Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 11 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI S line
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI S line

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me panoram kamer bosse muzik full mrena jasht me

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Veturen Alfa Romeo 147 Disel 2009
  Vetura

  Shes Veturen Alfa Romeo 147 Disel 2009

  Shes Veturen Alfa Romeo 147 JTD Disel Manual 1.9 Viti 2009 Vetem me dogan Klim dy zonale Bord kompju

  Prishtinë Sot, 11:00
  4.600 €
 • 11 foto
  Opel insignia 2.0 tdci 2010
  Vetura

  Opel insignia 2.0 tdci 2010

  Opel insignia 2.0 tdci posedon pulla vollan tempomat navigacjon klim funksjonale 2 qelfa centrall se

  Lipjan Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Polo Viti 2009 Dizel 1.4 Tdi me dogan
  Vetura

  Shes Polo Viti 2009 Dizel 1.4 Tdi me dogan

  Shes Polo Viti 2009 Dizell 1.4 TDI , Posedon : klim , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyr

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Opel Astren Viti 2009 Dizel 1.3 cdti
  Vetura

  Shes Opel Astren Viti 2009 Dizel 1.3 cdti

  Shes Opel Astren Viti 2009 Dizell 1.3 Cdti, Posedon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemj

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes BMW 318 Dizel Viti 2009 Automatik
  Vetura

  Shes BMW 318 Dizel Viti 2009 Automatik

  Shes BMW 318 Dizel Viti 2009 Automatik Posedon klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karr

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 118 d 2010 iposadoganuar nga CH
  Vetura

  Bmw 118 d 2010 iposadoganuar nga CH

  Bmw 118 d 2010 iposadoganuar nga zvicrra vetura asht ne gjendje temir optike teknike prmateper na ko

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy

  Shes Fellne 16 coll shum te mira jan per Golf 5/6/7 Passat Touran Caddy Jetta Audi Per me shum info

  Podujevë Sot, 11:00
  200 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Citroen C3 1.4 Hdi 70ps
  Vetura

  Citroen C3 1.4 Hdi 70ps

  Citroen C3 1.4 Hdi 70ps Viti - 2010 108.500 kilométra te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht t

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009 KM112.000 TE GARANT
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN 2009 KM112.000 TE GARANT

  RENAULT TWINGO 1.2i BENZIN VITI 2009 KM 112.000 TE GARANTURA I ARDHUR NGA FRANCA 🇫🇷 ME DOGANE DHE H

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Klinë Sot, 11:00
  8.080 €
 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog Sot, 11:00
  8.080 €
 • 10 foto
  Blejm vetura qe nuk i perdorni??
  Vetura

  Blejm vetura qe nuk i perdorni??

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Dragash Sot, 11:00
  8.080 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat Caddy
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat Caddy

  Shes Fellne 16 coll me goma te mira jan per Audi A3 A4 A6 Passat Golf 5/6 Touran Caddy Jetta Per me

  Podujevë Sot, 11:00
  200 €
 • 10 foto
  SEAT LEON 2.0 TDI FR 184PS
  Vetura

  SEAT LEON 2.0 TDI FR 184PS

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber serv

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Meriva 1.7 CDTI-Diesel Automatik Panorama -10
  Vetura

  Opel Meriva 1.7 CDTI-Diesel Automatik Panorama -10

  Shitet Vetura Opel Meriva 1.7 CDTI-Diesel, 74-KW/101-PS, Panorama, Viti i prodhimit 06/2010, Klima-a

  Prishtinë Sot, 11:00
  7.700 €
 • 4 foto
  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 me goma 2017 Golf 5/6 Passat Touran Audi

  Shes Fellne 16 coll me goma thujse te reja viti 2017 per Golf 5/6 Passat Touran Caddy Jetta Audi Pe

  Podujevë Sot, 11:00
  230 €
 • 11 foto
  Mercedes B200 AUTOMATIK DOGAN HOMOLIGIM Viti 08
  Vetura

  Mercedes B200 AUTOMATIK DOGAN HOMOLIGIM Viti 08

  shes Mercedes B200 viti 2008 dogan hologim Automatik Tiptronik klim gjamat me rrym pasqyret me rrym

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj'
  Vetura

  Blej Vetura qe Nuk i Perdorni Defekt Aksident etj'

  viber kontakt +38649358144

  Podujevë Sot, 11:00
  500 €
 • 4 foto
  Vw Beetle Old Timer vitet 70-ta
  Vetura

  Vw Beetle Old Timer vitet 70-ta

  Vw Beetle Old Timer viteve të 70-ta. Regjistrim 2 muaj. Regjistrim i Maqedonisë. Ju mirëpresim. 0

  Prishtinë Sot, 11:00
  5.555 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Prizren Sot, 11:00
  71.111 €
 • 8 foto
  Shes Veturen Ford Fiesta 1.4 Cdi disel Viti 2009
  Vetura

  Shes Veturen Ford Fiesta 1.4 Cdi disel Viti 2009

  Shes Veturen Ford Fiesta 1.4 Cdi Disel Manual Viti 2009 Vetem me dogan Klim dy zonale Navi Bord komp

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 520d 2015
  Vetura

  Bmw 520d 2015

  Shitet Bmw 520d viti 2015 automatik me dogan te paguar i sapo ardhur prej gjermanis pa as nje invest

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Pjes per Peugeot 306 1.9D 2.0 Hdi 1.4 Hdi
  Vetura

  Shes Pjes per Peugeot 306 1.9D 2.0 Hdi 1.4 Hdi

  viber +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:00
  25 €
 • 7 foto
  Opel Astra 1.7Cdti 2012
  Vetura

  Opel Astra 1.7Cdti 2012

  Shitet Opel Astra 1.7Cdti manual viti 2012 me dogan te paguar 216.000km e sapo ardhur nga gjermania

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik
  Vetura

  Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik

  Shitet Citroen C4 1.6Hdi 2008 Automatik me dogan i ardhur na gjermania ne gjendje te mir per me shum

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LANCIA YPSILON 1.3 Multijet 75Ps Viti; 30/05/2008
  Vetura

  LANCIA YPSILON 1.3 Multijet 75Ps Viti; 30/05/2008

  Mund ta vizitoni qe tani te Auto Sallon ANESI LANCIA YPSILON 1.3 Multijet 75Ps Viti; 30/05/2008 125.

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Carvolet kruzer 2.0 crdi 2010 automatik iposadogan
  Vetura

  Carvolet kruzer 2.0 crdi 2010 automatik iposadogan

  Carvolet cruzer 2.0 crdi 2010 automatik tip tronik iposadoganuar nga zvicrra vetur asht ne gjendje

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 automatik iposadoganuar
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 automatik iposadoganuar

  Peugeot 308 1.6 hdi 2009 automatik tip tronik iposadoganuar ng zvicrra vetura gjendet ne gjendje te

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opell asta 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nga CH
  Vetura

  Opell asta 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nga CH

  Opell astra 1.7 cdti 2010 iposadoganuar nag zvicrra vetur gjendet ne gjendje te mir optike teknike p

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008
  Vetura

  RENAULT TWINGO 1.5 DCI 2008

  Mund ta vizitoni qe tani te Auto Sallon ANESI Renault Twingo 1.5 DCI 70Ps Viti 2008 155.000km te G

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes pasat 3c 2.0 dizel Automatik dogan te paguar
  Vetura

  shes pasat 3c 2.0 dizel Automatik dogan te paguar

  shes pasat 3c 2.0 dizel ne fund te 2009 posedon Automatik - Tiptronik Dogan Te Paguar klimatronik

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET
  Vetura

  BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT PAKET

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka li

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03
  Autopjese dhe paisje

  TATA 2003 PJEST PER TATA Indica 1.4D -03

  shes pjes per tata indicia ka90.000km ardhur nga zvicra wiber +37744731320 veturen e kum shkatrru.

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shitet Bicikleta GHOST SPECIAL EDITION 9000

  GHOST SPECIAL EDITION 9000 Pjeset te gjitha Shimano Deore XT Gomat SCHWALBE Madhsia e trupit L Disk

  Prishtinë Sot, 11:00
  349 €
 • 11 foto
  Passat 2.0Tdi Rline 2016 FullOpsione
  Vetura

  Passat 2.0Tdi Rline 2016 FullOpsione

  Shitet Vetura Passat 2.0Tdi Rline Viti i prodhimit 2016 me dogan tabela i sapo ardhur nga gjermani v

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Lipjan Sot, 11:00
  8.080 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE Golf 4 1.9 TDi 2 jave per 210€•BELGA•
  Vetura

  SUPER OFERTE Golf 4 1.9 TDi 2 jave per 210€•BELGA•

  SUPER OFERTE Golf 4 1.9 TDi 2 jave per 210€â€¢ PRISHTINA AIRPORT pranimi & dorzimi BELGA• m

  Prishtinë Sot, 11:00
  210 €
 • 7 foto
  ##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##
  Vetura

  ##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##

  Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË! TEL: 045 450 454 Viber &amp; whatsapp: +38345450454 T

  Gllogoc Sot, 11:00
  15 €
 • 11 foto
  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06
  Vetura

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik g

  Ferizaj Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000
  Vetura

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Sot, 11:00
  20 €
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do
  Vetura

  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do

  Vlej Vetura Opel Vectra b 1996/2001 Vetem Disela 044956417 viber Kontakt +38649196081

  Mitrovicë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19,99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19,99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll per Audi A3 A4 A6 Golf Passat

  Shes Fellne 215/65/16 me goma per Audi A3 A4 A6 Passat Golf Touran Per me shum info ne nr tel viber

  Podujevë Sot, 11:00
  220 €
 • 11 foto
  Shite veturen ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Rahovec Sot, 11:00
  6.000 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 tdi DSG
  Vetura

  Passat 2.0 tdi DSG

  Passat 2.0 tdi DSG Posedon klim funksjonale karrikat me nxemje navigacjon tempomat shpejci timon pu

  Lipjan Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes Per Opel Vektra Zafira Astra 2.2 Dti Vp2001
  Vetura

  Pjes Per Opel Vektra Zafira Astra 2.2 Dti Vp2001

  Viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë Sot, 11:00
  1 €