Automjete
Pogradec

Automjete në shitje në Pogradec

 • 5 foto
  TIMON I KOMPLETUAR PER BICIKLET SPORTIVE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  TIMON I KOMPLETUAR PER BICIKLET SPORTIVE

  super timon alumini per biciklet sportive me te gjith aksesuaret sic shifet e ne foto

  Pogradec 23 prill 12:45
  60 €
 • 0 foto
  Makine transporti
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makine transporti

  Shitet makin transporti kineze 1000cc benzin ne gjendje shum t mire

  Pogradec 22 prill 22:16
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Impiant gasi
  Autopjese dhe paisje

  Impiant gasi

  Impiant gazi 2014 Bombel gazi Pulmon gazi Paketea Linje e gazit Komplet gati per montim

  Pogradec 22 prill 22:16
  200 €
 • 0 foto
  Kineze
  Vetura

  Kineze

  Shitet makine transporti 1000cc benzin ne gjendje shum t mir

  Pogradec 22 prill 21:56
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Shes skuter 125 ccc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuter 125 ccc

  Shes skuter honda 125cc per arsye mos perdorimi

  Pogradec 22 prill 20:08
  250 €
 • 7 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet ose nderrohet Cmimi 1,700€

  Pogradec 22 prill 19:36
  1.700 €
 • 2 foto
  Volzvagen polo 1.4
  Vetura

  Volzvagen polo 1.4

  Polo 1.4 benzin me te gjitha sherbimet makina esht ne gjendje shum te mire dhe makina shitet per qef

  Pogradec 22 prill 19:28
  1.350 €
 • 5 foto
  BMW 330d okazion
  Vetura

  BMW 330d okazion

  Shitet BMW 330d manuale ne super gjendje ka 249 mij klm te vetat ta kontrolloni ku te deshironi ju M

  Pogradec 22 prill 17:30
  3.500 €
 • 3 foto
  shes disqe per mercedes benz nr 17
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe per mercedes benz nr 17

  disqet jane 2 te ngusht 2 te gjer

  Pogradec 22 prill 15:42
  1 €
 • 0 foto
  Disqe origjinal w203 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe origjinal w203 16

  Shiten disqe mercedes w203 origjinale 16 me gjith goma ne gjendje shume te mire Cmimi pa diskutushe

  Pogradec 22 prill 14:26
  300 Lek
 • 4 foto
  Shitet vw caddy maxi 2008
  Vetura

  Shitet vw caddy maxi 2008

  Shitet vw caddy maxi 2008, 220.000 km 1.9 nafte, 5+1, ngarkesa e lejuar mbrapa 1000kg , letra deri n

  Pogradec 22 prill 11:03
  3.900 €
 • 11 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  AUDI A4 2.0 TDI me kambio automatike 7G,me letra shqiptare ne gjendje te rregullt si motorrike dhe x

  Pogradec 22 prill 10:20
  4.300 €
 • 3 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet benci gjendje tmire xhama zinj orgjinale kondisioner abs disqe 16 ose nderrohet me 290 kater

  Pogradec 21 prill 20:06
  2 €
 • 2 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE GJENDJE SUPER
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE GJENDJE SUPER

  Shitet audi a4 ne gjendje te mire 1.8 benzin gaz ne leje me letra deri ne korrik me klima 4 xhamat e

  Pogradec 21 prill 18:06
  1.400 €
 • 2 foto
  Shitet Bilardo ne gjendje shume te mire pune
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Bilardo ne gjendje shume te mire pune

  Bilardo eshte i kompletuar me te gjitha per m shum cel 0686189929

  Pogradec 21 prill 16:45
  500 Lek
 • 7 foto
  Audi a6 2009 quattro 3.0 tdi sapotarguar
  Vetura

  Audi a6 2009 quattro 3.0 tdi sapotarguar

  Shitet audi a6 3.0 naft.Viti 2009.Sensor parkimi para mbrapa.kamera parkimi. Hapje mbyllje me sensor

  Pogradec 21 prill 15:13
  7.700 €
 • 3 foto
  Pezho 206 naft super gjendje
  Vetura

  Pezho 206 naft super gjendje

  Me letra t prera deri n mars t 2021 esht n gjendje super panoram kodicioner e pester si Brenda dhe j

  Pogradec 21 prill 14:12
  1.250 €
 • 4 foto
  Shitet E class 270 nafte
  Vetura

  Shitet E class 270 nafte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Goma te reja Sherbimet esapo bera M

  Pogradec 21 prill 13:37
  32.000 €
 • 4 foto
  Shitet Ford Galaxy
  Vetura

  Shitet Ford Galaxy

  Shitet makina tel:0684623156

  Pogradec 21 prill 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Renault clio
  Vetura

  Renault clio

  Shes renault clio 1.2 benzin pa letra viti 2001 kush esht i interesuar te me kontaktoj 0699382023

  Pogradec 21 prill 00:17
  500 Lek
 • 10 foto
  Shitet vw passat 1.8 benzine gas !
  Vetura

  Shitet vw passat 1.8 benzine gas !

  Shitet passat 1.8 benzine gas gjendja shum e mire si motorrike dhe xhenerike gomat 80% vaj filtra te

  Pogradec 20 prill 21:18
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Zafira
  Vetura

  Shitet Opel Zafira

  Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire xhenrike dhe motorike.Makina eshte e pa perdorur ne shqi

  Pogradec 20 prill 16:38
  3.500 €
 • 6 foto
  Lancia Musa 1.4
  Vetura

  Lancia Musa 1.4

  Shitet lancia musa ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike.makina ka ardh nga jashte e pa pe

  Pogradec 20 prill 16:36
  2.300 €
 • 6 foto
  Fiat Punto 1.3 nafte
  Vetura

  Fiat Punto 1.3 nafte

  shitet fiat punto 1.3 nafte motor me zinxhir makina eshte ne gjendje shume te mire,e pa perdorur fa

  Pogradec 20 prill 16:35
  1.700 €
 • 11 foto
  VW passat 1.8 benzin/gas
  Vetura

  VW passat 1.8 benzin/gas

  Shitet passat 1.8 benzine gas gjendje shum te mire si motorrike dhe xhenerike gomat 80% shum ekonomi

  Pogradec 20 prill 12:37
  2.500 €
 • 5 foto
  DI e kuqe 6 marsha
  Vetura

  DI e kuqe 6 marsha

  Ne gjendje te mir e gatshme per cfar do lloj prove nga ana juaj 4 goma te reja

  Pogradec 20 prill 07:20
  2.700 €
 • 7 foto
  Passat Se
  Vetura

  Passat Se

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,vaj filtra motori vaj kamio te nderuar

  Pogradec 20 prill 00:45
  8.500 €
 • 1 foto
  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE
  Vetura

  AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE

  SHITET AUDI A4 1.8 BENZIN GAZ NE LEJE MAKINA NE GJENDJE TE SHKELQYER DY VJET KA QE KA ARDHUR NGA SUE

  Pogradec 19 prill 19:48
  2.300 €
 • 6 foto
  shite Ford fokus c max
  Vetura

  shite Ford fokus c max

  shite Ford fokus c max 2000cc benzin gaz..gazi brenda garacise 500 lek per 100 km e ka harxhimin mak

  Pogradec 19 prill 15:03
  3.500 €
 • 4 foto
  Pjese kembimi per Motora dhe Service
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Motora dhe Service

  Pjese te ndryshme kembimi per motora dhe mundesi servisi

  Pogradec 19 prill 12:22
  1 €
 • 4 foto
  Marmita per Hajabusa 1300
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita per Hajabusa 1300

  Shiten marmita per Suzuki Hajabusa origjinale ne gjendje shume te mire

  Pogradec 19 prill 12:22
  1 €
 • 7 foto
  opc
  Vetura

  opc

  makina permban 2 pale disqe makina eshte e rralle ne llojin e saj shume ekonomike 1.4 benzine gas

  Pogradec 19 prill 11:23
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh
  Vetura

  VW Passat 1,9Tdi 6 marsha portobagazh

  Passat motorr 1,9tdi me 6 Marsha ,sedilie me ngrohje,navi,radio,CD,portobagazh,drita mjegulle poshte

  Pogradec 19 prill 10:39
  3.750 €
 • 4 foto
  Volvo 70 super gjendje 2.4 naft automat
  Vetura

  Volvo 70 super gjendje 2.4 naft automat

  Volvo super gjendje letra te sapoprera

  Pogradec 19 prill 08:42
  3.000 €
 • 2 foto
  Bmw 320d automat
  Vetura

  Bmw 320d automat

  Makina eshte ne gjendje shum te mir 2.0 naft automat letrat e prera per 1 vit per te interesuarit v

  Pogradec 19 prill 06:07
  5.800 €
 • 0 foto
  MERCEDES Benz C Class 220 ELEGANCE
  Vetura

  MERCEDES Benz C Class 220 ELEGANCE

  NE GJENDJE PERFEKTE . ME OPSION ESP & ABS . AUTO SPEEDER . CLIMA BAXHO DISQE SPORTIVE MODEL

  Pogradec 18 prill 22:53
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrohet me biciklete
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ose ndrrohet me biciklete

  Shitet ose ndrrohet me biciklete motor 49 cc yamaha me zinxhir 2 kohesh ne gjendje pune ka nevoje ve

  Pogradec 18 prill 12:07
  100 €
 • 5 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  shitet Passat C3B6.

  Pogradec 17 prill 18:38
  29 €
 • 11 foto
  ❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA
  Vetura

  ❌❌❎OKAZION❎❌❌OPEL CORSA

  Opel corsa 1.0 3 pistona benzin shum ekonomike dhe e shpejt kilometra 120000 mije origjinale te kont

  Pogradec 17 prill 15:33
  2.700 €
 • 4 foto
  X Type
  Vetura

  X Type

  Shitet per arsye se nuk punon motori makina sa ka erdhur nga zvicer para 1 viti makina ka ber vetem

  Pogradec 17 prill 11:44
  1.700 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz sprinter 316
  Vetura

  Mercedes-Benz sprinter 316

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania dhe sapo targuar,ne gjendje super xhenerike,motorike dhe estetik

  Pogradec 16 prill 17:45
  7.500 €
 • 2 foto
  Shes fugon sprinter 20+1
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fugon sprinter 20+1

  Shitet fugon ne gjendje te mir te gjitha sherbimet e sa po bera letrat taska siguracion kolaudim te

  Pogradec 16 prill 17:25
  10.000 €
 • 11 foto
  VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE

  SHITET&NDERROHET VW GOLF 4 1.9 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE LETRAT TE SAPO PAGUARA NR CEL&WHATSAPP

  Pogradec 16 prill 03:08
  2.300 €
 • 7 foto
  Mercdes Benz
  Vetura

  Mercdes Benz

  Shitet Mercedes Benz C220 CDI ne gjendje shum te mir, me sherbimet e kryera ne kohe, me liber servis

  Pogradec 16 prill 01:27
  3.000 €
 • 3 foto
  Pirun Komatsu
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Komatsu

  Shitet piruni Komatsu Gjendje e mir Pesha e ngritjes 2ton. Shperndares per kove i sapo vene

  Pogradec 15 prill 14:35
  3.300 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz E220
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E220

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Makina ka punuar vetem 7 muaj Taksi. Cmimi i diskutueshem tel

  Pogradec 15 prill 12:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  E 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha Viti 2001
  Vetura

  E 220 Cdi Avantgard Manual 6 marsha Viti 2001

  Shitet E class Avantgard 220 Cdi Manual Makina ka dy celsa . Goma te reja. Pasqyra me palosje. Pil

  Pogradec 15 prill 00:17
  3.300 €
 • 0 foto
  Shes disqe 17 E clas 211 nderrohen me disqe nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes disqe 17 E clas 211 nderrohen me disqe nr 16

  Disqet jan me goma shum te mira . Disqet ja pa saldime . Jan nr 17 . I nderroj me disqe 16

  Pogradec 14 prill 22:08
  200 €
 • 0 foto
  Audi tt
  Vetura

  Audi tt

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire dhe ska asnje demtim as brenda as jashte. Dhe ka impjant shum

  Pogradec 14 prill 15:36
  3.000 €
 • 11 foto
  Citröen C3
  Vetura

  Citröen C3

  Shitet citröen C3 viti 2011 ne gjendje shum t mire e blere me 0 kilomentra , motorr 1.5 nafte , te g

  Pogradec 14 prill 12:21
  4.700 €