Automjete
Rahovec

Automjete në shitje në Rahovec

 • 5 foto
  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....
  Vetura

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.....

  Blejm vetura Auto Shala ne tere Kosoven 24 hr.......... Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe

  Rahovec Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUTO1 BLEJM VETURA VwBMW.AUDI.MERCEDES
  Vetura

  AUTO1 BLEJM VETURA VwBMW.AUDI.MERCEDES

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Rahovec Sot, 15:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Transit conect 1.8 d
  Vetura

  Ford Transit conect 1.8 d

  Shite ford Transit conect 1.8d per me shum neben Telefon ose ne viber 00491797769439

  Rahovec Sot, 15:41
  2.100 €
 • 1 foto
  Fellne per BMW e90 2005-2010
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per BMW e90 2005-2010

  Shiten fellne per BMW e90,4 copa me goma te reja nr: 225-45-17. Viber. +38343777101

  Rahovec Sot, 14:33
  350 €
 • 4 foto
  Mercedes Vito 2006
  Vetura

  Mercedes Vito 2006

  Shitet mercedes 2.2 diesel 2006 Shum i rujshem papik kurizion 3 ulse per informata shtes na kontak

  Rahovec Sot, 14:21
  4.500 €
 • 0 foto
  fiat dobllo 1.9 jtd
  Vetura

  fiat dobllo 1.9 jtd

  shes pikapin fiat dobllo vitit 2005 1.9 jtd mbyllje centrall gjamat me pull ka kilometrat e garantum

  Rahovec Sot, 14:17
  2.700 €
 • 4 foto
  Mercedes c220 - 2.2 CDI ne gjendje perfekte
  Vetura

  Mercedes c220 - 2.2 CDI ne gjendje perfekte

  Mercedss c220 2.2 CDI ne gjendje perfekte, manual, servisin e perfunduar me rregull, klime, senzor m

  Rahovec Sot, 13:33
  2.850 €
 • 2 foto
  lift per vetura
  Autopjese dhe paisje

  lift per vetura

  shes liftin per vetura i ardhun nga zvicrra

  Rahovec Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Audi nga austria
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi nga austria

  Shiten fellne per Audi te allominit 4 qopa 195/65/15 Te interesuarit ne kontakt Viber Öse watschap

  Rahovec Sot, 10:07
  130 €
 • 6 foto
  VW Caddy
  Vetura

  VW Caddy

  VW Caddy 1.9 TDI Regjistrimi i pare ne Kosove Ulset me nxemje Klim funksionale Regjistrim deri 09

  Rahovec Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per fiat scudo 1.9 dhe 2.0 dizell
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per fiat scudo 1.9 dhe 2.0 dizell

  Pjes per fiat scudo 1.9 dhe 2.0 per me Shum info 049544237 viber +37745518318

  Rahovec Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per fiat scudo peugeot expert
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per fiat scudo peugeot expert

  Info 049544237 Viber +37745518318

  Rahovec Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra
  Kamionë

  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra

  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Info: Viber +38345518318 Watsap. +41786

  Rahovec Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Rahovec Sot, 08:01
  8.888 €
 • 1 foto
  Opel combo 1.7 CDTi me klim
  Vetura

  Opel combo 1.7 CDTi me klim

  Shitet Opel combo 1.7 Motor Japan Isuzu me klim per me shum ne tel 044839310 ose ne viber 0049179776

  Rahovec Sot, 07:13
  2.400 €
 • 4 foto
  Yamaha XVS 1300 A  viti 2012
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha XVS 1300 A viti 2012

  Shes Yamaha midnight star 1300 cc I ardhur nga Zvicra . Dogana ,homologimi si dhe regjistrimi sap

  Rahovec Sot, 07:00
  8.000 €
 • 2 foto
  FELINA BARRACUDA 255 55 18
  Vetura

  FELINA BARRACUDA 255 55 18

  Te rujtne jan shum

  Rahovec Dje, 23:18
  99.999 €
 • 5 foto
  astra 1.7 cdti
  Vetura

  astra 1.7 cdti

  shitet astra 1.7cdti ne gjendje shum te mir teknike regjistrim 11 muaj 230 mij km servise

  Rahovec Dje, 19:06
  4.400 €
 • 7 foto
  Opel Corsa 1.2 Manual
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 Manual

  Opel Corsa 1.2 Benzine Viti i prodhimit 2003 Posedon klim manuale. Automjeti eshte i ruajtur

  Rahovec Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2005
  Vetura

  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2005

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 105 Ps Klim Gjama me rrym Ulset me nxemje Vebasni Pasqyrat me nxemje Mbyllj

  Rahovec Dje, 18:37
  3.000 €
 • 7 foto
  Shitet Kombi FORD Transit
  Vetura

  Shitet Kombi FORD Transit

  Shitet kombi Ford transit viti prodhimit 2004 i doganuar, ne gjendje te regullt posedon te gjitha

  Rahovec Dje, 16:06
  3.400 €
 • 1 foto
  shiten fellne
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellne

  shiten fellne per golf 4 frlna jon 18

  Rahovec Dje, 15:45
  220 €
 • 6 foto
  Ford escort rs cosworth
  Vetura

  Ford escort rs cosworth

  Shitet ford escort rs cosworth targa kosovare ne gjendje te rregullt 2.0 16v turbo 4x4

  Rahovec Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SUZUKI RF600R
  Motore (mbi 50 cc)

  SUZUKI RF600R

  Shitet Suzuki rf600r ne gjendje perfekte me dogan serviset e kryer 33k km

  Rahovec Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328G -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328G -04

  Eskavator (Bager) BOBCAT 328 G Viti i prodhimit : 2004 Pesha : 2939 Kg Ore Pune : 4417 Korpa : 1 Mo

  Rahovec Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 430HAG -05
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 430HAG -05

  Eskavator (Bager) BOBCAT 430 HAG Viti i prodhimit : 2005 Pesha : 3631 Kg Ore Pune : 5291 Korpa : 3

  Rahovec Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 -11
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 -11

  Eskavator (Bager) NEUSON 38z3 Viti i prodhimit : 2011 Pesha : 3630 Kg Ore Pune : 3108 Korpa : 3 Mo

  Rahovec Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtopa Golf 7 Led
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa Golf 7 Led

  Shtopa Golf 7 Led të reja te importuara nga gjermania me vul thirrje vetem ne viber +38649666586

  Rahovec Dje, 12:01
  120 €
 • 2 foto
   35 euro dy fellne 15 me goma ms
  Autopjese dhe paisje

  35 euro dy fellne 15 me goma ms

  shiten dy goma me fellne shum tmira 185-65-15. nuk dridhin fellnet jan super edhe gomat . i shes

  Rahovec Dje, 09:48
  17 €
 • 3 foto
  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ??

  Shitet: Pirungrites BOSSE i ardhur nga zvicra ne gjendje te mir ! Pesha e ngritjes 10 ton !!! Info:

  Rahovec Dje, 08:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2008
  Vetura

  Shitet VV CADDY 1.9 TDI me klim 2008

  Shitet VV Caddy 1.9 Tdi 2008 77 Kw Klim Funksionale Xhama me rrym Ulset me nxemje Pasqyra me nxemje

  Rahovec Dje, 08:27
  3.400 €
 • 5 foto
  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013
  Vetura

  Shitet VV Golf 7 1.6 TDI 2013

  Shitet Vv Golf 7 1.6 Tdi 2013 Ps 105 Tempomat Blumotion Klimatik Bordkompjuter Pasqyra me nxemje

  Rahovec Dje, 08:27
  9.900 €
 • 5 foto
  Mercedes 20-38
  Kamionë

  Mercedes 20-38

  Shitet Mercedes 2038 Kiper+krani -hiab 160-4 Viti 1994

  Rahovec Dje, 07:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet 817 me kran
  Kamionë

  Shitet 817 me kran

  Shitet 817 me kran me dy dalje hidraulike viti 1997 me goma te reja dhe dogan te paguar

  Rahovec Dje, 07:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Liebherr922-&-914
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Liebherr922-&-914

  Shitet Liebherr 922-&-914

  Rahovec Dje, 07:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet sanaki 4 Aksit
  Kamionë

  Shitet sanaki 4 Aksit

  Shitet sanaki 4 aksi me ndimse dhe klip komplet

  Rahovec Dje, 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 1422
  Kamionë

  Mercedes 1422

  Shitet Mercedes 1422 Miller kiper 7 kubik ndrrim i munshe qka me konveno

  Rahovec Dje, 07:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Linde Hd40
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Linde Hd40

  Shitet Linde Hd40 ne gjende shum te mir me goma te reja

  Rahovec Dje, 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kamionë

  Shiten

  Shiten Maqinat Ni lakuse per hekur dhe Ni Frez

  Rahovec Dje, 07:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser vet ngarkus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mikser vet ngarkus

  Shite Mikseri vet ngarkus

  Rahovec Dje, 07:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A6 TDI 2.7 Quattro
  Vetura

  Audi A6 TDI 2.7 Quattro

  Vetuar ësht ne gjendje te rregullt, pa asnje penges ( prishje ) . I ardhu nga svicrra ne 2017. Vozi

  Rahovec 20 korrik 22:22
  8.500 €
 • 5 foto
  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007
  Vetura

  Shitet Vv acaddy 1.9 Tdi me Klim 2007

  Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 105 Ps Klim Xhama me rrym Ulset me nxemje Pasqyret me levizje Central Ku

  Rahovec 20 korrik 17:13
  3.300 €
 • 10 foto
  Opel Combo 1.7 DTI 2004
  Vetura

  Opel Combo 1.7 DTI 2004

  Vetura posedon: Gjama dhe pasqyre elektronike, Radio (CD dhe stacione live), Timon Hidraulik, Drita

  Rahovec 20 korrik 11:56
  2.050 €
 • 3 foto
  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328 -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) BOBCAT 328 -04

  Bager

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Eskavatora ( Bagera ) te ndryshem /// NOLI XERXE
  Kamionë

  Eskavatora ( Bagera ) te ndryshem /// NOLI XERXE

  Tjera

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Damper NEUSON 5001 -08
  Kamionë

  Damper NEUSON 5001 -08

  Damper NEUSON 5001 Viti i prodhimit : 09.10.2008 Motorri : DEUTZ FAHR 4 Piston Kw : 47.5 65 Ps Kipe

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 75z3 RD -11
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 75z3 RD -11

  Eskavator (Bager) NEUSON 75z3 2 RD Viti i prodhimit : 2011 Pesha : 7690 Kg Ore Pune : 4130 Korpa :

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 50Z3 RD -10
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 50Z3 RD -10

  Eskavator (Bager) NEUSON 50z3 2 RD Viti i prodhimit : 2010 Pesha : 5160 Kg Ore Pune : 2131 Korpa :

  Rahovec 20 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piruner FIAT D25 -01
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Piruner FIAT D25 -01

  Piruner FIAT D25 Lartesia 3.70 M Viti i prodhimit : 2001 Motori : Diesel Levizje hidraulike ( Tjer

  Rahovec 20 korrik 10:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW M3 Pack / 350d / 286hp
  Vetura

  BMW M3 Pack / 350d / 286hp

  Shitet BMW Per qdo info lajmro ne numrin - 044992908 (I pa duganuar)

  Rahovec 20 korrik 10:25
  12.500 €