Elektronikë
Rahovec

Elektronikë në shitje në Rahovec

 • 10 foto
  Pubg Controllera /Android & IOS
  Shtesa per telefon celulare

  Pubg Controllera /Android & IOS

  kotrollera per lojra si pubg fortnite edhe shume lojra tjera +38349329356 Viber&whatsapp

  Rahovec 4 korrik 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iphone 5 16 gb(shes)
  Telefona celulare

  Iphone 5 16 gb(shes)

  Shes Iphone 5 16gb ngjendje trregullt .Punon perfekt osht shum i rujten.

  Rahovec 4 korrik 12:15
  180 €
 • 4 foto
  ps3 90€
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 90€

  ps3 90€

  Rahovec 3 korrik 23:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ps3 me nje ruqk plus cd 90€
  Kompjutera

  ps3 me nje ruqk plus cd 90€

  ps3 me nje ruqk plus cd 90€

  Rahovec 3 korrik 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Te tyrbja hoq e vogel
  Telefona celulare

  Te tyrbja hoq e vogel

  IPhone 3 19 GB eshte I prishur aty Ku mbushet me rrym

  Rahovec 3 korrik 16:10
  75 €
 • 1 foto
  Asus Laptop
  Kompjutera

  Asus Laptop

  Shes laptop asus ne gjendje perfekt vjen bashk me adapter edhe esht installum win10 me office 2010 m

  Rahovec 3 korrik 00:03
  90 €
 • 3 foto
  iPhone 6s Plus
  Telefona celulare

  iPhone 6s Plus

  Shitet ipohne 6splus 64gb shume i ruajtur qmimi 150€ Per me shume info na kontaktoni 049643325

  Rahovec 1 korrik 10:27
  150 €
 • 0 foto
  iPhone 6splus 64gb
  Telefona celulare

  iPhone 6splus 64gb

  Shitet ipohen 6splus 64gb eshte me gjendje shume te mire 150€

  Rahovec 1 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iphone Xr i ri
  Telefona celulare

  Iphone Xr i ri

  Iphone xr i ri ne paket vetem nje jave u perdore me te gjitha paisje me garancion me paket ndegjuse

  Rahovec 29 qershor 14:53
  410 €
 • 1 foto
  Komplet setupin 16GB Ram Intel Core i7
  Kompjutera

  Komplet setupin 16GB Ram Intel Core i7

  Llaptopi ka defekt vetem baterien nuk e mban edhe 2 shkronja i ka te hequr Fortnite csgo pubg kejt

  Rahovec 29 qershor 14:48
  400 €
 • 3 foto
  DELL minotor
  Pjese per kompjuter

  DELL minotor

  DELL monitor-75hz refresh rate-vetem per PC-mund te leviz ne qdo drejtim

  Rahovec 28 qershor 14:07
  60 €
 • 3 foto
  VR BOX me kontroller
  Shtesa per telefon celulare

  VR BOX me kontroller

  2x VR Box me kontroller, 10€

  Rahovec 25 qershor 11:45
  10 €
 • 1 foto
  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer
  Kompjutera

  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer

  Console Killer ka startuar me shitjen e kompjuterave build setup pc gaming... I sapo ardhur nga gjer

  Rahovec 25 qershor 02:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Wifi wirelles plus modem(router)
  Pjese per kompjuter

  Wifi wirelles plus modem(router)

  Shiten tre cop wifi modem lloje te ndryshme 044-425-809 Viber Whats app

  Rahovec 23 qershor 20:57
  5 €
 • 7 foto
  Llaptop hp ne gjendje trregullt
  Kompjutera

  Llaptop hp ne gjendje trregullt

  Shitet llaptop hp windows xp Me adapter kushton 60€ Pa adapter 40€ Qmimi diskutueshem!

  Rahovec 23 qershor 20:49
  60 €
 • 0 foto
  Fritz Box Router
  Pjese per kompjuter

  Fritz Box Router

  Shitet Fritzbox 7390 Router kompletme te gjitha paisjet i sapoardhur nga Zvicrra.

  Rahovec 23 qershor 14:14
  60 €
 • 1 foto
  Linksys WRT 54 GL
  Pjese per kompjuter

  Linksys WRT 54 GL

  Shes Linksys WRT54GL Wireless-G Wireless Router me adapter adekuat. nji prej Wireless Routera me te

  Rahovec 23 qershor 14:03
  25 €
 • 2 foto
  Denon AVC- A10 se
  Audio / CD / Stereo

  Denon AVC- A10 se

  Shitet Denon AVC -A 10se shume i ruajtur ne gjendje perfekte

  Rahovec 23 qershor 13:33
  450 €
 • 0 foto
  TP D Link
  Pjese per kompjuter

  TP D Link

  Shitet TP D Link i ri prej Zvicrres

  Rahovec 23 qershor 13:32
  30 €
 • 1 foto
  Cisko V340W
  Pjese per kompjuter

  Cisko V340W

  Shes RV340W-E-K9-G5 Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router

  Rahovec 23 qershor 12:56
  230 €
 • 1 foto
  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer
  Kompjutera

  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer

  Tehnomax

  Rahovec 22 qershor 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer
  Kompjutera

  CustomBuild Gamer PC Setup ne gjendje te shkelqyer

  Tehnomax

  Rahovec 22 qershor 17:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iphone X 256GB
  Telefona celulare

  Iphone X 256GB

  N\'gjendje perfekte perpos ekranit qe esht pak i thym e punon perfekt

  Rahovec 18 qershor 21:03
  399 €
 • 3 foto
  PS 4 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 4 Slim

  Shitet Playstation 4 slim, me 1 joystick dhe me 7 lojra si: Fifa 18, Fifa 17, Fifa 15, Watch Dogs, F

  Rahovec 17 qershor 12:24
  320 €
 • 3 foto
  Wifi tenda, perforcues dhe shperndares rrjeti
  Pjese per kompjuter

  Wifi tenda, perforcues dhe shperndares rrjeti

  Shitet wifi tenda i ri pa perdor Shitet lir sepse posedoj dy cop 044-425-809 Viber Whats app

  Rahovec 15 qershor 17:13
  15 €
 • 5 foto
  Llaptop HP ne gjendje tmir pune
  Kompjutera

  Llaptop HP ne gjendje tmir pune

  Shitet ose ndrrohet me biciklet apo telefon 044-425-809 Viber Whats app Pa adapter kushton 40€ Me ad

  Rahovec 15 qershor 17:05
  50 €
 • 2 foto
  E jap edhe per skuter! Intel Core i7 16Gb Ram
  Kompjutera

  E jap edhe per skuter! Intel Core i7 16Gb Ram

  Viber +38649151549 Laptopi ka defekt nuk i ka 2-3 shkronja edhe batterin nuk e man Duhet vetem ne a

  Rahovec 13 qershor 00:46
  300 €
 • 2 foto
  Laptop Fujitsu Intel Core i7 16Gb Ram
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu Intel Core i7 16Gb Ram

  Llaptopi ka vetem 2-3 Shkronja te heken edhe Baterin se man vetem nrym. Llaptopi vjen me adapter Pr

  Rahovec 13 qershor 00:26
  300 €
 • 5 foto
  iphone 6 plus 128GB i ardhur nga austria
  Telefona celulare

  iphone 6 plus 128GB i ardhur nga austria

  shesh iphone 6 plus 128 GB sapo i ardhur nga austria i hapur per krejt kartela ne gjendje te regul

  Rahovec 11 qershor 13:04
  150 €
 • 3 foto
  Lenovoy50-70 gaming gtx 960m
  Kompjutera

  Lenovoy50-70 gaming gtx 960m

  Shes llaptop gaming i pershtatshem per shumicen e lojave si : Gta 5, Fortnite, PUBG, call of duty et

  Rahovec 9 qershor 11:55
  400 €
 • 3 foto
  Wireles Wifi 2wire
  Pjese per kompjuter

  Wireles Wifi 2wire

  Shes wirelesin-wifin me nje qmim te volitshem, per me shume informata kontaktoni ne tel.

  Rahovec 8 qershor 17:52
  6 €
 • 2 foto
  Samsung galaxy A3 2016 wallet leather cover
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung galaxy A3 2016 wallet leather cover

  Shes Samsung galaxy A3 2016 wallet leather cover origjinale e re.

  Rahovec 8 qershor 17:50
  2 €
 • 11 foto
  Dhiten nje cd rom multi recorder, nje tastier etj
  Pjese per kompjuter

  Dhiten nje cd rom multi recorder, nje tastier etj

  Shiten te gjitha kto me qmime te lira 044-425-809 Viber Whats app

  Rahovec 7 qershor 12:12
  5 €
 • 10 foto
  Shiten tre wifi modem- router
  Pjese per kompjuter

  Shiten tre wifi modem- router

  Shiten lir Nga 5€ copa

  Rahovec 7 qershor 12:04
  5 €
 • 3 foto
  Wifi tenda perforcues dhe shperndares rrjeti
  Pjese per kompjuter

  Wifi tenda perforcues dhe shperndares rrjeti

  Shitet wifi tenda i ri pa perdor Kushton 22€ Por un e shesh 15€ Arsyja sepse kam dy copa Punon shum

  Rahovec 7 qershor 12:04
  15 €
 • 7 foto
  HP llaptop ne gjendje te rregullt,windows xp
  Kompjutera

  HP llaptop ne gjendje te rregullt,windows xp

  Llaptopi punon shum mir shpejt Baterin e mban gjys ore deri ni or Me adapter kushton 60€ Pa adapter

  Rahovec 7 qershor 11:52
  60 €
 • 4 foto
  iphone 6s 32GB sapo ardhur nga austria
  Telefona celulare

  iphone 6s 32GB sapo ardhur nga austria

  shesh iphone 6s. 32GB sapo ardhur nga austria ne gjendje te regull punon pa asnje problem i hapur

  Rahovec 5 qershor 12:02
  90 €
 • 1 foto
  Router i Ri nga Zvicrra
  Pjese per kompjuter

  Router i Ri nga Zvicrra

  Shes Router (shih Foto) i posaardhur nga Zvicrra i paperdorur me kuti origjinale

  Rahovec 5 qershor 08:41
  30 €
 • 12 foto
  DELL G3 3590 Gaming
  Kompjutera

  DELL G3 3590 Gaming

  Shitet Llaptopi Dell G3 3590 Gaming me keto specifika: Llaptopi pothuajse i ri shume pak i perdorur

  Rahovec 4 qershor 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wifi tenda per me forcu dhe shpernda rrjetin
  Pjese per kompjuter

  Wifi tenda per me forcu dhe shpernda rrjetin

  Shitet wifi tenda i pa perdorur, i ri kushton 22€ Un e shes 15€ I pa perdorur Nr. Kontakt:044-425-80

  Rahovec 31 maj 14:50
  15 €
 • 2 foto
  ?Iphone 6s 16gb CE?
  Telefona celulare

  ?Iphone 6s 16gb CE?

  krejt ne rregull

  Rahovec 31 maj 11:40
  99 €
 • 2 foto
  Sony SRS-BTX300 Bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Sony SRS-BTX300 Bluetooth

  Shes Sony SRS-BTX300 Bluetooth Altoparlant.Shih fotot

  Rahovec 30 maj 20:01
  100 €
 • 1 foto
  Wifi tenda per perforcim rrjeti
  Pjese per kompjuter

  Wifi tenda per perforcim rrjeti

  Shitet wifi per zgjerim dhe perforcim rrjeti 044-425-809 Viber Whats app Osht i ri pa perdor Normal

  Rahovec 30 maj 14:30
  15 €
 • 5 foto
  shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet

  shitet

  Rahovec 29 maj 22:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Llaptop HP ne gjendje te mire pune, me wifi
  Kompjutera

  Llaptop HP ne gjendje te mire pune, me wifi

  Llaptopi ka wifi blutoth, maus cd rom lexon dhe kopjon cd multi recorder, baterin e man gjys ore, me

  Rahovec 29 maj 14:26
  60 €
 • 1 foto
  Iphone 11 pro max 256GB GOLD viber +38349991122
  Telefona celulare

  Iphone 11 pro max 256GB GOLD viber +38349991122

  Iphone 11 pro max 256GB GOLD viber +38349991122 Pako e mshelt

  Rahovec 29 maj 00:26
  1.180 €
 • 6 foto
  MSI Laptop 16GB Sapoiardhur extrem - super qmim.
  Kompjutera

  MSI Laptop 16GB Sapoiardhur extrem - super qmim.

  Laptopi ne fjale eshte mark MSI edhe ka ardh prej belgjike , posedon te gjitha paisjet e veta qant ,

  Rahovec 28 maj 10:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Rahovec 28 maj 04:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MSI Gaming Laptop
  Kompjutera

  MSI Gaming Laptop

  MSI GL73 Core™ i7-8750 CPU @ 2.20GHz (12 CPUs) 1TB HDD 126GB SSD 8GB RAM 17.3″ WIN10 PRO Webcam NVID

  Rahovec 26 maj 22:01
  750 €
 • 4 foto
  MSI Gaming Laptop
  Kompjutera

  MSI Gaming Laptop

  MSI GL73 Core™ i7-8750 CPU @ 2.20GHz (12 CPUs) 1TB HDD 126GB SSD 8GB RAM 17.3″ WIN10 PRO Web

  Rahovec 26 maj 21:51
  880 €