Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kamenicë

 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kamenicë Sot, 19:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Kamenicë Sot, 19:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blejm Gjtha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h
  Vetura

  Blejm Gjtha Modelet e Veturav Gjith Kosoven 24h

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h Online 24/7 Online✅ Blejm Vetura Gjith Kosoven me Dogan dhe Pa Dogan

  Kamenicë Sot, 19:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GJETA 1.6 DIZELL - RKS 4 MUJ - 88
  Vetura

  VW GJETA 1.6 DIZELL - RKS 4 MUJ - 88

  Vw Gjeta 1.6 Turbo Dizell - Rks 4 Muj , Gjendje Mesatare ,Dhez ne qels punon mir ec mir , Karaseri m

  Kamenicë Sot, 19:17
  580 €
 • 0 foto
  Tenda Me nxemje ne kamenic 044 904 994
  Sherbime

  Tenda Me nxemje ne kamenic 044 904 994

  ofrojm tenda me nxemje shum stabile dhe te pershtatshme per koh dimri

  Kamenicë Sot, 18:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA&SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA&SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJOD KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873

  Kamenicë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJOD KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873

  Kamenicë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJOD KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873

  Kamenicë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJOD KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873

  Kamenicë Sot, 18:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Kamenicë Sot, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Kamenicë Sot, 18:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepia me 6 ari truall!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 6 ari truall!

  Shes shtepin 240 m2, dy kate banim dhe lokalet perfundi. Shtepia ka 6 ari truall, gjendet per skaj r

  Kamenicë Sot, 18:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio Autotransportuese
  Vetura

  Rimorkio Autotransportuese

  Shitet Rimorkio Autotransportuese e ardhur nga zvicrra

  Kamenicë Sot, 18:07
  2.500 €
 • 3 foto
  Owczarek niemiecki
  Kafshe shtepiake

  Owczarek niemiecki

  Owczarek niemiecki Oszałamiający miot szczeniąt owczarków niemieckich posiadających certyfikat KC. 5

  Kamenicë Sot, 17:47
  100 €
 • 3 foto
  Golden Retrivers
  Kafshe shtepiake

  Golden Retrivers

  Golden Retrivers Zarówno mama, jak i tata są zarejestrowani w KC, jednak sprzedajemy szczenięta tylk

  Kamenicë Sot, 17:47
  100 €
 • 8 foto
  Golf 2 1.6d
  Vetura

  Golf 2 1.6d

  Golf 2, 1991, 1.6 dizel, rks i skadum, gjendje shum tmire, per info:+38349333785

  Kamenicë Sot, 17:25
  1.000 €
 • 8 foto
  Vw Passat 2.0 Tdi DSG
  Vetura

  Vw Passat 2.0 Tdi DSG

  Shitet vetura e tipit Vw Passat 2.0tdi Dsg viti 2011 ne gjendje shum te mire teknike dhe optike me 2

  Kamenicë Sot, 17:21
  11.400 €
 • 2 foto
  PS4 1 TB me 14 loja edhe PS PLUS, FIFA 20 etj
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 1 TB me 14 loja edhe PS PLUS, FIFA 20 etj

  Playstation 4 1000 GB Vjen me 1 Joystick ne gjendje te rregullt PS PLUS me afat deri me 9/23/2020

  Kamenicë Sot, 16:35
  340 €
 • 7 foto
  Golf 2 1.6d
  Vetura

  Golf 2 1.6d

  Golf 2, 1991, 1.6 dizel, rks i skadum, gjendje shum tmire, per info:+38349333785

  Kamenicë Sot, 15:44
  1.100 €
 • 4 foto
  Opel Vectra
  Vetura

  Opel Vectra

  Shes veturen ne gjendje perfekte,ska nevoje as ni investim, regjistrim deri gusht. Per info 04933378

  Kamenicë Sot, 15:43
  1.300 €
 • 5 foto
  Shitet fiat doblo 1.9 jtd cargo
  Vetura

  Shitet fiat doblo 1.9 jtd cargo

  Shes pikapp fiat doblo 1.9 n gjendje shum t mir shum i rujtun boj edhe ndrrim me vetur 044761202.

  Kamenicë Sot, 14:58
  2.000 €
 • 7 foto
  Golf 2 dizel 1.6 normal vp 90 1 vit regjistrim
  Vetura

  Golf 2 dizel 1.6 normal vp 90 1 vit regjistrim

  shitet golf 2 1.6 dizel normal vp 1990 1 vit regjistrim per mashum 044 783 881

  Kamenicë Sot, 14:49
  1.999 €
 • 11 foto
  Zbritje Kuzhina me qmime extra te Lira
  Mobilje

  Zbritje Kuzhina me qmime extra te Lira

  Fer Dizajn

  Kamenicë Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Separe viber +38345333998
  Mobilje

  Separe viber +38345333998

  Separe

  Kamenicë Sot, 14:28
  170 €
 • 7 foto
  Felne origjinale me goma 195/65R15 Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale me goma 195/65R15 Golf 7

  Felne origjinale me goma 195/65R15 v.p 2015 Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Ceddy etj Qmimi fix 320€ N

  Kamenicë Sot, 14:20
  320 €
 • 5 foto
  Goma dimri Michelin 195/65R15 v.p 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma dimri Michelin 195/65R15 v.p 2017

  Goma dimri Michelin 195/65R15 v.p 2017 te sapoardhura Austria Qmimi fix 100€

  Kamenicë Sot, 14:20
  100 €
 • 4 foto
  Felne origjinale 16 zoll BMW 1,3 VW T5 T6
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale 16 zoll BMW 1,3 VW T5 T6

  Felne origjinale 16 zoll BMW 1,3 VW T5 T6 Qmimi fix 100€

  Kamenicë Sot, 14:20
  100 €
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Kamenicë Sot, 14:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lakuese lakus
  Makina dhe vegla

  Lakuese lakus

  Lakuasja i ka të gjitha veglat për lakimin e hekurit është me dhëmbëzor

  Kamenicë Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompjuter komplet
  Kompjutera

  Kompjuter komplet

  Shes kompjuterin i gatshem sidomos per gamera Intel(R) core i7 @ 3.40 ghz Ram 8gb Hdd 1T Ssd

  Kamenicë Sot, 12:54
  450 €
 • 5 foto
  Pjese per Shkoda golf 4 Bora me 6 shpejtsi 4x4 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Shkoda golf 4 Bora me 6 shpejtsi 4x4 tdi

  Shiten te gjitha pjeset per Shkoda octavia golf4 bora , motor 1,9 tdi , 2002 , 6 shpejtsi 4x4 , moto

  Kamenicë Sot, 11:49
  1 €
 • 6 foto
  Pjesë per Shkoda golf4 Bora
  Autopjese dhe paisje

  Pjesë per Shkoda golf4 Bora

  Shiten pjesët per Shkoda e ardhur nga Zvicera , motori 250** km , menjaq 6 shpejtsi , reduktori , di

  Kamenicë Sot, 11:48
  1 €
 • 2 foto
  Motor golf 4 1.9 tdi 6 shpejtsi
  Autopjese dhe paisje

  Motor golf 4 1.9 tdi 6 shpejtsi

  Shitet motori komplet me dizne per golf 4 shkoda vv bora 1.9 tdi 250 mi km nga zvicra me 6 shpetsi

  Kamenicë Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 4 goma 175-70-14 viti 2017
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 175-70-14 viti 2017

  Shiten 4 goma 175-70-14 viti 2017 ne gjendje shum te mir shihen foto

  Kamenicë Sot, 11:40
  65 €
 • 5 foto
  Shiten 4 goma 245-35-20
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma 245-35-20

  Shiten 4 goma 245-35-20 dy Jan te reja vredenstal dy michelin 2016 te ardhura nga Ch

  Kamenicë Sot, 11:39
  300 €
 • 4 foto
  Shiten fellgat 15she golf 5,6,7 dhe pasat ,Audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellgat 15she golf 5,6,7 dhe pasat ,Audi

  Shiten fellgat 15she me gjendje shum temir as nuk dridhin gomat mesatare ,fellgat Jan per golf 5,6,7

  Kamenicë Sot, 11:38
  200 €
 • 3 foto
  Shiten fellgat me goma te Mira 195-65-15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellgat me goma te Mira 195-65-15

  Shiten fellgat 15 she me goma te mira shihen fotot 195-65-15 ,fellgat bajn per golf 4 Bora etj .

  Kamenicë Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shporet Alfa palm
  Teknik dhe paisje

  Shporet Alfa palm

  Shitet shporeti per nxemje Alfa palm eshte ne gjendje te rregull , funksionon me dru dhe rryme per

  Kamenicë Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shtreter me joga te ri +38345921072
  Materiale ndertimi

  shtreter me joga te ri +38345921072

  punojm kreveta te ri me joga 045921072

  Kamenicë Sot, 09:34
  70 €
 • 8 foto
  separe ulse per ballkon 045498554
  Materiale ndertimi

  separe ulse per ballkon 045498554

  punojm separe tovolina me te gjitha ngjyrat

  Kamenicë Sot, 09:09
  160 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Kamenicë Sot, 03:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

  Tenda Ardi

  Kamenicë Sot, 02:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iphone 7 ne shitje ose ndrrim me pc i5 gaming
  Telefona celulare

  Iphone 7 ne shitje ose ndrrim me pc i5 gaming

  Iphone 7 128gb rosegold ose boj ndrrim me pc i5 gaming e ka ni defekt zvoshniki qe i fol nuk i ban

  Kamenicë Sot, 01:14
  155 €
 • 3 foto
  Shitet laptop Hp-Compaq
  Kompjutera

  Shitet laptop Hp-Compaq

  Shitet laptopi ne gjendje shum te mire.

  Kamenicë Sot, 01:02
  130 €
 • 0 foto
  Fotokopje, Printer, skaner
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje, Printer, skaner

  Fotokopje Ricoh MPC4502, në gjensje ahume te mire pune e sapo ardhur nga zvicrra. Tonerat mbi 60% ng

  Kamenicë Dje, 23:22
  550 €
 • 5 foto
  Gepek bagazh per mercedes vito
  Autopjese dhe paisje

  Gepek bagazh per mercedes vito

  Shitet gepeki apo bagazhi per kombi mercedes vito Materiali full alumin special me mbajtse per s

  Kamenicë Dje, 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Brisk, Thik, Leter, Shtypshkronj
  Makineri dhe inventare

  Brisk, Thik, Leter, Shtypshkronj

  Shes briskun manual, prerje me dore hyrja 60 cm

  Kamenicë Dje, 22:42
  550 €
 • 1 foto
  Toyota RAV4 2.0i
  Vetura

  Toyota RAV4 2.0i

  Keyless Automatik Goma te reja te veres

  Kamenicë Dje, 22:34
  6.500 €
 • 11 foto
  punojm ulse per ballkona oborre tarasa 045921072
  Mobilje

  punojm ulse per ballkona oborre tarasa 045921072

  shes tavolina karrika separe +38345921072

  Kamenicë Dje, 21:53
  180 €
 • 8 foto
  Felne origjinale 17 Zoll Golf 7 Audi A3 Pasat3C
  Autopjese dhe paisje

  Felne origjinale 17 Zoll Golf 7 Audi A3 Pasat3C

  Felne origjinale Golf 5,6,7 Touran Passat 3C Audi A3 Qmimi fix Info 044281357

  Kamenicë Dje, 21:44
  380 €