Kamenicë

Biznes & Punësime në shitje në Kamenicë

 • 5 foto
  PAISJE NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE TE PRODHIMIT ITALIAN ,HOLANDEZ DHE TURK 044 205 539 JU MI

  Kamenicë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Kamenicë Dje, 16:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Kamenicë 15 shtator 16:26
  1 €
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Kamenicë 15 shtator 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Sherbime

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Kamenicë 15 shtator 14:15
  50.000 €
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenz. 4x8m 5x10 m 6x12m

  Kamenicë 15 shtator 06:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda Me nxemje ne kamenic 044 904 994
  Sherbime

  Tenda Me nxemje ne kamenic 044 904 994

  ofrojm tenda me nxemje shum stabile dhe te pershtatshme per koh dimri

  Kamenicë 14 shtator 21:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Kamenicë 14 shtator 18:51
  5.000 €
 • 2 foto
  tenda shatora. KAMENIC.044 904 994
  Sherbime

  tenda shatora. KAMENIC.044 904 994

  ofrojm tenda ne sherbim .karrika dhe tavolina .tendat jan shum moderne 044 904 994

  Kamenicë 14 shtator 11:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Sherbime

  OFERTE FALAS

  ANGEBOT DARLEHEN OHNE PROTOKOLL Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Aktivitäten oder ein Proje

  Kamenicë 14 shtator 06:50
  30.000 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Kamenicë 14 shtator 03:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  ANGEBOT DARLEHEN OHNE PROTOKOLL Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Aktivitäten oder ein Proje

  Kamenicë 12 shtator 20:15
  5.000 €
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6MUJ GARANCION
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6MUJ GARANCION

  Bejm eleminimin e te gjitha llojeve te insekteve duke perdorur preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICID

  Kamenicë 10 shtator 08:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme
  Biznes ne shitje / me qera

  ndihmë e shpejtë dhe e besueshme

  Mirëmëngjes Emri im është Maria Pila Fernanadez    Unë punoj në një institucion financiar në dhjetë

  Kamenicë 8 shtator 02:22
  1.000 €
 • 10 foto
  PROclean - pastrimi i shtëpisë
  Sherbime

  PROclean - pastrimi i shtëpisë

  • Pastrimi i shtëpisë • Haus reinigung • Nettoyage de la maison • House cleaning Kontakt: v

  Kamenicë 5 shtator 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sallon Ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Sallon Ondulimi

  Shiten komplet paisjet per Sallon Ondulimi, tavolin pune me dy pasqyre, 2 karrika per prerje dhe rre

  Kamenicë 2 shtator 23:28
  2.500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njerëz

  Kamenicë 2 shtator 19:41
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Përshëndetje Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projek

  Kamenicë 2 shtator 17:39
  5.000 €
 • 5 foto
  PASTRIMI I SHTEPIJAVE
  Sherbime

  PASTRIMI I SHTEPIJAVE

  Kompania e pastrimit gjeneral \'\'LUMTURIA\'\' nga Gjilani kryen keta sherbime; 1] Bejm pastrimin e

  Kamenicë 31 gusht 22:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   99.9% High Grade Deschloroetlzolam Powder For Sale
  Sherbime

  99.9% High Grade Deschloroetlzolam Powder For Sale

  We have 99.9% high grade Deschloroetlzolam Powder for sale at discount prices. Formula:

  Kamenicë 31 gusht 12:03
  200 €
 • 0 foto
  pôžička
  Makineri dhe inventare

  pôžička

  Ju dëshironi të përfitoni nga një kredi për të dalë nga bllokimi që i çon bankat, duke hedhur poshtë

  Kamenicë 31 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kamenicë 29 gusht 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Kamenicë 27 gusht 14:57
  55.565 €
 • 3 foto
  Australia Powerful Love Spells Which Work In 24 Hours +27785149508 / +19794644113
  Sherbime

  Australia Powerful Love Spells Which Work In 24 Hours +27785149508 / +19794644113

  Austria Australia Powerful Love Spells Which Work In 24 Hours +27785149508 / +19794644113 ******free

  Kamenicë 26 gusht 10:55
  454 €
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Kamenicë 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Kamenicë 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Kamenicë 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Kamenicë 22 gusht 20:02
  3.000 €
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Kamenicë 22 gusht 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Kamenicë 21 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Kamenicë 20 gusht 19:04
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Kamenicë 19 gusht 19:17
  5.000 €
 • 0 foto
  Tenda -karrika- tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda -karrika- tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenzione 4x8m 5x10m 6x12m

  Kamenicë 16 gusht 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe bizneset

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Kamenicë 16 gusht 00:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blank ATM Cards
  Sherbime

  Blank ATM Cards

  Do you know that you can hack any ATM machine !!! We have specially programmed ATM cards that c

  Kamenicë 13 gusht 13:17
  500 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Kamenicë 11 gusht 14:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qumshtë, Djath Dhie, djathë dhie, djath, djathë
  Kafshe ferme

  Qumshtë, Djath Dhie, djathë dhie, djath, djathë

  Shes qumshtë, djathë, kumshtë te gjitha produkte te dhive të ushyera në malësin e gollakut. Gjegjësi

  Kamenicë 11 gusht 13:29
  1 €
 • 1 foto
  Pula, zoj, zogj, knus, astrolop, ve
  Kafshe ferme

  Pula, zoj, zogj, knus, astrolop, ve

  Shes pula, zogje, pula me zoje, zogje astrolop 100 copa 3 muaj e 3 jave çmimi 7€ Pulat 25 copa, 4 g

  Kamenicë 10 gusht 11:59
  7 €
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Kamenicë 9 gusht 09:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Kamenicë 8 gusht 07:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA KUJDES N AT 3%. APLIKONI TANI
  Biznes ne shitje / me qera

  OFERTA KUJDES N AT 3%. APLIKONI TANI

  Më kontaktoni së pari dhe diskutoni për situatën tuaj me mua. Konsultimi është falas dhe pa detyrime

  Kamenicë 7 gusht 12:28
  10 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Unë jam një individ që u jep hua të gjithë atyre që kanë nev

  Kamenicë 6 gusht 20:12
  9.154 €
 • 0 foto
  Partneriteti dhe bashkëpunimi i biznesit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Partneriteti dhe bashkëpunimi i biznesit.

  Partneriteti dhe bashkëpunimi i biznesit. Unë ju prezantoj një ofertë investimi që përfshin një inv

  Kamenicë 5 gusht 22:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shitet biki 800 kg...

  Kamenicë 5 gusht 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NDIHMA FINANCIARE
  Sherbime

  NDIHMA FINANCIARE

  CAPITAL-FINANZAS është një kompani që punon në fushën e financimit afatshkurtër. Ajo u siguron klien

  Kamenicë 5 gusht 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zoj te ri
  Kafshe ferme

  Zoj te ri

  shes zojt te ri sivjetit gjdo dit bojn ve jan shum te mir arsyja e shitjes se kam bo shum

  Kamenicë 5 gusht 13:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  150 gjela ne shitje 100% BIO!
  Kafshe ferme

  150 gjela ne shitje 100% BIO!

  Shiten 150 (Gjela) BIO te ushqyer vetem me misër. Viber: +38345691282

  Kamenicë 5 gusht 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Kamenicë 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për çdo individ serioz
  Sherbime

  Kredia e ofruar për çdo individ serioz

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Kamenicë 2 gusht 08:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit
  Makineri dhe inventare

  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit

  Makita LXT 18V 6 Piece Cordless Combo Kit

  Kamenicë 2 gusht 06:32
  450 €