Automjete
Kamenicë

Automjete në shitje në Kamenicë

 • 4 foto
  Audi A4 2.0TDI 2x S-Line Automatik
  Vetura

  Audi A4 2.0TDI 2x S-Line Automatik

  Viti 2010 Km 214000km Kontakto vetum ne Viber ose Whatsup +41765464656 Vetura mundet te viztohet pr

  Kamenicë Sot, 21:32
  8.750 €
 • 6 foto
  Citroen Jumper 2.2 dci nga CH
  Vetura

  Citroen Jumper 2.2 dci nga CH

  Shitet Citroen Jumper 2.2dci nga CH Nuk bojm ndrrime! Gjendja mekanike osht perfekt! - viti 2008 -

  Kamenicë Sot, 19:50
  4.800 €
 • 4 foto
  Shes aerox
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Shes aerox

  Shitet aerox ngjendje perfekte boj edhe ndrrim

  Kamenicë Sot, 19:20
  500 €
 • 8 foto
  Shes rimorkjon
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes rimorkjon

  shes rimorkjon me dokumentacion te rregullt prodhim i beogradit

  Kamenicë Sot, 18:47
  1.100 €
 • 11 foto
  RENO LAGUNA 2.2 DIZELL RKS 1 VIT VP 2004
  Vetura

  RENO LAGUNA 2.2 DIZELL RKS 1 VIT VP 2004

  RENO LAGUNA 2.2 DCI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE RKS 1 VIT , MOTORR EXTRA TE MIR , 6+R

  Kamenicë Sot, 18:47
  2.100 €
 • 11 foto
  RENO CLIO 1.4 RKS 10 MUJ VP 2005,KLIM,I RUJTEM
  Vetura

  RENO CLIO 1.4 RKS 10 MUJ VP 2005,KLIM,I RUJTEM

  RENO CLIO 1.4 BENZIN RKS 10 MUJ VITI PRODHIMIT NE FUND 2004 MODEL 2005 I RUJTEM EXTREM BRENDA JASHT

  Kamenicë Sot, 18:45
  2.350 €
 • 8 foto
  GOLF 3 - 1.9 TDI RKS 1 VIT VP 98 * KLIM *
  Vetura

  GOLF 3 - 1.9 TDI RKS 1 VIT VP 98 * KLIM *

  Golf 3 1.9 TDI Rks 1 Vit , Viti Prodhimit Ne Fund 97, Model 98, Seria E Fundit E Golf 3shit , Fabrik

  Kamenicë Sot, 18:45
  2.200 €
 • 11 foto
  OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN * OPC * VP 2001 TIP-TOP
  Vetura

  OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN * OPC * VP 2001 TIP-TOP

  OPEL ASTRA G 1.8 BENZIN NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE , MODELI I VEQANT \"OPC\" POSEDON

  Kamenicë Sot, 18:44
  1.950 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 1.6 BENZIN RKS KLIM 2002 I RUJTEM
  Vetura

  PEUGEOT 1.6 BENZIN RKS KLIM 2002 I RUJTEM

  Peugeot 306 - 1.6 Benzin Me Klim Rks I Sapo Skaduar , Ne dokumenta i garantum perkthimi bohet menjeh

  Kamenicë Sot, 18:44
  1.500 €
 • 11 foto
  GOLF 4 - 1.8 BENZIN 4 MOTION FULL EXTRA
  Vetura

  GOLF 4 - 1.8 BENZIN 4 MOTION FULL EXTRA

  GOLF 4 1.8 BENZIN 4 MOTION NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTEM BRENDA JASHT VETUR PER

  Kamenicë Sot, 18:43
  2.600 €
 • 8 foto
  OPEL ASTRA 2.0 DIZELL RKS * KLIM *
  Vetura

  OPEL ASTRA 2.0 DIZELL RKS * KLIM *

  OPEL ASTRA 2.0 DIZELL VP 99 RKS I RUJTEM BRENDA JASHT - ❄️KLIM - I REGJISTRUAR RKS (i sapo skadua

  Kamenicë Sot, 18:42
  2.200 €
 • 11 foto
  SAAB 2.3i BENZIN RKS * AUTOMATIK * FULL EXTRA
  Vetura

  SAAB 2.3i BENZIN RKS * AUTOMATIK * FULL EXTRA

  SAAB 2.3 Benzin AUTOMATIK Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike Dhe Optike Vp 2001 , model 2002 , I Rujtem

  Kamenicë Sot, 18:42
  2.550 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 206 -  * CABRIOLET *  FULL EXTRA
  Vetura

  PEUGEOT 206 - * CABRIOLET * FULL EXTRA

  Peugeot Modeli 206 , 2.0 Benzin CABRIOLET Full Extra , Gjithqka Funksionale , Hapet Mbyllet Shum Mir

  Kamenicë Sot, 18:42
  2.800 €
 • 9 foto
  PIKAP - RENO KANGO 1.9 DIZEL RKS 2003 TIP TOP
  Vetura

  PIKAP - RENO KANGO 1.9 DIZEL RKS 2003 TIP TOP

  RENO KANGO 1.9 DIZELL , REGJISTRIMI I PAR NE KOSOVE DHE POSEDON EDHE 6 MUJ RKS, VITI I PRODHIMIT NE

  Kamenicë Sot, 18:41
  1.750 €
 • 11 foto
  GOLF 4 - 1.6 BENZIN RKS 1 VIT , VP 99 , KLIM
  Vetura

  GOLF 4 - 1.6 BENZIN RKS 1 VIT , VP 99 , KLIM

  GOLF 4 - 1.6 BENZIN , NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE , I REGJISTRUAR RKS 11 MUJ TE PLOT, VITI I PROD

  Kamenicë Sot, 18:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Per pjes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Per pjes

  Volvo F6 10

  Kamenicë Sot, 18:30
  1.500 €
 • 11 foto
  Opel Mokka 1.7 CDTI
  Vetura

  Opel Mokka 1.7 CDTI

  shitet Opel Mokka 1.7 CDTI 4x4 - viti 2013 -km 200000 te garantuar -Bi-Xenon, - Bluetooth, USB, AUX

  Kamenicë Sot, 18:15
  9.500 €
 • 12 foto
  Ford Kuga 2.0 tdci Titanium
  Vetura

  Ford Kuga 2.0 tdci Titanium

  Shitet Ford Kuga 2.0 tdci Titanium 4x4 Viti 2012 161000 km Automatik Gps navigacion Klimatronik Ulse

  Kamenicë Sot, 18:14
  9.900 €
 • 2 foto
  Golf 4 pacifik
  Vetura

  Golf 4 pacifik

  Shitet golfi 4 tdi i-te kuqe karavan ne gjendje te rregullt viti 2003 me servis me goma 2019 pa vrej

  Kamenicë Sot, 11:18
  4.500 €
 • 7 foto
  Karrika me Tapacira lekure per Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Karrika me Tapacira lekure per Golf 6

  Shiten Karrikat me Tapacira Lekure per Golf 6 me nje par dyre.

  Kamenicë Sot, 10:42
  300 €
 • 1 foto
  Maska Airbagu per Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Maska Airbagu per Golf 6

  Maska Airbagu per Golf 6 Oregjinale

  Kamenicë Sot, 10:42
  520 €
 • 1 foto
  Airbag per Golf 7 R,R-line,Gtd,GTI
  Autopjese dhe paisje

  Airbag per Golf 7 R,R-line,Gtd,GTI

  Shitet Airbag per Golf 7 R,R-line,Gtd,GTI.

  Kamenicë Sot, 10:41
  320 €
 • 3 foto
  Maska e Airbag-ut per Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Maska e Airbag-ut per Golf 7

  Shitet maska e Airbagut per Golf 7

  Kamenicë Sot, 10:41
  650 €
 • 1 foto
  Pjes per Golf 6 1.6 & 2.0 Manual & Dsg
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Golf 6 1.6 & 2.0 Manual & Dsg

  Pjes per Golf 6 1.6 dhe 2.0 automatike dhe manuale

  Kamenicë Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma goodride 215/55R16 v.p 2016
  Autopjese dhe paisje

  Goma goodride 215/55R16 v.p 2016

  Goma vere goodride 215/55R17 v.p 2016 Qmimi fix 50

  Kamenicë Sot, 09:49
  50 €
 • 0 foto
  Aeroxx 100cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Aeroxx 100cc

  Shes aeroxx ne gjendje perfekte tgjitha ipunojn shum ishpejt per mashum info ne viber kontaktojm boj

  Kamenicë Sot, 09:13
  650 €
 • 0 foto
  30
  Vetura

  30

  xhevdet gashi

  Kamenicë Sot, 04:01
  1 €
 • 5 foto
  shes skuterin piagoo nrg
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  shes skuterin piagoo nrg

  shes skuterin piago nrg ne super gjendje motori doganen eka te kaluar vitin eka 2008 te kaluara ika

  Kamenicë Dje, 22:48
  755 €
 • 1 foto
  shiten4 goma 205-50-17 te perdorme te veres
  Autopjese dhe paisje

  shiten4 goma 205-50-17 te perdorme te veres

  shiten 4 goma te veres te perdorme 2013 205-50-17 per ma shum lajm ne +38344357489

  Kamenicë Dje, 22:08
  55 €
 • 2 foto
  shiten 4goma 235.45.18 te veres te perdoruna 2015
  Autopjese dhe paisje

  shiten 4goma 235.45.18 te veres te perdoruna 2015

  shiten 4 goma te njejta te veres 235-45-18 jan te perdorura viti 2015 per ma shum lajm +38344357489

  Kamenicë Dje, 21:59
  55 €
 • 8 foto
  Renault Kangoo
  Vetura

  Renault Kangoo

  Kangoo 1.9 dizel i thjesht. 5 ulëse në libreze. I qlajmeruar. Kuka tërheqse. Serviset e kryera në

  Kamenicë Dje, 21:10
  2.499 €
 • 3 foto
  R17 - 5 VRIMA MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  R17 - 5 VRIMA MERCEDES

  Pa goma r17 044391642 Noki

  Kamenicë 2 prill 09:28
  140 €
 • 0 foto
  GOLF 4 - FELLNE  R17
  Autopjese dhe paisje

  GOLF 4 - FELLNE R17

  Fellne r15 pa goma Qmimi fixx 044 391 642 noki

  Kamenicë 2 prill 09:28
  70 €
 • 1 foto
  R16 MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  R16 MERCEDES

  Pa goma ne gjendje shum te mir 044 391 642

  Kamenicë 2 prill 09:28
  90 €
 • 2 foto
  R17 - MERCEDES  A - CLLAS
  Autopjese dhe paisje

  R17 - MERCEDES A - CLLAS

  044 391 642

  Kamenicë 2 prill 09:28
  200 €
 • 11 foto
  GOLF 4 - 1.6 BENZIN RKS 5 MUJ * KLIM FUNKSIONALE *
  Vetura

  GOLF 4 - 1.6 BENZIN RKS 5 MUJ * KLIM FUNKSIONALE *

  Golf 4 - 1.6 Benzin Rks 5 Muj , Viti i Prodhimit ne fund 99, model 2000 I Rujtem Brenda Jasht , Harx

  Kamenicë 2 prill 09:08
  2.750 €
 • 11 foto
  RENO LAGUNA 2.2 DCI RKS 1 VIT VP 2004 - 6 SHPEJTSI
  Vetura

  RENO LAGUNA 2.2 DCI RKS 1 VIT VP 2004 - 6 SHPEJTSI

  RENO LAGUNA 2.2 DCI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE I RUJTEM BRENDA JASHT RKS 1 VIT , MOTO

  Kamenicë 2 prill 09:07
  2.200 €
 • 10 foto
  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN VP 2008 * KLIM *
  Vetura

  CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN VP 2008 * KLIM *

  CHEVROLET AVEO 1.2i ME DOGAN VP 2007 - ❄️KLIM - I REGJISTRUAR RKS 5 MUJ - GOMA TE MIRA - I RUJTEM

  Kamenicë 2 prill 09:07
  2.500 €
 • 11 foto
  BMW 520i BENZIN/PLIN RKS 1 VIT TE PLOT VP 99
  Vetura

  BMW 520i BENZIN/PLIN RKS 1 VIT TE PLOT VP 99

  BMW 520i 2.0 BENZIN/PLIN RKS 1 VIT TE PLOT VP 98, KLIM FUNKSIONALE , FELLNE R16 , BORD KOMPJUTER, G

  Kamenicë 2 prill 09:06
  2.350 €
 • 4 foto
  Kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros

  Shes ktosin model gas gas ne gjendje te rregullt per maraki (viber) 044309077

  Kamenicë 1 prill 17:19
  570 €
 • 4 foto
  boshpump per mini bager per pjes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  boshpump per mini bager per pjes

  boshpumpa per mini bager kubota 2.8 defekt i vogel kujt i vyn

  Kamenicë 1 prill 15:37
  200 €
 • 8 foto
  Felne BORBET me goma 205/55R16 Golf 5,6,7 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Felne BORBET me goma 205/55R16 Golf 5,6,7 Touran

  Felne origjinale BORBET me goma 205/55R16 Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Mercedes Audi A3,4,5,6 Qmimi f

  Kamenicë 1 prill 11:06
  170 €
 • 7 foto
  Felne DEZENT me goma 195/65R15 Golf 5,6,7 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Felne DEZENT me goma 195/65R15 Golf 5,6,7 Touran

  Felne origjinale DEZENT me goma Michelin 195/65R15 Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Ceddy Mercedes Qmimi

  Kamenicë 1 prill 10:29
  170 €
 • 2 foto
  Felne 16 zoll Golf 7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Felne 16 zoll Golf 7 Passat Touran

  Felne te reja 16 zoll Golf 7,6,5 Touran Passat Audi A3 A4 etj Qmimi fix Info 044281357

  Kamenicë 1 prill 10:17
  380 €
 • 11 foto
  Felne origjinale me goma 245/45R18 Audi S-line
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me goma 245/45R18 Audi S-line

  Felne origjinale me goma vere Nankang 245/45R18 Audi S-line A3,4,5,6 VW Golf 5,6,7 Passat 3C etj Qm

  Kamenicë 1 prill 10:16
  270 €
 • 8 foto
  Felne me goma LASSA 235/45R17 v.p 2016 Golf 5 GT
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma LASSA 235/45R17 v.p 2016 Golf 5 GT

  Felne origjinale me goma LASSA 235/45R17 v.p 2016 Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Ceddy etj ne gjendje p

  Kamenicë 1 prill 10:16
  320 €
 • 6 foto
  Bandasha me goma Dunlop 215/65R16 v.p 2017 Tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha me goma Dunlop 215/65R16 v.p 2017 Tiguan

  Bandasha sikur te ri me kapaka origjinale dhe gomat dunlop mbi 90% te reja 215/65R16 v.p 2017 Tiguan

  Kamenicë 1 prill 10:08
  230 €
 • 6 foto
  Felne me goma 225/50R17 Ford mondeo
  Autopjese dhe paisje

  Felne me goma 225/50R17 Ford mondeo

  Felne origjinale me Continental 225/50R17 Ford mondeo Qmimi fix 120€ Info 044281357

  Kamenicë 1 prill 10:08
  120 €
 • 5 foto
  Felne 17 Zoll Origjinale Audi A3,Golf 5,6,7 Touran
  Autopjese dhe paisje

  Felne 17 Zoll Origjinale Audi A3,Golf 5,6,7 Touran

  Felne origjinale me goma 205/55R16 Audi A3 golf 5.6.7 Passat 3C Touran Cadyy etj Ndrrim i mundshem

  Kamenicë 1 prill 09:56
  320 €
 • 5 foto
  Goma continental 215/55R17 v.p 2018/16
  Autopjese dhe paisje

  Goma continental 215/55R17 v.p 2018/16

  Goma continental 215/55R17 v.p 2018/16 Qmimi fix 80€

  Kamenicë 1 prill 09:56
  80 €