Elektronikë
Kamenicë

Elektronikë në shitje në Kamenicë

 • 0 foto
  iPhone 6s Plus 128 GB Viber @ + 855717884451
  Telefona celulare

  iPhone 6s Plus 128 GB Viber @ + 855717884451

  iPhone 6s Plus 128 GB Viber @ + 855717884451 ** D DRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Ta

  Kamenicë 21 shtator 03:28
  120 €
 • 4 foto
  Apple Iphone X Space gray
  Telefona celulare

  Apple Iphone X Space gray

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Kamenicë 20 shtator 15:32
  389 €
 • 3 foto
  Shitet monitor dell
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor dell

  Shitet monitor dell i ri

  Kamenicë 18 shtator 20:59
  30 €
 • 2 foto
  Pikado dhe rrakataqi 50%50
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado dhe rrakataqi 50%50

  Pikado dhe rrakataqi 50%50

  Kamenicë 17 shtator 19:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Z400 Hp Workstation
  Kompjutera

  Z400 Hp Workstation

  Shitet Pc ne gjendje shum te mir Xeon E5645 (2.40ghz) Ram 8 Gb Hdd 500 Gb Grafik GTX 1050 - 2 Gb ( E

  Kamenicë 17 shtator 14:06
  210 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB

  Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB ** DELRGIMI në mbarë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani

  Kamenicë 12 shtator 15:48
  230 €
 • 3 foto
  2 Kutia per zvoshnika
  Audio / CD / Stereo

  2 Kutia per zvoshnika

  Shes 2 kutia per zvoshnik te pa perdorura, te punuara per vet un. Jan te lyera me llak dhe ngjyre sh

  Kamenicë 11 shtator 20:25
  30 €
 • 3 foto
  Zvoshnika / Speakers - Sony
  Audio / CD / Stereo

  Zvoshnika / Speakers - Sony

  Shes zvoshnika Sony shume pak te perdorur, ne gjendje perfekte, zerim i paster. Te pershtatshem per

  Kamenicë 11 shtator 20:24
  30 €
 • 3 foto
  Zvoshnika Thomson
  Audio / CD / Stereo

  Zvoshnika Thomson

  Shes zvoshnika Thomson ne gjendje shume te mire, zerim i paster. Te pershtatshem per studio, pc, lap

  Kamenicë 10 shtator 18:49
  25 €
 • 3 foto
  Amplifier
  Audio / CD / Stereo

  Amplifier

  Shes amplifikatorin per zvoshnik, ne gjendje perfekte. Mundesi lidhje me Radio FM, Aux, Usb, Sd Card

  Kamenicë 10 shtator 17:30
  25 €
 • 2 foto
  Shes iphone 6 16gb
  Telefona celulare

  Shes iphone 6 16gb

  Shes iphone 6 16 gb shum pak i perdorur Me garanci Nr kontaktus 045876965

  Kamenicë 7 shtator 11:51
  80 €
 • 2 foto
  Brand NEW Lenovo ThinkPad X1 Carbon
  Kompjutera

  Brand NEW Lenovo ThinkPad X1 Carbon

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 Condition: New: A brand-new, unused Model: Lenovo ThinkPad X1 Carb

  Kamenicë 6 shtator 10:23
  800 €
 • 2 foto
  APPLE IPHONE XS MAX 512GB Unlocked
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE XS MAX 512GB Unlocked

  Whatsapp Chat:: +1 469 751-7386 Product is brand new and original with complete accessories warrant

  Kamenicë 6 shtator 09:13
  800 €
 • 2 foto
  Silhouette Cameo 3 Cutter
  Pjese per kompjuter

  Silhouette Cameo 3 Cutter

  Silueta CAMEO® është një mjet elektronik prerës për përdorim personal. Prerës i shkëlqyeshëm i optik

  Kamenicë 5 shtator 20:52
  280 €
 • 0 foto
   brand new and original ,comes with all accerssor
  Kompjutera

  brand new and original ,comes with all accerssor

  brand new and original ,comes with all accerssories ,comes with 1 year warranty,100% original

  Kamenicë 5 shtator 06:10
  200 €
 • 6 foto
  Laptop Apple MacBook Pro A1708 13 ", 128 GB - MPXQ2LL / A - (Hapësirë gri)
  Kompjutera

  Laptop Apple MacBook Pro A1708 13 ", 128 GB - MPXQ2LL / A - (Hapësirë gri)

  Laptop Apple MacBook Pro A1708 13 ", 128 GB - MPXQ2LL / A - (Hapësirë gri) APPLE Macbook vjen me

  Kamenicë 5 shtator 02:47
  734 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Argjend (AT&T) A1921 (CDMA + GSM) iphone XS MAX vjen me 1 vit garanci dhe 45 politika e kthimit të ditëve.
  Kompjutera

  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Argjend (AT&T) A1921 (CDMA + GSM) iphone XS MAX vjen me 1 vit garanci dhe 45 politika e kthimit të ditëve.

  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Argjend (AT&T) A1921 (CDMA + GSM) iphone XS MAX vjen me 1 vit garan

  Kamenicë 5 shtator 02:01
  400 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Gri Hapësirë (Verizon) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Gri Hapësirë (Verizon) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 64 GB - Gri Hapësirë (Verizon) A1921 (CDMA + GSM) iphone XS MAX vjen me 1 v

  Kamenicë 5 shtator 01:34
  450 €
 • 1 foto
  Shitet Radio per vetur 4x60
  Audio / CD / Stereo

  Shitet Radio per vetur 4x60

  Shitet Radio per vetur ne gjendje te rregullt shum pak e perdorur

  Kamenicë 4 shtator 00:44
  50 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderrohet samsung a50 128 gb 4 ram
  Telefona celulare

  Shitet ose nderrohet samsung a50 128 gb 4 ram

  Shitet ose nderrohet a50 128 gb 4 ram me paket me adapter pak i perdorur i rujten pa asni grrith per

  Kamenicë 2 shtator 20:08
  255 €
 • 0 foto
   PS4 PRO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO

  Kutia e mbyllur origjinale PS4 PRO Edicioni i Kufizuar 1TB Spider Man Playstation 4 Pro + Extra Con

  Kamenicë 29 gusht 10:35
  160 €
 • 8 foto
  Flex 2 15 i5 4th gen me Touchscreen
  Kompjutera

  Flex 2 15 i5 4th gen me Touchscreen

  Shitet laptopi me keto performansa Lenovo Flex 2-15 Core i5-4210 6gb DDR3 240gb SSD Kingston Grafi

  Kamenicë 20 gusht 16:43
  369 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max 256GB factory unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 256GB factory unlocked

  Shitja e Shpejtë e Fabrikës tonë të Re Apple Apple Xs Max të Hapur. IPhone tjetër në dispozicion n

  Kamenicë 20 gusht 14:45
  812 €
 • 0 foto
  Shes Playstation 3 (PS3) rooted me multiman
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Playstation 3 (PS3) rooted me multiman

  Playstation 3 (PS3) osht rooted e ka multiman tinstalum e ka edhe artemis-in e instalum (applikacion

  Kamenicë 19 gusht 14:53
  80 €
 • 3 foto
  Samsunng A7 i Ri
  Telefona celulare

  Samsunng A7 i Ri

  Shitet Samsung A7 i Ri 64GB Memorie 4 gb 3 kamera 2 sim kortela sapo i ardhur nga Norvegjia.

  Kamenicë 18 gusht 20:12
  220 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 128 GB - Argjend
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 128 GB - Argjend

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp ::::

  Kamenicë 17 gusht 16:19
  300 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 6s Plus - 128 GB - Hiri Hapësirë
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus - 128 GB - Hiri Hapësirë

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp ::::

  Kamenicë 17 gusht 16:19
  270 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S10e SM-G970U - 128GB - Prism Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10e SM-G970U - 128GB - Prism Black

  markë Samsung MPN SM-G970UZKAXAA UPC 0887276302225 Modeli Samsung Galaxy S10e Style Bar RAM 6 GB Ka

  Kamenicë 17 gusht 14:30
  500 €
 • 3 foto
  ASUS ROG G703GX/17.3\"/i9-8950HK/NVIDIA RTX 2080/32
  Kompjutera

  ASUS ROG G703GX/17.3\"/i9-8950HK/NVIDIA RTX 2080/32

  ASUS ROG G703GX/17.3\"/i9-8950HK/NVIDIA RTX 2080/32GB/3 x 512GB SSD [email protected]

  Kamenicë 13 gusht 18:32
  1.000 €
 • 3 foto
  Apple Macbook pro 15 2018
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15 2018

  Apple Macbook pro 15 2018 New with warranty [email protected] Whatsapp +14243220873 S

  Kamenicë 13 gusht 18:24
  1.000 €
 • 2 foto
  Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone 8

  iphone 8 (64gb) gjendje perfekte +38349333785

  Kamenicë 13 gusht 01:04
  390 €
 • 6 foto
  MSI GF62 15.6 Laptop Gaming Intel Core i7 16GB RAM 1TB HD 256GB SSD Black - 8
  Lojra per PC / Videolojra

  MSI GF62 15.6 Laptop Gaming Intel Core i7 16GB RAM 1TB HD 256GB SSD Black - 8

  MSI GF62 15.6 Laptop Gaming Intel Core i7 16GB RAM 1TB HD 256GB SSD Black - 8 vjen me garanci 1 vje

  Kamenicë 7 gusht 11:17
  550 €
 • 2 foto
  Origjinale Apple Iphone Xs Max 256GB
  Telefona celulare

  Origjinale Apple Iphone Xs Max 256GB

  Origjinale Apple Iphone Xs Max 256GB A po kërkoni ku të blini elektronikën më të mirë ?. Ne jemi kë

  Kamenicë 6 gusht 09:53
  620 €
 • 4 foto
  Sony PlayStation 4 Pro 1TB origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 Pro 1TB origjinal

  Sony PlayStation 4 Pro 1TB origjinal A po kërkoni ku të blini elektronikën më të mirë ?. Ne jemi kë

  Kamenicë 6 gusht 09:53
  250 €
 • 3 foto
  Telefon mobil
  Telefona celulare

  Telefon mobil

  Shes telefonin samsung shum pak i perdorur,arsyeja se m ka ardh telefon tjeter i ri.

  Kamenicë 4 gusht 16:56
  140 €
 • 2 foto
  BlackBerry Key2 BBF100-1 - 64 GB - E zezë (e pa bl
  Telefona celulare

  BlackBerry Key2 BBF100-1 - 64 GB - E zezë (e pa bl

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp ::::

  Kamenicë 3 gusht 15:26
  200 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Pjese per kompjuter

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Kamenicë 31 korrik 21:13
  97.545 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 6s Plus - 128 GB - Hiri Hapësirë (Ver
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus - 128 GB - Hiri Hapësirë (Ver

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat ::::: +1

  Kamenicë 29 korrik 16:07
  175 €
 • 1 foto
  Lenovo yoga 720
  Kompjutera

  Lenovo yoga 720

  Shes lenovo yoga 720-15IKB i7-7700HQ 2.8GHz-3.8GHz 1Tb SSD PCIe 16 GB RAM Grafike intel HD 630 NVID

  Kamenicë 27 korrik 13:22
  1.050 €
 • 0 foto
  Hp Pro book llop top
  Kompjutera

  Hp Pro book llop top

  Shitet llop topi core i7 - M620 (gjenerata e 1) 2.70 ghz Ram 8 gb Ssd 120 gb (e re) Grafik Amd Rade

  Kamenicë 26 korrik 13:50
  140 €
 • 1 foto
  Fujitsu siemens
  Kompjutera

  Fujitsu siemens

  Shes llop topin shum te rujten me bateri shum te mir i5 -2520M (2.50 ghz) Ram 8 gb Ssd 120 Ekran:

  Kamenicë 26 korrik 13:42
  100 €
 • 3 foto
  Xiaomi Mi A2 4GB Ram - 20 Megapixel - Android 9.0
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi A2 4GB Ram - 20 Megapixel - Android 9.0

  Shitet Xiaomi Mi A2 ( I perdorur, por ne gjendje shum te mir, pa defekte ) + Adapter ( fast charge )

  Kamenicë 26 korrik 00:42
  210 €
 • 4 foto
  H&A Bluetooth 5.0 Earphones TWS Wireless Headphone
  Shtesa per telefon celulare

  H&A Bluetooth 5.0 Earphones TWS Wireless Headphone

  Ndëgjuese Bluetooth 5.0 Mbushës për bateri telefoni me kapacitet 1500mAh Lidhje automatike me telef

  Kamenicë 25 korrik 23:30
  25 €
 • 4 foto
  BlackBerry KEY2 Zi 128GB BBF100-6 DualSIM Fabrika e hapur...
  Telefona celulare

  BlackBerry KEY2 Zi 128GB BBF100-6 DualSIM Fabrika e hapur...

  BlackBerry KEY2 Zi 128GB BBF100-6 DualSIM Fabrika e hapur na kontaktoni për më shumë informacion

  Kamenicë 23 korrik 13:54
  250 €
 • 5 foto
  Shes Gaming PC me Ultra Performanca
  Kompjutera

  Shes Gaming PC me Ultra Performanca

  Kompjuteri është i përshtatshëm për Gaming ose punë të Autocad, dhe ka këto performanca: Cpu: I7-77

  Kamenicë 21 korrik 19:46
  750 €
 • 1 foto
  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI
  Telefona celulare

  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI

  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI WhatsApp chat ::::: +1

  Kamenicë 18 korrik 05:16
  320 €
 • 2 foto
  For Sale Original Apple iPhone Xs Max,Samsung S10 Plus,iPhone x,S9 Plus
  Telefona celulare

  For Sale Original Apple iPhone Xs Max,Samsung S10 Plus,iPhone x,S9 Plus

  GLOBE ELECTRONICS LTD DEAL IN ALL KIND OF ORIGINAL UNLOCKED MOBILES PHONES AND ELECTRONICS WITH FULL

  Kamenicë 16 korrik 16:51
  400 €
 • 3 foto
  Samsung A7 i ri ngjyr gold
  Telefona celulare

  Samsung A7 i ri ngjyr gold

  Shitet Samsung A7 i ri ne pakoja nuk ështe hapur,sapo i ardhur nga Norvegjia.

  Kamenicë 16 korrik 15:08
  280 €
 • 1 foto
  iPhone 4 16 Gb
  Telefona celulare

  iPhone 4 16 Gb

  Programin e ka te instalum ma të ri mundesh me i stalu gjitha aplikacionet viber watzap etj. Shume n

  Kamenicë 16 korrik 10:17
  55 €
 • 5 foto
  Apple MacBook Pro 15 \"RETINA / 3.8GHz QUAD i7 / 16
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15 \"RETINA / 3.8GHz QUAD i7 / 16

  Marka: Apple Madhësia e ekranit: 15.4 in Memory: 16GB GPU / karta video: AMD Radeon Pro 560X Modeli:

  Kamenicë 16 korrik 00:10
  400 €