Automjete
Durrës

Automjete në shitje në Durrës

 • 10 foto
  Ford Fiesta•Viti 2007•1.4 Naft•Automat
  Vetura

  Ford Fiesta•Viti 2007•1.4 Naft•Automat

  Ford Fiesta Viti 2007 1.4 Naft kamjo Automat Dogan e Paguar Radio origjinale me komando ne timon

  Durrës Dje, 22:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Toyota Rav 4•Viti 2011•2.2 Naft•Manual
  Vetura

  Toyota Rav 4•Viti 2011•2.2 Naft•Manual

  Toyota Rav 4 Viti 2011 2.2 Naft Kamjo Manual Dogan e Paguar Navigator origjinal Xhama te zinj or

  Durrës Dje, 22:13
  10.500 €
 • 10 foto
  Audi A4•Viti 2007•2.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Audi A4•Viti 2007•2.0 Naft•Kamjo Automat

  Audi A4 Viti 2007 2.0 Naft Kamjo Automat Dogan e Paguar 186.000 KM me liber servisi Radio origj

  Durrës Dje, 22:12
  4.500 €
 • 10 foto
  Opel Astra•Viti 2011•1.4 Benzin Gaz•Manual
  Vetura

  Opel Astra•Viti 2011•1.4 Benzin Gaz•Manual

  Opel Astra Viti 2011 1.4 Benzin Gaz Kamjo Manual Dogan e Paguar Radio origjinale me komando ne t

  Durrës Dje, 22:11
  5.500 €
 • 11 foto
  VW Tiguan•Viti 2009•2.0 Naft•Manual
  Vetura

  VW Tiguan•Viti 2009•2.0 Naft•Manual

  VW Tiguan Viti 2009 2.0 Naft Kamjo Manual 4X4 Dogan e Paguar 186.000 KM Xhama te zinj origjinal

  Durrës Dje, 22:11
  8.000 €
 • 11 foto
  Toyota Yaris•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Automat
  Vetura

  Toyota Yaris•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Automat

  Toyota Yaris Viti 2009 1.4 Benzin Gaz Kamjo Automat Dogan e paguar 142.000 Km me liber servisi S

  Durrës Dje, 22:11
  5.500 €
 • 10 foto
  Ford Fiesta•Viti 2009•1.4 Naft•Manual•Titanium
  Vetura

  Ford Fiesta•Viti 2009•1.4 Naft•Manual•Titanium

  Ford Fiesta Viti 2009 1.4 Naft Kamjo Manual Model Titanium Dogan e paguar Radio origjinale Xhama

  Durrës Dje, 22:11
  4.900 €
 • 10 foto
  B Class•180 Cdi•Viti 2007•Automat
  Vetura

  B Class•180 Cdi•Viti 2007•Automat

  Mercedes Benz B 180 Cdi Viti 2007 Kamjo Automat Dogan e paguar Radio origjinale me komando ne tim

  Durrës Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mazda 3•Viti 2011•1.6 Naft•Manual
  Vetura

  Mazda 3•Viti 2011•1.6 Naft•Manual

  Mazda 3 Viti 2011 1.6 Naft Kamjo Manual Dogan e paguar Radio origjinale me komando ne timon 90.0

  Durrës Dje, 22:10
  5.500 €
 • 10 foto
  Toyota Aygo•Viti 2009•1.0 Benzin•Manual
  Vetura

  Toyota Aygo•Viti 2009•1.0 Benzin•Manual

  Toyota Aygo Viti 2009 1.0 Benzin Kamjo Manual Dogan e Paguar 79.000 KM me liber servisi 3-Celsa

  Durrës Dje, 22:09
  3.000 €
 • 10 foto
  Toyota Rav 4•Viti 2009•2.0 Benzin Gaz•Automat
  Vetura

  Toyota Rav 4•Viti 2009•2.0 Benzin Gaz•Automat

  Toyota Rav-4 Viti 2009 2.0 Benzin Gaz Kamjo Automat Dogan e Paguar Radio origjinale me komando ne

  Durrës Dje, 22:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Manual
  Vetura

  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Manual

  Nissan Qashqai Viti 2007 1.5 Naft Kamjo Manual Letrat dhe Siguracioni Te sapo prera per nje vit S

  Durrës Dje, 22:09
  6.200 €
 • 3 foto
  FIAT CROMA BENZINE GAZ
  Vetura

  FIAT CROMA BENZINE GAZ

  Shitet fiat croma benzine +gaz (landi renzo) Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhe

  Durrës Dje, 22:05
  5.300 €
 • 10 foto
  Golf 5 plus 2007
  Vetura

  Golf 5 plus 2007

  Shitet golf 5 plus Viti 2007 Kambio manuale Gomat 100% te reja Navigator Motorr 1.9 naft Klima aut

  Durrës Dje, 22:03
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion Seat Ibiza 1.4 benzin Automatike
  Vetura

  Okazion Seat Ibiza 1.4 benzin Automatike

  Makina sapo ka ardhur nga zvicra me dogan te paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekani

  Durrës Dje, 22:00
  3.200 €
 • 12 foto
  Okazion C200 Sport Edition Avantgard
  Vetura

  Okazion C200 Sport Edition Avantgard

  Mjeti i sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar ne gjendje perfekte estetike motorike dhe mekanike

  Durrës Dje, 21:59
  4.800 €
 • 1 foto
  Disqe SMART 15 inc,,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe SMART 15 inc,,,

  Disqe SMART

  Durrës Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedez C320 4matic panorama full
  Vetura

  Mercedez C320 4matic panorama full

  Mercedez C320 4matic panorama navi te madh full sapoardhur na gjermania goma te reja sallon lekur s

  Durrës Dje, 21:58
  9.300 €
 • 1 foto
  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..
  Autopjese dhe paisje

  GLE...ML 21 INC,,.AMG...ORIGJINAL..

  Disqe 21 inc...GLE...ML ..KODI 166...ORIGJINAL..

  Durrës Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC
  Autopjese dhe paisje

  DISQE GLE,ML,,,166..ORIGJINAL 21..20..INC

  Disqe GLE...ML...166..ORIGJINAL..21...20 INC,,,,

  Durrës Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw Golf 5 1.9 TDI manual sapoardhur
  Vetura

  Vw Golf 5 1.9 TDI manual sapoardhur

  Vw Golf 5 1.9 TDI manual sapoardhur me dogane te paguar goma te reja disqe alumini kodisioner me kli

  Durrës Dje, 21:57
  3.500 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.6 naft sapoardhur 07
  Vetura

  Ford Focus 1.6 naft sapoardhur 07

  Ford Focus 1.6 naft manual sapoardhur me dogane te paguar vitit 2007 me xhama te zi disqe alumini go

  Durrës Dje, 21:57
  2.700 €
 • 5 foto
  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMV 20 INC ,,,X6,,,X5,,,ORIGJINAL,,M,,

  Disqe 20 inc,,,X6,,,X5,,ORIGJINAL,, Disqe 19 inc,,X6,,X6,,ORIGJINAL,,

  Durrës Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7 naft 2007 sapoardhur
  Vetura

  Opel Astra 1.7 naft 2007 sapoardhur

  Opel Astra 1.7 naft manual vitit 2007 192 mij km me dogan te paguar kondisioner disqe alumini goma t

  Durrës Dje, 21:57
  2.950 €
 • 11 foto
  BMW X5 35XDrive Panorama kamera 360”
  Vetura

  BMW X5 35XDrive Panorama kamera 360”

  Mjeti i sapoardhur nga Kanadaja me dogan te paguar e gatshme per targa ne gjendje te shkelqyer motor

  Durrës Dje, 21:57
  29.500 €
 • 9 foto
  Okazion 87000 km origjinale Ml 350 Bluetec
  Vetura

  Okazion 87000 km origjinale Ml 350 Bluetec

  Makina esht ne gjendje te shkelqyer 87000 km mund ta kontrolloni ku te deshironi, pa taks lluksi,(29

  Durrës Dje, 21:56
  24.000 €
 • 6 foto
  Toyota yaris 2009
  Vetura

  Toyota yaris 2009

  Toyota yaris 1.3 benzine, Viti 2009,Kambio manual,180 km,Gjendje peefekte motorrike dhe xhenerike,Me

  Durrës Dje, 21:56
  3.750 €
 • 3 foto
  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  MASERATI 20 INC..8.5,,10.5...ORIGJINAL

  Maserati 20 inc ORIGJINAL,,

  Durrës Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TOURAN 2.0 NAFTE,,,AUTOMAT,,,2004,,
  Vetura

  TOURAN 2.0 NAFTE,,,AUTOMAT,,,2004,,

  Touran 2.0 NAFTE...AUTOMAT...me 5 porta,,ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike...tapiceria shum

  Durrës Dje, 21:55
  3.800 €
 • 9 foto
  AUDI..2.0,,NAFTE,,,2008,,nga ZVICRA..
  Vetura

  AUDI..2.0,,NAFTE,,,2008,,nga ZVICRA..

  Audi A3,,2.0 nafte,,me 5 porta...manual,,nr gjendje teper te mire xhenerike dhe motorrike,,,e ardhur

  Durrës Dje, 21:54
  6.300 €
 • 9 foto
  WOLSVANGEN GOLF 6 ,,2008,,,nga ZVICRA,,
  Vetura

  WOLSVANGEN GOLF 6 ,,2008,,,nga ZVICRA,,

  Golf 6,,,2.0 nafte..5 porta...sallon lekure...sensore parkimi...xhamat dhe pasqyra elektrike,,,ne gj

  Durrës Dje, 21:54
  6.800 €
 • 11 foto
  VOLVO V70,,,2.4 BENZIN+GAZ ,,,nga ZVICRA,,
  Vetura

  VOLVO V70,,,2.4 BENZIN+GAZ ,,,nga ZVICRA,,

  Volvo V70 benzin+gaz,,,automat,,,nr gjendje teper te mire xhenerike dhe motorrike,,me liber sherbime

  Durrës Dje, 21:53
  4.500 €
 • 11 foto
  CHEVROLET ORLANDO 1.8 BENZIN+GAZ..AUTOMAT..
  Vetura

  CHEVROLET ORLANDO 1.8 BENZIN+GAZ..AUTOMAT..

  Chevrolet Orlando 1.9 benzin+gaz,,,AUTOMAT,,e ardhur nga ZVICRA,,,6+1 vende nr gjendje te shkelqyer

  Durrës Dje, 21:53
  8.300 €
 • 7 foto
  w204 BLUEEFFICIENCY
  Vetura

  w204 BLUEEFFICIENCY

  Makina eshte ne gjendje shume te mira motor i ri ekonomik sendile mershini sensor parkimi mbrapa Gom

  Durrës Dje, 21:50
  8.500 €
 • 9 foto
  Ford Fiesta 1.6 Benzine+Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.6 Benzine+Gaz

  • Marka :Ford • Model : Fiesta • Prodhim i : 2011 • Kilometra : 148 mij • Karburant : Benz

  Durrës Dje, 21:44
  6.400 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 1.4 Benzine
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Benzine

  • Marka :Ford • Model : fiesta • Prodhimi : 2008 • Kilometra : 139 mij • Karburant : benzi

  Durrës Dje, 21:44
  2.899 €
 • 7 foto
  Mercedes C220 CDI
  Vetura

  Mercedes C220 CDI

  • Marka :Mercedes • Model : C klas • Prodhimi : 2006 • Kilometra : 249 mij • Karburant :

  Durrës Dje, 21:44
  6.250 €
 • 11 foto
  Audi Q7 Automat
  Vetura

  Audi Q7 Automat

  • Marka :Audi • Model : Q7 • Prodhimi : 2011 • Kilometra : 210 mij • Karburant : Nafte â€

  Durrës Dje, 21:44
  18.500 €
 • 6 foto
  Toyota Yaris 1.3 Benzine
  Vetura

  Toyota Yaris 1.3 Benzine

  Toyota yaris 1.3 benzin , viti 2007 , kamio manuale, 200 mij km origjinale , e sapo ardhu me dogane

  Durrës Dje, 21:44
  3.800 €
 • 9 foto
  Mercedes C200 CDI
  Vetura

  Mercedes C200 CDI

  • Marka :Mercedes • Model : C klas • Prodhimi : 2010 • Kilometra : 179 • Karburant : Na

  Durrës Dje, 21:43
  8.900 €
 • 6 foto
  Audi A3 2.0 Nafte
  Vetura

  Audi A3 2.0 Nafte

  • Marka :Audi • Model : A3 • Prodhimi : 2006 • Kilometra : 213 • Karburant : Nafte • Kam

  Durrës Dje, 21:43
  4.600 €
 • 5 foto
  Ford Fusion Plus 1.6TDCI
  Vetura

  Ford Fusion Plus 1.6TDCI

  • Marka :Ford • Model : Fusion Plus • Prodhimi : 2006 • Kilometra : 250 mij • Karburan

  Durrës Dje, 21:43
  3.000 €
 • 12 foto
  Ford Focus Benzine + Gaz 2010
  Vetura

  Ford Focus Benzine + Gaz 2010

  Ford focus viti 2010 , motorr 2.0 benzin+ gaz i sapo montuar me 2 vjet garanci , 141 mij km origjina

  Durrës Dje, 21:43
  5.700 €
 • 11 foto
  Nissan Qashqai
  Vetura

  Nissan Qashqai

  Shitet Nissan Qashqai Motorr 2000cc diesel. Kambio automatike. 4x4 sipas deshires. Klima automatike.

  Durrës Dje, 21:42
  6.999 €
 • 6 foto
  Opel Corsa Benzine+Gaz
  Vetura

  Opel Corsa Benzine+Gaz

  • Marka :Opel • Model : Corsa • Prodhimi : 2007 • Kilometra : 172 mij • Karburant : Benzin

  Durrës Dje, 21:42
  4.400 €
 • 8 foto
  VW Passat CC 2.0T Benzine+Gaz
  Vetura

  VW Passat CC 2.0T Benzine+Gaz

  VW Passat CC 2.0T Benzin+gaz I sapo montuar 2 vjet garanci , Viti Prodhimit 2011 , sedilje elektrike

  Durrës Dje, 21:42
  9.500 €
 • 8 foto
  Ford Fiesta 1.4 Nafte
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 Nafte

  Ford fiesta 1.4 nafte , viti 2006 , 206 mij km origjinale , te gjitha sherbimet e bera , kiti i faze

  Durrës Dje, 21:41
  2.700 €
 • 12 foto
  AUDI RS6
  Vetura

  AUDI RS6

  Shitet Audi RS6 4.0 BENZINE AUTOMAT 69.000 KM VITI 2017 FULL OPTIONAL Makina esht ne gjendje shum

  Durrës Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Meriva 1.8 Benzin + Gaz
  Vetura

  Opel Meriva 1.8 Benzin + Gaz

  Opel meriva , 1.8 benzin + gaz , viti 2003 , 4 goma te reja , letrat deri ne 1 shkurt 2021 , vaj fil

  Durrës Dje, 21:38
  2.700 €
 • 12 foto
  Merceses Benz C200 B/G
  Vetura

  Merceses Benz C200 B/G

  0696754231,,, Çmimi vetem per pak dite. 0696754231》Mercedes-Benz c class w203 200 kompresor Avantg

  Durrës Dje, 21:38
  4.300 €