 15:19
  4.500 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz sprinter 211
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz sprinter 211

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje super xhenerike motorike dhe estetike,dogane e paguar

  Pogradec 23 maj 13:28
  6.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz sprinter 208
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz sprinter 208

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,dogane e paguar,gjendje super xhenerike,motorike dhe estetime,vi

  Pogradec 23 maj 13:26
  5.400 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C240 Benzin-Gas Automat Full Option
  Vetura

  Mercedes-Benz C240 Benzin-Gas Automat Full Option

  Mercedes-Benz C240 Benzin-Gas,model Avantgarde,ngjyre gri,kambio Automatike Tip Tronic,viti 2003,sal

  Pogradec 23 maj 13:17
  4.500 €
 • 7 foto
  Vw Passat
  Vetura

  Vw Passat

  Shitet Passat I vitit 2007 I sapo erdhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e

  Pogradec 23 maj 13:06
  5.000 €
 • 9 foto
  nissan qaqshai
  Vetura

  nissan qaqshai

  nissan qafshai i sapo erdhur nga jashte ne gjendje perfekte ,makina eshte shum e paster si nga brend

  Pogradec 23 maj 13:04
  7.300 €
 • 9 foto
  mercedes benz e250
  Vetura

  mercedes benz e250

  i sapo targuar i erdhur nga gjermania me te gjitha sherbimet ne kok,goma t reja vaj filtro t nderrua

  Pogradec 23 maj 13:04
  13.000 €
 • 11 foto
  volvo xc 60
  Vetura

  volvo xc 60

  volvo xc60 e vitit 20”9 e sapo erdhur nga jasht me liber sherbimesh,full extra,motorr 2.4 naft 4x4

  Pogradec 23 maj 13:03
  14.500 €
 • 9 foto
  Vw passat
  Vetura

  Vw passat

  Shitet Passat I vitit 2008 me dogan te paguar ne gjendje perfekte I sapo erdhur nga gjermania 2.0 na

  Pogradec 23 maj 12:59
  5.220 €
 • 11 foto
  Volvo XC90 2.5 benzine + gas AUTOMAT full 2005
  Vetura

  Volvo XC90 2.5 benzine + gas AUTOMAT full 2005

  Volvo Xc90 motorr 2.5 Benzine+Gaz , fundi vitit 2005, kamio automatike (tronic), 4X4 ,sallon lekure

  Pogradec 23 maj 11:43
  6.800 €
 • 7 foto
  C class 2006 w203 220 cdi
  Vetura

  C class 2006 w203 220 cdi

  Shitet C class 2006 i sapotarguar.me te gjitha kartat e rregullta sherbimet e sapobera.Sendile gjyse

  Pogradec 23 maj 10:08
  4.700 €
 • 9 foto
  Benz c220 EVO
  Vetura

  Benz c220 EVO

  SHITET BENZ C CLASS C220 EVO.MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.NE GJENDIE P

  Pogradec 23 maj 10:08
  5.300 €
 • 8 foto
  C class 203 i sapoardhur nga ??
  Vetura

  C class 203 i sapoardhur nga ??

  C class 2006 i sapoardhur me dogan te paguar.Sendile me ngrohje fener me lupa xhama t zinj. Goma te

  Pogradec 23 maj 10:07
  4.400 €
 • 8 foto
  Audi a6 2009 3.0 quattro
  Vetura

  Audi a6 2009 3.0 quattro

  Shitet audi a6 3.0 naft.Viti 2009.Sensor parkimi para mbrapa.kamera parkimi. Hapje mbyllje me sensor

  Pogradec 23 maj 10:06
  7.300 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz c220 ELEGANCE
  Vetura

  Mercedes Benz c220 ELEGANCE

  SHITET BENZ C CLASS C220 EVO.MAKINA ESHTE E SAPOTARGUAR ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.NE GJENDIE P

  Pogradec 23 maj 10:06
  4.500 €
 • 1 foto
  fiat stilo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  fiat stilo

  shitet fiat stilo 2003 naft shitet per pjes

  Pogradec 23 maj 08:41
  1.111 Lek
 • 1 foto
  opel corsa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  opel corsa

  opel corsa 2002 per pjes

  Pogradec 23 maj 08:41
  111 Lek
 • 1 foto
  ford focus per pjes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  ford focus per pjes

  ford focus viti 2001 naft shitet per pjes

  Pogradec 23 maj 08:33
  11.111 Lek
 • 6 foto
  Renault clio 2007 1.2 benzin
  Vetura

  Renault clio 2007 1.2 benzin

  Reno clio viti fund 2006 , 1.2 benzin , kamjo manual , 4 goma te reja , xhama t zinj , komada n timo

  Pogradec 22 maj 22:20
  2.500 €
 • 4 foto
  Volsvagen bezin gaz
  Vetura

  Volsvagen bezin gaz

  Me letra t e sapo prera deri n 20 maj 2021 super ekonomike motori 1000 kubik ne gjendje shum t mir m

  Pogradec 22 maj 21:37
  1.350 €
 • 3 foto
  E kllas automat 220 naft
  Vetura

  E kllas automat 220 naft

  Me letra t prera deri n dhjetor luk evo ne super gjendje nuk do as shebim in m t vogel

  Pogradec 22 maj 21:32
  4.850 €
 • 3 foto
  Opel corsa gjendje super
  Vetura

  Opel corsa gjendje super

  Me letra t sapo prera deri n 10 maj 2021 ne gjendje te shkelqyer ekonomike 1.2 motor ekotek nuk ka n

  Pogradec 22 maj 21:28
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte
  Vetura

  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte

  Shitet per arsye emigrimi wv golf IV 1.9 Nafte 4 porta klima tronik me 6 marsha Viti 2003 Me dokum

  Pogradec 22 maj 19:38
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf IV 1.9 nafte 6 marsha Okazion
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte 6 marsha Okazion

  Golf IV 1.9 nafte TD(i) 6+1marsha tek dere ne gjendje shum te mire klima trronik.kondicioneri gjendj

  Pogradec 22 maj 19:36
  2.567 €
 • 4 foto
  Goma dhe disqe 17
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe 17

  shiten goma ne gjendje shume te mire dhe disqe 17 per volkswagen touareg

  Pogradec 22 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  opel
  Vetura

  opel

  opel zafira per pjes kembimi

  Pogradec 22 maj 18:08
  500 €
 • 5 foto
  E Clas 220 CDI Avangarde
  Vetura

  E Clas 220 CDI Avangarde

  Shitet E Clas 220 CDI me dokumenta deri ne 20-07-2020 makina esht ne gjendje shum te mir makina disp

  Pogradec 22 maj 17:27
  3.300 €
 • 11 foto
  C clas 220
  Vetura

  C clas 220

  Shitet Mercdes Benz c clas 220 motor Evo viti 06.2004 ⚠️Makina ka 218078 km Origjinale . Makina

  Pogradec 22 maj 16:00
  5.300 €
 • 7 foto
  Mercedes 320
  Vetura

  Mercedes 320

  E 320 kamje automat avangart me dogan te paguar super gjendje viti 2007

  Pogradec 22 maj 14:20
  7.300 €
 • 10 foto
  Okazion A clas 170
  Vetura

  Okazion A clas 170

  Makina eshte nw gjendie shume te mire , motorikedhe xhenerike kamio automa , nga brenda eshte e pa

  Pogradec 22 maj 14:16
  1.100 €
 • 5 foto
  E sapo ardhur
  Vetura

  E sapo ardhur

  Shitet opel combo ne super gjendje shitet pa dogane ose me dogane

  Pogradec 22 maj 11:00
  1 Lek
 • 9 foto
  Benz E class 2011
  Vetura

  Benz E class 2011

  E class viti 2011 Goma michelin te reja sendilje lekure komanda ne timon limitator navi xhama te

  Pogradec 22 maj 09:40
  13.000 €
 • 8 foto
  opel zafira
  Vetura

  opel zafira

  Shitet opel zafira ne gjendje perfekte e sapo ardhur me dogane te paguar ose nderrohet me c klas

  Pogradec 22 maj 08:08
  3.600 €
 • 7 foto
  Volksvagen Caddy 1.9 TDI
  Vetura

  Volksvagen Caddy 1.9 TDI

  Shitet Volksvagen Caddy 1.9 TDI fundi 2006 ne super gjendje makina sapo eshte targuar dhe i jane ber

  Pogradec 21 maj 22:15
  5.300 €
 • 6 foto
  Okazion Touareg 3.0 pa takse lluksi
  Vetura

  Okazion Touareg 3.0 pa takse lluksi

  Touareg 3.0 pa takse lluksi Makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda sallon bezhe e

  Pogradec 21 maj 22:15
  9.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet ose nderrohet gjendje shume te mire

  R class •Viti 2007 •Motorri 320 CDI (pa takse luksi) •Tavani Panoramik •Xhama te zinj origj

  Pogradec 21 maj 16:31
  65 €
 • 3 foto
  OKAZION MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANGARDE 2006
  Vetura

  OKAZION MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANGARDE 2006

  MERCEDES-BENZ C KLASS FACELIFT 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBI

  Pogradec 21 maj 16:07
  4.500 €
 • 7 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Shes makine Audi A6 e vitit 2001 makina eshte ne gjendje shume te mire pune me sallon lekure te sapo

  Pogradec 21 maj 15:34
  2.200 €
 • 6 foto
  OKAZION VW POLO BENZIN+GAZ
  Vetura

  OKAZION VW POLO BENZIN+GAZ

  Volkswagen Polo Benzin Gaz gjendje e mire sherbimet e bera Taksa kolaudim deri me 24.04.2021 069947

  Pogradec 21 maj 15:18
  800 €
 • 1 foto
  SHITEN DISQE MERCEDES BENZ ME NUMER 16
  Vetura

  SHITEN DISQE MERCEDES BENZ ME NUMER 16

  Shiten disqet me gjith goma me numer 225-55-16 per Mercedes benz cmimi 170€. 0695173947

  Pogradec 21 maj 15:10
  170 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz
  Vetura

  Shes mercedes benz

  Shes mercedes ben avangard ne gjendje shum te mire. Eshte full opsion te gjitha sherbimet e bera me

  Pogradec 21 maj 15:10
  6.200 €
 • 8 foto
  Mercedes c 1999 200
  Vetura

  Mercedes c 1999 200

  Shitet mercedes benz fundi i 1998 ne gjendje shume te mire shume i paster si jashte edhe brenda per

  Pogradec 21 maj 15:10
  3.000 €
 • 11 foto
  Shes Mercedes benz 220 cdi
  Vetura

  Shes Mercedes benz 220 cdi

  Shes Mercedes benz e klass vit prodhimi i 2000 me motorr 220 cdi kamio manuale ne gjendje shum te mi

  Pogradec 21 maj 15:10
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Opeli
  Vetura

  Shitet Opeli

  Shitet Opeli ne gjendje perfekte shume e mbajtur si makine dhe ekonomike .Makina eshte Gaz Benzin.

  Pogradec 21 maj 15:09
  1.800 €
 • 6 foto
  C clas 220 naft automat
  Vetura

  C clas 220 naft automat

  Shitet c clas viti 1996 220 naft kamie automatike makina esht ne gjendje shum te mir xhama elektrik

  Pogradec 21 maj 14:40
  2.000 €
 • 3 foto
  Mercedes benz E 320 Evo shitet ose nderrohet!!!!
  Vetura

  Mercedes benz E 320 Evo shitet ose nderrohet!!!!

  Shitet Mercedes benz E320 cdi evo viti 2008 nafte ndezje me start/stop sensor parkimi para mbrapa

  Pogradec 21 maj 14:38
  8.000 €
 • 6 foto
  Ml 320 okazion
  Vetura

  Ml 320 okazion

  Ml 320 cdi pa takse lluksi makina ka sendilje me ngrohje baxha xhami me jastek ajri drita kseno biks

  Pogradec 21 maj 14:38
  6.000 €